Výsledky ze dne 01.05.1998 - Lysá nad Labem stav dráhy: ( / ) |
1045 Cena Ratio Metal Trade Dublin
Rovina IV.kat. - 1600 m, cena, 3letí
25000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř.
| jméno koně
| váha
| jezdec
| výrok
| čas
| st.č.
| trenér
| evq
|
1. |
NAOMI, 3 |
52,5 |
ž. Lucie Herková |
|
|
8 |
Odl Roman |
0 |
2. |
WHY NOT, 3 |
56,5 |
ž. Martin Koleňák |
|
|
6 |
Faltová Oliva |
0 |
3. |
HALLOWEEN ., 3 |
51,0 |
ž. Radek Koplík |
|
|
7 |
Papoušek Jan |
0 |
4. |
SANTINI, 3 |
53,0 |
ž. Linda Gahlertová |
|
|
10 |
Šusta Miroslav |
0 |
5. |
JASNÁ, 3 |
59,5 |
ž. Ludvík Haris |
|
|
3 |
Váňa Tomáš |
0 |
6. |
VIKITA, 3 |
57,0 |
ž. Martin Pišl |
|
|
2 |
Váňa Libor |
0 |
7. |
LEVOČA, 3 |
51,5 |
ž. Blanka Šarinová |
|
|
4 |
Vítek František |
0 |
8. |
RADONIA, 3 |
58,5 |
ž. Miroslav Hanuš 2 |
|
|
12 |
Šilhavý Ladislav |
0 |
9. |
FELON, 3 |
52,5 |
ž. Josef Bartoš |
|
|
5 |
Bartoš st. Josef |
0 |
10. |
KLAUDIE, 3 |
59,0 |
ž. Miroslav Fencl |
|
|
9 |
Fencl Miroslav |
0 |
11. |
FÍNA, 3 |
54,5 |
ž. Jiří Chaloupka |
|
|
11 |
Horáček Bohuslav |
0 |
S |
ORGEPA, 3 |
58,0 |
ž. Martin Knauer |
|
|
1 |
Barbořík Jiří |
0 |
Čas: 01:48,37, Mezičasy:
Výrok: BOJ 1/2-2-1/2-1/4-1/2-1/4-2
Majitel: Kamenosochařství Mertlík, Trenér: Odl Roman, Chov: Xaverov
1046 Cena ing. Julia Hájka
Rovina V.kat. - 1000 m, handicap, 4letí a starší
20000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř.
| jméno koně
| váha
| jezdec
| výrok
| čas
| st.č.
| trenér
| evq
|
1. |
QUATREBELLINO, 5 |
66,0 |
am. Lukáš Kasl |
|
|
7 |
Bezstarosta Zdeněk |
0 |
2. |
PEN, 4 |
54,0 |
am. Lucie Herková |
|
|
1 |
Karel Břetislav |
0 |
3. |
RINALDO, 4 |
64,5 |
ž. Ramil Děmidov |
|
|
4 |
Palyza Jan |
0 |
4. |
PORTMAN, 5 |
60,5 |
am. Josef Bartoš |
|
|
6 |
Dvořák Karel |
0 |
5. |
ROTONKA, 5 |
62,5 |
am. Martin Kubeš |
|
|
3 |
Bárta Stanislav |
0 |
6. |
HOLBORN, 4 |
60,0 |
am. Lukáš Sloup |
|
|
2 |
Hanousek Ladislav |
0 |
7. |
MANDOLINA, 10 |
62,5 |
ž. Ivan Kub |
|
|
5 |
Hurt Jiří |
0 |
8. |
MESS, 4 |
48,0 |
am. Radka Hovadová |
|
|
8 |
Szotková Lenka |
0 |
Čas: 01:01,73, Mezičasy:
Výrok: LEHCE 3-4-1/2-1/2-1/2-2-5
Majitel: Hřebčín Pavlin Dvůr-Picek, Trenér: Bezstarosta Zdeněk, Chov: Stall Caprice
1047 Cena Biofaktory Praha, s.r.o.
Steeplechase IV.kat. - 3600 m, cena, 5letí a starší
30000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř.
| jméno koně
| váha
| jezdec
| výrok
| čas
| st.č.
