home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2021 2020 2019 2018 30.12.2020 Cm / FRA 27.12.2020 Pi / ITY 25.12.2020 Cm / FRA 24.12.2020 Tr / ITY 23.12.2020 Vb / ITY 23.12.2020 Cm / FRA 21.12.2020 Cy / FRA 18.12.2020 Cm / FRA 17.12.2020 Pi / ITY 14.12.2020 Tr / ITY 14.12.2020 Cm / FRA 12.12.2020 De / FRA 10.12.2020 Pi / ITY 09.12.2020 Cm / FRA 08.12.2020 Cy / FRA 07.12.2020 Cm / FRA 07.12.2020 Tr / ITY 06.12.2020 Bp / HUN 06.12.2020 Pi / ITY 04.12.2020 Cm / FRA 04.12.2020 LS / FRA 01.12.2020 De / FRA 29.11.2020 Pi / ITY 28.11.2020 Cy / FRA 28.11.2020 Tr / ITY 27.11.2020 Sc / FRA 27.11.2020 Rc / ITY 25.11.2020 De / FRA 24.11.2020 De / FRA 23.11.2020 Mv / FRA 22.11.2020 Rc / ITY 21.11.2020 Tr / ITY 21.11.2020 Mü / GER 19.11.2020 Fo / FRA 19.11.2020 LS / FRA 18.11.2020 Dr / GER 18.11.2020 Cy / FRA 16.11.2020 Tr / ITY 16.11.2020 LS / FRA 15.11.2020 Ma / ITY 14.11.2020 Ma / ITY 14.11.2020 Nn / FRA 13.11.2020 Sg / FRA 13.11.2020 Sc / FRA 11.11.2020 Wr / POL 08.11.2020 Mü / GER 08.11.2020 Wa / POL 08.11.2020 Ma / ITY 08.11.2020 Bp / HUN 07.11.2020 Ma / ITY 07.11.2020 Sc / FRA 07.11.2020 Mv / FRA 06.11.2020 Cy / FRA 04.11.2020 Cy / FRA 04.11.2020 Ma / ITY 03.11.2020 Fo / FRA 01.11.2020 Ho / GER 01.11.2020 LS / FRA 31.10.2020 Cy / FRA 28.10.2020 Ma / ITY 27.10.2020 LS / FRA 25.10.2020 Hn / GER 25.10.2020 Lg / FRA 25.10.2020 Nn / FRA 24.10.2020 Sc / FRA 23.10.2020 Cf / FRA 22.10.2020 De / FRA 21.10.2020 De / FRA 21.10.2020 Ma / ITY 20.10.2020 De / FRA 19.10.2020 LS / FRA 18.10.2020 Wr / POL 18.10.2020 Bp / HUN 18.10.2020 Ln / FRA 17.10.2020 Lp / GER 15.10.2020 Lg / FRA 14.10.2020 Ma / ITY 14.10.2020 Mh / GER 13.10.2020 Fo / FRA 11.10.2020 Kö / GER 11.10.2020 Nn / FRA 11.10.2020 Wa / POL 10.10.2020 Do / GER 07.10.2020 Ma / ITY 05.10.2020 Fo / FRA 04.10.2020 Me / ITY 04.10.2020 Lg / FRA 03.10.2020 Lg / FRA 30.09.2020 Wr / POL 29.09.2020 Co / FRA 27.09.2020 Me / ITY 27.09.2020 Di / SWI 26.09.2020 Dr / GER 26.09.2020 Me / ITY 26.09.2020 LS / FRA 20.09.2020 Me / ITY 20.09.2020 Hn / GER 19.09.2020 Ho / GER 13.09.2020 Wr / POL 13.09.2020 Ex / FRA 13.09.2020 Me / ITY 13.09.2020 Eb / AUT 13.09.2020 Lg / FRA 13.09.2020 Bb / GER 12.09.2020 Mg / GER 11.09.2020 Sc / FRA 09.09.2020 Ln / FRA 07.09.2020 Cn / FRA 06.09.2020 Me / ITY 06.09.2020 Lg / FRA 02.09.2020 Ex / FRA 01.09.2020 Ln / FRA 30.08.2020 Me / ITY 30.08.2020 Dü / GER 30.08.2020 De / FRA 29.08.2020 De / FRA 28.08.2020 Vc / FRA 23.08.2020 Me / ITY 