Výsledky ze dne 18.09.1993 - Tochovice stav dráhy: ( / ) |
1. dostih, start
369 CENA ŘEDITELE ÚSEKU ZEMĚD.POJIŠTĚNÍ
Rovina III.kat. - 1100 m, ,
22000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř.
| jméno koně
| váha
| jezdec
| výrok
| čas
| st.č.
| trenér
| evq
|
1. |
LAMBORGHINI (DEN), 2 |
54,5 |
René Koplík |
|
|
2 |
|
0 |
2. |
LUXIE, 2 |
57,0 |
Tomáš Bitala |
|
|
8 |
|
0 |
3. |
SILVER LINING(DEN), 2 |
56,0 |
Petr Kubík |
|
|
11 |
|
0 |
4. |
PEPPINO, 2 |
56,0 |
Ramil Děmidov |
|
|
10 |
|
0 |
5. |
VIRION, 2 |
57,0 |
Ivan Kub |
|
|
7 |
|
0 |
6. |
BATIK, 2 |
58,0 |
Jiří Hurt |
|
|
3 |
|
0 |
7. |
COMA, 2 |
55,0 |
Ondřej Hlaváček |
|
|
5 |
|
0 |
8. |
GAG WALT, 2 |
56,0 |
Martin Fiala |
|
|
4 |
|
0 |
9. |
TRNĚNKA, 2 |
51,5 |
Filip Minařík |
|
|
6 |
|
0 |
10. |
QUINNON, 2 |
54,5 |
Martin Knauer |
|
|
1 |
|
0 |
Čas: , Mezičasy:
Výrok: x
Chov: Stable Crazy
2. dostih, start
370 CENA ŘEDITELE ÚSEKU POJIŠTĚNÍ OSOB
Rovina III.kat. - 1100 m, ,
22000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř.
| jméno koně
| váha
| jezdec
| výrok
| čas
| st.č.
| trenér
| evq
|
1. |
PIPEDREAM(DEN), 2 |
56,0 |
Petr Kubík |
|
|
3 |
|
0 |
2. |
NARSIL(GER), 2 |
58,0 |
Jiří Hurt |
|
|
11 |
|
0 |
3. |
VIKTORIA HILL, 2 |
57,0 |
Ľudovít Šara |
|
|
6 |
|
0 |
4. |
HARLEY, 2 |
57,0 |
Vlastimil Špalek |
|
|
2 |
|
0 |
5. |
EVOLUCE, 2 |
57,0 |
Ramil Děmidov |
|
|
1 |
|
0 |
6. |
LEGRACE, 2 |
57,0 |
Ivan Kub |
|
|
5 |
|
0 |
7. |
SALVA, 2 |
55,5 |
Martin Knauer |
|
|
4 |
|
0 |
8. |
ANNE MARIE, 2 |
55,0 |
Ondřej Hlaváček |
|
|
7 |
|
0 |
9. |
GRADACE, 2 |
52,5 |
René Koplík |
|
|
9 |
|
0 |
10. |
ČAZMA, 2 |
55,0 |
Tomáš Bitala |
|
|
10 |
|
0 |
Čas: , Mezičasy:
Výrok: x
Chov: Stutteri Nippon
3. dostih, start
371 CENA ŘEDITELE ÚSEKU POJIŠTĚNÍ PRŮMYSLU
Rovina III.kat. - 1100 m, ,
20000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř.
| jméno koně
| váha
| jezdec
| výrok
| čas
| st.č.
| trenér
| evq
|
1. |
LAADKAL(FR), 4 |
59,0 |
Petr Kubík |
|
|
4 |
|
0 |
2. |
MAXIMA(GDR), 7 |
57,0 |
Ľudovít Šara |
|
|
6 |
|
0 |
3. |
MANDRAGORA, 3 |
54,0 |
Martin Knauer |
|
|
1 |
|
0 |
4. |
MLHOŠ, 3 |
53,5 |
Filip Minařík |
|
|
3 |
|
0 |
5. |
VICTORY BELL, 3 |
52,5 |
René Koplík |
|
|
2 |
|
0 |
Čas: , Mezičasy:
Výrok: x
Chov: Haras D`Ayguemorte
4. dostih, start
372 CENA ŘEDITELE ÚSEKU POJIŠTĚNÍ MAJETKU
Rovina III.kat. - 1100 m, ,
20000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř.
