Výsledky ze dne 27.04.2019 - Karlovy Vary stav dráhy: 2.8 (dobrá až pevná / Good to Firm) |
poř. | jméno koně | váha | jezdec | výrok | čas | st.č. | trenér | evq |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | NOBLE FOX(FR), 10 val | 51,0 | ž. Jiřina Andrésová | BOJ | 3 | Andrés Dušan | 85 | |
2. | VALENTINO DANCER(FR), 4 val | 63,0 | žk. David Liška | krk | 6 | Toušek Daniel | 85 | |
3. | ORPHANTA, 6 kl | 55,0 | Michal Hrouda | 1 1/2 | 2 | Záhorová Eva | 22 | |
4. | WANIKORO, 6 kl | 53,5 | ž. Jan Verner | 5 | 1 | Horová Oliva | 75 | |
5. | AZDAR(FR), 4 hř | 61,5 | ž. Jan Rája | 3/4 | 4 | Horáková Lenka | 37 | |
6. | GLAVALINO(SRB), 7 val | 61,0 | ž. Jiří Chaloupka | 1/2 | 5 | Mimra Zdeněk | 75 |
Poplatek: stáj UTRIN 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu ze startovních boxů u koně č.6 VALENTINO DANCER (DU 16/7).
poř. | jméno koně | váha | jezdec | výrok | čas | st.č. | trenér | evq |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | SEA THE NIGHT(IRE), 3 val | 57,0 | ž. Vendula Korečková | JISTĚ | 01:42,53 | 5 | Váňa Tomáš | 70 |
2. | NACHTSWAERMER(IRE), 3 val | 57,0 | ž. Václav Janáček | 1 | 01:42,68 | 2 | Luka Václav | 140 |
3. | RODERIKA(IRE), 3 kl | 54,0 | Michal Hrouda | krk | 01:42,74 | 8 | Vocásková Helena | 30 |
4. | KINGS ROCK(AUT), 3 val | 60,0 | ž. Jiří Chaloupka | 3/4 | 01:42,87 | 7 | Baštová Pavlína | 26 |
5. | AS DE TREFFLES(FR), 3 hř | 55,5 | Adam Florian | 1/2 | 01:42,98 | 3 | Váňa Tomáš | 100 |
6. | WILD EAGLE(FR), 3 hř j | 57,0 | žk. David Liška | 2 1/4 | 01:43,31 | 6 | Luka Václav | 60 |
7. | ADMIRAL PIETT(GER), 3 val | 53,5 | žk. Taťána Mášová | 19 | 01:47,19 | 4 | Chaloupka Václav | 500 |
8. | FRITZ YES(GER), 3 hř | 57,0 | ž. Jan Verner | 12 | 01:49,65 | 1 | Germič Karel | 140 |
poř. | jméno koně | váha | jezdec | výrok | čas | st.č. | trenér | evq |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ROLALIZA, 4 kl b | 58,0 | ž. Jan Verner | JISTĚ | 01:42,19 | 2 | Hlavatý Pavel | 80 |
2. | THAILAND(GER), 7 val b | 59,5 | ž. Jiří Chaloupka | 1/2 | 01:42,27 | 1 | Kalčík Michal | 70 |
3. | SPEED MACHINE(IRE), 7 val j | 58,5 | ž. Jan Rája | 1 | 01:42,43 | 4 | Pejšková Ivana | 100 |
4. | ALDAR(FR), 7 hř | 57,0 | ž. Radek Koplík | 2 | 01:42,77 | 3 | Šavujev Arslangirej | 14 |
5. | TESSTINO(POL), 6 val | 49,5 | žk. Denisa Sikorová | hlava | 01:42,79 | 5 | Sůrová Pavlína | 250 |
Kůň č.2 ROLALIZA byl vybrán k antidopingové kontrole. Sankce: žk. Sikorová D. 200 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).
poř. | jméno koně | váha | jezdec | výrok | čas | st.č. | trenér | evq |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | NEE L'AMOUR(GER), 9 kl j | 55,5 | Adam Florian | V. LEHCE | 02:09,21 | 7 | Hlavatý Pavel | 75 |
2. | LANDARON, 5 val | 62,0 | Nikola Petrlík | 6 | 02:10,35 | 5 | Petrlík Allan | 60 |
3. | LEMESÍNA, 9 kl | 56,0 | ž. Václav Janáček | 1/2 | 02:10,42 | 2 | Kantek Petr | 60 |
4. | VICTORIA REGINA, 5 kl s | 53,5 | ž. Jiřina Andrésová | 5 | 02:11,25 | 6 | Andrés Dušan | 35 |
5. | WIMBLEDON, 6 val | 62,0 | ž. Radek Koplík | 4 | 02:11,87 | 1 | Stašková Eva | 85 |
6. | SAVAGE, 9 kl | 50,0 | ž. Martina Havelková | krk | 02:11,92 | 4 | Kantek Petr | 130 |
7. | BYRON DE VALCOUR(SWI), 5 val | 62,5 | ž. Jiří Chaloupka | 5 | 02:12,84 | 3 | Mimra Zdeněk | 33 |
Kůň č.1 WIBLEDON ztratil na startu cca 2 délky. DK prošetřila výkon koně č.3 BYRON DE VALCOUR, vyslechla ž. Chaloupku J. a tr. Mimru Z. a jejich vysvětlení (nepříznivý průběh dostihu) vzala na vědomí.
