Výsledky ze dne 21.07.2019 - Karlovy Vary stav dráhy: 3.3 (dobrá / Good) |
poř. | jméno koně | váha | jezdec | výrok | čas | st.č. | trenér | evq |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | COLTYN, 4 hř s | 55,0 | Adam Florian | JISTĚ | 01:26,55 | 9 | Seménka Zdeněk | 300 |
2. | TREASURE ROCK(USA), 4 val | 62,5 | am. Jindřich Fabris | 3/4 | 01:26,67 | 8 | Havlíčková Zdena | 70 |
3. | SORAHHO, 7 val b | 56,0 | žk. Zuzana Míčová | 3/4 | 01:26,81 | 10 | Brož Jiří | 85 |
4. | DODYBUD(IRE), 10 val | 62,5 | ž. Martin Laube | 1 | 01:27,00 | 3 | Kalčík Michal | 160 |
5. | NÁTURA, 3 kl | 58,0 | Michal Hrouda | 1/2 | 01:27,08 | 5 | Mach Ján | 70 |
6. | LA VIDA(GER), 3 kl | 60,5 | ž. Jan Verner | 2 1/4 | 01:27,46 | 7 | Hlavatý Pavel | 35 |
7. | PERSEON(IRE), 3 val s | 60,5 | ž. Vendula Korečková | kr.hlava | 01:27,47 | 1 | Váňa Tomáš | 35 |
8. | KATCHABA(USA), 10 val | 65,0 | ž. Radek Koplík | 3 | 01:28,07 | 4 | Březina Ladislav | 200 |
9. | ERUPTION(FR), 6 val | 62,0 | am. Veronika Olehlová | 2 | 01:28,46 | 2 | Chaloupka Václav | 80 |
10. | PAN DARCY(IRE), 4 val | 64,0 | Michal Kubík | krk | 01:28,51 | 6 | Zobal František | 130 |
Kůň č.8 TREASURE ROCK ztratil na startu cca 5 délek.
poř. | jméno koně | váha | jezdec | výrok | čas | st.č. | trenér | evq |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | FRAGA(IRE), 2 kl | 55,0 | ž. Jan Verner | BOJ | 01:28,79 | 7 | Luka Václav | 60 |
2. | JOGANVILLE(FR), 2 hř | 58,0 | ž. David Liška | krk | 01:28,82 | 1 | Nieslanik Miroslav | 30 |
3. | FRANCESKA BELLA(IRE), 2 kl | 53,5 | Michal Hrouda | 4 | 01:29,36 | 6 | Vocásková Helena | 30 |
4. | MAVERANA(POL), 2 kl | 55,0 | ž. Martin Laube | 3 3/4 | 01:29,88 | 8 | Nieslanik Miroslav | 120 |
5. | STERLI(FR), 2 kl | 55,0 | Adam Florian | 1/2 | 01:29,97 | 3 | Olehla Čestmír | 90 |
6. | RABBIT MAKE(IRE), 2 kl | 56,0 | Nikola Petrlík | 3 1/4 | 01:30,36 | 2 | Petrlík Allan | 70 |
7. | TORRERO(FR), 2 hř s | 57,0 | ž. Radek Koplík | 2 | 01:30,63 | 9 | Šavujev Arslangirej | 55 |
8. | ODIONETA, 2 kl | 57,0 | Michal Kopczyk | daleko | 01:38,36 | 4 | Chaloupka Václav | 110 |
Poplatky: Statek Blata Český Ráj I 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu u koně č.6 FRANCESKA BELLA (DU 16/7)
poř. | jméno koně | váha | jezdec | výrok | čas | st.č. | trenér | evq |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | TORQUE POWER(GB), 3 hř | 57,0 | ž. Radek Koplík | JISTĚ | 01:38,92 | 8 | Šavujev Arslangirej | 18 |
2. | BEE CHIC(FR), 5 val | 58,0 | ž. David Liška | 1 3/4 | 01:39,19 | 1 | Škrášková Alena | 80 |
3. | HIDDEN FLAME(IRE), 10 hř j | 59,0 | ž. Jiří Chaloupka | nos | 01:39,20 | 2 | Haris Ludvík | 80 |
4. | SAGAR(IRE), 4 val | 60,0 | Adam Florian | 1/2 | 01:39,26 | 7 | Olehla Čestmír | 60 |
5. | IWNIANKA(POL), 7 kl j | 58,5 | ž. Martina Havelková | 1 1/4 | 01:39,46 | 6 | Nieslanik Miroslav | 90 |
6. | BRIDPORT(IRE), 4 val | 58,0 | ž. Martin Laube | 1 1/2 | 01:39,67 | 3 | Myšková Štěpánka | 60 |
6. | MASTER OF GOLD(FR), 8 val s | 60,0 | ž. Zdenko Šmida | současně | 01:39,67 | 4 | Wroblewski Grzegorz | 78 |
8. | FILS DE L`AIR(FR), 5 val b | 56,0 | ž. Jan Verner | 4 | 01:40,33 | 5 | Koplík Zdeno | 170 |
Poplatky: tr.Koplík Z. 400 Kč za dodatečné ohlášení použití fixace jazyka u koně č.5 FILS DE L´AIR (DU 16/11)
