home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 23.05.2021 - Bratislava (Slovensko)
stav dráhy: 5.4 (měkká / Soft)
7028 Hendikep Yuccy
Rovina V.kat. - 1700 m, handicap, 3letí a starší
1.800 EUR (810 - 400 - 250 - 160 - 105 - 75)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HAILEY(SVK), 4 61,5 am. Kabyl Uulu Taalajbek BOJ   10 Hanáček Jaroslav  
2. FERARA(SVK), 4 59,5 Michaela Musialová hlava   9 Sokol Samuel  
3. PORTALS NOUS(FR), 3 52,0 Denisa Sikorová 2 1/2   3 Mihalík Marcel  
4. BONANZA GOLD(IRE), 5 63,5 ž. Jan Verner 3 1/4   12 Kantek Petr  
5. IVAMONET(IRE), 4 59,0 ž. Jiří Palík 2 3/4   1 Lehocký Jozef  
6. LYGERON, 4 52,0 Taťána Mášová 1 1/4   8 Kříž Petr  
7. DATTLEI(IRE), 4 52,0 ž. Martina Havelková krk   13 Havelková Martina  
8. TANITSCHKA(GER), 10 58,0 Daniel Vyhnálek 1 1/2   6 Kantek Petr  
9. NURWELA, 5 57,5 Simona Laubeová 2 1/4   11 Franko Jozef  
10. LUSINDA(GB), 6 60,0 ž. Jaromír Šafář 3 1/2   7 Bodlák Radim  
11. ALGERO, 3 62,5 ž. Vendula Korečková 6   4 Kantek ml. Miroslav  
Čas: 01:51,13, Mezičasy: (8,55 - 25,49 - 25,70 - 26,50 - 24,89)
Výrok: BOJ-hlava-2 1/2-3 1/4-2 3/4-1 1/4-krk-1 1/2-2 1/4-3 1/2-6

Majitel: MPL Racing (SVK), Trenér: Hanáček Jaroslav, Chov: Piskla Miroslav-MPL

Sankce: D. Sikorová 50 € za nadměrné použití bičíku (čl. 210 DP).

video

7029 Cena Camilla
Rovina V.kat. - 2400 m, cena, 4letí a starší
1.800 EUR (810 - 400 - 250 - 160 - 105 - 75)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CROSSCHECK, 5 59,5 Taťána Mášová JISTĚ   12 Kříž Petr  
2. MADOX(SVK), 8 60,0 ž. Jaroslav Línek 1   7 Ročák Michal  
3. SKY(GER), 4 57,0 ž. Štefan Budovič 2 1/4   1 Stančík Miroslav  
4. CENNÝ POKLAD, 4 58,0 ž. Jan Verner krk   11 Hanáček Jaroslav  
5. THARAJAM(IRE), 9 58,5 Michaela Musialová 2   8 Sokol Samuel  
6. SUNDAY GALILEA(SVK), 4 55,5 ž. Vendula Korečková 1 3/4   5 Ralbovský Jozef  
7. WHITE GHOST, 10 58,5 ž. Martina Havelková 1   6 Kantek Petr  
8. LADY SIMONE(FR), 6 58,0 ž. Martin Laube 5   10 Ročák Michal  
9. CHALUHA, 4 55,5 ž. Zdenko Šmida 12   4 Šomanová Lenka  
10. PREGERTON, 4 54,5 Simona Laubeová hlava   3 Franko Jozef  
11. ECORIGHT JEAPEX, 4 54,5 Denisa Sikorová 1 1/2   2 Holčák Radek  
12. AIGER, 8 58,5 ž. Jaromír Šafář 5   9 Hála Libor  
Čas: 02:42,53, Mezičasy: (28,23 - 28,19 - 27,13 - 27,33 - 25,87 - 25,78)
Výrok: JISTĚ-1-2 1/4-krk-2-1 3/4-1-5-12-hlava-1 1/2-5

Majitel: DS Karlův Kříž, Trenér: Kříž Petr, Chov: Mráčková E.
video

7030 Hendikep Termaca
Rovina IV.kat. - 2000 m, handicap, 3letí a starší
2.400 EUR (1080 - 525 - 340 - 220 - 140 - 95)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DR COLOKID, 9 59,0 Daniel Vyhnálek BOJ   10 Kubliha Ladislav  
2. SPIRILY(IRE), 7 62,5 ž. Jiří Palík krk   3 Lehocký Jozef  
3. VERSE OF LIFE(FR), 5 60,0 ž. Vendula Korečková krk   9 Morávková Jaroslava  
4. DANCER OF DENALI, 4 52,0 Taťána Mášová 3/4   1 Kříž Petr  
5. TOPOLINA(GB), 8 59,5 Michaela Musialová nos   4 Sokol Samuel  
6. BLUE BAY, 3 53,5 ž. Zdenko Šmida 2 1/4   2 Línek Jaroslav  
7. RIVERSIDE, 12 53,0 ž. Martina Havelková kr.hlava   5 Kantek Petr  
8. QUITO(GER), 6 60,0 ž. Jaromír Šafář 4 1/4   7 Hanáček Jaroslav  
9. KIMCHI(GER), 3 52,0 Denisa Sikorová 4 3/4   8 Línek Jaroslav  
10. REDEMPTION SONG(FR), 5 56,5 ž. Jan Verner daleko   6 Stančík Miroslav  
Čas: 02:12,54, Mezičasy: (28,34 - 26,12 - 27,17 - 25,61 - 25,30)
Výrok: BOJ-krk-krk-3/4-nos-2 1/4-kr.hlava-4 1/4-4 3/4-daleko

Majitel: KUBLIHA & SMOLIK HORSE RACING TEAM (SVK), Trenér: Kubliha Ladislav, Chov: Agrolipt s.r.o.
video

