home page
VÝSLEDKY
/results/
 
Termíny
Racedays
Přihlášky
Entries
Startky
Declaration
Výsledky
Results
Statistiky
Statistics
Legislativa
Decision
Avíza
Foreign starts
Dokumenty
Documents
Zprávy
News
Zákl. údaje
Basic fig.
Kontakty
Contacts

Výsledky ze dne 22.06.2019 - Praha
stav dráhy: 3.4 (dobrá / Good)
1. dostih, start 14:07
1162 CENA EBF
Rovina III.kat. - 1800 m, cena, 3letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč. Startujících: 13
Stav dráhy: 3.4 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CORSTON(IRE), 3 hř 59,0 ž. Jaroslav Línek JISTĚ 01:54,25 7 Šavujev Arslangirej 25
2. STORM DE NUIT(FR), 3 kl 57,0 Adam Florian 3/4 01:54,37 1 Seménka Zdeněk 100
3. FABLE, 3 kl 56,5 ž. Jaromír Šafář 1 1/2 01:54,61 13 Myšková Štěpánka 85
4. CONNOR MACLEOD(GB), 3 hř 57,0 žk. David Liška 3 01:55,16 8 Luka Václav 150
5. MOSTAR, 3 val 58,0 ž. Jan Verner 1/2 01:55,27 14 Neuberg Filip 250
6. LEWIS GAL, 3 hř 60,0 ž. Giuseppe Virdis 1/2 01:55,38 6 Haris Ludvík 85
7. BENTLY(IRE), 3 hř 59,0 ž. Vendula Korečková 3/4 01:55,52 9 Váňa Tomáš 85
8. WEMMA, 3 kl 55,5 ž. Martina Havelková krk 01:55,56 3 Chaloupka Jiří 350
9. VÉVODA, 3 val 60,0 ž. Jiřina Andrésová 2 01:55,86 15 Andrés Dušan 150
10. LA CORAL, 3 hř 57,5 žk. Lenka Kvapilová 3 1/2 01:56,41 5 Kvapilová Lenka 120
11. YOUKO(FR), 3 val 57,0 ž. Filip Minařík 7 01:57,89 2 Baštová Pavlína 250
12. LA SOMMERA(FR), 3 kl 55,5 ž. Kateřina Hlubučková 2 01:58,23 10 Hulínský Václav 670
13. BARNEY BASH(GER), 3 hř 57,0 ž. Jiří Palík 5 01:59,29 11 Urbánek Luboš 180
Nestartovali: MARCHAND, THAT`S MY GIRL(GER)
Čas: 01:54,25, Mezičasy: (14,62 - 25,45 - 24,57 - 25,43 - 24,18)
Výrok: JISTĚ-3/4-1 1/2-3-1/2-1/2-3/4-krk-2-3 1/2-7-2-5
Maj. prémie:
10 000 Kč (FABLE)Meridian
6 000 Kč (MOSTAR)LUČ stajka - Neuberg

Majitel: Russian Racing Syndicate, Trenér: Šavujev Arslangirej, Chov: Vartanov V.

Koně č.2 YOUKO a č.15 VÉVODA ztratili na startu cca 2 délky, kůň č.10 LA SOMMERA ztratil na startu cca 4 délky.

 


Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Člen DK: Vaňourek Jan, Ing.
Rozhodčí u cíle: Tampier Miroslav
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Valeriánová Pavlína, Ing.
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Chlistovský ml. Pavel
Cílová kamera: Malát Vít