home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2019 2018 2017 10.11.2019 Nn / FRA 09.11.2019 Mg / GER 09.11.2019 Ma / ITY 08.11.2019 Lm / FRA 07.11.2019 LS / FRA 05.11.2019 Tr / ITY 03.11.2019 Eb / AUT 03.11.2019 Mü / GER 03.11.2019 Rc / ITY 02.11.2019 Bo / SWE 31.10.2019 Ha / GER 29.10.2019 Ms / FRA 27.10.2019 Me / ITY 27.10.2019 Nn / FRA 27.10.2019 Lg / FRA 27.10.2019 Hn / GER 26.10.2019 Ci / FRA 25.10.2019 Cf / FRA 24.10.2019 De / FRA 23.10.2019 De / FRA 23.10.2019 Ss / FRA 21.10.2019 Cf / FRA 20.10.2019 Wr / POL 20.10.2019 Bb / GER 20.10.2019 LS / FRA 20.10.2019 Le / FRA 20.10.2019 Lg / FRA 19.10.2019 Me / ITY 18.10.2019 Ms / FRA 16.10.2019 Sc / FRA 15.10.2019 Cy / FRA 13.10.2019 Mü / GER 12.10.2019 Lp / GER 12.10.2019 Ms / FRA 10.10.2019 Sc / FRA 08.10.2019 Ln / FRA 06.10.2019 Ss / FRA 06.10.2019 Mf / SWI 06.10.2019 Me / ITY 06.10.2019 Lg / FRA 06.10.2019 Bp / HUN 05.10.2019 Mv / FRA 29.09.2019 Me / ITY 29.09.2019 Ss / FRA 29.09.2019 Wa / POL 28.09.2019 Dr / GER 28.09.2019 Me / ITY 24.09.2019 Fo / FRA 22.09.2019 Me / ITY 19.09.2019 Fo / FRA 15.09.2019 Eb / AUT 15.09.2019 RP / FRA 15.09.2019 Me / ITY 14.09.2019 Bo / SWE 14.09.2019 Nn / FRA 08.09.2019 Mü / GER 08.09.2019 Bp / HUN 08.09.2019 Wr / POL 08.09.2019 Me / ITY 08.09.2019 Wa / POL 08.09.2019 Aa / SWI 08.09.2019 Nn / FRA 06.09.2019 Au / FRA 01.09.2019 Me / ITY 01.09.2019 Wa / POL 01.09.2019 Vt / FRA 01.09.2019 Qb / GER 31.08.2019 Bb / GER 27.08.2019 De / FRA 26.08.2019 Cf / FRA 25.08.2019 Dr / GER 25.08.2019 De / FRA 25.08.2019 Me / ITY 25.08.2019 Aa / SWI 24.08.2019 Bb / GER 24.08.2019 Me / ITY 24.08.2019 De / FRA 23.08.2019 De / FRA 20.08.2019 Vc / FRA 18.08.2019 Me / ITY 18.08.2019 De / FRA 18.08.2019 Vt / FRA 17.08.2019 De / FRA 15.08.2019 De / FRA 15.08.2019 Me / ITY 15.08.2019 Vc / FRA 11.08.2019 Bp / HUN 11.08.2019 Wr / POL 11.08.2019 Ho / GER 11.08.2019 Me / ITY 10.08.2019 Dp / FRA 05.08.2019 Vc / FRA 04.08.2019 De / FRA 04.08.2019 Me / ITY 04.08.2019 Bp / HUN 02.08.2019 Bd / GER 02.08.2019 De / FRA 01.08.2019 Cf / FRA 30.07.2019 De / FRA 30.07.2019 Vc / FRA 29.07.2019 Cf / FRA 28.07.2019 Bh / GER 28.07.2019 Gg / SWE 28.07.2019 Me / ITY 28.07.2019 De / FRA 28.07.2019 Vt / FRA 27.07.2019 Me / ITY 26.07.2019 Ho / GER 25.07.2019 De / FRA 25.07.2019 Bh / GER 22.07.2019 Dp / FRA 21.07.2019 Me / ITY 20.07.2019 Bh / GER 19.07.2019 Vc / FRA 18.07.2019 Vc / FRA 17.07.2019 La / FRA 17.07.2019 Vc / FRA 16.07.2019 Vc / FRA 15.07.2019 Vc / FRA 13.07.2019 Dr / GER 11.07.2019 Lg / FRA 11.07.2019 Lp / GER 08.07.2019 De / FRA 07.07.2019 Wa / POL 07.07.2019 Hb / GER 06.07.2019 Mv / FRA 05.07.2019 Ms / FRA 05.07.2019 Hb / GER 03.07.2019 De / FRA 02.07.2019 De / FRA 01.07.2019 Hb / GER 30.06.2019 Me / ITY 29.06.2019 Me / ITY 26.06.2019 Dp / FRA 23.06.2019 Me / ITY 22.06.2019 Mg / GER 22.06.2019 Co / FRA 22.06.2019 At / GB 20.06.2019 Au / FRA 16.06.2019 Dr / GER 16.06.2019 Me / ITY 15.06.2019 Sh / SWE 10.06.2019 Ct / FRA 10.06.2019 Me / ITY 10.06.2019 Mü / GER 10.06.2019 Wi / FRA 06.06.2019 Ln / FRA 06.06.2019 Lg / FRA 02.06.2019 Wr / POL 02.06.2019 Me / ITY 02.06.2019 Lp / GER 02.06.2019 Cy / FRA 01.06.2019 Bb / GER 01.06.2019 Bp / HUN 30.05.2019 Mg / GER 29.05.2019 Fo / FRA 28.05.2019 Ss / FRA 28.05.2019 Au / FRA 27.05.2019 Sc / FRA 26.05.2019 Me / ITY 26.05.2019 Lg / FRA 25.05.2019 Sp / FRA 25.05.2019 Dr / GER 20.05.2019 Sc / FRA 19.05.2019 Me / ITY 19.05.2019 Aa / SWI 18.05.2019 Au / FRA 18.05.2019 Bo / SWE 15.05.2019 Ms / FRA 12.05.2019 Ho / GER 12.05.2019 Ma / ITY 12.05.2019 Aa / SWI 12.05.2019 Wr / POL 11.05.2019 Ho / GER 08.05.2019 Ss / FRA 08.05.2019 Ln / FRA 06.05.2019 Au / FRA 05.05.2019 Dr / GER 05.05.2019 Wr / POL 04.05.2019 Lg / FRA 02.05.2019 Cy / FRA 01.05.2019 Mü / GER 01.05.2019 Pm / FRA 01.05.2019 Lp / GER 01.05.2019 Hn / GER 01.05.2019 Wi / FRA 28.04.2019 Lg / FRA 28.04.2019 Ma / ITY 28.04.2019 Mn / GER 27.04.2019 Ci / FRA 27.04.2019 Mg / GER 27.04.2019 Nn / FRA 27.04.2019 Bo / SWE 25.04.2019 Co / FRA 25.04.2019 LS / FRA 23.04.2019 Co / FRA 21.04.2019 Ho / GER 19.04.2019 Ln / FRA 17.04.2019 Ma / ITY 17.04.2019 Au / FRA 16.04.2019 Fo / FRA 16.04.2019 Cy / FRA 14.04.2019 Ss / FRA 14.04.2019 Lg / FRA 13.04.2019 Cy / FRA 13.04.2019 Ma / ITY 07.04.2019 Ma / ITY 07.04.2019 Ho / GER 06.04.2019 Bo / SWE 06.04.2019 Au / FRA 03.04.2019 Fo / FRA 02.04.2019 Co / FRA 01.04.2019 Cy / FRA 31.03.2019 Mn / GER 31.03.2019 Au / FRA 30.03.2019 Ma / ITY 28.03.2019 Cy / FRA 26.03.2019 Sc / FRA 25.03.2019 Cy / FRA 23.03.2019 Ss / FRA 23.03.2019 Ma / ITY 22.03.2019 Fo / FRA 17.03.2019 Ma / ITY 14.03.2019 Cy / FRA 12.03.2019 Fo / FRA 12.03.2019 Cy / FRA 09.03.2019 Tr / ITY 05.03.2019 Cy / FRA 03.03.2019 Do / GER 02.03.2019 Tr / ITY 23.02.2019 Tr / ITY 19.02.2019 Fo / FRA 17.02.2019 Pi / ITY 16.02.2019 Cm / FRA 14.02.2019 Pi / ITY 07.02.2019 Pi / ITY 03.02.2019 Do / GER 31.01.2019 Cy / FRA 27.01.2019 Pi / ITY 17.01.2019 Pi / ITY 13.01.2019 Do / GER 07.01.2019 Cm / FRA 07.01.2019 LS / FRA 06.01.2019 Pi / ITY 05.01.2019 De / FRA 04.01.2019 De / FRA 03.01.2019 De / FRA
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 08.09.2019 - Wroclaw (Polsko)
stav dráhy: 3.5 (dobrá / Good)
2421 Nagroda Toru Wyścigowego w Pardubicach Cena Dostihoveho zavodiste Pardubice
Proutky - - 2800 m, cena, 3letí
20.000 ZL (10000 - 4000 - 3000 - 2000 - 1000)
Zápisné: 0 + 0 ZL
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BENJAMIN(FR), 3 68,0 ž. Thomas Boyer V. LEHCE   5 Olehla Čestmír, MVDr.  
2. OLD NAVY, 3 68,0 ž. Niklas Lovén 7   2  
3. SAY SZUMAWA(POL), 3 66,0 T. Pastuszka 3   3  
4. UNA EMOCION(POL), 3 66,0 Pawel Palczyński 9   2  
5. TUTTI FRUTTI(POL), 3 66,0 Rostislav Benš daleko   4  
6. ALIK(IRE), 3 66,0 Andrii Chopyk daleko   1 Sůrová Pavlína  
Čas: 03:16,00, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE-7-3-9-daleko-daleko

Majitel: DS Pegas, Trenér: Olehla Čestmír, MVDr., Chov: Elevage Haras de Bourgeauville
video


2422 Nagroda Hyundai Nawrot
Rovina - - 3200 m, cena, 3letí a starší
16.000 ZL (8000 - 3200 - 2400 - 1600 - 800)
Zápisné: 0 + 0 ZL
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TIME OF GLORY(POL), 5 60,0 Natalia Hendzel V. LEHCE   3  
2. TURFSONNE(GER), 5 62,0 Konrad Brygier 11   7  
3. KAZAL(SRB), 5 64,0 P. Nakoniechnyj 3 1/2   1  
4. BAILANDO(POL), 4 62,0 U. Kozhomkulov 2   2  
5. MAKEITORBREAKIT(IRE), 5 58,0 žk. Denisa Sikorová 11   6 Sůrová Pavlína  
6. HARAKAN(IRE), 4 62,0 Thomas Boyer daleko   4 Záhorová Eva  
Čas: 03:35,00, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE-11-3 1/2-2-11-daleko

Trenér: ,
video


2423 Wielka Partynicka Nagroda Lotto
Proutky - - 4200 m, cena, 4letí a starší
70.000 ZL (35000 - 14000 - 10500 - 7000 - 3500)
Zápisné: 0 + 0 ZL
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TRIM(POL), 7 69,0 Andrii Chopyk ZADRŽENĚ   7  
2. NEWMAN(POL), 8 69,0 ž. Dominik Pastuszka daleko   3  
3. KIFAAYA(GB), 7 69,0 Lukáš Sloup 1/2   6 Bodlák Radim  
4. SORRENO(POL), 4 67,0 Pawel Palczyński daleko   2  
5. LODGE HILL(IRE), 6 69,0 ž. Niklas Lovén 13   1 Wroblewska Iwona  
Čas: 04:59,50, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ-daleko-1/2-daleko-13

Trenér: , Chov: SK Krasne
video


2424 Wielka Wrocławska Nagroda Portu Lotniczego Wrocław
Steeplechase - - 5000 m, cena, 5letí a starší
175.000 ZL (100000 - 40000 - 20000 - 10000 - 5000)
Zápisné: 0 + 0 ZL
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. REKI, 7 69,0 Pavel Složil ml. BOJ   4 Kabelková Hana  
2. LARIZANO, 11 69,0 ž. Dominik Pastuszka krk   2 Popelka Stanislav  
3. NICK(POL), 8 69,0 ž. Thomas Boyer 2 1/2   6  
4. DELIGHT MY FIRE(FR), 9 69,0 Lukáš Sloup daleko   5 Bodlák Radim  
Z SZTORM(POL), 10 69,0 ž. Marcel Novák     1 Wroblewski Grzegorz  
Čas: 06:17,30, Mezičasy:
Výrok: BOJ-krk-2 1/2-daleko

Majitel: Wrbna Racing, Trenér: Kabelková Hana, Chov: Wrbna Racing a.s.
video


2425 Nagroda Osady Śnieżka
Rovina - - 3200 m, cena, 3letí a starší
16.000 ZL (8000 - 3200 - 2400 - 1600 - 800)
Zápisné: 0 + 0 ZL
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ZARRA(POL), 6 61,0 Konrad Brygier LEHCE   5  
2. NIDER(POL), 5 65,0 U. Kozhomkulov 15   2 Ganczew-Panczew Rumen  
3. JAM VLADYSLAVA(POL), 3 56,0 D. Petryakov 2   6  
4. UNKAS(POL), 5 63,0 P. Nakoniechnyj daleko   3  
5. COLOMBINA(FR), 3 56,0 am. Veronika Olehlová daleko   2 Olehla Čestmír, MVDr.  
Čas: 03:29,01, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-15-2-daleko-daleko

Trenér: ,
video