RC Farm (SVK)
aktivní:
NE

země registrace:
Slovensko
popis dresu:
tmavěmodrý, zlaté logo
čapky:
bílá, tmavě modrá
poslední start:
04.10.2026

| celkem | 2026 | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| startů | vítězství | umístění | zisk | startů | vítězství | umístění | zisk | |
| rovina: | 117 | 15 | 72 | 2 286 578 Kč | 41 | 8 | 25 | 1 006 128 Kč |
| proutky: | 0 | 0 | 0 | 0 Kč | 0 | 0 | 0 | 0 Kč |
| steeplechase: | 0 | 0 | 0 | 0 Kč | 0 | 0 | 0 | 0 Kč |
| celkem: | 117 | 15 | 72 | 2 286 578 Kč | 41 | 8 | 25 | 1 006 128 Kč |
| celkem | 2026 | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| startů | vítězství | umístění | zisk | startů | vítězství | umístění | zisk | |
| rovina: | 108 | 15 | 68 | 2 155 878 Kč | 38 | 8 | 24 | 967 628 Kč |
| proutky: | 0 | 0 | 0 | 0 Kč | 0 | 0 | 0 | 0 Kč |
| steeplechase: | 0 | 0 | 0 | 0 Kč | 0 | 0 | 0 | 0 Kč |
| celkem: | 108 | 15 | 68 | 2 155 878 Kč | 38 | 8 | 24 | 967 628 Kč |