| jméno koně
| váha
| jezdec
| výrok
| čas
| st.č.
| trenér
| evq
|
1. |
NORGIT, 6 |
59,5 |
Tomáš Bitala |
|
|
3 |
|
0 |
2. |
NEPLECHA, 3 |
56,0 |
Ondřej Hlaváček |
|
|
2 |
|
0 |
3. |
QUADR, 3 |
56,0 |
Petr Kubík |
|
|
8 |
|
0 |
4. |
BISKINOA (FR), 3 |
57,0 |
Vlastimil Špalek |
|
|
5 |
|
0 |
5. |
DEMPER, 8 |
55,5 |
Filip Minařík |
|
|
4 |
|
0 |
6. |
PARIGOTE GAIE (FR), 3 |
57,0 |
Ivan Kub |
|
|
1 |
|
0 |
7. |
PELOTA, 3 |
53,0 |
René Koplík |
|
|
7 |
|
0 |
8. |
MAMA MIA, 4 |
56,0 |
Martin Knauer |
|
|
6 |
|
0 |
Čas: , Mezičasy:
Výrok: x
Chov: Xaverov
5. dostih, start
373 STEEPLECHASE ČESKÉ POJIŠŤOVNY a.s.
Steeplechase - 3600 m, ,
40000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř.
| jméno koně
| váha
| jezdec
| výrok
| čas
| st.č.
| trenér
| evq
|
1. |
VINNY, 6 |
70,5 |
Zdeno Koplík 2 |
|
|
6 |
|
0 |
2. |
LADY MARTIALINA(FR), 5 |
68,5 |
Miroslav Klasa |
|
|
2 |
|
0 |
3. |
SHERIDAN, 6 |
68,5 |
Miroslav Hanuš |
|
|
1 |
|
0 |
4. |
VESELÁ, 4 |
65,0 |
Josef Svoboda |
|
|
7 |
|
0 |
5. |
MEDEA (GDR), 4 |
65,0 |
L. Stajsková |
|
|
11 |
|
0 |
6. |
JAPAN, 5 |
68,5 |
Jiří Hurt |
|
|
3 |
|
0 |
7. |
GEORGIOS(GDR), 10 |
68,5 |
S. Peňas |
|
|
5 |
|
0 |
8. |
BLANCHEUR, 4 |
65,0 |
V. Palej |
|
|
9 |
|
0 |
9. |
FAROS(SU), 4 |
65,0 |
A. Ergenov |
|
|
10 |
|
0 |
10. |
QUANTLER, 6 |
68,5 |
D. Ratimec |
|
|
8 |
|
0 |
Čas: , Mezičasy:
Výrok: x
Chov: St.st.Tochovice
6. dostih, start
374 CENA PŘEDSTAVENSTVA ČESKÉ POJIŠŤOVNY a.s
Rovina II.kat. - 1600 m, ,
40000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř.
| jméno koně
| váha
| jezdec
| výrok
| čas
| st.č.
| trenér
| evq
|
1. |
PALOMIA(FR), 2 |
57,0 |
Petr Kubík |
|
|
2 |
|
0 |
2. |
LOLL, 2 |
58,0 |
Ivan Kub |
|
|
5 |
|
0 |
3. |
MOJE MALÁ, 2 |
57,0 |
Jiří Hurt |
|
|
8 |
|
0 |
4. |
BARONKA, 2 |
55,0 |
Martin Fiala |
|
|
3 |
|
0 |
5. |
JALNÁ, 2 |
55,0 |
Martin Knauer |
|
|
4 |
|
0 |
6. |
VIKTON, 2 |
56,0 |
Ľudovít Šara |
|
|
1 |
|
0 |
7. |
RAZLIV(SU), 2 |
56,0 |
Ramil Děmidov |
|
|
6 |
|
0 |
8. |
VANELLO, 2 |
56,0 |
Vlastimil Špalek |
|
|
7 |
|
0 |
Čas: , Mezičasy:
Výrok: x
Chov: Har.du Petit Tellier
7. dostih, start
375 CENA MÍSTOPŘEDSEDY RADY FONDU PZK
Rovina IV.kat. - 1600 m, ,
16000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř.
