home page
STARTOVNÍ LISTINY
/starting orders/
 
Termíny
Racedays
Přihlášky
Entries
Startky
Declaration
Výsledky
Results
Statistiky
Statistics
Legislativa
Decision
Avíza
Foreign starts
Dokumenty
Documents
Zprávy
News
Zákl. údaje
Basic fig.
Kontakty
Contacts

STARTOVNÍ LISTINA NA
06.07.2024 - Lysá nad Labem
14:01 - 1.dostih (060203)
Handicap Nutri horse a Domu realit
R - handicap IV.kat. - 3+ - 1700 m - 40 000 Kč
1 TOM JOVI(FR), 6 val am. Kristýna Nováková 50,0 A 11
2 NEW MOON, 6 val žk. Nella Beran 60,5 Pavel Hanuš-Land Trans
3 SI SU HENKI, 4 val s žk. Natálie Flenerová 55,5 Stáj Štráchal
4 LORD WILD, 4 val žk. Jan Kovář 57,0 CK Martin Tour
5 SORBET(POL), 9 val j am. Tereza Náměstková 58,0 FVE – Relay JK Levín
6 RABBIT ROCK(IRE), 4 val am. Jindřich Fabris 61,0 Rabbit Trhový Štěpánov
7 RUMĚLKA, 5 kl am. Tereza Grbavčicová, Mgr. 53,5 Stáj Filip
8 MEIA, 4 kl am. Eliška Fialková 51,0 Ostrá
9 BEAU MATCH(FR), 5 val am. Klára Chrbolková 56,5 Syndikát-Pišl
10 UNISONO(IRE), 4 val j am. Lenka Rájová 58,5 Leram
11 LADY MORANDI(FR), 3 kl žk. Anna Lebdušková 52,0 DS Kompresory - Kopřiva
12 GILBY(GB), 5 val am. Pavlína Kašparová 59,0 Alegres
Startujících: 12
Škrtnuti: LIMÁRIA, MONJOUET, PALOMINA(FR), SAIGON ICON(IRE)
 
14:32 - 2.dostih (060202)
Cena CK Martin Tour
R - cena III.kat. - 3+ - 1700 m - 55 000 Kč
1 SAVIGNY(GER), 4 val žk. Anna Lebdušková 53,0 Rolf C. Hemke
2 BASTILLA(FR), 4 kl Lenka Neprašová 55,0 Stáj Moudrý
3 AIDENSFIELD(GER), 6 val j ž. Adam Florian 59,0 DS The Sons Of Sharpour
4 SKY(AUT), 5 val Ján Mach, MVDr. 60,0 Johannes Pfeiffer (CZ)
5 SIR AMICO, 5 val b ž. Jakub Pavlíček 59,0 Stáj Bartoš
6 CERCA TROVA(FR), 4 kl ž. Martina Havelková 60,0 DS Kompresory - Kopřiva
7 PALOMINA(FR), 7 kl Miloslava Sedláková 55,0 Stáj Sáňka-Vymazal
8 SPENCER(GB), 7 val Petra Zedková 55,0 DS Mlékojedy
9 CAWAL, 4 val Taťána Mášová 54,0 Stáj Aliance Jičín
Startujících: 9
Škrtnuti: FABLE, SUPER SILES

14:45 Pony Liga
 
15:02 - 3.dostih (060204)
Cena hřebčína Doubravy
R - cena IV.kat. - 3+ - 2200 m - 40 000 Kč
1 PRINCESS VALENTINE, 3 kl ž. Michal Demo 57,0 Staňka Uherčice
2 MALDINI, 10 val A 1/2 Lenka Neprašová 56,5 CZ81115691 Antonín Šimera
3 NELSON RAK, 3 val žk. Natálie Flenerová 51,0 Autodoprava Blažek s.r.o.
4 RESPEKT, 6 val ž. Jiří Chaloupka 61,5 Jezdecký klub Cholupice
5 SI SU HEPPA, 3 val s Petra Zedková 51,0 ALIBABA
6 OLD MEMORIES, 5 kl ž. Adam Florian 57,5 Farma Pavlin Dvůr
7 WASTE NO TIME, 11 val ž. Martina Havelková 61,5 DS Tasava
8 SONY, 5 val Miloslava Sedláková 59,0 Stáj Vymazal
9 CHAROSA, 3 kl Taťána Mášová 48,0 Stáj Roza
Startujících: 8
Škrtnuti: DARTMOOR, GREEK MYSTERY, NEW MOON, ORSON, OWIDIE, SI SU HENKI, SUNNY STAR

15:15 Pony Liga
 
15:33 - 4.dostih (060206)
Handicap hotelu Olympionik
R - handicap V.kat. - 3+ - 2200 m - 25 000 Kč
1 MR HAMMER(IRE), 3 hř s Petra Zedková 61,5 Licehamr
2 SEMTEX, 4 hř žk. Anna Lebdušková 52,0 Virgo
3 TACHY(FR), 4 hř ž. Jiří Chaloupka 59,5 Virgo
4 RABBIT MAXIOS(IRE), 3 kl Renáta Ondráčková 55,0 Rabbit Trhový Štěpánov
5 LAST OPERA SONG(FR), 11 kl am. Barbora Suchyňová 52,5 Autodoprava Blažek s.r.o.
6 ZARDONIC(IRE), 3 val žk. Jan Kovář 57,5 MUDr. Eva Nieslaniková
7 TORINA(FR), 5 kl žk. Natálie Flenerová 64,0 Stáj Roza
8 ANNALOVEMEDO(IRE), 4 kl Sofie Kvízová 58,0 Agropodnik Dvorce
9 SEPTIMA, 3 kl Taťána Mášová 51,0 BoKa Seniors
10 ROXETTE, 8 kl Eva Buriánková, Mgr. 61,5 Jezdecký klub Cholupice
11 WHITE DEVIL, 5 val ž. Michal Demo 56,0 Autoškola Caha+S, s.r.o.
12 LATARMISSIE, 6 kl ž. Martina Havelková 58,5 Vega-Horáková
Startujících: 10
Škrtnuti: LAVIGNE

