home page
STARTOVNÍ LISTINY
/starting orders/
 
Termíny
Racedays
Přihlášky
Entries
Startky
Declaration
Výsledky
Results
Statistiky
Statistics
Legislativa
Decision
Avíza
Foreign starts
Dokumenty
Documents
Zprávy
News
Zákl. údaje
Basic fig.
Kontakty
Contacts

 


STARTOVNÍ LISTINA NA
07.10.2023 - Pardubice
11:19 - 1.dostih (040804)
Stříbrná trofej – Cena pivovarů Staropramen
Stch - cena NL - 5+ - 4400 m - 300 000 Kč
1 OROBLANCO(GER), 9 val Dominika Baranová 70,0 Mikulovské apartmány (SVK)
2 WILANTOS(GER), 6 val ž. Marek Stromský 70,0 TVD a.s.
3 DOMINIQUE(FR), 9 val ž. Ondřej Velek 70,0  
4 STERNKRANZ(GER), 9 val b ž. Jan Kratochvíl 70,0 Scuderia Aichner SRL
5 BELL ELYSEES(GB), 7 val b ž. Pavel Kašný 70,0 Zámek Domoradice
Startujících: 5
Škrtnuti: HOOLA HOOP(FR)
 
12:01 - 2.dostih (040808)
Cena Radiožurnálu – Cena amatérů Fegentri – Memoriál Josefa Jančara
PP - cena IV.kat. - 4+ - 3200 m - 60 000 Kč
1 ANJELLICO, 7 val žk. Tereza Podráská 68,0  
2 RANDOLINA(FR), 5 kl am. Paddy Barlow 66,0 Stáj Success (CZ)
3 GREAT STORM(FR), 4 val s žk. Erik Linhart 69,0 Dostihový klub iSport-Váňa
4 BARON WESTMINSTER(FR), 4 val žk. Tereza Polesná 67,5  
5 KUBERA(POL), 5 kl am. Elliot Öhgren 66,5 MARPET HK Trans s.r.o.
6 POPINJAY(FR), 7 val am. Matthieu Havart 69,5 DB LOGISTIC s.r.o.
7 STARMAN(FR), 8 val am. Barry John Walsh 68,0 DS Ondra, Matyáš+Flash
8 PRINCE OF LYRA(IRE), 5 val b am. Jan Ilík 69,5 DS JOKI - Ilíková
9 GOLDEN NIGHT(FR), 5 kl am. Pavel Peprna 66,0 TVCK Radslavice-Složil
Startujících: 8
Škrtnuti: STAR KING(FR)
 
12:35 - 3.dostih (040803)
Zlatá spona tříletých BICZ holding 2023
PP - cena I.kat. - 3 - 3200 m - 200 000 Kč
1 KANZA(FR), 3 kl ž. Jakub Kocman 66,0 www.trdelnik.com-Luka
2 MAKASSIR(FR), 3 val s ž. Jan Kratochvíl 68,0  
3 CHEVERNY(IRE), 3 kl ž. Ondřej Velek 66,0 Dr. Charvát
4 CLAUDIO, 3 val ž. Martin Liška 68,0 Jan Červenka
5 CELESTINE, 3 kl ž. Pavel Složil ml. 68,0 Michaela-Hruboš
6 MEDULIENKA(GB), 3 kl ž. Benoit Claudic 66,0 Štangel Racing (SVK)
7 MOLIERO, 3 val Adam Čmiel 68,0 EŽ Praha a.s.
8 ARMONT, 3 hř ž. Jaroslav Myška 68,0 DS Malá Morávka
9 KOMTESA(FR), 3 kl Daniel Vyhnálek 66,0 DS Pegas
10 DJERGERTON, 3 val b ž. Pavel Kašný 68,0 Zámek Domoradice
11 PADELA(FR), 3 kl Ján Mach, MVDr. 66,0 Happy Horse-Golem
Startujících: 11 
13:10 - 4.dostih (040802)
Křišťálový pohár města Pardubic za podpory závodiště Wroclaw
PP - cena NL - 4+ - 3400 m - 300 000 Kč
1 LINOVSKY(POL), 8 val ž. Marcel Novák 70,0 Vocetka Kamil
2 ANGE PITOU(FR), 4 val ž. Jaroslav Myška 68,5 Dostihový klub iSport-Váňa
3 LORD DRAGON(FR), 7 val b ž. Jan Kratochvíl 70,0  
4 HOOLA HOOP(FR), 6 kl A 1/2 ž. Ondřej Velek 68,0 Melodie Sport
5 DIONIS(GER), 5 val ž. Pavel Složil ml. 70,0 Dr. Charvát
6 NORTHERN FIGHTER(IRE), 4 val j ž. Benoit Claudic 68,5 AGA-Vlachovice
7 WONDER WOMAN(FR), 5 kl j ž. Ludovic Solignac 68,0 Lokotrans
8 DAŘBUJÁN, 5 val ž. Niklas Lovén 70,0 Pavel Odložil
9 POMELLA(FR), 5 kl ž. Jakub Kocman 68,0 JAZAM
10 LOTOS(GER), 6 hř Dominika Baranová 70,0 Kovotvar (SVK)
Startujících: 10
Škrtnuti: WILANTOS(GER)
 
