home page
VÝSLEDKY
/results/
 
Termíny
Racedays
Přihlášky
Entries
Startky
Declaration
Výsledky
Results
Statistiky
Statistics
Legislativa
Decision
Avíza
Foreign starts
Dokumenty
Documents
Zprávy
News
Zákl. údaje
Basic fig.
Kontakty
Contacts

Výsledky ze dne 20.04.2024 - Brno
stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná / Good to Firm)
1. dostih, start 14:00
1023 Cena LETIŠTĚ BRNO s podporou pořadatele - Memoriál Jiřího Císaře
Rovina IV.kat. - 1400 m, handicap, 4letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SAN GODENZO, 7 val j 63,0 Lenka Neprašová BOJ 01:27,98 1 Kalčík Michal 50
2. SUN RAIN(SVK), 7 val 55,5 Miloslava Sedláková krk 01:28,05 7 Vymazal Josef 33
3. CELENTANO(GER), 8 val 57,0 Marcel Novák ml. 1/2 01:28,17 6 Holčák Radek 50
4. PARTNER IN CRIME(IRE), 4 val s 62,0 ž. Michal Demo krk 01:28,20 4 Demo Michal 33
5. LADY SOPHIE(IRE), 5 kl 57,0 Eva Buriánková, Mgr. 1 1/4 01:28,44 2 Vašina Josef 120
6. NÁTURA, 8 kl b 50,0 Taťána Mášová 2 1/2 01:28,85 5 Franko Jozef 85
7. SENSI TOP, 4 kl 57,0 Karolína Hrošková 5 01:29,68 3 Vymazal Josef 100
Čas: 01:27,98, Mezičasy:
Výrok: BOJ-krk-1/2-krk-1 1/4-2 1/2-5

Majitel: FVE – Relay JK Levín, Trenér: Kalčík Michal, Chov: SK Krasne

Kůň č.2 LADY SOPHIE ztratil na startu cca 3 délky.

 

2. dostih, start 14:35
1024 Cena zámecké stáje BELCREDI Shaywan & Amico Fritz (Conseq série pro český chov)
Rovina IV.kat. - 1900 m, cena, 3letí
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Bonus: 10.000 Kč (5000 - 2300 - 1500 - 700 - 500)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PRINCESS VALENTINE, 3 kl 58,0 ž. Michal Demo BOJ 02:05,82 3 Demo Michal 35
2. SCHAMPEE, 3 kl 52,5 žk. Anna Lebdušková 1/2 02:05,90 8 Růžičková Martina 30
3. REGGIEMI, 3 kl 52,0 Anežka Grebeníčková 1 02:06,06 2 Bodlák Radim 100
4. CENZÁNA, 3 kl 53,0 Taťána Mášová 5 02:06,84 1 Kantek Petr 70
5. SANTI, 3 kl b 52,0 Pavlína Honsová 6 02:07,79 9 Bartoš st. Josef 200
6. CLAUDINE, 3 kl 55,5 Eva Buriánková, Mgr. 1 3/4 02:08,05 4 Kalčík Michal 70
7. ELI VON DRACHEN, 3 kl 51,0 žk. Natálie Flenerová 3 1/4 02:08,53 7 Piruch Jozef 120
8. ANGELLOTIC, 3 hř 58,0 Lenka Kvapilová 4 1/4 02:09,28 10 Kvapilová Lenka 200
9. OTTGLIA, 3 kl 52,5 Lenka Neprašová 4 02:09,93 6 Ilíková Kateřina 90
10. LUXUS MAN, 3 hř 54,5 žk. Eliška Janderová 7 02:11,33 5 Kalčík Michal 120
Nestartovali: MADLENKA
Čas: 02:05,82, Mezičasy:
Výrok: BOJ-1/2-1-5-6-1 3/4-3 1/4-4 1/4-4-7
Bonus:
5 000 Kč(PRINCESS VALENTINE)Staňka Uherčice
2 300 Kč(SCHAMPEE)Fandango-Růžičková
1 500 Kč(REGGIEMI)Michaela-Hruboš
700 Kč(CENZÁNA)DS Kompresory - Kopřiva
500 Kč(SANTI)Nešpor-Bartoš

Majitel: Staňka Uherčice, Trenér: Demo Michal, Chov: Staňka Bedřich

Kůň č.8 SCHAMPEE byl vybrán k antidopingové kontrole. Koně č.5 LUXUS MAN, č.6 OTTGLIA a č.7 ELI VON DRACHEN ztratili na startu cca 5 délek a kůň č.4 CLAUDINE ztratil na startu cca 3 délky. Poplatek: stáj Fandango-Růžičková 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu u koně č.8 SCHAMPEE (DŘ § 344 – DU 16/7).

