Nestartovali: COLD AS ICE(POL), VINNE ROSE, WELLGETTA
Čas:
02:11,50, Mezičasy: (27,78 - 27,51 - 27,02 - 25,50 - 23,69)
Výrok: BOJ-krk-1/2-2 1/4-krk-1/2-1/2-3/4-hlava-3/4-hlava-2 1/4
Majitel: Bellicus racing, Trenér: Kantek Petr, MVDr, Chov: Acton s.r.o.
Kůň č. 6 GOLDY ztratil na startu cca 8 délek.
Poplatek: Juwital-Sangrim-Team 500 Kč za ohlášenou změnu dresu u koně č.12 NOWITKA (DU 16/2).
3. dostih, start 15:33
1164 Memoriál T.G.MASARYKA pod záštitou města Karlovy Vary
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
poř.
| jméno koně
| váha
| jezdec
| výrok
| čas
| st.č.
| trenér
| evq
|
1. |
PASSEPARTOUT(GB), 3 hř |
55,0 |
Beysim Ferhanov |
BOJ |
01:38,73 |
2 |
Wroblewski Grzegorz |
40 |
2. |
FACTS AND FIGURES(IRE), 4 val |
59,0 |
ž. Petr Foret |
1/2 |
01:38,83 |
10 |
Urbánek Luboš |
40 |
3. |
ADAMANT ROCK(IRE), 3 hř |
52,0 |
ž. Kateřina Hlubučková |
5 |
01:39,49 |
3 |
Kabelková Hana |
200 |
4. |
TROP, 8 hř |
61,5 |
ž. Jan Verner |
3/4 |
01:39,64 |
9 |
Jelen Jaroslav |
60 |
5. |
KATCHABA(USA), 8 val |
59,0 |
ž. Ingrid Janáčková Koplíková |
2 1/4 |
01:39,93 |
8 |
Březina Ladislav |
160 |
6. |
OCARA(GER), 5 kl |
58,0 |
Radek Man |
2 1/2 |
01:40,35 |
11 |
Maršíčková Miroslava |
78 |
7. |
MARY YEATS(IRE), 6 kl |
57,5 |
ž. Jaromír Šafář |
1/2 |
01:40,45 |
5 |
Vocásková Helena |
30 |
8. |
JAMARI(POL), 6 kl |
61,0 |
am. Jindřich Fabris |
1/2 |
01:40,53 |
4 |
Schillová Barbora |
200 |
9. |
SECRETIVE LORD, 4 val s |
61,5 |
Michal Hrouda |
hlava |
01:40,55 |
1 |
Juránek Petr |
110 |
10. |
LAST OPERA SONG(FR), 4 kl |
57,5 |
ž. Martina Havelková |
krk |
01:40,59 |
6 |
Blažek Svatoslav |
100 |
11. |
ANSHOA, 4 kl j |
57,5 |
ž. Martin Laube |
2 |
01:40,91 |
7 |
Haris Ludvík |
100 |
12. |
NAMID STAR(FR), 6 val b |
63,0 |
žk. Daniel Vyhnálek |
2 1/2 |
01:41,40 |
12 |
Růžičková Martina |
160 |
Nestartovali: ANGEL BEAUTY(IRE), ANIS SCORPIO, BALTIC DANCER(POL)
Čas:
01:38,73, Mezičasy: (26,36 - 24,86 - 25,06 - 22,45)
Výrok: BOJ-1/2-5-3/4-2 1/4-2 1/2-1/2-1/2-hlava-krk-2-2 1/2
Majitel: Stáj Marcelewo, Trenér: Wroblewski Grzegorz, Chov: Galedo
Kůň č.1 SECRETIVE LORD ztratil na startu cca 3 délky.