14:00 - 5.dostih (040805)
Cena společnosti Tipsport
R - cena I.kat. - 2+ - 1100 m - 150 000 Kč
1 GOGOKA(FR), 2 val j ž. Martina Havelková 53,0 Jana Dufková
2 CAPITANO(FR), 3 hř ž. Martin Laube 61,0 Lokotrans
3 SHERSHAB(FR), 5 val j ž. Milan Zatloukal 61,5 Autistic Dream
4 LITTLE LORD(GER), 3 hř Sofie Kvízová 61,0 K-K Metal a.s.
5 DRISH VENTURE(IRE), 5 val j ž. Radek Koplík 63,5 DS Meridian
6 STORM KODI(GB), 4 kl žk. Tomáš Roman 58,0 Fialková
7 MEANNAH, 6 kl ž. Jiřina Andrésová 58,0 Kelso Stables-Nagy
8 GALLANTICUS(IRE), 4 val ž. David Liška 63,5 Linova
9 MANOAMANO(FR), 7 val j ž. Petr Foret 63,5 MUDr. Eva Nieslaniková
10 RABBIT ZOUSTAR(GB), 3 hř ž. Václav Janáček 61,0 Rabbit Trhový Štěpánov
Startujících: 9
Škrtnuti: MORMILL(GB), RABBIT POWER(GB), VI FI(IRE)
 
14:39 - 6.dostih (040801)
Westminster 42. Cena Zimní královny
R - cena L - 2 klisny - 1500 m - 600 000 Kč
1 APHELIE LIGHT(FR), 2 kl ž. Martin Laube 58,0 Lokotrans
2 RIVER DAWN(FR), 2 kl ž. Petr Foret 58,0 MUDr. Eva Nieslaniková
3 LE LATIFA(FR), 2 kl ž. Radek Koplík 58,0 Nieslaník
4 CLASH OF THE STARS(IRE), 2 kl žk. Tomáš Roman 58,0 BoKaBau s.r.o.
5 RABBIT EAGLES(IRE), 2 kl ž. Jiří Chaloupka 58,0 Rabbit Trhový Štěpánov
6 QUIERA(IRE), 2 kl ž. Václav Janáček 58,0 Marek Šimák
7 ESKADRA ZERO(IRE), 2 kl am. Matyáš Luka 58,0 Rustikal HC s.r.o.
8 FRANCIS GOLD(IRE), 2 kl ž. Vendula Korečková 58,0 OZ Roza s.r.o.
9 CIOTOLA(IRE), 2 kl ž. Borja Fayos Martin 58,0 Statek Blata Český ráj
10 OWIDIE, 2 kl ž. Jaroslav Línek 58,0 EKOFARMA Rybár
11 GOLD SCATTERED(FR), 2 kl ž. Adam Florian 58,0 Nyírségi istálló
12 SERENA CHOPE(FR), 2 kl s ž. David Liška 58,0 NUTRIN
Startujících: 11
Škrtnuti: AMAZING FLOWER(IRE), CASANDRA, DANTAWI(IRE), DARA, FANTASY LOVE STORY, FRANCINETTE(GB), HEATHER MACLEOD(IRE), CHAROSA, INOVACE, JASMINE FOR JOY(GER), KUDAFUSHI(IRE), LIMÁRIA, MORAYA(FR), NATYMAR(IRE), NIAMEY(GER), PEAKSIDE GIRL(GER), PRINCESS CHURCHILL(IRE), RABBIT MALINAS(IRE), RABBIT MAXIOS(IRE), RABBIT MAX(IRE), STELLA, VERDADERA(IRE), WANILLA, ZOJA TOP
 
15:10 - 7.dostih (040807)
Cena společnosti ProCare Medical – Memoriál am. MUDr. Milana Poláka
R - cena II.kat. - 3+ - 2480 m - 90 000 Kč
1 VIRAGO WESTMINSTER(IRE), 5 kl s Lenka Neprašová 56,5 AKRAZ, bezpečnostní agentura
2 IMSEXYANDIKNOWIT(IRE), 7 kl am. Matyáš Luka 58,0 Vocetka Kamil
3 STORMY AWAKENING(FR), 3 hř sj ž. Adam Florian 56,5 Cardboard
4 DECAMERON, 5 val ž. Jaroslav Línek 60,0 Václav Neckář
5 AMERICAN CHARLIE(FR), 4 val ž. Milan Zatloukal 60,0 Vocetka Kamil
6 RAMSSIO(IRE), 7 val bj ž. Václav Janáček 58,0 Stáj Cikáda
7 CACOPHONOUS(GB), 8 val ž. Martina Havelková 58,0 Pure Nutrition
8 TROOP COMMANDER(IRE), 6 val ž. Radek Koplík 58,0 DS Meridian
9 BLONDIE(GB), 7 kl Petra Zedková 56,5 DS JOKI - Ilíková
10 PLEIONE(IRE), 4 kl ž. David Liška 58,5 MUDr. Eva Nieslaniková
11 PORCINELLA(GB), 4 kl ž. Martin Laube 56,5 DS GAUDIUM
12 ODSONNE(FR), 5 val ž. Jiří Chaloupka 60,0  
13 MIKE MAJK(IRE), 5 val ž. Petr Foret 58,0 Ramzová SK (SVK)
14 NOBLE CLAUDINE(IRE), 5 kl ž. Vendula Korečková 54,5 Rusty Racing
15 ENTROPIA(IRE), 5 kl j ž. Jiřina Andrésová 56,5 Hana Veselá
Startujících: 11
Vyloučen-Chráněn: BOHEMIAN RAPSODY(IRE), TORINA(FR)
Škrtnuti: CHASEDOWN(IRE), MACCAIA(FR)


Jestliže škrtnete koně z dostihu volejte trenérovi koně
pod čarou 13 MIKE MAJK 608880491
14 NOBLE CLAUDINE 607667660
15 ENTROPIA 606710185
 
15:51 - 8.dostih (040806)
Cena společnosti BOHEMIA SEKT, s.r.o.
R - handicap II.kat. - 3+ - 1850 m - 90 000 Kč
1 MES AILES(IRE), 3 hř ž. Milan Zatloukal 61,0 Vocetka Kamil
2 FLY AMICO(FR), 6 val žk. Tomáš Roman 48,5 Syndikát 2020 - Piruch
3 RABBIT RED JAZZ(IRE), 5 hř ž. Václav Janáček 61,5 Rabbit Trhový Štěpánov
4 JOE BLACK(IRE), 3 hř Petra Zedková 52,5 Amdael Kubíček ČPK
5 JAZZMATAZZ(IRE), 5 kl Taťána Mášová 54,5 Melodie Sport
6 ZAUKHAN(GB), 6 val ž. Jaroslav Línek 60,5 IRSAY
7 COMMING PULSE(IRE), 4 kl ž. David Liška 59,5 MUDr. Eva Nieslaniková
8 CULIHRACH(IRE), 6 val j ž. Martina Havelková 54,5 Pure Nutrition
9 YONELLA(FR), 3 kl sj ž. Borja Fayos Martin 58,0 JUDr.Jana Fialová-Estrella
10 DECIMA(FR), 4 kl ž. Vendula Korečková 53,0 PRECIOUS INVEST
11 SEA THE NIGHT(IRE), 7 val ž. Adam Florian 57,0  
12 NARGOTA, 6 kl ž. Jiřina Andrésová 49,5 Stáj Filip
13 TOMMY LEE HORN(FR), 3 hř j Miloslava Sedláková 51,0 MANEKO
14 KERRSY(FR), 3 kl Miloslava Sedláková 50,0 Cajdašrot
Startujících: 12
Škrtnuti: ENTROPIA(IRE), PATRICIUS(IRE)

Jestliže škrtnete koně z dostihu volejte trenérovi koně
pod čarou 13. TOMMY LEE HORN 720560386,
14. KERRSY 606507385
 
simple
Vysvětlivky:

s = stinidla

b = beranky

j = fixace jazyka

    = žádost o posl. start. číslo

    = náhradník

    = nebude startovat