Výsledky ze dne 01.08.1993 - Karlovy Vary stav dráhy: ( / ) |
1. dostih, start
269 CENA PLEMKO PARDUBICE
Rovina III.kat. - 1400 m, ,
24000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř.
| jméno koně
| váha
| jezdec
| výrok
| čas
| st.č.
| trenér
| evq
|
1. |
BASTIEN, 2 |
58,0 |
Vlastimil Smolík |
|
|
10 |
|
24 |
2. |
OSMENT, 2 |
58,0 |
Tomáš Váňa |
|
|
2 |
|
40 |
3. |
WELS, 2 |
58,0 |
Ramil Děmidov |
|
|
9 |
|
20 |
4. |
MOJE MALÁ, 2 |
57,0 |
Stanislav Koubek |
|
|
1 |
|
322 |
5. |
PIZZARO, 2 |
55,5 |
Martin Fiala |
|
|
7 |
|
322 |
6. |
GRINGO, 2 |
58,0 |
Karol Šarina |
|
|
3 |
|
92 |
7. |
ETAMINA, 2 |
55,0 |
Petr Kubík |
|
|
5 |
|
322 |
8. |
VARIANTA, 2 |
53,0 |
Alice Hejňáková |
|
|
6 |
|
644 |
9. |
KLASIK, 2 |
56,0 |
Romana Neslerová |
|
|
4 |
|
214 |
11. |
LUNET, 2 |
54,5 |
Martin Knauer |
|
|
11 |
|
322 |
Čas: , Mezičasy:
Výrok: x
Chov: Žr.Motešice
2. dostih, start
270 CENA FONDU NA ZÁCHRANU A PODPORU KONÍ
Rovina IV.kat. - 1600 m, ,
16000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř.
| jméno koně
| váha
| jezdec
| výrok
| čas
| st.č.
| trenér
| evq
|
1. |
YOKOWETE(IRE), 3 |
58,0 |
Martin Fiala |
|
|
3 |
|
16 |
2. |
DLOUHÁ NOC, 3 |
58,0 |
Robert Panc |
|
|
7 |
|
48 |
3. |
BATIST, 3 |
59,5 |
Dušan Balážik |
|
|
8 |
|
102 |
4. |
ESKYMO, 3 |
57,0 |
Allan Petrlík |
|
|
4 |
|
134 |
5. |
EMIGRACE, 3 |
57,0 |
Ondřej Hlaváček |
|
|
2 |
|
336 |
6. |
OLIVER MAX, 3 |
56,5 |
Ramil Děmidov |
|
|
5 |
|
70 |
7. |
ROCKFORD, 3 |
61,0 |
Tomáš Váňa |
|
|
6 |
|
34 |
8. |
NIOBARA, 3 |
54,0 |
Tomáš Bitala |
|
|
1 |
|
0 |
Čas: , Mezičasy:
Výrok: x
Chov: Miss Susan Mc.Keon
3. dostih, start
271 CENA SPOLKU MAJITELŮ DOSTIHOVÝCH KONÍ
Rovina IV.kat. - 1600 m, ,
16000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř.
| jméno koně
| váha
| jezdec
| výrok
| čas
| st.č.
| trenér
| evq
|
1. |
VALÉRIA, 3 |
52,0 |
Filip Minařík |
|
|
9 |
|
28 |
2. |
TORGAU (GDR), 3 |
59,0 |
Olga Vítková, Ing. |
|
|
1 |
|
38 |
3. |
SUBTERA, 3 |
56,0 |
Romana Neslerová |
|
|
7 |
|
30 |
4. |
OSTMAN, 3 |
58,0 |
Karol Šarina |
|
|
6 |
|
36 |
5. |
GENEVSSON, 3 |
58,5 |
Kamil Píchal |
|
|
8 |
|
70 |
6. |
MANDRAGORA, 3 |
57,0 |
Martin Knauer |
|
|
5 |
|
132 |
7. |
OSTŘICE, 3 |
53,0 |
Alice Hejňáková |
|
|
2 |
|
1204 |
8. |
SKALICE, 3 |
54,0 |
Tomáš Bitala |
|
|
3 |
|
0 |
Čas: , Mezičasy:
Výrok: x
Chov: PP Motešice
4. dostih, start
272 LÁZEŇSKÁ MÍLE ČESKÉ POJIŠŤOVNY (CH)
Rovina I.kat. - 1600 m, ,
100000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř.
| jméno koně
| váha
| jezdec
| výrok
| čas
| st.č.
| trenér
| evq
|
1. |
GLEN TURNER(GER), 4 |
58,5 |
Karol Šarina |
|
|
11 |
|
42 |
2. |
MR BID, 3 |
57,0 |
Allan Petrlík |
|
|
8 |
|
36 |
3. |
WINDING, 3 |
54,5 |
Ivona Petrlíková |
|
|
2 |
|
72 |
4. |
COUNTRY MAN, 3 |
56,0 |
Vlastimil Smolík |
|
|
4 |
|
24 |
5. |
BENGUIAT(FR), 3 |
55,0 |
Petr Kubík |
|
|
6 |
|
136 |
6. |
GRIL(SU), 4 |
60,0 |
Ramil Děmidov |
|
|
1 |
|
196 |
7. |
MAXIMA(GDR), 7 |
58,5 |
Blanka Šarinová |
|
|
5 |
|
48 |
8. |
TAFTA, 4 |
58,5 |
Theodor Pechát |
|
|
3 |
|
172 |
9. |
DISZKOSZ (HUN), 4 |
60,0 |
R. Posád |
|
|
10 |
|
1378 |
Čas: , Mezičasy:
Výrok: x
Chov: Hř.Quenhorn
5. dostih, start
273 CENA MĚSÍČNÍKU PROMENÁDA
Steeplechase - 3800 m, ,
40000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř.
