home page
VÝSLEDKY
/results/
 
Termíny
Racedays
Přihlášky
Entries
Startky
Declaration
Výsledky
Results
Statistiky
Statistics
Legislativa
Decision
Avíza
Foreign starts
Dokumenty
Documents
Zprávy
News
Zákl. údaje
Basic fig.
Kontakty
Contacts

Výsledky ze dne 24.05.2020 - Praha
stav dráhy: 4.2 (dobrá až měkká / Good to Soft)
3. dostih, start 15:49
1011 CENA B&B CHUCHLE ARENA PRAHA
Rovina II.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500)
Zápisné: 900 + 2700 Kč
Stav dráhy: 4.2 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MANOLLA, 7 kl 54,5 ž. Ingrid Janáčková Koplíková TUHÝ BOJ 01:25,91 6 Koplík Zdeno 100
2. WIRRWARR(GER), 4 hř b 58,0 Michaela Musialová hlava 01:25,95 1 Mihalík Marcel 150
3. NEMO(FR), 4 hř j 56,0 Daniel Vyhnálek 1 01:26,12 12 Olehla Čestmír 150
4. KILWORD(IRE), 9 hř 64,0 ž. Martin Laube 1 1/2 01:26,35 10 Lehocký Jozef 150
5. ORSSIO(FR), 6 hř s 61,5 ž. Milan Zatloukal krk 01:26,39 11 Drlík Jaroslav 100
6. IWNIANKA(POL), 8 kl j 62,0 ž. Jan Rája 1/2 01:26,48 9 Nieslanik Miroslav 100
7. FABLE, 4 kl 55,0 Michal Demo 3/4 01:26,64 7 Podhányi Jan 350
8. PRAY FOR PARIS, 4 kl 61,5 ž. Pavlína Filipová 2 01:26,96 8 Berthier Kateřina 150
9. NINE OU FOUR(IRE), 9 hř j 63,5 ž. David Liška 2 1/4 01:27,35 3 Luka Václav 65
10. WLASTINA(GB), 5 kl 60,5 ž. Adam Florian 3/4 01:27,50 14 Neuberg Filip 65
11. BEROUYINE(FR), 6 kl 60,0 ž. Jiří Palík 1/2 01:27,60 5 Brož Jiří 100
12. STRASSBURG(GB), 4 kl 58,5 Michal Hrouda 3 1/4 01:28,17 4 Germič Karel 120
13. GILIENNE, 4 kl 60,0 ž. Jan Verner 4 1/4 01:28,93 13 Kub Ivan 120
14. LUCKYNAV(IRE), 3 hř s 52,5 ž. Martina Havelková 4 1/2 01:29,82 2 Štangel Marián 75
Čas: 01:25,91, Mezičasy: (13,85 - 22,89 - 24,44 - 24,73)
Výrok: TUHÝ BOJ-hlava-1-1 1/2-krk-1/2-3/4-2-2 1/4-3/4-1/2-3 1/4-4 1/4-4 1/2

Majitel: MUDr Dagmar Dostálová, Trenér: Koplík Zdeno, Chov: Kunčar Jaroslav

Sankce: tr. Koplík Z. 200 Kč za nedostatečnou výstroj vodiče u koně č.6 MANOLLA.

 


Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Člen DK: Vaňourek Jan, Ing.
Rozhodčí u cíle: Tampier Miroslav
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Valeriánová Pavlína, Ing.
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Chlistovský ml. Pavel
Cílová kamera: Dobrovolný Karel