poř. | jméno koně | váha | jezdec | výrok | čas | st.č. | trenér | evq |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ANGKOR WAT(GB), 3 hř | 60,0 | ž. Václav Janáček | LEHCE | 02:06,72 | 1 | Váňa st. Josef | 50 |
2. | CHIOUBOUCAR(FR), 3 hř | 60,0 | ž. Vendula Korečková | 4 1/2 | 02:07,55 | 4 | Sůrová Pavlína | 33 |
3. | TULARKA(IRE), 3 kl | 56,5 | Michal Hrouda | 2 1/4 | 02:07,86 | 7 | Vocásková Helena | 60 |
4. | MIKE OF JAPE, 3 hř | 56,0 | ž. Jan Verner | 2 1/2 | 02:08,21 | 11 | Nováková Jana | 350 |
5. | ÁLLAMFÖ(HUN), 3 hř | 58,0 | žk. David Liška | 3 1/4 | 02:08,76 | 2 | Luka Václav | 150 |
6. | MOON SHOT(FR), 3 kl | 58,5 | ž. Jan Rája | 3/4 | 02:08,89 | 3 | Nieslanik Miroslav | 50 |
7. | BENJAMIN(FR), 3 hř | 56,0 | Adam Florian | krk | 02:08,93 | 8 | Olehla Čestmír | 100 |
8. | LA CORAL, 3 hř | 56,0 | ž. Jiřina Andrésová | 3 1/2 | 02:09,54 | 6 | Kvapilová Lenka | 600 |
9. | CORSTON(IRE), 3 hř | 57,0 | ž. Radek Koplík | 1 1/4 | 02:09,77 | 10 | Šavujev Arslangirej | 100 |
10. | ANJELLICO, 3 hř | 58,0 | ž. Jiří Chaloupka | 1 | 02:09,94 | 9 | Bartoš st. Josef | 250 |
11. | GOLDENTON, 3 hř | 56,0 | Nikola Petrlík | 14 | 02:12,77 | 5 | Petrlík Allan | 700 |
Kůň č.1 ANGKOR WAT byl vybrán k antidopingové kontrole. Poplatek: stáj Statek Blata Český ráj 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu ze startovních boxů u koně č.7 TULARKA (DU 16/7). Sankce: ž. Korečková V. 1000 Kč za naražení koně č.7 TULARKA koněm č.4 CHIOUBOUCAR v cílové rovině (DŘ § 364c), j. Hrouda M. 500 Kč za nerovnou jízdu po startu (DŘ § 364b).
poř. | jméno koně | váha | jezdec | výrok | čas | st.č. | trenér | evq |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | KERABUSH(IRE), 5 val j | 59,0 | ž. Jan Rája | JISTĚ | 1 | Nieslanik Miroslav | 70 | |
2. | CHEMINÉE(IRE), 4 kl | 58,0 | ž. Jiří Chaloupka | 2 1/4 | 2 | Tůma Pavel | 70 | |
3. | SANTIN(IRE), 7 kl | 60,5 | ž. Jan Verner | 1 | 6 | Tajmr Michal | 25 | |
4. | SICILI POP, 5 kl | 54,0 | Michal Hrouda | 4 | 8 | Vocásková Helena | 39 | |
5. | SISI POP, 5 val s | 57,0 | žk. David Liška | 7 | 7 | Křídlová Tamara | 200 | |
6. | ANJOLLI, 5 val | 57,0 | ž. Pavlína Filipová | 2 1/4 | 4 | Záhorová Eva | 100 | |
7. | ROONY, 10 val sj | 61,0 | ž. Václav Janáček | daleko | 9 | Kalčík Michal | 140 | |
8. | POETIK(FR)*, 4 val | 56,0 | Daniel Vyhnálek | 1 1/4 | 3 | Olehla Čestmír | 100 |
čas neměřen
Předseda DK: | Holík Jiří, Ing. |
Člen DK: | Froňková Soňa, Ing. |
Člen DK: | Chlistovský ml. Pavel |
Rozhodčí u cíle: | Pokorná Leona, Ing. |
Dostihový tajemník: | Chaloupková Eva, Ing. |
Rozhodčí u váhy: | Pavelková Yvona, Ing. |
Startér: | Bielik Karel |
Pomocný startér: | Kučera Václav |
Cílová kamera: | Malát Vít |