23.08.2020 Bp / HUN 22.08.2020 Ha / GER 22.08.2020 Me / ITY 22.08.2020 Mi / FRA 18.08.2020 De / FRA 17.08.2020 Cf / FRA 16.08.2020 Me / ITY 15.08.2020 Kö / GER 15.08.2020 Me / ITY 15.08.2020 De / FRA 15.08.2020 Vt / FRA 15.08.2020 Vc / FRA 13.08.2020 Vc / FRA 12.08.2020 Wr / POL 12.08.2020 Lt / FRA 09.08.2020 Ho / GER 09.08.2020 Me / ITY 08.08.2020 De / FRA 07.08.2020 Cf / FRA 03.08.2020 Vc / FRA 02.08.2020 Me / ITY 01.08.2020 De / FRA 31.07.2020 Mg / GER 29.07.2020 Vt / FRA 26.07.2020 Mü / GER 26.07.2020 Me / ITY 25.07.2020 Me / ITY 23.07.2020 Lg / FRA 23.07.2020 Vc / FRA 22.07.2020 Vc / FRA 21.07.2020 Vc / FRA 19.07.2020 Ho / GER 19.07.2020 Me / ITY 19.07.2020 Bp / HUN 18.07.2020 Cf / FRA 17.07.2020 Cy / FRA 14.07.2020 Lg / FRA 14.07.2020 Dp / FRA 12.07.2020 Vt / FRA 10.07.2020 Hb / GER 09.07.2020 Lg / FRA 05.07.2020 Me / ITY 05.07.2020 Vt / FRA 04.07.2020 Dr / GER 04.07.2020 Dp / FRA 01.07.2020 Wr / POL 01.07.2020 Co / FRA 29.06.2020 Cf / FRA 28.06.2020 Hn / GER 28.06.2020 Me / ITY 28.06.2020 Ss / FRA 28.06.2020 Sc / FRA 27.06.2020 Lp / GER 27.06.2020 Me / ITY 27.06.2020 Cy / FRA 27.06.2020 Ma / ITY 25.06.2020 Lg / FRA 22.06.2020 Ln / FRA 21.06.2020 Dü / GER 21.06.2020 Me / ITY 21.06.2020 AG / FRA 20.06.2020 Co / FRA 16.06.2020 Dp / FRA 15.06.2020 Mü / GER 14.06.2020 Ma / ITY 14.06.2020 Me / ITY 13.06.2020 Dr / GER 13.06.2020 Ma / ITY 07.06.2020 Me / ITY 01.06.2020 Me / ITY 31.05.2020 Me / ITY 30.05.2020 Dr / GER 11.03.2020 Cl / FRA 10.03.2020 Fo / FRA 10.03.2020 Cy / FRA 09.03.2020 Cy / FRA 06.03.2020 De / FRA 28.02.2020 De / FRA 25.02.2020 Cy / FRA 22.02.2020 Tr / ITY 16.02.2020 Pi / ITY 14.02.2020 Cy / FRA 06.02.2020 Pi / ITY 26.01.2020 Pi / ITY 19.01.2020 Do / GER 16.01.2020 Pi / ITY 09.01.2020 Pi / ITY 08.01.2020 Cy / FRA 03.01.2020 De / FRA
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 18.11.2020 - Dresden (Německo)
stav dráhy: 5.0 (měkká / Soft)
2421 Freiberger Brauhaus-Cup
Rovina E - 1500 m, cena, 3letí a starší
3.000 EUR (1500 - 600 - 450 - 300 - 150)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DONN CLIFS(IRE), 3 56,5 ž. Jiří Palík JISTĚ   3 Nieslanik Miroslav  
2. AMARCORD(GER), 3 52,5 Anna Van den Troost 3/4   9  
3. SHAMDARA(GER), 4 54,0 ž. Wladimir Panov 3 1/4   7  
4. MEQUINENZA(IRE), 3 53,5 ž. Jan Verner hlava   6 Hlavatý Pavel  
5. NEWTON(GER), 5 55,0 Michael Cadeddu 2   5  
Čas: 01:36,20, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-3/4-3 1/4-hlava-2