15:45 Pony Liga
 
16:02 - 5.dostih (060208)
Memoriál Jiřího a Milenky Špačkových
Stch - cena IV.kat. - 4+ - 3500 m - 55 000 Kč
1 KASAI, 7 val ž. Jan Odložil 68,0 Hvozd-Popelka-Hanák
2 SORENTO(HUN), 5 val b ž. Josef Bartoš 68,0 Dostihový klub iSport-Váňa
3 CECILLE, 5 kl ž. Jan Faltejsek 66,5 Stáj Moudrý
4 NON STOP(AUT), 10 val Petr Foret 64,0 Stall Pinot
5 ERIK LE VIKING(FR), 7 val b Josef Borč 64,5 DiJana Dobšice
6 CAPE WITCHER, 7 val Lenka Neprašová 66,0 DC Osvinov-Baštová
7 PRAGA LADY(IRE), 4 kl žk. Tereza Podráská 63,0 Pure Nutrition
8 CRYSTAL RAK, 5 kl ž. Pavel Kašný 67,5 Autodoprava Blažek s.r.o.
9 EVER SOLEADO(FR), 7 val Ján Mach, MVDr. 65,5 Wieslaw Jakub Kartus
10 INSIDE THE WORLD(FR), 6 val A 1/2j ž. Martin Liška 71,5 Zámecký vrch
11 SOUL OF DUBAI(FR), 6 val žk. Tereza Polesná 64,0 Speranza-Pecháček
12 ROQUE FORT BAILEYS(FR), 6 val s Oleksandr Ryzhak 64,5 JAZAM
Startujících: 12
Škrtnuti: SPEEDY SILVER(FR), SWAN PRINCESS

16:15 Pony Liga
 
16:42 - 6.dostih (060205)
Handicap Pragis
R - handicap V.kat. - 3+ - 1300 m - 25 000 Kč
1 TAPAJO(GER), 12 val s am. Lenka Rájová 58,5 Hana Veselá
2 SUN RAIN(SVK), 7 val Miloslava Sedláková 60,5 Stáj Vymazal
3 LADY SOPHIE(IRE), 5 kl Eva Buriánková, Mgr. 64,5 RePeTe -Vašina
4 LONDON, 3 val žk. Anna Lebdušková 52,5 SŠ dostihového sportu
5 CENZÁNA, 3 kl Taťána Mášová 57,0 DS Kompresory - Kopřiva
6 FRAM, 8 val j ž. Vendula Korečková 60,5 Desire Hit
7 SHIROCCO FRITZ, 5 kl Renáta Ondráčková 55,0 Rabbit Trhový Štěpánov
8 LAUNCH ZONE(IRE), 6 val j ž. Adam Florian 57,5 DS The Sons Of Sharpour
9 MEERWELLE(GER), 3 kl ž. Petr Foret 57,0 Roman
10 SHARP JAILER, 8 val s am. Klára Chrbolková 52,5 Stáj Latén
11 WELIGAMA(IRE), 5 kl Vanesa Csernák 48,0 DS Maruška
Startujících: 11
Škrtnuti: JOE BLACK(IRE), MEIA
 
17:06 - 7.dostih (060209)
Cena společnosti Tipsport
R - cena III.kat. - 3+ - 1300 m - 55 000 Kč
1 STEPPINGSTONE(GER), 3 hř ž. Ján Havlík 54,5 EXCELENT-K s.r.o. Liberec
2 ASTORYS JIMMY(GER), 3 val Lenka Neprašová 53,0 Reggie Racing
3 JOE BLACK(IRE), 4 val ž. Adam Florian 58,0 Amdael Kubíček ČPK
4 RABBIT ZOUSTAR(GB), 4 val ž. Jiří Chaloupka 61,0 Rabbit Trhový Štěpánov
5 TALAMANCA(GB), 4 val žk. Anna Lebdušková 57,5 Swiss Fans-Fedorowicz
6 MICWE(IRE), 4 kl Petra Zedková 55,0 Epona
7 PARTNER IN CRIME(IRE), 4 val s ž. Michal Demo 58,0 TVD a.s.
8 OLINKA, 8 kl ž. Martina Havelková 56,5 MEKA
Startujících: 7 
17:36 - 8.dostih (060207)
Conseq Memoriál Evy Palyzové
Stcc - cena I.kat. - 5+ - 4600 m - 165 000 Kč
1 AENEAS(IRE), 10 hř j ž. Josef Bartoš 70,0 Statek Blata Český ráj
2 REGGAETON, 6 val ž. Marcel Novák 70,0 Wrbna Racing
3 GO CANADA(IRE), 7 val ž. Jan Odložil 70,0 EŽ Praha a.s.
4 GIORGIONE(GB), 7 val b ž. Jakub Kocman 70,0 Jasna
5 PRECIOUS ROCK(FR), 5 val bj ž. Martin Liška 69,5 AKRAZ, bezpečnostní agentura
6 SWINGING THOMAS(GER), 7 val ž. Jan Faltejsek 70,0 Dr. Charvát
Startujících: 6
Škrtnuti: PIRANIYA(UKR)
 
simple
Vysvětlivky:

s = stinidla

b = beranky

j = fixace jazyka

    = žádost o posl. start. číslo

    = náhradník

    = nebude startovat