 


3. dostih, start 15:04
1025 Cena AKRAZ, bezpečnostní agentura s.r.o.
Steeplechase V.kat. - 3200 m, cena, 4letí a 5letí
33.000 Kč (16500 - 7590 - 4950 - 2310 - 1650) Bonus: 10.000 Kč (5000 - 3000 - 2000)
Zápisné: 400 + 920 Kč
Stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LASSCA(IRE), 5 kl 63,0 Lenka Neprašová JISTĚ 03:52,51 3 Bodlák Radim 45
2. SIRAEL, 5 kl 70,5 ž. Lukáš Matuský 2 03:52,85 7 Holčák Radek 40
3. VIENNA CALLING(IRE), 5 val 69,0 ž. Martin Liška daleko 03:57,40 5 Ilíková Kateřina 48
4. VALEEN(GER), 5 kl b 71,0 žk. Tereza Polesná 5 03:58,19 1 Jašíčková Martina 150
5. CRYSTAL RAK, 5 kl 70,5 ž. Pavel Kašný 2 3/4 03:58,64 6 Blažek Svatoslav 60
6. ČTVERÁK, 5 val 67,5 Ján Mach, MVDr. 7 03:59,85 4 Novák Antonín 170
PN FRENCH SURFER(FR), 4 val b 69,0 ž. Marcel Novák 8 Nováková Jana 60
Z ČÁRYNKA, 5 kl 70,0 ž. Pavel Složil ml. 2 Popelka Stanislav 70
Čas: 03:52,51, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2-daleko-5-2 3/4-7
Bonus:
5 000 Kč(SIRAEL)AGA-Vlachovice
3 000 Kč(CRYSTAL RAK)Autodoprava Blažek s.r.o.

Majitel: Vlček - Autodoprava.CZ, Trenér: Bodlák Radim, Chov: Seamus Burns Esq

Na koni č.1 VALEEN došlo ke změně jezdce z am. Plšek F. na žk. Polesná T. a na koni č.2 ČÁRYNKA z ž. Odložil J. na ž. Složil P.. DK přešetřila pád koně č.8 FRENCH SURFER a neshledala cizí zavinění. Poplatek: stáj Vlček - Autodoprava.CZ 200 Kč za nahlášenou pomoc u koně č.3 LASSCA (DŘ § 344 – DU 16/7). Sankce: am. Plšek F. 2500 Kč za nedodržení sjednaného závazku na koni č.1 VALEEN

 

4. dostih, start 15:38
1026 Cena FIRMY KOKITECH s.r.o.
Rovina IV.kat. - 2800 m, cena, 4letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BONANZA GOLD(IRE), 8 kl 54,0 Taťána Mášová JISTĚ 03:07,62 9 Kantek Petr 70
2. KINGSTON LILLY(IRE), 7 kl 54,0 Lenka Neprašová 1 1/4 03:07,82 4 Vocásková Helena 16
3. RAS EL HANOUT(FR), 6 val 55,5 Eva Buriánková, Mgr. krk 03:07,88 5 Kalčík Michal 120
4. FABRIJAN ERSTE, 6 val 55,5 Miloslava Sedláková 4 1/2 03:08,72 1 Vymazal Josef 90
5. GALÉRA, 8 kl 55,0 žk. Anna Lebdušková 10 03:10,65 3 Poles Pavel 90
6. GREEK MYSTERY, 4 val 53,0 Pavlína Honsová 4 03:11,33 6 Vašina Josef 350
7. RALPH, 4 val 57,0 Marcel Novák ml. 6 03:12,31 8 Růžičková Martina 90
8. HARLEY, 5 val 52,5 žk. Natálie Flenerová daleko 03:19,61 7 Piruch Jozef 220
9. CHASIN ROSSE, 4 kl 56,0 Pavlína Nigrinová 1 1/4 03:19,86 2 Ilíková Kateřina 600
Nestartovali - odváženi: GRANIT(FR)

Čas: 03:07,62, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 1/4-krk-4 1/2-10-4-6-daleko-1 1/4

Majitel: DS Kompresory - Kopřiva, Trenér: Kantek Petr, MVDr, Chov: McGrath J. & Pinnacle View Stud

Kůň č.10 GRANIT nestartoval z důvodu špatné ovladatelnosti, DK k tomu vyslechla tr. Složila P. a jeho vysvětlení vzala na vědomí s tím, že kůň č.10 GRANIT bude nadále sledován. Sankce: tr. Složil P. výstraha za nepřipravenost koně č.10 GRANIT do dostihu (DŘ § 411f)