Majitel: MUDr. Eva Nieslaniková, Trenér: Nieslanik Miroslav, Chov: O`Neill B.
video


2422 Preis der Firma Landschafts- und Natursteinbau Rene Schütze
Rovina E - 1500 m, handicap, 3letí a starší
3.500 EUR (1750 - 700 - 525 - 350 - 175)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SO BRAVE(GER), 6 61,5 Leon Wolff BOJ   1  
2. LA ALUNA(GER), 4 54,0 ž. Jozef Bojko kr.hlava   8  
3. DEAR PRUDENCE(IRE), 3 59,5 Anna Van den Troost 1/2   3  
4. CARMENA(IRE), 3 54,0 Andrasch Starke 2   7  
5. WARDA(GER), 3 56,0 Michael Cadeddu 3 3/4   5  
7. OPINION MAKER(IRE), 6 59,0 ž. Martin Laube     4 Pejšková Ivana  
Čas: 01:37,70, Mezičasy:
Výrok: BOJ-kr.hlava-1/2-2-3 3/4-1 1/2-1/2

Trenér: ,
video


2423 Preis der Mitteldeutschen Besitzervereinigung für Vollblutzucht und Rennen
Rovina M - 1900 m, cena, 2letí
5.100 EUR (3000 - 1200 - 600 - 300)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SIR VULCANO(GER), 2 57,0 ž. Jozef Bojko BOJ   5  
2. ANDISHEH(GER), 2 55,0 Martin Seidl hlava   8  
3. NORDSTRAND(GER), 2 58,0 ž. Andreas Helfenbein krk   1  
4. OCEAN DIAMOND(GER), 2 57,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 4 1/2   4  
5. INDIA(GER), 2 55,0 Michael Cadeddu hlava   10  
10. GIANNAH(FR), 2 56,0 ž. Jiří Palík     7 Nieslanik Miroslav  
11. TONY BOY(GB), 2 57,0 ž. Michal Demo     11 Demele Jan  
Čas: 02:04,90, Mezičasy:
Výrok: BOJ-hlava-krk-4 1/2-hlava-2 3/4-3/4-1 1/4-4 3/4-2 1/2-1 1/4

Trenér: ,
video


2424 Preis der Bäckerei Schwerdtner
Rovina F - 1900 m, handicap, 3letí a starší
3.000 EUR (1500 - 600 - 450 - 300 - 150)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VENDETTA(GER), 4 62,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev JISTĚ   2  
2. KAISERTALER(GER), 5 53,5 Anna Van den Troost 1   9 Voršilková Helena  
3. NAPSTON(GER), 5 57,5 Martin Seidl 1/2   5  
4. VIVIANN(FR), 4 61,0 ž. Milan Zatloukal 1 1/4   3 Nieslanik Miroslav  
5. ANCHORAGE(GER), 3 62,0 ž. Alexander Pietsch nos   1  
Čas: 02:04,50, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1-1/2-1 1/4-nos

Trenér: ,
video


2425 Preis der DSD Dresdner Sicherheitsdienst GmbH
Rovina F - 2200 m, handicap, 3letí a starší
3.000 EUR (1500 - 600 - 450 - 300 - 150)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KOENIGSSTERN(IRE), 3 59,0 ž. Wladimir Panov LEHCE   6  
2. WHISKY TRAIN(GER), 5 59,5 Amina Mathony 1 3/4   1  
3. ABLE LIPS(IRE), 3 59,5 Zuzana Míčová 3 3/4   3  
4. MONTALIE DE CERISY(FR), 4 60,0 ž. Milan Zatloukal 3   5 Nieslanik Miroslav  
5. SO SUPER(GER), 5 58,5 ž. René Koplík 3/4   8  
10. REINE D`ARGENT(FR), 4 55,5 Sean Byrne     4 Hlavatý Pavel  
Čas: 02:22,80, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-1 3/4-3 3/4-3-3/4-hlava-4-1-1 1/4-1 1/2

Trenér: ,
video


2426 ZDR Architekten-Cup
Rovina D - 1900 m, handicap, 3letí a starší
5.200 EUR (2500 - 1000 - 750 - 500 - 250 - 200)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VALANCA(GER), 4 56,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev JISTĚ   6  
2. FASCINATING LIPS(IRE), 3 57,5 ž. Rene Piechulek 1   5  
3. LOULOU`S JACKPOT(GER), 8 55,5 Mirko Sanna 1 1/4   7 Voršilková Helena  
4. FLYING ROCKET(GER), 3 57,0 Lili-Marie Engels 2   2  
5. OSCAR(GER), 9 54,0 Sean Byrne 1/2   3  
Čas: 02:03,30, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1-1 1/4-2-1/2

Trenér: ,
video