home page
VÝSLEDKY
/results/
 
Termíny
Racedays
Přihlášky
Entries
Startky
Declaration
Výsledky
Results
Statistiky
Statistics
Legislativa
Decision
Avíza
Foreign starts
Dokumenty
Documents
Zprávy
News
Zákl. údaje
Basic fig.
Kontakty
Contacts

Výsledky ze dne 07.04.2024 - Praha
stav dráhy: 3.4 (dobrá / Good)
8. dostih, start 17:50
1008 CENA MASTER OF GOLDA
Rovina IV.kat. - 2200 m, handicap, 4letí a starší
50.000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 625 + 1375 Kč. Startujících: 14
Stav dráhy: 3.4 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. AUENQUEEN(GER), 6 kl j 58,0 ž. Milan Zatloukal JISTĚ 02:23,08 9 Manová Jana 85
2. TORINA(FR), 5 kl 58,0 ž. Vendula Korečková 3/4 02:23,20 7 Korečková Vendula 85
3. AMIGO, 4 val 54,5 Taťána Mášová 1 02:23,35 11 Kříž Petr 100
4. DANGEROUS, 4 hř 50,0 ž. Jiřina Andrésová 3 1/4 02:23,89 4 Pejšková Ivana 250
5. ARKADAG(IRE), 6 val j 61,5 ž. Adam Florian nos 02:23,89 2 Kalčík Michal 85
6. MAGIC DIAMOND(GB), 4 kl 53,0 žk. Anna Lebdušková kr.hlava 02:23,90 8 Fedorowicz Vladislav 150
7. GAJDA(FR), 4 val 60,5 am. Matyáš Luka 3/4 02:24,04 14 Luka Václav 55
8. RABBIT MUKHADRAM(FR), 4 val 59,0 ž. Michal Demo hlava 02:24,07 3 Petrlík Allan 150
9. OLD MEMORIES, 5 kl 61,5 ž. Jiří Chaloupka 1 02:24,27 10 Hlavatý Pavel 85
10. MISS O`SHEA(IRE), 4 kl 49,5 ž. Martina Havelková 1 3/4 02:24,53 6 Havelková Martina 130
11. MARIOS(IRE), 7 val 61,0 žk. Tomáš Roman 1 3/4 02:24,78 1 Bartoš st. Josef 80
12. NIRVANA, 6 kl 52,0 Petra Zedková 3/4 02:24,93 13 Blažek Svatoslav 150
13. JOSH, 5 hř 61,0 ž. Martin Laube 1 1/4 02:25,18 5 Pejšková Ivana 130
14. WOPART(GB), 6 val j 59,0 am. Jindřich Fabris 7 02:26,45 12 Kalčík Michal 85
Čas: 02:23,08, Mezičasy: (15,51 - 25,17 - 25,96 - 26,51 - 25,18 - 24,75)
Výrok: JISTĚ-3/4-1-3 1/4-nos-kr.hlava-3/4-hlava-1-1 3/4-1 3/4-3/4-1 1/4-7

Majitel: Flash, Trenér: Manová Jana, Chov: Gestüt Auenquelle

Poplatek: stáje Syndikát-Pejšková a Swiss Fans-Fedorowicz á 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu u koní č.5 JOSH a č.8 MAGIC DIAMOND (DŘ § 344 – DU 16/7)



Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Člen DK: Vaňourek Jan, Ing.
Rozhodčí u cíle: Tampier Miroslav
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Valeriánová Pavlína, Ing.
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Chlistovský ml. Pavel