 


5. dostih, start 16:10
1027 Cena AUTODOPRAVA VLČEK s podporou ÚMČ Brno-Tuřany
Steeplechase IV.kat. - 3200 m, cena, 5letí a starší
58.000 Kč (29000 - 13340 - 8700 - 4060 - 2900) Bonus: 15000 Kč (7000 - 5000 - 3000)
Zápisné: 750 + 1570 Kč
Stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MEDI JAPE, 7 val 70,0 ž. Marcel Novák TUHÝ BOJ 03:55,18 2 Popelka Stanislav 65
2. CAPE FREEDOM(IRE), 9 val 64,0 Lenka Neprašová hlava 03:55,21 4 Bodlák Radim 65
3. NORTHERN FIGHTER(IRE), 5 val j 70,5 ž. Lukáš Matuský 1 1/2 03:55,45 1 Holčák Radek 50
4. DANG DOSS, 5 val 70,0 ž. Jan Faltejsek 1 1/4 03:55,64 3 Faltejsková Alžběta 65
5. THE BAR IS CLOSED(FR), 9 val b 64,5 žk. Tereza Polesná 4 1/2 03:56,41 5 Lempochnerová Veronika 60
6. PRINCE OF LYRA(IRE), 6 val 70,0 ž. Martin Liška nos 03:56,41 6 Ilíková Kateřina 100
7. LA BEAUTÉ, 7 kl 63,0 Dominika Baranová 10 03:58,83 7 Petříková Eva 45
8. TERESIAN, 7 val A 1/2s 64,5 Ján Mach, MVDr. daleko 04:05,66 8 Novák Antonín 350
Z FLICKER, 14 val 68,5 ž. Pavel Složil ml. 9 Foralová Hanzlová Marcela 65
Čas: 03:55,18, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ-hlava-1 1/2-1 1/4-4 1/2-nos-10-daleko
Bonus:
7 000 Kč(MEDI JAPE)Hvozd-Popelka-Hanák
5 000 Kč(DANG DOSS)Protendon-Hulínský

Majitel: Hvozd-Popelka-Hanák, Trenér: Popelka Stanislav, Chov: Šimonová Jana

DK rozhodla po poradě jezdci s ohledem na stav dráhy (kluzká dráha po silném dešti) o změně kurzu dostihu. Kurz: 6,4,5,1,2,3,4,5,1,2,3,4,5 (bez diagonál) (DŘ § 182). Na koni č.2 MEDI JAPE došlo ke změně jezdce z ž. Odložil J. na ž. Novák M. a na koni č.6 PRINCE OF LYRA z am. Ilík J. na ž. Liška M.. Sankce: ž. Novák M. odnětí licence na jeden dostihový den tj 1.5.2024 za nadměrné použití bičíku (kůň byl opakovaně pobízen bičíkem údery častěji jak jednou za tři cvalové skoky DŘ § 316/1 – DU 18/c-cc).



6. dostih, start 16:42
1028 Cena LOKO TRANS s.r.o. - Jarní moravská míle
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 4letí a starší
55.000 Kč (27500 - 12650 - 8250 - 3850 - 2750)
Zápisné: 700 + 1500 Kč
Stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RABBIT COULSTY(IRE), 6 kl 58,0 ž. Michal Demo JISTĚ 01:44,44 2 Petrlík Allan 15
2. RABBIT SPIRIT(IRE), 6 val 57,0 Marcel Novák ml. 2 01:44,79 5 Havlíček Jan 100
3. ORIWALL, 5 kl 55,5 Eva Buriánková, Mgr. 1 1/4 01:45,01 3 Záhorová Eva 55
4. PALOMINA(FR), 7 kl 53,0 Miloslava Sedláková 3 01:45,50 6 Vymazal Josef 75
5. ALEXANDR(IRE), 11 val 53,5 am. Jozef Takács kr.hlava 01:45,52 1 Vinklárek Vladimír 55
Nestartovali: FABLE
Čas: 01:44,44, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2-1 1/4-3-kr.hlava

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Petrlík Allan, Chov: White B.

