home page
STÁJE
/stables/
 
Termíny
Racedays
Přihlášky
Entries
Startky
Declaration
Výsledky
Results
Statistiky
Statistics
Legislativa
Decision
Avíza
Foreign starts
Dokumenty
Documents
Zprávy
News
Zákl. údaje
Basic fig.
Kontakty
Contacts


rok S V
2026 41 8
2025 30 3
2024 22 4
2023 14 0
2022 10 0
Sumární přehled Vítězství I.kat. Koně stáje Sankce

zadejte alespoň 2 znaky



RC Farm (SVK)
 
aktivní:
NE
dres
země registrace:
Slovensko
popis dresu:
tmavěmodrý, zlaté logo
čapky:
bílá, tmavě modrá
poslední start:
04.10.2026

Celkový přehled
celkem 2026
startů vítězství umístění zisk startů vítězství umístění zisk
rovina: 117 15 72 2 286 578 Kč 41 8 25 1 006 128 Kč
proutky: 0 0 0 0 Kč 0 0 0 0 Kč
steeplechase: 0 0 0 0 Kč 0 0 0 0 Kč
celkem: 117 15 72 2 286 578 Kč 41 8 25 1 006 128 Kč

Z toho zahraniční starty
celkem 2026
startů vítězství umístění zisk startů vítězství umístění zisk
rovina: 108 15 68 2 155 878 Kč 38 8 24 967 628 Kč
proutky: 0 0 0 0 Kč 0 0 0 0 Kč
steeplechase: 0 0 0 0 Kč 0 0 0 0 Kč
celkem: 108 15 68 2 155 878 Kč 38 8 24 967 628 Kč