home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2020 2019 2018 2017 2016 01.07.2020 Wr / POL 01.07.2020 Co / FRA 29.06.2020 Cf / FRA 28.06.2020 Hn / GER 28.06.2020 Me / ITY 28.06.2020 Ss / FRA 28.06.2020 Sc / FRA 27.06.2020 Lp / GER 27.06.2020 Me / ITY 27.06.2020 Cy / FRA 27.06.2020 Ma / ITY 25.06.2020 Lg / FRA 22.06.2020 Ln / FRA 21.06.2020 Dü / GER 21.06.2020 Me / ITY 20.06.2020 Co / FRA 16.06.2020 Dp / FRA 15.06.2020 Mü / GER 14.06.2020 Ma / ITY 14.06.2020 Me / ITY 13.06.2020 Dr / GER 13.06.2020 Ma / ITY 07.06.2020 Me / ITY 01.06.2020 Me / ITY 31.05.2020 Me / ITY 30.05.2020 Dr / GER 11.03.2020 Cl / FRA 10.03.2020 Fo / FRA 10.03.2020 Cy / FRA 09.03.2020 Cy / FRA 06.03.2020 De / FRA 28.02.2020 De / FRA 25.02.2020 Cy / FRA 22.02.2020 Tr / ITY 16.02.2020 Pi / ITY 14.02.2020 Cy / FRA 06.02.2020 Pi / ITY 26.01.2020 Pi / ITY 19.01.2020 Do / GER 16.01.2020 Pi / ITY 09.01.2020 Pi / ITY 08.01.2020 Cy / FRA 03.01.2020 De / FRA
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 01.07.2020 - Wroclaw (Polsko)
stav dráhy: 3.7 (dobrá / Good)
2112 Nagroda 20000 zl 3 letí
Proutky - - 2800 m, cena, 3letí
20.000 ZL (10000 - 4000 - 3000 - 2000 - 1000)
Zápisné: 0 + 0 ZL
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DAGORA(POL), 3 66,0 Pawel Palczyński BOJ   3  
2. MILSUELDOS(IRE), 3 66,0 ž. Jan Odložil hlava   2 Tůma Pavel  
3. NITRO(POL), 3 68,0 Christopher Roberts 3   5 Svatoňová Jana  
4. SOPHIST, 3 68,0 ž. Petr Tůma 3 1/2   6 Poles Pavel  
5. SPIDER SZUMAWA(POL), 3 68,0 ž. Dominik Pastuszka 13   8  
8. INDEPENDENT BLACK(FR), 3 68,0 David Dygrýn     7 Wroblewski Grzegorz  
Čas: 03:20,80, Mezičasy:
Výrok: BOJ-hlava-3-3 1/2-13-daleko-17-11

Trenér: ,
video


2113 Nagroda 20000 zl 4+ 1.odd.
Proutky - - 3600 m, cena, 4letí a starší
20.000 ZL (10000 - 4000 - 3000 - 2000 - 1000)
Zápisné: 0 + 0 ZL
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TRIM(POL), 8 72,0 ž. Rostislav Benš LEHCE   1 Woloszyn Franciszek  
2. KANCLERZ(POL), 5 67,0 ž. Dominik Pastuszka 6   9  
3. SPASSKI(POL), 6 67,0 Pawel Palczyński 11   7  
4. FILIP(GB), 4 66,0 ž. Thomas Boyer 1 1/2   5 Wroblewski Grzegorz  
5. LINOVSKY(POL), 5 72,0 Christopher Roberts 2 1/2   6 Svatoňová Jana  
6. LUSK, 8 69,0 ž. Jan Odložil daleko   3 Poles Pavel  
Čas: 04:12,90, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-6-11-1 1/2-2 1/2-daleko

Majitel: Labedž (POL), Trenér: Woloszyn Franciszek, Chov: SK Krasne
video


2114 Nagroda 20000 zł 4+ 2.odd.
Proutky - - 3600 m, cena, 4letí a starší
20.000 ZL (10000 - 4000 - 3000 - 2000 - 1000)
Zápisné: 0 + 0 ZL
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DOMINER(POL), 5 67,0 Pawel Palczyński LEHCE   2  
2. BAILANDO(POL), 5 70,0 ž. Rostislav Benš 7   9  
3. SORRENO(POL), 5 69,0 Dominik Pastuszka 11   4  
4. TIME OF DREAM(POL), 5 65,0 ž. Petr Tůma 8   7  
5. AZAMOURDAY(GB), 8 69,0 Alexander Reznikov 7   6  
Z WESTERN PERK(IRE), 7 69,0 David Dygrýn     5 Wroblewski Grzegorz  
Čas: 04:18,80, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-7-11-8-7

Trenér: ,
video


2115 Nagroda Otwarcia Sezonu Przeszkodowego
Steeplechase - - 4200 m, cena, 5letí a starší
20.000 ZL (1000 - 4000 - 3000 - 2000 - 1000)
Zápisné: 0 + 0 ZL
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. COSMIC MAGIC(GER), 5 69,0 ž. Niklas Lovén ZADRŽENĚ   9 Bodlák Radim  
2. NEWMAN(POL), 9 67,0 ž. Dominik Pastuszka 14   11  
3. NETTO(POL), 9 67,0 Pawel Palczyński 2   7 Swiatek Robert  
4. CELADON(FR), 11 67,0 ž. Thomas Boyer daleko   8  
5. HERBATA(POL), 8 67,0 am. Christopher Roberts 2 1/2   10  
Čas: 05:31,20, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ-14-2-daleko-2 1/2

Majitel: U krále Matyáše, UH, Trenér: Bodlák Radim, Chov: Gest.Karlshof
video


2116 Nagroda 20000 zl 4 letí
Steeplechase - - 34010 m, cena, 4letí
20.000 ZL (10000 - 4000 - 3000 - 2000 - 1000)
Zápisné: 0 + 0 ZL
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SAY SZUMAWA(POL), 4 67,0 ž. Dominik Pastuszka JISTĚ   13  
2. DIANA JAPE, 4 67,0 ž. Jan Odložil 1 1/4   4 Poles Pavel  
3. LA CORAL, 4 69,0 ž. Lenka Kvapilová 19   11 Kvapilová Lenka  
4. JIFFY(POL), 4 67,0 Pawel Palczyński 5   1  
5. TRYBUNAL(POL), 4 69,0 ž. Niklas Lovén 11   6  
PN AS DE TREFFLES(FR), 4 69,0 Christopher Roberts     3 Nováková Jana, Ing.  
Čas: 04:12,30, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 1/4-19-5-11

Trenér: ,
video