7. dostih, start 17:04
1029 Cena K-K METAL a.s. - Jarní brněnská steeplechase
Steeplechase III.kat. - 4200 m, cena, 5letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500) Bonus: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 1200 + 2400 Kč
Stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
A KIFAAYA(GB), 12 val 64,0 Marcel Novák ml. - 8 Bodlák Radim 200
A JACOBELLIS(GB), 6 val 67,5 Dominika Baranová - 9 Popelka Stanislav 29
A LINOVSKY(POL), 9 val 70,0 ž. Marcel Novák - 2 Nováková Jana 85
A FERINO, 11 val 70,0 ž. Pavel Složil ml. - 3 Vymazal Josef 70
A MAHONY, 12 val 65,0 žk. Tereza Polesná - 4 Vymazal Josef 170
A TIME IN THE WEST(IRE), 7 val 68,0 ž. Lukáš Matuský 7 Holčák Radek 70
A MARCON, 12 val 65,5 Ján Mach, MVDr. - 1 Novák Antonín 85
A FORMAN(FR), 9 val A 1/2 70,5 žk. Tereza Podráská - 5 Ilíková Kateřina 70
A PRECIOUS ROCK(FR), 5 val bj 67,0 ž. Martin Liška - 6 Liška Martin 55
Čas:  , Mezičasy:
Výrok: -----------

DK rozhodla po poradě jezdci s ohledem na stav dráhy (kluzká dráha po silném dešti) o změně kurzu dostihu a jezdce se změnou kurzu seznámila. Kurz: 6,4,5,1,2,3,4,5,1,2,3,4,5,1,2,3,4,5 (bez diagonál) (DŘ § 182). Proti výsledku dostihu byl podán protest ex offo, pro nedodržení kurzu dostihu všemi zúčastněnými jezdci (neabsolvování závěrečných skoků 1,2,3,4,5. DK protest projednala a uznala s tím, že všechny zúčastněné koně diskvalifikovala. Na koni č.5 FORMAN došlo ke změně jezdce z am. Ilík J. na žk. Podrázská T., na koni č.9 JACOBELLIS z ž. Odložil J. na j. Baranová D.. Na koni č.8 KIFAAYA došlo ke změně jezdce z j. Neprašová L. na j. Novák M. ml. s důvodu její zdravotní indispozice. Sankce:j. Mach J., ž. Novák M., ž. Složil P. ml., žk. Podrázská T., žk. Polesná T., ž. Liška M., ž. Matuský L., j. Novák M. ml. a j. Baranová D. á 2000 Kč za neznalost kurzu dostihu (DŘ § 364a). J. Mach J., ž. Novák M., ž. Složil P. ml., žk. Podrázská T., žk. Polesná T., ž. Liška M., ž. Matuský L., j. Novák M. ml. a j. Baranová D. nemají nárok na jízdné. Na základě odvolání JCČR Dostihový soud prohlásil dostih za neplatný podle § 354 písmeno d) Zápisné a startovné se dle § 258 a § 270 majitelům vrací.

 

8. dostih, start 17:38
1030 Cena SPOLEČNOSTI TIPSPORT
Rovina IV.kat. - 2200 m, handicap, 4letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SUNNY STAR, 4 kl 49,0 Anežka Grebeníčková LEHCE 02:24,66 4 Bodlák Radim 80
2. NIRVANA, 6 kl 51,0 žk. Natálie Flenerová 6 02:25,68 8 Blažek Svatoslav 80
3. SORBET(POL), 9 val j 59,0 žk. Eliška Janderová krk 02:25,72 1 Kalčík Michal 43
4. HELIOS, 7 val 49,0 Taťána Mášová kr.hlava 02:25,73 6 Pecháček Jaroslav 49
5. SONY, 5 val 52,0 Miloslava Sedláková 3/4 02:25,86 7 Vymazal Josef 150
6. RABBIT MUKHADRAM(FR), 4 val 57,5 ž. Michal Demo 2 1/4 02:26,22 2 Petrlík Allan 33
7. RABBIT RULER(IRE), 6 kl s 53,5 žk. Anna Lebdušková 7 02:27,38 5 Franko Jozef 80
8. JOE BLACK(IRE), 4 hř 62,0 žk. Tereza Podráská 11 02:29,57 3 Ilíková Kateřina 75
Čas: 02:24,66, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-6-krk-kr.hlava-3/4-2 1/4-7-11

Majitel: Tide Trade s.r.o., Trenér: Bodlák Radim, Chov: Šimčíková Kateřina

Kůň č.4 SUNNY STAR byl vybrán k antidopingové kontrole. Na koni č.5 RABBIT RULER došlo ke změně jezdce z j. Neprašová L. na žk. Lebdušková A. z důvodu zdravotní indispozice původní jezdkyně.

 


Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Člen DK: Vítek Lukáš
Rozhodčí u cíle: Pínová Markéta
Dostihový tajemník: Čapáková Jana
Rozhodčí u váhy: Pavelková Yvona, Ing.
Startér: Hochman Petr
Pomocný startér: Krejčí Pavel