home page
STARTOVNÍ LISTINY
/starting orders/
 
Termíny
Racedays
Přihlášky
Entries
Startky
Declaration
Výsledky
Results
Statistiky
Statistics
Legislativa
Decision
Avíza
Foreign starts
Dokumenty
Documents
Zprávy
News
Zákl. údaje
Basic fig.
Kontakty
Contacts

STARTOVNÍ LISTINA NA
16.06.2024 - Karlovy Vary
14:05 - 1.dostih (020105)
Cena společnosti TIPSPORT
R - handicap IV.kat. - 3+ - 1400 m - 50 000 Kč
1 LEONTYNKA(GB), 4 kl ž. Martina Havelková 57,0 Michaela-Hruboš
2 BELLA RIA(IRE), 5 kl s Markéta Horová 56,5 Jerevan
3 AARON, 3 hř b am. Eliška Fialková 55,0 DAR horse
4 GORHAM`S CAVE(FR), 3 hř ž. Jiří Chaloupka 59,0 Cajdašrot
5 NIGHT SHINE, 4 kl j Lucie Fialová 59,0 Pavel Hanuš-Land Trans
6 DIAMONTE, 6 val s ž. Martin Laube 56,5 Stáj Elpeto
7 HAS D`EMRA(FR), 7 val j žk. Nella Beran 59,0 FVE – Relay JK Levín
8 LADY SOPHIE(IRE), 5 kl am. Petra Manová 57,0 RePeTe -Vašina
9 UNISONO(IRE), 4 val j am. Matyáš Luka 59,5 Leram
10 RUMĚLKA, 5 kl ž. David Liška 59,0 Stáj Filip
11 FRAM, 8 val j Alena Plimlová 56,0 Desire Hit
12 AIR AMICA, 4 kl žk. Anna Lebdušková 58,5 J.T.K.-Bečková-Germič
13 MINCHIR(IRE), 5 val Taťána Mášová 51,5 Merkury-Peťulová
Startujících: 12
Pod čarou č. 13 MINCHIR(IRE)
 
14:30 - 2.dostih (020102)
Cena KARLOVARSKÉHO KRAJE
R - cena III.kat. - 3+ - 1600 m - 70 000 Kč
1 LIKE MAGIC(FR), 5 val j ž. David Liška 59,0 Hana Veselá
2 LAILAHO, 6 val ž. Petr Foret 59,0 Marek Šimák
3 LOWE WOLE, 4 kl žk. Anna Lebdušková 54,0 TAHLO Šefraný
4 MRÁČEK, 5 val am. Klára Chrbolková 56,5 Kelso Stables-Nagy
5 TALAMANCA(GB), 4 val ž. Jiří Chaloupka 59,0 Swiss Fans-Fedorowicz
6 MELANDROS(FR), 6 val ž. Milan Zatloukal 59,0 Anna&Zuzana Hůlovy
7 SAGAR(IRE), 9 val Eva Buriánková, Mgr. 56,5 Cajdašrot
8 LAKISSIMO(FR), 4 val s ž. Martin Laube 56,5 Hana Veselá
9 SILVER TRIGGER(FR), 7 hř bj Alena Plimlová 59,0 DS The Sons Of Sharpour
10 TOBRUK, 6 val Taťána Mášová 59,0 BoKa Seniors Team
Startujících: 10
Škrtnuti: GALILEO JAG(HUN), MATERANA(IRE), PERFECT KORDULA(IRE), ROYAL TOWN(FR), SPENCER(GB)
 
15:02 - 3.dostih (020103)
Cena společnosti INSIA
R - handicap III.kat. - 3+ - 1200 m - 70 000 Kč
1 FANUSH(IRE), 4 val sj Sabina Mokrošová 56,0 MUDr. Eva Nieslaniková
2 CAPTAIN LUKA(IRE), 8 val j am. Matyáš Luka 61,5 Team
3 ASTARRIS(HUN), 3 kl ž. Adam Florian 57,0 BÁBOLNA Nemzeti Ménesbirtok
4 RABBIT ZOUSTAR(GB), 4 val ž. David Liška 59,0 Rabbit Trhový Štěpánov
5 FORTE, 7 val Taťána Mášová 56,5 Stáj Pěčín - Jelen
6 FRAMI HIT, 6 kl j ž. Martin Laube 55,5 Desire Hit
7 RABBIT POWER(GB), 6 hř ž. Jiří Chaloupka 62,5 Rabbit Trhový Štěpánov
8 COOLISHAAK(IRE), 4 hř žk. Natálie Flenerová 59,0 Bergman`s Horses
9 MOLLYS BEST(FR), 10 val s žk. Anna Lebdušková 57,0 Stáj Filip
10 MICWE(IRE), 4 kl ž. Martina Havelková 51,5 Epona
Startujících: 9 
15:31 - 4.dostih (020101)
96. KARLOVARSKÁ DVOJNÁSOBNÁ MÍLE - Cena společnosti TIPSPORT
R - handicap I.kat. - 4+ - 3200 m - 150 000 Kč
1 BEAUTY APPROACH(IRE), 4 kl Sabina Mokrošová 55,0 MUDr. Eva Nieslaniková
2 TOTALLY GOLD(IRE), 5 kl ž. Tomáš Lukášek 58,0 Statek Blata Český ráj
3 EMOZIONE(FR), 4 val žk. Anna Lebdušková 51,0 BM Horses
4 LAMPREY(IRE), 6 val Taťána Mášová 48,0 BoKa Seniors
5 VIGNETTA, 5 kl ž. Martin Laube 55,5 Cardboard
6 GARMONA, 4 kl ž. Martina Havelková 56,0 TIPPLER Group s.r.o.
7 CARRERA, 4 kl Lucie Fialová 52,5 PMA Racing Syndicate
8 MAXIM(GER), 5 val ž. David Liška 58,0 Wieslaw Jakub Kartus
9 AMERICAN FLY(GER), 6 val b ž. Milan Zatloukal 56,5 SV Vondra s.r.o.
Startujících: 8 
16:04 - 5.dostih (020104)
Cena HEJTMANA KARLOVARSKÉHO KRAJE
R - handicap IV.kat. - 3+ - 2000 m - 50 000 Kč
1 PERSEA, 6 kl ž. Petr Foret 56,0 stáj J + B
2 OLD MEMORIES, 5 kl ž. David Liška 58,5 Farma Pavlin Dvůr
3 WASTE NO TIME, 11 val ž. Tomáš Lukášek 61,0 DS Tasava
4 MARY`S DRAGON(IRE), 3 val Taťána Mášová 57,0 BoKa Seniors Team
5 TRIP TO DEAUVILLE(FR), 3 val j ž. Milan Zatloukal 62,0 SV Vondra s.r.o.
6 ARKADAG(IRE), 6 val j Alena Plimlová 60,0 DS The Sons Of Sharpour
7 RABBIT ROCK(IRE), 4 val ž. Jiří Chaloupka 58,0 Rabbit Trhový Štěpánov
8 LORD WILD, 4 val am. Matyáš Luka 59,5 CK Martin Tour
9 OPINION MAKER(IRE), 10 hř j ž. Martina Havelková 56,0 Liška Team
10 JOSH, 5 hř ž. Martin Laube 57,0 Syndikát-Pejšková
11 LULLABY DI(FR), 3 kl ž. Adam Florian 56,0 Naděžda Rydlová
12 SCHAMPEE, 3 kl žk. Anna Lebdušková 52,5 Fandango-Růžičková
13 RABBIT EAGLES(IRE), 3 kl Simona Laubeová 58,0 Rabbit Trhový Štěpánov
Startujících: 12
Vyloučen-Chráněn: ADAL HIT(GB)
Škrtnuti: BELLA RIA(IRE), KERRSY(FR), PRINCESS VALENTINE, SHEM HA MEFORASH(IRE)


