home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2021 2020 2019 2018 30.12.2020 Cm / FRA 27.12.2020 Pi / ITY 25.12.2020 Cm / FRA 24.12.2020 Tr / ITY 23.12.2020 Vb / ITY 23.12.2020 Cm / FRA 21.12.2020 Cy / FRA 18.12.2020 Cm / FRA 17.12.2020 Pi / ITY 14.12.2020 Tr / ITY 14.12.2020 Cm / FRA 12.12.2020 De / FRA 10.12.2020 Pi / ITY 09.12.2020 Cm / FRA 08.12.2020 Cy / FRA 07.12.2020 Cm / FRA 07.12.2020 Tr / ITY 06.12.2020 Bp / HUN 06.12.2020 Pi / ITY 04.12.2020 Cm / FRA 04.12.2020 LS / FRA 01.12.2020 De / FRA 29.11.2020 Pi / ITY 28.11.2020 Cy / FRA 28.11.2020 Tr / ITY 27.11.2020 Sc / FRA 27.11.2020 Rc / ITY 25.11.2020 De / FRA 24.11.2020 De / FRA 23.11.2020 Mv / FRA 22.11.2020 Rc / ITY 21.11.2020 Tr / ITY 21.11.2020 Mü / GER 19.11.2020 Fo / FRA 19.11.2020 LS / FRA 18.11.2020 Dr / GER 18.11.2020 Cy / FRA 16.11.2020 Tr / ITY 16.11.2020 LS / FRA 15.11.2020 Ma / ITY 14.11.2020 Ma / ITY 14.11.2020 Nn / FRA 13.11.2020 Sg / FRA 13.11.2020 Sc / FRA 11.11.2020 Wr / POL 08.11.2020 Mü / GER 08.11.2020 Wa / POL 08.11.2020 Ma / ITY 08.11.2020 Bp / HUN 07.11.2020 Ma / ITY 07.11.2020 Sc / FRA 07.11.2020 Mv / FRA 06.11.2020 Cy / FRA 04.11.2020 Cy / FRA 04.11.2020 Ma / ITY 03.11.2020 Fo / FRA 01.11.2020 Ho / GER 01.11.2020 LS / FRA 31.10.2020 Cy / FRA 28.10.2020 Ma / ITY 27.10.2020 LS / FRA 25.10.2020 Hn / GER 25.10.2020 Lg / FRA 25.10.2020 Nn / FRA 24.10.2020 Sc / FRA 23.10.2020 Cf / FRA 22.10.2020 De / FRA 21.10.2020 De / FRA 21.10.2020 Ma / ITY 20.10.2020 De / FRA 19.10.2020 LS / FRA 18.10.2020 Wr / POL 18.10.2020 Bp / HUN 18.10.2020 Ln / FRA 17.10.2020 Lp / GER 15.10.2020 Lg / FRA 14.10.2020 Ma / ITY 14.10.2020 Mh / GER 13.10.2020 Fo / FRA 11.10.2020 Kö / GER 11.10.2020 Nn / FRA 11.10.2020 Wa / POL 10.10.2020 Do / GER 07.10.2020 Ma / ITY 05.10.2020 Fo / FRA 04.10.2020 Me / ITY 04.10.2020 Lg / FRA 03.10.2020 Lg / FRA 30.09.2020 Wr / POL 29.09.2020 Co / FRA 27.09.2020 Me / ITY 27.09.2020 Di / SWI 26.09.2020 Dr / GER 26.09.2020 Me / ITY 26.09.2020 LS / FRA 20.09.2020 Me / ITY 20.09.2020 Hn / GER 19.09.2020 Ho / GER 13.09.2020 Wr / POL 13.09.2020 Ex / FRA 13.09.2020 Me / ITY 13.09.2020 Eb / AUT 13.09.2020 Lg / FRA 13.09.2020 Bb / GER 12.09.2020 Mg / GER 11.09.2020 Sc / FRA 09.09.2020 Ln / FRA 07.09.2020 Cn / FRA 06.09.2020 Me / ITY 06.09.2020 Lg / FRA 02.09.2020 Ex / FRA 01.09.2020 Ln / FRA 30.08.2020 Me / ITY 30.08.2020 Dü / GER 30.08.2020 De / FRA 29.08.2020 De / FRA 28.08.2020 Vc / FRA 23.08.2020 Me / ITY 23.08.2020 Bp / HUN 22.08.2020 Ha / GER 22.08.2020 Me / ITY 22.08.2020 Mi / FRA 18.08.2020 De / FRA 17.08.2020 Cf / FRA 16.08.2020 Me / ITY 15.08.2020 Kö / GER 15.08.2020 Me / ITY 15.08.2020 De / FRA 15.08.2020 Vt / FRA 15.08.2020 Vc / FRA 13.08.2020 Vc / FRA 12.08.2020 Wr / POL 12.08.2020 Lt / FRA 09.08.2020 Ho / GER 09.08.2020 Me / ITY 08.08.2020 De / FRA 07.08.2020 Cf / FRA 03.08.2020 Vc / FRA 02.08.2020 Me / ITY 01.08.2020 De / FRA 31.07.2020 Mg / GER 29.07.2020 Vt / FRA 26.07.2020 Mü / GER 26.07.2020 Me / ITY 25.07.2020 Me / ITY 23.07.2020 Lg / FRA 23.07.2020 Vc / FRA 22.07.2020 Vc / FRA 21.07.2020 Vc / FRA 19.07.2020 Ho / GER 19.07.2020 Me / ITY 19.07.2020 Bp / HUN 18.07.2020 Cf / FRA 17.07.2020 Cy / FRA 14.07.2020 Lg / FRA 14.07.2020 Dp / FRA 12.07.2020 Vt / FRA 10.07.2020 Hb / GER 09.07.2020 Lg / FRA 05.07.2020 Me / ITY 05.07.2020 Vt / FRA 04.07.2020 Dr / GER 04.07.2020 Dp / FRA 01.07.2020 Wr / POL 01.07.2020 Co / FRA 29.06.2020 Cf / FRA 28.06.2020 Hn / GER 28.06.2020 Me / ITY 28.06.2020 Ss / FRA 28.06.2020 Sc / FRA 27.06.2020 Lp / GER 27.06.2020 Me / ITY 27.06.2020 Cy / FRA 27.06.2020 Ma / ITY 25.06.2020 Lg / FRA 22.06.2020 Ln / FRA 21.06.2020 Dü / GER 21.06.2020 Me / ITY 21.06.2020 AG / FRA 20.06.2020 Co / FRA 16.06.2020 Dp / FRA 15.06.2020 Mü / GER 14.06.2020 Ma / ITY 14.06.2020 Me / ITY 13.06.2020 Dr / GER 13.06.2020 Ma / ITY 07.06.2020 Me / ITY 01.06.2020 Me / ITY 31.05.2020 Me / ITY 30.05.2020 Dr / GER 11.03.2020 Cl / FRA 10.03.2020 Fo / FRA 10.03.2020 Cy / FRA 09.03.2020 Cy / FRA 06.03.2020 De / FRA 28.02.2020 De / FRA 25.02.2020 Cy / FRA 22.02.2020 Tr / ITY 16.02.2020 Pi / ITY 14.02.2020 Cy / FRA 06.02.2020 Pi / ITY 26.01.2020 Pi / ITY 19.01.2020 Do / GER 16.01.2020 Pi / ITY 09.01.2020 Pi / ITY 08.01.2020 Cy / FRA 03.01.2020 De / FRA
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 13.09.2020 - Wroclaw (Polsko)
stav dráhy: 3.6 (dobrá / Good)
2263 Nagroda 20000 zł - 3 letí
Proutky - - 2800 m, cena, 3letí
20.000 ZL (10000 - 4000 - 3000 - 2000 - 1000)
Zápisné: 0 + 0 ZL
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TONERRE(FR), 3 66,0 ž. Niklas Lovén TUHÝ BOJ   7  
2. SEFORA(POL), 3 66,0 ž. Lukáš Matuský nos   4  
3. HIGH IN THE SKY(FR), 3 A 1/2 68,0 ž. Thomas Boyer 1 3/4   8 Olehla Čestmír  
4. NERIDA(POL), 3 66,0 O. Ryzhak 19   3  
5. INDEPENDENT BLACK(FR), 3 68,0 ž. Rostislav Benš daleko   1 Wroblewski Grzegorz  
Čas: 03:23,90, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ-nos-1 3/4-19-daleko