poř. | jméno koně | váha | jezdec | výrok | čas | st.č. | trenér | evq |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | MERELLA(SWI), 7 kl | 66,5 | Dana Bořánková | V. LEHCE | 04:31,56 | 3 | Vocásková Helena | 15 |
2. | SURIN(POL), 6 val | 73,0 | ž. Marcel Novák | 10 | 04:33,78 | 4 | Nováková Jana | 40 |
3. | HOLIN ONE, 10 kl | 66,5 | Pavel Složil ml. | 8 | 04:35,62 | 1 | Jirátová Petra | 45 |
4. | PHILLIPINA, 7 kl j | 66,5 | Michal Kubík | 7 | 04:37,11 | 5 | Neuberg Filip | 78 |
poř. | jméno koně | váha | jezdec | výrok | čas | st.č. | trenér | evq |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | LEWIS GAL, 3 hř | 58,0 | ž. Jiří Chaloupka | JISTĚ | 02:08,50 | 6 | Haris Ludvík | 50 |
2. | EOWYN, 6 kl | 54,0 | ž. Kateřina Hlubučková | 3/4 | 02:08,60 | 9 | Menclová Aneta | 110 |
3. | MOSTAR, 3 val | 56,0 | ž. Jan Verner | krk | 02:08,64 | 1 | Neuberg Filip | 35 |
4. | VINNY AGNES, 4 kl | 54,5 | ž. Vendula Korečková | 3 | 02:09,16 | 3 | Váňa Tomáš | 50 |
5. | VÉVODA, 3 val | 54,0 | ž. Jiřina Andrésová | krk | 02:09,23 | 10 | Andrés Dušan | 78 |
6. | NADĚJE, 6 kl | 55,0 | Adam Florian | 3/4 | 02:09,37 | 4 | Voršilková Helena | 40 |
7. | LANDARON, 5 val | 61,0 | Nikola Petrlík | kr.hlava | 02:09,38 | 8 | Petrlík Allan | 110 |
8. | RIVERSIDE, 10 kl | 63,5 | ž. Martina Havelková | 4 1/2 | 02:10,33 | 2 | Kantek Petr | 80 |
9. | NEE L'AMOUR(GER), 9 kl j | 57,5 | žk. Taťána Mášová | 1 1/2 | 02:10,57 | 7 | Hlavatý Pavel | 90 |
10. | PEPA HAVEL(FR), 11 val | 52,0 | am. Tereza Grbavčicová, Mgr. | 3 | 02:11,24 | 5 | Chaloupka Václav | 200 |
poř. | jméno koně | váha | jezdec | výrok | čas | st.č. | trenér | evq |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | LADY`S MAN, 7 val | 56,0 | ž. Martina Havelková | LEHCE | 01:41,10 | 2 | Kantek Petr | 100 |
2. | STREET SINGER(GB), 5 val b | 57,0 | am. Kateřina Kuntová | 4 | 01:41,77 | 6 | Koplík Zdeno | 85 |
3. | TAURUS, 9 val | 56,5 | ž. Jan Verner | 2 | 01:42,12 | 11 | Jirka Petr | 30 |
4. | DARK ALIGHIERI, 4 kl | 55,0 | žk. Alena Plimlová | 1 | 01:42,31 | 5 | Mourek František | 60 |
5. | EL BUT, 3 hř | 58,0 | am. Tereza Winterová | 1 | 01:42,48 | 9 | Bartoš st. Josef | 150 |
6. | SERESCO, 9 val | 55,0 | žk. Zuzana Míčová | 1 | 01:42,66 | 8 | Brož Jiří | 60 |
7. | LAKAR, 9 val bj | 57,5 | am. Michaela Kacerová | 1/2 | 01:42,77 | 12 | Kalčík Michal | 130 |
8. | APOPHIS, 7 val | 49,0 | ž. Kateřina Hlubučková | 1 1/2 | 01:43,01 | 3 | Váňa Tomáš | 130 |
9. | MAINE D`ANGE(IRE), 4 kl | 61,5 | Lucie Fialová | 1/2 | 01:43,09 | 4 | Fedorowicz Vladislav | 140 |
10. | LADISLAV, 7 val | 59,0 | am. Veronika Olehlová | 3 | 01:43,75 | 10 | Krysmanová Rennerová Martina | 80 |
11. | DETEKCE, 8 kl bj | 61,5 | žk. Taťána Mášová | 1/2 | 01:43,84 | 7 | Kalčík Michal | 78 |
12. | ROZINA, 3 kl | 56,5 | ž. Martin Laube | 5 | 01:44,85 | 1 | Zobal František | 130 |
Kůň č.7 DETEKCE ztratil na startu cca 3 délky. Sankce: am. Winterová T. odnětí licence na 1 dostihový den (tj. 3.8.2019) za tísnění koně č.1 ROZINA koněm č.9 EL BUT v cílové rovině (DŘ § 364c).
Předseda DK: | Holík Jiří, Ing. |
Člen DK: | Chlistovský Pavel, Ing. |
Člen DK: | Pokorná Leona, Ing. |
Rozhodčí u cíle: | Tampier Miroslav |
Dostihový tajemník: | Chaloupková Eva, Ing. |
Rozhodčí u váhy: | Pavelková Yvona, Ing. |
Startér: | Froňková Soňa, Ing. |
Pomocný startér: | Kučera Václav |
Supervizor: | Horová Oliva, Ing. |
Cílová kamera: | Malát Vít |