Pod čarou č. 13 RABBIT EAGLES(IRE)
 
16:42 - 6.dostih (020106)
Cena společnosti HOLOUBEK ENERGO
R - handicap V.kat. - 3+ - 2000 m - 30 000 Kč
1 VADEMILLA, 6 kl s am. Klára Chrbolková 51,5 Hipospol Velká Chuchle
2 CARROT, 4 kl ž. David Liška 58,5 Buc-Film
3 VALENCIA ROSE, 4 kl Alena Plimlová 51,0 Syndikát Varzea
4 TOM JOVI(FR), 6 val ž. Jiří Chaloupka 60,0 A 11
5 DANGEROUS, 4 hř ž. Martin Laube 58,5 ČP Syndikát - Pejšková
6 MOCCAFIX(GER), 11 val j Carina Schneider 60,0 Stall Pinot
7 BELIEVE SKY(IRE), 3 hř Sabina Mokrošová 56,0 MUDr. Eva Nieslaniková
8 HEATHER MACLEOD(IRE), 3 kl b am. Matyáš Luka 59,0 Rustikal HC s.r.o.
9 GOLDEN WARRIOR, 6 val ž. Martina Havelková 54,0 Stáj Latén
10 MAIRON(GER), 5 val Taťána Mášová 52,0 Gunther Vick
11 LATARMISSIE, 6 kl ž. Adam Florian 56,0 Vega-Horáková
12 MAYDALENA, 4 kl bj žk. Anna Lebdušková 52,5 Protendon-Hulínský
13 LA VANESSA, 4 kl Lucie Fialová 52,0 Stáj Pohoří -Růžičková
Startujících: 12
Škrtnuti: BASTILLA(FR), FRESCH DUX, MISS O`SHEA(IRE), PRINCESS VALENTINE

Pod čarou č. 13 LA VANESSA
 
17:10 - 7.dostih (020107)
Cena společnosti Vladimír MAREK s.r.o.
R - cena IV.kat. - 4+ - 3000 m - 50 000 Kč
1 LUIS STORMEN(FR), 5 val ž. Jiří Chaloupka 58,0 Stáj Cabrio
2 GREEK MYSTERY, 4 val Eva Buriánková, Mgr. 56,0 RePeTe -Vašina
3 DANCER OF DENALI, 7 val Taťána Mášová 60,5 BoKa Seniors
4 NOWIT, 5 val s ž. Adam Florian 57,0 Stáj Talcum-Jirka
5 NOBLE CLAUDINE(IRE), 6 kl žk. Natálie Flenerová 57,5 Rusty Racing
6 TRIPLEX(IRE), 7 val b ž. Jakub Pavlíček 59,0 JoVi Záryby-Nováková
7 KENSHIBU(IRE), 7 val žk. Anna Lebdušková 55,5 Pure Nutrition
8 CACOPHONOUS(GB), 9 val ž. Martina Havelková 59,0 Pure Nutrition
9 CORNELL, 4 kl am. Eliška Fialková 52,5  
Startujících: 9
Prosíme trenéry, kterým nebude běhat kůň v dostihu s koňmi pod čarou, aby nám tuto skutečnost oznámili do soboty do 14 hod a umožnili náhradníkům startovat
Telefon: Chaloupková 725934321
trenéři Petrlík: 725442033, Peťulová: 603761620, Růžičková: 728284000
 
simple
Vysvětlivky:

s = stinidla

b = beranky

j = fixace jazyka

    = žádost o posl. start. číslo

    = náhradník

    = nebude startovat