| jméno koně
| váha
| jezdec
| výrok
| čas
| st.č.
| trenér
| evq
|
1. |
WHIPPET(GDR), 4 |
64,0 |
Petr Kubík |
|
|
3 |
|
0 |
2. |
LAMER, 3 |
56,5 |
Tomáš Bitala |
|
|
6 |
|
0 |
3. |
CARINO, 9 |
56,5 |
M. Čištínová |
|
|
9 |
|
0 |
4. |
HAPPIFY, 3 |
57,0 |
Martin Knauer |
|
|
5 |
|
0 |
5. |
TITAN, 3 |
55,0 |
Anna Krákorová |
|
|
2 |
|
0 |
6. |
MECONK, 3 |
58,0 |
Jan Mudra |
|
|
7 |
|
0 |
7. |
ČASTREN, 3 |
55,0 |
Luboš Urbánek |
|
|
4 |
|
0 |
8. |
ELVÍRA, 3 |
54,5 |
Marian Koutný |
|
|
1 |
|
0 |
Čas: , Mezičasy:
Výrok: x
Chov: Gest.Görlsdorf
8. dostih, start
376 CENA ŘEDITELE FONDU PZK
Rovina IV.kat. - 1600 m, ,
16000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř.
| jméno koně
| váha
| jezdec
| výrok
| čas
| st.č.
| trenér
| evq
|
1. |
NATALITA, 4 |
55,0 |
Martin Pišl |
|
|
3 |
|
0 |
2. |
RENTO, 4 |
60,5 |
Jan Mudra |
|
|
6 |
|
0 |
3. |
GREPA, 4 |
57,0 |
Ivan Kub |
|
|
4 |
|
0 |
4. |
ARMANDO, 3 |
57,5 |
Tomáš Bitala |
|
|
2 |
|
0 |
5. |
PLAYER ., 5 |
58,5 |
René Koplík |
|
|
8 |
|
0 |
6. |
MAHONIE, 4 |
62,0 |
Petr Kubík |
|
|
5 |
|
0 |
7. |
MONO RINA, 4 |
58,0 |
Vlastimil Špalek |
|
|
9 |
|
0 |
8. |
VINNÁ RÉVA, 3 |
55,5 |
Ramil Děmidov |
|
|
7 |
|
0 |
Čas: , Mezičasy:
Výrok: x
Chov: ZD Bánov
9. dostih, start
377 CENA PŘEDSEDY RADY FONDU PZK
Proutky - 2400 m, ,
22000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř.
| jméno koně
| váha
| jezdec
| výrok
| čas
| st.č.
| trenér
| evq
|
1. |
LUCIANA, 3 |
60,0 |
Jan Mudra |
|
|
7 |
|
0 |
2. |
STARTING ORDER(FR), 3 |
60,0 |
Vlastimil Špalek |
|
|
4 |
|
0 |
3. |
PRIMAVERA, 4 |
67,5 |
Tomáš Nehasil |
|
|
6 |
|
0 |
4. |
GLAWOTTE (IRE), 3 |
60,0 |
Petr Hochman |
|
|
1 |
|
0 |
5. |
GELO, 4 |
65,5 |
Jiří Plzák |
|
|
10 |
|
0 |
6. |
LUCKY BOY, 3 |
60,0 |
D. Ratimec |
|
|
9 |
|
0 |
7. |
LIPAJA, 3 |
61,0 |
Pavel Szikora |
|
|
11 |
|
0 |
8. |
GRIOTKA, 3 |
64,0 |
S. Peňas |
|
|
12 |
|
0 |
9. |
VIRKA, 3 |
63,5 |
R. Suchánek |
|
|
3 |
|
0 |
10. |
META, 4 |
64,0 |
Miroslav Hanuš |
|
|
13 |
|
0 |
11. |
ENDIVIE, 4 |
67,5 |
Zdeno Koplík 2 |
|
|
2 |
|
0 |
12. |
AVTOGRAF(SU), 3 |
63,5 |
N. Amelčenko |
|
|
5 |
|
0 |
Čas: , Mezičasy:
Výrok: x
Chov: Hřebčín Napajedla
Dostihová komise: