Čas:
02:13,86, Mezičasy: (29,33 - 27,91 - 28,12 - 24,51 - 23,99)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-1 1/4-1/2-krk-1 1/2-2 1/2
Bonus:
10 000 Kč(URAN(GER))Stáj Březová
6 000 Kč(FOREVER DRY(GER))Statek Blata Český ráj
4 000 Kč(TOP GUN(GER))Lokotrans
Majitel: Stáj Březová, Trenér: Demele Jan, Chov: Gest.Röttgen
Kůň č.1 LOOP LOVE ztratil na startu cca 4 délky, kůň č.3 THAT`S MY GIRL ztratil 2 délky.
Poplatek: stáj Lokotrans 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu ze startovacích boxů u koně č.6 TOP GUN (DU 16/7).
Sankce: ž. Pavlíček J. 500 Kč za křižování koně č.2 BARNEY BASH koněm č.4 URAN v cílové rovině(DŘ § 364c)
5. dostih, start 16:35
1241 11. VELKÁ CENA BBAG
Rovina I.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší
160.000 Kč (80000 - 36800 - 24000 - 11200 - 8000)
Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 2100 + 4300 Kč
Stav dráhy: 4.2 (dobrá až měkká)
poř.
| jméno koně
| váha
| jezdec
| výrok
| čas
| st.č.
| trenér
| evq
|
1. |
AMAZING GANGSTER(GER), 3 hř |
56,5 |
ž. Martin Laube |
JISTĚ |
01:40,89 |
1 |
Wroblewski Grzegorz |
15 |
2. |
HELLO HOBBY(IRE), 8 val |
58,0 |
ž. Petr Foret |
1 3/4 |
01:41,16 |
3 |
Urbánek Luboš |
28 |
3. |
NEVER NOW(GER), 6 val |
56,5 |
ž. Kateřina Hlubučková |
krk |
01:41,19 |
4 |
Brož Jiří |
80 |
4. |
STREET SINGER(GB), 5 val b |
56,5 |
ž. Jan Verner |
7 |
01:42,56 |
2 |
Koplík Zdeno |
200 |
5. |
GOLD OF GIBRALTAR(GER), 6 val |
56,5 |
ž. Vendula Korečková |
2 3/4 |
01:42,93 |
5 |
Brož Jiří |
200 |
Čas:
01:40,89, Mezičasy: (25,99 - 24,74 - 25,32 - 24,84)
Výrok: JISTĚ-1 3/4-krk-7-2 3/4
Majitel: AMP Invest sp z oo, Trenér: Wroblewski Grzegorz, Chov: Gest.Ohlerweiherhof
Poplatek: stáj Zámek Domoradice 1500 Kč za osvobození od zkušebního cvalu a vedení ke startu koně č.4 NEVER NOW (DU 16/5).
6. dostih, start 17:11
1242 90. Cena Města Karlovy Vary –Memoriál Josefa Dolejšího
Rovina I.kat. - 2000 m, cena, 3letí a starší
135.000 Kč (67500 - 31050 - 20250 - 9450 - 6750)
Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 1800 + 3600 Kč
Stav dráhy: 4.2 (dobrá až měkká)
poř.
| jméno koně
| váha
| jezdec
| výrok
| čas
| st.č.
| trenér
| evq
|
1. |
PORTORIKOS(IRE), 6 val |
59,5 |
ž. Martin Laube |
BOJ |
02:12,52 |
1 |
Wroblewski Grzegorz |
19 |
2. |
FATHER FROST(IRE), 7 val j |
59,5 |
ž. Jaromír Šafář |
krk |
02:12,56 |
4 |
Váňa st. Josef |
60 |
3. |
CAWOK(IRE), 3 hř |
54,0 |
ž. Jan Verner |
2 1/4 |
02:12,87 |
6 |
Tajmr Michal |
170 |
4. |
ORIENTAL GLORY(GER), 4 val |
59,5 |
ž. Petr Foret |
3 1/4 |
02:13,50 |
3 |
Urbánek Luboš |
78 |
5. |
ORPHEUS, 4 val |
59,5 |
ž. Jakub Pavlíček |
1 |
02:13,64 |
5 |
Záhorová Eva |
23 |
Nestartovali: MILITARY RESPECT(FR)
Čas:
02:12,52, Mezičasy: (27,96 - 26,97 - 25,55 - 26,50 - 25,54)
Výrok: BOJ-krk-2 1/4-3 1/4-1
Majitel: TVD a.s., Trenér: Wroblewski Grzegorz, Chov: O`Connor J.
7. dostih, start 17:41
1243 POHÁR JOSEFA VÁNI – KARLOVARSKÁ KORUNNÍ 2019
Steeplechase III.kat. - 3500 m, cena, 4letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500)
Majitelské prémie: 30.000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Bonus: 35.000 Kč (14000 - 8000 - 6000 - 4000 - 3000)
Zápisné: 1200 + 2400 Kč
Stav dráhy: 4.2 (dobrá až měkká)
poř.
| jméno koně
| váha
| jezdec
| výrok
| čas
| st.č.
| trenér
| evq
|
1. |
CHEMINÉE(IRE), 4 kl |
65,0 |
ž. Jan Faltejsek |
LEHCE |
04:10,63 |
6 |
Tůma Pavel |
22 |
2. |
MERELLA(SWI), 7 kl |
68,0 |
Dana Bořánková |
4 3/4 |
04:11,64 |
3 |
Vocásková Helena |
17 |
3. |
SOTTOVENTO(GER), 7 val |
68,5 |
ž. Jaroslav Myška |
12 |
04:14,27 |
4 |
Váňa st. Josef |
65 |
3. |
CENTORION, 8 val |
65,0 |
Daniel Vyhnálek |
současně |
04:14,27 |
5 |
Demele Jan |
250 |
5. |
AVEC CHARME(GER), 9 val |
64,0 |
am. Michal Mikšovský |
15 |
04:17,50 |
1 |
Baštová Pavlína |
160 |
Nestartovali: HOLIN ONE
Čas:
04:10,63, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-4 3/4-12-současně-15
Bonus:
14 000 Kč(CHEMINÉE(IRE))Dr. Charvát
8 000 Kč(MERELLA(SWI))Zeas Staré Hradiště
5 000 Kč(CENTORION)Stáj Březová
5 000 Kč(SOTTOVENTO(GER))Chládek&Tintěra-Váňa
3 000 Kč(AVEC CHARME(GER))Statek Stráž-Vraná
Majitel: Dr. Charvát, Trenér: Tůma Pavel, Chov: McEnery P.& Mrs
Dostihová komise:
Předseda DK: |
Holík Jiří, Ing. |
Člen DK: |
Froňková Soňa, Ing. |
Člen DK: |
Chlistovský Pavel, Ing. |
Rozhodčí u cíle: |
Pokorná Leona, Ing. |
Dostihový tajemník: |
Chaloupková Eva, Ing. |
Rozhodčí u váhy: |
Pavelková Yvona, Ing. |
Startér: |
Bielik Karel |
Pomocný startér: |
Kučera Václav |
Cílová kamera: |
Malát Vít |