| trenér
| evq
|
1. |
MILLIARD, 6 |
66,5 |
am. Jaroslav Myška |
|
|
6 |
Olehla Čestmír |
0 |
2. |
MERRY, 7 |
66,5 |
am. Jan Kroczek |
|
|
12 |
Dvořák Karel |
0 |
3. |
SARATOV, 10 |
68,0 |
am. Jan Papoušek |
|
|
8 |
Bartoš st. Josef |
0 |
4. |
LACUS(GER), 8 |
67,0 |
am. Josef Váňa st. |
|
|
7 |
Váňa st. Josef |
0 |
5. |
MISS ELONA(IRE), 5 |
64,5 |
am. Petr Kříž |
|
|
3 |
Mudrová Radka |
0 |
6. |
SIR TIROL(IRE), 5 |
66,5 |
am. Michal Köhl |
|
|
9 |
Čermák Václav |
0 |
7. |
MAHONIE, 9 |
66,0 |
am. Josef Houdek |
|
|
13 |
Knotek Rudolf |
0 |
8. |
AIRE, 5 |
64,5 |
am. Jan Zolman |
|
|
14 |
Zolman Jan |
0 |
9. |
ZLATÝ DÉŠŤ, 8 |
64,5 |
am. Lukáš Kasl |
|
|
15 |
Bezstarosta Zdeněk |
0 |
10. |
SENIOR, 9 |
67,0 |
am. Miroslav Fencl |
|
|
1 |
Palyza Jan |
0 |
11. |
VALGREN, 11 |
66,5 |
am. Ladislav Hanousek |
|
|
16 |
Hanousek Ladislav |
0 |
12. |
SWING, 5 |
66,5 |
am. Jaroslav Kafka |
|
|
10 |
Toulec Pavel |
0 |
Z |
MELAFÝR, 7 |
66,5 |
am. Pavel Szikora |
|
|
4 |
Szikora Pavel |
0 |
Z |
CHALIF, 6 |
65,5 |
am. Martin Liška |
|
|
5 |
Vítek František |
0 |
Z |
GENEVSSON, 8 |
68,0 |
am. Miloslav Pecka |
|
|
11 |
Papoušek Jan |
0 |
Čas: 04:57,30, Mezičasy:
Výrok: LEHCE 6-2-4-8-4-2 1/2-4
Majitel: Campanula Jeseník, Trenér: Olehla Čestmír, MVDr., Chov: St.Světlá Hora
1048 Cena Ratio Commerce Praha
Rovina IV.kat. - 1600 m, cena, 4letí a starší
25000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř.
| jméno koně
| váha
| jezdec
| výrok
| čas
| st.č.
| trenér
| evq
|
1. |
EX CALIBER, 7 |
58,5 |
žk. Miroslav Hanuš 2 |
|
|
11 |
Šilhavý Ladislav |
0 |
2. |
BLACK TIROL(IRE), 6 |
58,0 |
ž. Ramil Děmidov |
|
|
10 |
Palyza Jan |
0 |
3. |
MODEMANN, 4 |
56,5 |
žk. Martin Koleňák |
|
|
2 |
Růžičková Martina |
0 |
4. |
LÍVANEC, 4 |
61,0 |
ž. Miroslav Fencl |
|
|
3 |
Růžičková Martina |
0 |
5. |
DISCORDIA(POL), 4 |
59,0 |
žk. Jan Rája |
|
|
8 |
Horák František |
0 |
6. |
LIMA, 4 |
56,5 |
ž. Martin Knauer |
|
|
9 |
Bezstarosta Zdeněk |
0 |
7. |
CHARADE, 4 |
61,0 |
žk. Petr Hochman |
|
|
5 |
Horák František |
0 |
8. |
RAMA, 7 |
53,5 |
žk. Marcela Čapková |
|
|
1 |
Čapková Marcela |
0 |
9. |
HELLYFA(FR), 6 |
57,5 |
ž. Ivan Kub |
|
|
12 |
Hurt Jiří |
0 |
10. |
GIULIO, 5 |
56,5 |
žk. Josef Bartoš |
|
|
4 |
Bartoš st. Josef |
0 |
11. |
GUMÍDEK, 6 |
55,5 |
žk. Radka Řeháková |
|
|
6 |
Hurt Jiří |
0 |
12. |
O`GARNI, 5 |
54,0 |
žk. Roman Lípa |
|
|
7 |
Mudrová Radka |
0 |
Čas: 01:43,29, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 1 1/4-4-2 1/2-3-5-1-1/4
Majitel: MHM, Trenér: Šilhavý Ladislav, Chov: St.st.Zákupy
1049 Pohár modré naděje
Rovina III.kat. - 1700 m, handicap, 3letí
31500 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř.
| jméno koně
| váha
| jezdec
| výrok
| čas
| st.č.
| trenér
| evq
|
1. |
CHAMILL, 3 |
66,0 |
ž. Dušan Andrés |
|
|
12 |
Andrés Josef |
0 |
2. |
SORD, 3 |
58,5 |
ž. Josef Bartoš |
|
|
11 |
Dvořák Karel |
0 |
3. |
DENÉE, 3 |
54,0 |
Radek Žalud |
|
|
9 |
Bartoš st. Josef |
0 |
4. |
LANTARA, 3 |
57,0 |
ž. Lukáš Kasl |
|
|
4 |
Papoušek Jan |
0 |
5. |
LANNTANI (IRE), 3 |
61,5 |
am. Václav Luka 2, Ing. |
|
|
13 |
Szikora Pavel |
0 |
6. |
LADY JUMP, 3 |
57,0 |
ž. Jan Rája |
|
|
1 |
Papoušek Jan |
0 |
7. |
INEZ, 3 |
56,5 |
ž. Blanka Šarinová |
|
|
2 |
Vítek František |
0 |
7. |
LÁSKA BLÁZNIVÁ, 3 |
56,5 |
ž. Ilona Třešňáková |
|
|
10 |
Pechát Theodor |
0 |
9. |
VALERY, 3 |
57,0 |
ž. Martin Koleňák |
|
|
3 |
Váňa Libor |
0 |
10. |
SANTA LUCIA, 3 |
57,0 |
ž. Ramil Děmidov |
|
|
8 |
Palyza Jan |
0 |
ZN |
LIKIE, 3 |
58,5 |
ž. Ludvík Haris |
|
|
7 |
Váňa Tomáš |
0 |
Čas: 01:52,57, Mezičasy:
Výrok: LEHCE 2-5-2-2 1/4-1-6-současně
Majitel: Edoc Brno, Trenér: Andrés Josef, Chov: Hřebčín Napajedla
1050 Prvomájová steeplechase
Steeplechase I.kat. - 4200 m, cena, 5letí a starší
70000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř.
