Výsledky ze dne 08.06.2014 - Wroclaw (Polsko) stav dráhy: 2.5 (pevná / Firm) |
2174 Puchar Prezydenta Miasta Sopotu
Steeplechase - - 4000 m, cena, 4letí a starší
17.500 ZL (10000 - 4000 - 2000 - 1000 - 500)
Zápisné: 0 + 0 ZL
poř.
| jméno koně
| váha
| jezdec
| výrok
| čas
| st.č.
| trenér
| evq
|
1. |
SUN BELINA(POL), 7 kl |
69,5 |
Martin Liška |
LEHCE |
|
6 |
Popelka Stanislav |
|
2. |
ELLA(AUT), 6 kl |
67,0 |
ž. Thomas Boyer |
10 |
|
4 |
|
|
3. |
HABANA(POL), 5 kl |
68,0 |
Andrii Chopyk |
10 |
|
2 |
|
|
4. |
ESO(USA), 8 val |
70,0 |
Rostislav Benš |
19 |
|
1 |
Wroblewski Grzegorz |
|
5. |
CERVARA(POL), 5 kl |
66,5 |
Jakub Kocman |
daleko |
|
3 |
Sůrová Pavlína |
|
Čas: 05:18,00, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-10-10-19-daleko
Majitel: Nýznerov, Trenér: Popelka Stanislav, Chov: SK Golejewko
2175 Nagroda Prezydenta Miasta Wroclawia
Rovina L - 2400 m, cena, 4letí a starší
87.500 Zl (50000 - 20000 - 10000 - 5000 - 2500)
Zápisné: 0 + 0 ZL
poř.
| jméno koně
| váha
| jezdec
| výrok
| čas
| st.č.
| trenér
| evq
|
1. |
SILVANER(GER), 6 hř |
60,0 |
Szczepan Mazur |
JISTĚ |
|
7 |
|
|
2. |
OMNIBUS(POL), 7 hř |
60,0 |
ž. Jan Rája |
3 1/4 |
|
6 |
Bartoš st. Josef |
|
3. |
DYNE(GER), 4 |
60,0 |
Marek Březina |
1 |
|
2 |
|
|
4. |
MADJANI(GB), 4 |
60,0 |
Andrzej Mazurkiewicz |
3/4 |
|
8 |
|
|
5. |
SOPRAN LESTO(ITY), 5 hř |
60,0 |
Alexandr Kabardov |
2 1/2 |
|
4 |
|
|
6. |
NIDARA(FR)*, 4 kl |
58,0 |
ž. Katarina Barboríková |
7 |
|
3 |
Wroblewski Grzegorz |
|
Čas: 02:27,00, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-3 1/4-1-3/4-2 1/2-7
2176 Nagroda 17500 Zl
Steeplechase - - 3600 m, cena, 4letí
17.500 ZL (10000 - 4000 - 2000 - 1000 - 500)
Zápisné: 0 + 0 ZL
poř.
| jméno koně
| váha
| jezdec
| výrok
| čas
| st.č.
| trenér
| evq
|
1. |
ZINEDINE(POL), 4 kl |
61,0 |
Andrii Chopyk |
JISTĚ |
|
2 |
|
|
2. |
SILVER STAR(POL), 4 kl |
61,0 |
ž. Thomas Boyer |
1 1/2 |
|
3 |
|
|
3. |
SEVEN SINS(POL), 4 hř |
63,0 |
P. Debowski |
18 |
|
9 |
|
|
4. |
NADOR(POL), 4 |
61,0 |
Rostislav Benš |
14 |
|
1 |
|
|
5. |
MIRACLE ANGEL(IRE), 4 |
59,0 |
žk. Pawel Palczyński |
11 |
|
10 |
|
|
6. |
RICORDAMI(FR), 4 kl |
59,0 |
Jakub Kocman |
|
|
7 |
Sůrová Pavlína |
|
ZN |
LORIETA, 4 kl |
59,0 |
Jan Derych |
|
|
5 |
Popelka Stanislav |
|
Čas: 04:41,00, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 1/2-18-14-11-daleko
Chov: Kaczmarek Grzegorz