4. dostih, start 16:03
1165 89. Karlovarská dvojnásobná míle Karlovarského kraje
Rovina I.kat. - 3200 m, handicap, 4letí a starší
135.000 Kč (67500 - 31050 - 20250 - 9450 - 6750)
Zápisné: 1800 + 3600 Kč
poř.
| jméno koně
| váha
| jezdec
| výrok
| čas
| st.č.
| trenér
| evq
|
1. |
SOLINI(GER), 8 val |
51,0 |
ž. Kateřina Hlubučková |
JISTĚ |
03:29,59 |
4 |
Neuberg Filip |
120 |
2. |
RAVIELLA, 4 kl |
51,5 |
ž. Martina Havelková |
1 3/4 |
03:29,84 |
8 |
Záhorová Eva |
55 |
3. |
KOPRETINA, 5 kl |
50,0 |
ž. Ingrid Janáčková Koplíková |
4 |
03:30,37 |
1 |
Váňa Tomáš |
78 |
4. |
NOBLE FOX(FR), 8 val |
48,0 |
Jiřina Andrésová |
5 |
03:31,03 |
9 |
Andrés Dušan |
160 |
5. |
GOLDEN DEVIL, 4 val |
59,0 |
ž. Michal Mach |
krk |
03:31,06 |
11 |
Juránek Petr |
100 |
6. |
MEDICIMAN(GB), 4 val s |
56,0 |
ž. Jaromír Šafář |
3/4 |
03:31,19 |
7 |
Holčák František |
200 |
7. |
WILLIANN, 4 kl |
58,0 |
ž. Jiří Chaloupka |
nos |
03:31,20 |
2 |
Germič Karel |
70 |
8. |
SANTIN(IRE), 5 kl |
55,0 |
ž. Jan Verner |
krk |
03:31,25 |
5 |
Tajmr Michal |
45 |
9. |
SAMOA, 4 kl |
54,5 |
ž. Martin Laube |
5 |
03:32,22 |
10 |
Kalaš Pavel |
200 |
10. |
BUKHARI(FR), 5 val |
53,0 |
Michal Hrouda |
1 1/4 |
03:32,42 |
6 |
Wroblewski Grzegorz |
100 |
11. |
VANETA, 4 kl |
52,0 |
ž. Zuzana Vokálková |
12 |
03:36,28 |
3 |
Holčák Radek |
200 |
Čas:
03:29,59, Mezičasy: (29,48 - 28,97 - 24,84 - 24,93 - 26,98 - 25,81 - 25,36 - 23,22)
Výrok: JISTĚ-1 3/4-4-5-krk-3/4-nos-krk-5-1 1/4-12
Majitel: Stáj Habich - Neuberg, Trenér: Neuberg Filip, Chov: Gest.Franken
Kůň č.7 MEDICIMAN ztratil na startu nesčetné délky.
5. dostih, start 16:50
1166 Cena společnosti LOKO TRANS, s.r.o.
Rovina III.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
poř.
| jméno koně
| váha
| jezdec
| výrok
| čas
| st.č.