Trenér: ,
video


2264 Nagroda Toru Wyścigowego w Pardubicach
Proutky - - 2800 m, cena, 3letí
20.000 ZL (10000 - 4000 - 3000 - 2000 - 1000)
Zápisné: 0 + 0 ZL
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KIERO(POL), 3 66,0 ž. Marcel Novák JISTĚ   1  
2. SOPHIST, 3 68,0 ž. Jan Odložil 3   8 Poles Pavel  
3. EVER SOLEADO(FR), 3 69,0 ž. Niklas Lovén 3 1/2   4 Swiatek Robert  
4. MINISTER WOJNY(POL), 3 69,0 Pavel Složil ml. 2   3  
5. IDA(FR), 3 66,0 ž. Thomas Boyer 13   7 Olehla Čestmír  
Čas: 03:24,20, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-3-3 1/2-2-13

Trenér: ,
video


2265 Wielka Partynicka Nagroda Totalizatora Sportowego
Proutky - - 4200 m, cena, 4letí a starší
70.000 ZL (35000 - 14000 - 10500 - 7000 - 3500)
Zápisné: 0 + 0 ZL
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SPASSKI(POL), 6 69,0 Pavel Složil ml. JISTĚ   3  
2. ANNIE REILLY(GB), 5 67,0 ž. Rostislav Benš 3 1/2   2 Wroblewski Grzegorz  
3. BAILANDO(POL), 5 69,0 ž. Marcel Novák 8   4  
4. SAY SZUMAWA(POL), 4 65,0 Pawel Palczyński 2   1  
5. NEBO(POL), 5 69,0 am. Elliot Ohgren 16   6  
Z SILVER NIGHT(FR), 5 67,0 ž. Niklas Lovén     5 Bodlák Radim  
Čas: 05:06,60, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-3 1/2-8-2-16