| jméno koně
| váha
| jezdec
| výrok
| čas
| st.č.
| trenér
| evq
|
1. |
CATREY, 5 |
68,0 |
Pavel Szikora |
|
|
8 |
|
88 |
2. |
FLIEDERSTRAUCH(GDR), 8 |
68,0 |
Josef Svoboda |
|
|
6 |
|
20 |
3. |
BINOM(SU), 6 |
68,0 |
Petr Kořínek |
|
|
7 |
|
30 |
4. |
GAMBA, 5 |
68,0 |
A. Jeřábek |
|
|
9 |
|
68 |
5. |
JAPAN, 5 |
68,0 |
Jiří Hurt |
|
|
4 |
|
42 |
6. |
SENZACE, 5 |
70,0 |
Josef Bartoš st. |
|
|
3 |
|
100 |
7. |
PIGOTKA, 5 |
68,0 |
Vlastimil Špalek |
|
|
5 |
|
378 |
Čas: , Mezičasy:
Výrok: x
Chov: Pacholová J.,Ing.
6. dostih, start
274 CENA ČOKOLÁDOVEN MODŘANY a.s.
Rovina II.kat. - 1200 m, ,
40000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř.
| jméno koně
| váha
| jezdec
| výrok
| čas
| st.č.
| trenér
| evq
|
1. |
CONTESSA(AUT), 3 |
55,0 |
Filip Minařík |
|
|
8 |
|
50 |
2. |
DANNYJ(SU), 6 |
62,0 |
Ramil Děmidov |
|
|
9 |
|
58 |
3. |
SANTALINO, 7 |
59,0 |
Libor Šindar |
|
|
2 |
|
80 |
4. |
GEG (HUN), 8 |
57,5 |
Robert Panc |
|
|
1 |
|
130 |
5. |
LOCUS, 4 |
59,0 |
Martin Fiala |
|
|
5 |
|
422 |
6. |
GELO, 4 |
58,0 |
Stanislav Koubek |
|
|
4 |
|
94 |
7. |
ARIETA, 5 |
57,5 |
Vlastimil Smolík |
|
|
6 |
|
338 |
8. |
ROXTRI, 4 |
58,5 |
Tomáš Váňa |
|
|
7 |
|
16 |
9. |
OFELIE, 3 |
57,0 |
Karol Šarina |
|
|
3 |
|
88 |
Čas: , Mezičasy:
Výrok: x
Chov: Stall Skye
7. dostih, start
275 HANDICAP UNIE ČESKÉHO TURFU
Rovina III.kat. - 2400 m, ,
24000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř.
| jméno koně
| váha
| jezdec
| výrok
| čas
| st.č.
| trenér
| evq
|
1. |
ALDAN, 4 |
55,5 |
Ilona Kykalová, MUDr. |
|
|
9 |
|
46 |
2. |
BOLD RICA, 3 |
56,0 |
Karol Šarina |
|
|
1 |
|
32 |
3. |
GOLD END, 4 |
58,0 |
Ferdinand Minařík 2 |
|
|
4 |
|
210 |
4. |
WHIPPET(GDR), 4 |
61,0 |
Ivan Kub |
|
|
6 |
|
72 |
5. |
MERLIN BOHEMIA(IRE), 3 |
56,0 |
Olga Vítková, Ing. |
|
|
7 |
|
122 |
6. |
VÁCLAVKA, 3 |
58,5 |
Tomáš Váňa |
|
|
8 |
|
20 |
7. |
VANBEL, 3 |
48,5 |
Pavel Hlavatý |
|
|
3 |
|
246 |
8. |
FRISK, 3 |
56,0 |
Romana Neslerová |
|
|
5 |
|
92 |
9. |
GROT, 3 |
50,0 |
Blanka Šarinová |
|
|
2 |
|
294 |
Čas: , Mezičasy:
Výrok: x
Chov: PP Motešice
8. dostih, start
276 CENA DENÍKU TELEGRAF
Proutky - 2400 m, ,
30000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř.
| jméno koně
| váha
| jezdec
| výrok
| čas
| st.č.
| trenér
| evq
|
1. |
MONITOR, 4 |
67,5 |
Martina Růžičková |
|
|
5 |
|
16 |
2. |
TANA, 7 |
72,5 |
Josef Bartoš st. |
|
|
2 |
|
52 |
3. |
LUCIANA, 3 |
61,5 |
Jan Mudra |
|
|
6 |
|
174 |
4. |
LÍVR, 3 |
63,0 |
Todor Todorov |
|
|
7 |
|
76 |
5. |
BISKINOA (FR), 3 |
60,5 |
Vlastimil Špalek |
|
|
4 |
|
48 |
DD |
MARCEL, 4 |
67,5 |
A. Hřivnová |
|
|
1 |
|
278 |
7. |
MARIOLA, 3 |
62,0 |
Jiří Hurt |
|
|
3 |
|
48 |
Čas: , Mezičasy:
Výrok: x
Chov: St.st.Znojmo
Dostihová komise: