home page
STARTOVNÍ LISTINY
/starting orders/
 
Termíny
Racedays
Přihlášky
Entries
Startky
Declaration
Výsledky
Results
Statistiky
Statistics
Legislativa
Decision
Avíza
Foreign starts
Dokumenty
Documents
Zprávy
News
Zákl. údaje
Basic fig.
Kontakty
Contacts

 


STARTOVNÍ LISTINA NA
30.09.2023 - Brno
13:37 - 1.dostih (120302)
CENA AUTODOPRAVA VLČEK
R - handicap IV.kat. - 3+ - 1400 m - 30 000 Kč
1 CROCUS, 3 val Petra Zedková 50,0 Jezdecký oddíl Beňov
2 FRAM, 7 val j Alena Plimlová 57,0 Desire Hit
3 SHARP JAILER, 7 val s am. Klára Chrbolková 51,0 Stáj Latén
4 DALIDA, 4 kl j Sofie Kvízová 51,5 K-K Metal a.s.
5 PARTNER IN CRIME(IRE), 3 val s žk. Tomáš Roman 57,5 TVD a.s.
6 RABBIT GARSWOOD(IRE), 5 val am. Jindřich Fabris 65,5 Rabbit Trhový Štěpánov
7 CASSYDOR, 5 val Eva Buriánková, Mgr. 55,0 DS Vlčkov Slabý
8 SUN RAIN(SVK), 6 val Miloslava Sedláková 53,0 Stáj Vymazal
9 WALERIE, 3 kl s ž. Jiřina Andrésová 48,0 Michaela-Hruboš
10 RUMĚLKA, 4 kl žk. Anna Lebdušková 52,5 Stáj Filip
11 NIKOLETTA, 7 kl am. Barbora Suchyňová 48,0  
Startujících: 10
Škrtnuti: NÁTURA
 
14:01 - 2.dostih (120303)
CENA POŘADATELE TJ DVORSKA
R - cena IV.kat. - 3+ - 3200 m - 30 000 Kč
1 CELENTANO(GER), 7 val s Sofie Kvízová 57,5 ELPAM CZ
2 ALMANY, 12 val b Petra Zedková 55,5 Šomanová Lenka-Lipina
3 GALÉRA, 7 kl žk. Anna Lebdušková 57,0 TIPPLER Group s.r.o.
4 KINGSTON LILLY(IRE), 6 kl Lenka Neprašová 59,0 Stanislav Chudáček
5 TERAZKI, 6 val Alena Plimlová 55,5 Haris Galoppo
6 DAJLA, 4 kl žk. Tomáš Roman 54,0 Quartis
7 FABRIJAN ERSTE, 5 val Miloslava Sedláková 61,5 Stáj Sáňka-Vymazal
8 VALEEN(GER), 4 kl ž. Jiří Chaloupka 58,5 PF Ludmírov
9 BONANZA GOLD(IRE), 7 kl Taťána Mášová 58,0 DS Kompresory - Kopřiva
10 LAVIGNE, 5 kl am. Klára Chrbolková 53,5 Syndikát V3J
11 FRATELLO, 3 val ž. Jiřina Andrésová 52,5 Stanislav Chudáček
Startujících: 10
Vyloučen-Chráněn: DARKAA(FR), HARLEY
Škrtnuti: CHASIN ROSSE


14:15 Pony Liga
 
14:30 - 3.dostih (120308)
CENA VÁCLAV KUBÍK spol. s r.o. a stáje ZÁMECKÝ VRCH
Stch - cena V.kat. - 4-5 - 3400 m - 30 000 Kč
1 CRYSTAL RAK, 4 kl ž. Pavel Kašný 65,0 Autodoprava Blažek s.r.o.
2 ČTVERÁK, 4 val Adam Čmiel 68,0 DS Malá Morávka
3 SPEEDY SILVER(FR), 5 val ž. Pavel Složil ml. 68,0 Václav Vocetka
4 SIRAEL, 4 kl Marcel Novák ml. 63,0 AGA-Vlachovice
5 ROQUE FORT BAILEYS(FR), 5 val s ž. Petr Tůma 71,5 JAZAM
6 ILE DE FRANCE(FR), 5 kl A 1/2 Dominika Baranová 65,5 MPL Racing (SVK)
7 LARIMAR, 4 val ž. Jan Odložil 68,0  
Startujících: 7
Škrtnuti: FINIR AVEC DÉVEINE, LASSCA(IRE)
 
15:01 - 4.dostih (120304)
CENA AUTODOPRAVA BLAŽEK a SČADJ - Memoriál Z. Kalába
R - cena IV.kat. - 3+ - 1900 m - 30 000 Kč
1 GENIE JEAN, 5 kl am. Klára Chrbolková 56,0  
2 DALMÁCIE, 5 kl am. Anna Vojteková 56,0 Quartis
3 LA VANESSA, 3 kl j am. Nikola Miklová 51,0 Stáj Pohoří -Růžičková
4 CARAMELA, 4 kl am. Nikol Zapletalová 56,0  
5 TRIBUTE(POL), 5 val žk. Natálie Flenerová 60,0 BoKaBau s.r.o.
6 SONY, 4 val am. Alex Pecháček 57,5 Stáj Vymazal
7 FABRIANA THIRD, 4 kl am. Jindřich Fabris 59,5  
8 SUNNY STAR, 3 kl am. Lucie Horáková 53,5 Tide Trade s.r.o.
Startujících: 8
Škrtnuti: DALIDA, MONJOUET, NURWELA

15:15 Pony Liga
 
15:30 - 5.dostih (120307)
CENA BLANENSKÝCH ŽIVNOSTNÍKŮ s podporou MUDr. ŠÁRKY STIBOROVÉ
Stch - cena IV.kat. - 5+ - 3600 m - 50 000 Kč
1 STING RIVER(IRE), 10 val b ž. Petr Tůma 68,0 BoKa Seniors
2 KING HEART(GER), 8 val ž. Pavel Kašný 69,5 EŽ Praha a.s.
3 JACOBELLIS(GB), 5 val ž. Jan Odložil 70,0 Syndikát V3J
4 IRON THUNDER(IRE), 6 val Marcel Novák ml. 63,0 AGA-Vlachovice
5 FLICKER, 13 val ž. Pavel Složil ml. 70,5 Dostihová stáj Zhoř
6 SAMER, 6 val Adam Čmiel 68,0 DS Malá Morávka
7 KSIAŽE PERSJI(POL), 6 val am. František Plšek ml. 69,5 Vocetka Kamil
8 VINTANA, 6 kl Ján Mach, MVDr. 63,0 DS Moravia Magna
9 SHAWNEE`S TRIUMPH(FR), 7 hř Dominika Baranová 64,5 Quirinus Farm (SVK)
Startujících: 9
Škrtnuti: STARMAN(FR)

15:45 Pony Liga
 
16:07 - 6.dostih (120301)
CENA FIRMY KOKITECH s.r.o. a T.K.ENDURANCE - Podzimní moravská míle
R - cena III.kat. - 3+ - 1600 m - 45 000 Kč
1 PALOMINA(FR), 6 kl Miloslava Sedláková 57,0 Stáj Sáňka-Vymazal
2 JUVANA(FR), 6 kl b žk. Anna Lebdušková 56,0 DS Helen
3 FRAMI HIT, 5 kl j Alena Plimlová 57,0 Desire Hit
4 TREASURE ROCK(USA), 8 val ž. Jiřina Andrésová 63,5 TIPPLER Group s.r.o.
5 ORIWALL, 4 kl Eva Buriánková, Mgr. 57,0 EKOFARMA Rybár
6 ALEXANDR(IRE), 10 val Lenka Kvapilová 56,0 Stáje Těchov
7 KRASUS TIBERIUS, 5 val Dominika Baranová 53,5 DS Rous
8 PROUD SOUL(POL), 3 kl Taťána Mášová 52,5  
9 FABLE, 7 kl am. Jindřich Fabris 59,5 Krásno-Podhányi
Startujících: 9
Škrtnuti: FABRIANA THIRD
 
16:45 - 7.dostih (120306)
Podzimní brněnská steeplechase - Pohár statutárního města Brna
Stch - cena III.kat. - 5+ - 4100 m - 80 000 Kč
1 PREMIER LION(FR), 8 val j ž. Petr Tůma 68,0 Syndikát V3J
2 KIFAAYA(GB), 11 val Lenka Neprašová 65,0 Vlček - Autodoprava.CZ
3 JITŘENKA, 10 kl am. Tomáš Vinklárek 69,0 Vinklárek-Dešná
4 FORMAN(FR), 8 val A 1/2 am. Jan Ilík 68,5 DS JOKI - Ilíková
5 SALIVANO(POL), 5 val ž. Jan Odložil 68,0 ALEMMAS
6 NITRO(POL), 6 hř Dominika Baranová 69,5 Václav Vocetka
7 FERINO, 10 val ž. Pavel Složil ml. 71,5 Stáj Vymazal
8 MARCON, 11 val Adam Čmiel 68,0 DS Malá Morávka
9 EDREMI(FR), 6 val Ján Mach, MVDr. 67,0 TVCK Radslavice-Složil
10 MAHONY, 11 val žk. Tereza Polesná 64,0 Stáj Sáňka-Vymazal
Startujících: 10
Škrtnuti: ARTISTMONTOT(FR), LETEGERTO, VAXERTON
Nestart. - odvážen: TIME IN THE WEST(IRE)

 
17:14 - 8.dostih (120305)
CENA SPOLEČNOSTI TIPSPORT
R - handicap IV.kat. - 3+ - 2200 m - 30 000 Kč
1 KUMBAYA(FR), 3 kl A 1/2 ž. Jiřina Andrésová 53,0 TVCK Radslavice-Složil
2 ANATELLO(GB), 6 val Lenka Neprašová 66,5 AKRAZ, bezpečnostní agentura
3 HELIOS, 6 val Petra Zedková 50,0 R-A-Pecháček
4 KYRIAKALI, 4 kl Alena Plimlová 55,5 Nela & friends syndicate
5 ETERNITY, 7 kl j Sofie Kvízová 52,0 RH Racing - Holčák R.
6 NIRVANA, 5 kl am. Nikola Miklová 50,0 Autodoprava Blažek s.r.o.
7 ČAROVNÁ, 5 kl žk. Tomáš Roman 48,0 DS Malá Morávka
8 SENSI TOP, 3 kl Miloslava Sedláková 54,5 Syndikát Dvorska-Vymazal
10 ROXETTE, 7 kl ž. Jiří Chaloupka 58,0 Jezdecký klub Cholupice
Startujících: 9
Škrtnuti: DALMÁCIE, FABRIJAN ERSTE, N`OUBLIE PAS, RABBIT ROCK(IRE), TERAZKI, TRIBUTE(POL)
Nestart. - odvážen: GARIS

 
simple
Vysvětlivky:

s = stinidla

b = beranky

j = fixace jazyka

    = žádost o posl. start. číslo

    = náhradník

    = nebude startovat