Trenér: ,
video


2266 Nagroda Unico Logistics
Rovina - - 3200 m, cena, 3letí a starší
16.000 ZL (8000 - 3200 - 2400 - 1600 - 800)
Zápisné: 0 + 0 ZL
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DARALARA, 4 61,0 ž. Pavlína Filipová V. LEHCE   5 Záhorová Eva  
2. GIVEN CHOICE(IRE), 5 62,0 Natalia Hendzel daleko   3 Wroblewska Iwona  
3. ČÁRYRÁD, 4 62,0 Karolina Dynarowska 1   6  
4. MOBECQ(FR), 4 63,0 A. Klochynskyi 11   9  
5. ZARRA(POL), 7 64,0 am. Elliot Ohgren 3   7  
Čas: 03:32,50, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE-daleko-1-11-3

Majitel: Václav Luka, Trenér: Záhorová Eva, Chov: Luka V.,Ing.
video


2267 Wielka Wrocławska Nagroda Prezydenta Wrocławia
Steeplechase - - 5000 m, cena, 5letí a starší
200.000 ZL (100000 - 40000 - 20000 - 16000 - 12000 - 8000 - 4000)
Zápisné: 0 + 0 ZL
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. COSMIC MAGIC(GER), 5 66,0 ž. Niklas Lovén JISTĚ   11 Bodlák Radim  
2. REKI, 8 69,0 Pavel Složil ml. 2 1/2   2 Kabelková Hana  
3. SZTORM(POL), 11 69,0 ž. Marcel Novák 4   3 Wroblewski Grzegorz  
4. DALLINA(POL), 6 67,0 Adrien Merienne 3 1/2   5 Wroblewski Grzegorz  
5. PARETO, 13 69,0 ž. Marek Stromský krk   9 Poles Pavel  
6. LARIZANO, 12 69,0 ž. Jan Odložil 6   8 Popelka Stanislav  
7. IMPHAL(POL), 7 69,0 ž. Lukáš Matuský 7   6 Popelka Stanislav  
8. CAYRAS STAR(FR), 6 69,0 Josef Borč 7   4 Kovář Stanislav  
ZN LETEGERTO, 7 69,0 ž. Rostislav Benš     7 Poles Pavel  
ZN LE GRAND(POL), 9 69,0 am. Elliot Ohgren     10 Svatoňová Jana  
Čas: 06:29,00, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2 1/2-4-3 1/2-krk-6-7-7

Majitel: U krále Matyáše, UH, Trenér: Bodlák Radim, Chov: Gest.Karlshof
video


2268 Nagroda 20000 zł 4
Steeplechase - - 3850 m, cena, 4letí
20.000 ZL (10000 - 4000 - 3000 - 2000 - 1000)
Zápisné: 0 + 0 ZL
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ONE WAY TICKET(SRB), 4 68,0 Pavel Složil ml. V. LEHCE   9  
2. DIANA JAPE, 4 67,0 ž. Jan Odložil 15   1 Poles Pavel  
3. AVESTAN(IRE), 4 68,0 ž. Rostislav Benš 1 1/4   6 Wroblewski Grzegorz  
4. FILIP(GB), 4 68,0 ž. Marcel Novák 6   3 Wroblewski Grzegorz  
5. HAMIS(POL), 4 68,0 ž. Marek Stromský 16   7 Lempochnerová Veronika  
ZN AS DE TREFFLES(FR), 4 68,0 am. Elliot Ohgren     2 Nováková Jana  
Čas: 04:47,00, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE-15-1 1/4-6-16

Trenér: ,
video


2269 Nagroda Galeriusa o Puchar Stajni Wyścigowej Kolesa
Steeplechase - - 3400 m, cena, 5letí a starší
20.000 ZL (10000 - 4000 - 3000 - 2000 - 1000)
Zápisné: 0 + 0 ZL
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. APAS ROCKA, 6 67,0 ž. Marek Stromský LEHCE   4 Popelka Stanislav  
2. TURION(POL), 5 69,0 ž. Jan Odložil 7   3 Poles Pavel  
3. HER HIM(FR), 5 67,0 Pavel Složil ml. 2   7 Porkátová Ivana  
4. CELADON(FR), 11 67,0 ž. Rostislav Benš 1/2   6  
5. STARBUCK, 11 67,0 ž. Thomas Boyer daleko   5 Poles Pavel  
ZN MEISHO KONGOH(IRE), 6 68,0 ž. Marcel Novák     1 Wroblewski Grzegorz  
ZN LINOVSKY(POL), 5 67,0 am. Elliot Ohgren     2 Svatoňová Jana  
Čas: 04:12,50, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-7-2-1/2-daleko

Majitel: Nýznerov, Trenér: Popelka Stanislav, Chov: Vocásek F.
video