| trenér
| evq
|
1. |
PALE MARTINI(GER), 4 val |
58,0 |
ž. Jiří Chaloupka |
JISTĚ |
01:12,28 |
7 |
Germič Karel |
80 |
2. |
TAPAJO(GER), 5 val |
59,5 |
Martin Laštovička |
2 1/2 |
01:12,75 |
2 |
Chaloupka Václav |
30 |
3. |
HYACINT(GER*), 8 val b |
58,0 |
ž. Kateřina Hlubučková |
krk |
01:12,84 |
10 |
Seménka Zdeněk |
110 |
4. |
VICTORIOUS LAUGH(IRE), 4 hř |
61,0 |
ž. Martina Havelková |
hlava |
01:12,86 |
11 |
Endaltsev Igor |
55 |
5. |
ARISTOTELES, 4 hř |
48,0 |
Jiřina Andrésová |
1 1/4 |
01:13,03 |
8 |
Hulínský Václav |
45 |
6. |
RABBIT MAKFI(GB), 4 val |
55,5 |
am. Tereza Grbavčicová, Mgr. |
1 1/2 |
01:13,24 |
6 |
Juránek Petr |
160 |
7. |
MARIONEL(IRE), 4 val |
54,5 |
ž. Martin Laube |
1 3/4 |
01:13,50 |
4 |
Pejšková Ivana |
80 |
8. |
IBAR, 7 val b |
58,0 |
ž. Jan Verner |
3/4 |
01:13,63 |
5 |
Pohanka Ladislav |
78 |
9. |
TRAFFIC TOUR, 10 val |
59,5 |
ž. Petr Foret |
2 1/4 |
01:14,07 |
1 |
Křídlová Tamara |
50 |
10. |
DODYBUD(IRE), 8 val s |
61,5 |
am. Jindřich Fabris |
2 1/4 |
01:14,58 |
12 |
Bieliková Marta |
170 |
11. |
STORMICO, 6 hř j |
62,0 |
žk. David Liška |
1 1/4 |
01:14,76 |
9 |
Bieliková Marta |
120 |
12. |
HUDSON CANYON(IRE), 4 val |
56,0 |
ž. Jaromír Šafář |
2 1/4 |
01:15,29 |
3 |
Váňa st. Josef |
170 |
Nestartovali: LACORANA, POULINE
Čas:
01:12,28, Mezičasy: (25,14 - 23,96 - 23,18)
Výrok: JISTĚ-2 1/2-krk-hlava-1 1/4-1 1/2-1 3/4-3/4-2 1/4-2 1/4-1 1/4-2 1/4
Majitel: TAHLO Šefraný, Trenér: Germič Karel, Chov: Gest.Ammerland
Sankce: jezdec Laštovička Martin 500 Kč za křižování koně č. 5 IBAR koněm č. 2 TAPAJO v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ § 364c).
6. dostih, start 17:17
1167 Cena dostihové stáje JASNA
Rovina IV.kat. - 3000 m, cena, 4letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř.
| jméno koně
| váha
| jezdec
| výrok
| čas
| st.č.
| trenér
| evq
|
1. |
VĚDMA, 5 kl |
56,0 |
Jiřina Andrésová |
JISTĚ |
03:17,37 |
12 |
Andrés Dušan |
45 |
2. |
HAYLEY, 5 kl |
60,5 |
ž. Martina Havelková |
1 1/4 |
03:17,60 |
13 |
Záhorová Eva |
25 |
3. |
QUEST ROYAL(SRB), 6 val |
59,0 |
ž. Jan Verner |
nos |
03:17,60 |
7 |
Neuberg Filip |
40 |
4. |
SARAS(FR), 7 val |
63,0 |
ž. Zuzana Vokálková |
krk |
03:17,65 |
6 |
Holčák Radek |
65 |
5. |
SOSON(GB), 4 val |
59,0 |
ž. Jaromír Šafář |
3/4 |
03:17,77 |
3 |
Vocásková Helena |
60 |
6. |
HEAVEN`S HURRICANE, 4 val j |
58,0 |
ž. Jiří Chaloupka |
5 |
03:18,88 |
1 |
Pecháček Jaroslav |
140 |
7. |
LORD BECCARI, 7 val |
58,5 |
žk. David Liška |
2 1/4 |
03:19,30 |
10 |
Horová Oliva |
100 |
8. |
CRUEL MOLE JOE(IRE), 7 val |
57,5 |
am. Soňa Bodláková |
2 |
03:19,62 |
9 |
Tůma Pavel |
100 |
9. |
LORIE, 4 kl |
54,0 |
žk. Simona Laubeová |
12 |
03:22,69 |
8 |
Váňa st. Josef |
120 |
10. |
ALLEGRO, 7 val |
58,5 |
Radek Man |
1/2 |
03:22,80 |
4 |
Jelínková Petra |
120 |
11. |
VIKÁRKA, 6 kl |
58,5 |
ž. Petr Foret |
daleko |
03:33,82 |
2 |
Marcová Petra |
140 |
Nestartovali: AKUHATA, RIO GRANDE
Čas:
03:17,37, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 1/4-nos-krk-3/4-5-2 1/4-2-12-1/2-daleko
Majitel: DC Zámrsk MUDr. Bruna, Trenér: Andrés Dušan, Chov: Bruna Václav
7. dostih, start 17:51
1168 Cena společnosti REALISTIC a.s.
Rovina IV.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
35.000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 450 + 950 Kč
poř.