| jméno koně
| váha
| jezdec
| výrok
| čas
| st.č.
| trenér
| evq
|
1. |
BELOVODSK(UKR), 6 |
67,0 |
ž. František Jasinský |
|
|
8 |
Olehla Čestmír |
0 |
2. |
FOLK, 7 |
67,0 |
ž. Miroslav Hanuš |
|
|
12 |
Šilhavý Ladislav |
0 |
3. |
SAPSHARP, 5 |
67,0 |
ž. Zdeněk Matysík |
|
|
5 |
Horák František |
0 |
4. |
ST ROGER(IRE), 7 |
67,0 |
ž. Josef Váňa st. |
|
|
10 |
Váňa st. Josef |
0 |
5. |
VOLT, 6 |
67,0 |
ž. Dušan Moravec |
|
|
1 |
Růžičková Martina |
0 |
6. |
CHALCO, 6 |
67,0 |
ž. Vlastimil Špalek |
|
|
2 |
Váňa st. Josef |
0 |
7. |
APLAUS, 7 |
67,0 |
ž. Libor Štencl |
|
|
3 |
Jelínek Zbyněk |
0 |
8. |
ESTAR, 8 |
67,0 |
ž. Tomáš Hurt |
|
|
6 |
Pauknerová Daniela |
0 |
9. |
TRES BELLE(IRE), 8 |
67,0 |
ž. Dušan Andrés |
|
|
9 |
Koplík Zdeno |
0 |
10. |
KLONDIKE, 7 |
67,0 |
ž. Miroslav Fencl |
|
|
7 |
Bartoš st. Josef |
0 |
11. |
RINO, 7 |
67,0 |
ž. Jiří Brož |
|
|
13 |
Friedrich František |
0 |
ZN |
NOMEN OMEN, 6 |
67,0 |
ž. Pavel Szikora |
|
|
4 |
Friedrich František |
0 |
ZN |
SUGEST, 7 |
67,0 |
ž. Jiří Plzák |
|
|
11 |
Chaloupka Václav |
0 |
Čas: 05:47,48, Mezičasy:
Výrok: BOJ 1/2-10-6-1/2-1-1/2-2
Majitel: Česká spořitelna-Pegas, Trenér: Olehla Čestmír, MVDr., Chov: Hř.Onufrijevskij
1051 Memoriál Ferdinanda Palyzy
Steeplechase V.kat. - 3400 m, cena, 4letí a 5letí
30000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř.
| jméno koně
| váha
| jezdec
| výrok
| čas
| st.č.
| trenér
| evq
|
1. |
COMMON AFFAIR (IRE), 5 |
67,5 |
am. Jan Rája |
|
|
11 |
Koplík Zdeno |
0 |
2. |
CHRIS, 5 |
66,5 |
am. Václav Luka 2, Ing. |
|
|
9 |
Bartoš st. Josef |
0 |
3. |
KELEG, 5 |
68,5 |
am. Libor Štencl |
|
|
4 |
Jelínek Zbyněk |
0 |
4. |
KAFÁ, 4 |
61,0 |
am. Miroslav Fencl |
|
|
5 |
Fencl Miroslav |
0 |
PN |
MONTEKO(IRE), 4 |
64,0 |
am. Jiří Brož |
|
|
8 |
Nehasil Miroslav |
0 |
ZN |
LATASTER, 5 |
68,5 |
am. Pavel Szikora |
|
|
6 |
Szikora Pavel |
0 |
Z |
IMPERIAL FRANKIE(IRE), 5 |
70,0 |
am. Dušan Andrés |
|
|
1 |
Chaloupka Václav |
0 |
PN |
EXPO, 5 |
67,0 |
am. Lenka Syslová |
|
|
3 |
Syslová Lenka |
0 |
ZN |
MARGIT(SLO), 4 |
64,0 |
am. Dušan Moravec |
|
|
2 |
Mottl Ivan |
0 |
Čas: 04:36,77, Mezičasy:
Výrok: LEHCE 5-daleko-daleko
Majitel: Cartex Praha Leasing a.s., Trenér: Koplík Zdeno, Chov: Walshe L.A.
Dostihová komise: