Výsledky ze dne 09.06.2024 - Wroclaw (Polsko) stav dráhy: 2.9 (dobrá až pevná / Good to Firm) |
2325 Nagroda Rutena
Proutky - - 2800 m, cena, 3letí
20.000 ZL (10000 - 4000 - 3000 - 2000 - 1000)
Zápisné: 0 + 0 ZL
poř.
| jméno koně
| váha
| jezdec
| výrok
| čas
| st.č.
| trenér
| evq
|
1. |
IRYDION(POL), 3 hř |
67,0 |
Pawel Palczyński |
JISTĚ |
|
7 |
|
|
2. |
I FEEL GOOD(POL), 3 val |
67,0 |
ž. James Best |
1 1/2 |
|
6 |
Wroblewski Grzegorz |
|
3. |
EL CAPRI(IRE), 3 |
67,0 |
am. Pavel Peprna |
krk |
|
4 |
|
|
4. |
MR ROMAN(POL), 3 hř |
67,0 |
ž. Niklas Lovén |
hlava |
|
1 |
|
|
5. |
BLISTER(POL), 3 |
67,0 |
žk. Tereza Polesná |
daleko |
|
5 |
|
|
6. |
TITANIUS, 3 val |
68,0 |
Jakub Pieňkos |
daleko |
|
3 |
Wroblewski Grzegorz |
|
Čas:
03:30,30, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 1/2-krk-hlava-daleko-daleko
2326 Nagroda 20 000 zł
Proutky - - 3800 m, cena, 4letí a starší
20.000 ZL (10000 - 4000 - 3000 - 2000 - 1000)
Zápisné: 0 + 0 ZL
poř.
| jméno koně
| váha
| jezdec
| výrok
| čas
| st.č.
| trenér
| evq
|
1. |
NAIROBI BOY(GB), 6 val |
69,0 |
ž. Jaroslav Myška |
LEHCE |
|
2 |
Záhorová Eva |
|
2. |
IMPAS(POL), 5 val |
69,0 |
ž. Jan Odložil |
8 |
|
4 |
Popelka Stanislav |
|
3. |
DUBAWI WARRIOR(IRE), 4 val |
67,0 |
am. Pavel Peprna |
8 |
|
10 |
|
|
4. |
WESTMINSTER GREY(GB), 4 val |
66,0 |
ž. Jakub Kocman |
5 |
|
7 |
Lempochnerová Veronika |
|
5. |
FAIR MASTER(FR), 5 val |
69,0 |
ž. Rostislav Benš |
daleko |
|
5 |
|
|
8. |
EVER SOLEADO(FR), 7 val |
69,0 |
ž. James Best |
|
|
3 |
Wroblewski Grzegorz |
|
Čas:
04:23,20, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-8-8-5-daleko-11-3 1/2-9
Majitel: Syndikát V3J, Trenér: Záhorová Eva, Chov: Pearce J. Racing Limited
2327 Suempol Nagroda Konstelacji
Rovina - - 1900 m, cena, 4letí a starší
44.000 ZL (22000 - 8800 - 6600 - 4400 - 2200)
Zápisné: 0 + 0 ZL
poř.
| jméno koně
| váha
| jezdec
| výrok
| čas
| st.č.
| trenér
| evq
|
1. |
LADY JAGUAR(IRE), 5 kl |
60,0 |
Bolot Kalysbek Uulu |
JISTĚ |
|
8 |
|
|
2. |
MIGLIORE SPERANZA(IRE), 4 |
56,0 |
Sanzhar Abaev |
1 1/2 |
|
7 |
|
|
3. |
MARIGOLD BLOOSOM(IRE), 4 |
62,0 |
Temur Kumarbek Uulu |
nos |
|
3 |
|
|
4. |
MINEA(GB), 4 kl |
56,0 |
ž. Martin Srnec |
1 |
|
6 |
Záhorová Eva |
|
5. |
ORINOCO FLOW(FR), 4 |
56,0 |
Stefano Mura |
1/2 |
|
10 |
|
|
6. |
ORIWALL, 5 kl |
56,0 |
ž. Jiřina Andrésová |
1 3/4 |
|
2 |
Záhorová Eva |
|
9. |
NORDPOWER(GER), 5 kl |
56,0 |
Erbol Zamudin Uulu |
|
|
9 |
Wroblewski Grzegorz |
|
Čas:
01:57,20, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 1/2-nos-1-1/2-1 3/4-krk-1 1/2-9
2328 Nagroda Wrocławska Trial
Steeplechase crosscountry - - 4300 m, cena, 5letí a starší
24.000 ZL (12000 - 4800 - 3600 - 2400 - 1200)
Zápisné: 0 + 0 ZL
poř.
| jméno koně
| váha
| jezdec
| výrok
| čas
| st.č.
| trenér
| evq
|
1. |
HAAD RIN(FR), 10 hř |
67,0 |
ž. Niklas Lovén |
JISTĚ |
|
5 |
|
|
2. |
ZTRACENKA, 8 kl |
69,0 |
ž. Jan Odložil |
2 |
|
3 |
Popelka Stanislav |
|
3. |
COSMIC MAGIC(GER), 9 kl |
68,0 |
ž. Jaroslav Myška |
4 |
|
6 |
Růžičková Martina |
|
4. |
MAGEEK(IRE), 5 hř |
65,0 |
žk. Tereza Polesná |
5 |
|
4 |
|
|
S |
PALLATIUM(FR), 6 val |
67,0 |
ž. Jakub Kocman |
|
|
2 |
Lempochnerová Veronika |
|
Čas:
05:39,50, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2-4-5
2329 Nagroda 24 000 zł
Steeplechase crosscountry - - 3850 m, cena, 4letí
24.000 ZL (12000 - 4800 - 3600 - 2400 - 1200)
Zápisné: 0 + 0 ZL
Čas:
04:43,40, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ-daleko