| jméno koně
| váha
| jezdec
| výrok
| čas
| st.č.
| trenér
| evq
|
1. |
CHROM, 5 val |
48,0 |
Jiřina Andrésová |
BOJ |
01:26,71 |
5 |
Pecháček Jaroslav |
130 |
2. |
ISHMIR, 4 hř |
49,0 |
ž. Kateřina Hlubučková |
1/2 |
01:26,78 |
3 |
Váňa Tomáš |
70 |
3. |
CHUAN CHE, 9 hř j |
63,5 |
am. Jindřich Fabris |
1 1/2 |
01:27,01 |
12 |
Bieliková Marta |
80 |
4. |
BON JOUR, 3 kl |
58,0 |
ž. Jiří Chaloupka |
kr.hlava |
01:27,03 |
6 |
Mimra Zdeněk |
90 |
5. |
OUR LASS(IRE), 7 kl |
61,0 |
ž. Petr Foret |
1 1/4 |
01:27,21 |
7 |
Kantek Petr |
55 |
6. |
SORAHHO, 5 val |
60,5 |
ž. Michal Mach |
1/2 |
01:27,30 |
9 |
Brož Jiří |
100 |
7. |
DE COCCINELLE(GB), 4 kl s |
60,0 |
ž. Jaromír Šafář |
1 1/4 |
01:27,49 |
11 |
Váňa Tomáš |
70 |
8. |
VALMONT, 8 val s |
55,0 |
ž. Martina Havelková |
krk |
01:27,51 |
4 |
Duchoň Tomáš |
70 |
9. |
TAMID, 5 val |
59,0 |
ž. Jan Verner |
1 1/2 |
01:27,75 |
10 |
Bartoš st. Josef |
80 |
10. |
FANTASTIC LADY, 3 kl |
56,5 |
Michal Hrouda |
1 1/2 |
01:28,02 |
2 |
Juránek Petr |
78 |
11. |
LA SARENNE(FR), 3 kl |
59,0 |
ž. Martin Laube |
3 |
01:28,68 |
1 |
Pišl Martin |
100 |
Nestartovali: MUMBAI
Čas:
01:26,71, Mezičasy: (13,10 - 26,43 - 23,10 - 24,08)
Výrok: BOJ-1/2-1 1/2-kr.hlava-1 1/4-1/2-1 1/4-krk-1 1/2-1 1/2-3
Majitel: R-A-Pecháček, Trenér: Pecháček Jaroslav, Chov: Pšurný Josef
DK nařídila přezkoušení koně č.8 MUMBAI ze startu ze startovních boxů před příštím startem v dostihu (DŘ § 346b).
Sankce: j. Andrésová J. 500 Kč za tísnění koně č.4 VALMONT koněm č.5 CHROM v cílové rovině, které němelo vliv na výsledek dostihu (DŘ 364c) a 500 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).
Dostihová komise:
Předseda DK: |
Holík Jiří, Ing. |
Člen DK: |
Dvořák Karel, Ing. |
Člen DK: |
Froňková Soňa, Ing. |
Rozhodčí u cíle: |
Pokorná Leona, Ing. |
Dostihový tajemník: |
Chaloupková Eva, Ing. |
Rozhodčí u váhy: |
Pavelková Yvona, Ing. |
Startér: |
Bielik Karel |
Pomocný startér: |
Kučera Václav |