7031 Cena Damana
Proutky - - 3600 m, cena, 4letí a starší
2.400 EUR (1200 - 550 - 310 - 195 - 145)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ARLINGTON, 9 70,0 ž. Jaroslav Myška LEHCE   6 Záhorová Eva  
2. SIGNUM(FR), 9 67,5 Adam Čmiel 4 3/4   9 Havlíček Jan  
3. ALMANY, 10 71,0 ž. Petr Tůma 3 1/2   7 Šomanová Lenka  
4. WAAYA(IRE), 9 69,0 ž. Martin Cagáň 13   2 Cagáň Ján  
5. MANOLLO(GB), 7 70,0 ž. Jan Odložil 3   5 Brečka Jaroslav  
6. MAKTUM(IRE), 14 67,5 Ján Mach, MVDr. daleko   4 Grupáčová Zuzana  
7. BEE CHIC(FR), 7 67,5 Daniel Vyhnálek 4 3/4   3 Škrášková Alena  
S ANKAA(FR), 7 68,0 ž. Pavel Složil ml.     8 Brečka Jaroslav  
Z GANGE LISES(FR), 5 A 1/2 72,0 Jozef Ralbovský     10 Koplík Zdeno  
Čas: 04:20,68, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-4 3/4-3 1/2-13-3-daleko-4 3/4

Majitel: Kamarádi, Trenér: Záhorová Eva, Chov: Hřebčín Napajedla

Sankce: Trenér J. Brečka výstraha za nepřipravenost koně č. 8 ANKAA do dostihu (398/e DP).

video

7032 Hendikep Innovatora
Rovina III.kat. - 1700 m, handicap, 3letí a starší
3.000 EUR (1350 - 660 - 420 - 270 - 180 - 120)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. REX OF THUNDER(GB), 3 56,0 ž. Michal Demo JISTĚ   8 Demele Jan  
2. LOTOS(GER), 4 54,5 ž. Vendula Korečková 1   1 Kubovičová Zuzana  
3. WHISTLEDOWNTHEWIND(IRE), 4 54,5 ž. Zdenko Šmida 3   2 Hanáček Jaroslav  
4. ARAN(GER), 5 53,5 Michaela Musialová 1   13 Stummer Johann  
5. ZAMBALA(GER), 6 54,0 am. Ines Löwe 2 1/2   6 Geisler Markus  
6. DOREMI LAFU(IRE), 7 58,0 ž. Jaroslav Línek krk   12 Línek Jaroslav  
7. HAYLUCK(IRE), 7 57,0 ž. Jiří Palík 3   4 Lehocký Jozef  
8. ZIGGY READY(FR), 4 57,0 ž. Štefan Budovič 3   3 Kubovičová Zuzana  
9. SHADES ARROW(SVK), 6 53,5 ž. Jan Verner 3/4   5 Stančík Miroslav  
10. FACTS AND FIGURES(IRE), 8 61,5 ž. Martin Laube 1/2   11 Urbánek Luboš  
11. SAN SIRO(AUT), 3 53,0 ž. Peter Hodáň 2   10 Drozda František  
12. LIGHTBLACK(IRE), 7 57,0 ž. Jaromír Šafář 3   7 Lehocký Jozef  
13. TRUE CHAMP(GER), 7 51,0 am. Monika Takácsová 1 1/4   9 Línek Jaroslav  
Čas: 01:49,50, Mezičasy: (8,39 - 25,04 - 24,52 - 25,49 - 26,06)
Výrok: JISTĚ-1-3-1-2 1/2-krk-3-3-3/4-1/2-2-3-1 1/4

Majitel: Stáj Březová, Trenér: Demele Jan, Chov: Snailwell Stud
video

7033 Cena Vertikála
Steeplechase - - 3600 m, cena, 4letí a starší
2.400 EUR (1200 - 550 - 310 - 195 - 145)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MR ZURU(IRE), 7 71,5 ž. Jan Odložil LEHCE   8 Brečka Jaroslav  
2. MEDICI(USA), 8 70,0 ž. Jaroslav Myška 3 3/4   4 Brečka Jaroslav  
3. KERABUSH(IRE), 7 67,5 Adam Čmiel 17   2 Škrášková Alena  
4. SURIKATA, 8 69,5 ž. Petr Tůma 1 3/4   6 Kříž Petr  
5. REGAL BREEZE(IRE), 8 70,0 ž. Martin Cagáň 3 1/2   3 Cagáň Ján  
6. TOP ONE, 6 70,0 ž. Pavel Složil ml. daleko   1 Seménka Zdeněk  
Z ANTINARI(SVK), 8 67,5 Ján Mach, MVDr.     7 Grupáčová Zuzana  
Čas: 04:30,82, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-3 3/4-17-1 3/4-3 1/2-daleko

Majitel: DS Millennium (SVK), Trenér: Brečka Jaroslav, Chov: Murphy Richard

Sankce: Trenérka Z. Grupáčová 20 € za nepřipravenost koně č. 7 ANTINARI do dostihu (čl. 389/e DP).

video

7034 31. Prípravná cena spoločnosti VETIS
Rovina II.kat. - 1200 m, cena, 3letí a starší
5.000 EUR (2250 - 1100 - 700 - 450 - 300 - 200)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. JIR SUN(GB), 4 60,5 ž. Martin Laube LEHCE   5 Urbánek Luboš  
2. DRISH VENTURE(IRE), 3 58,5 ž. Jiří Palík 4 1/2   2 Holčák Radek  
3. MYRNA(GB), 5 59,0 ž. Jakub Pavlíček 1/2   8 Záhorová Eva  
4. REGINA MIA(IRE), 4 59,0 ž. Jaroslav Línek 1/2   10 Štangel Marián  
5. MOLLYS BEST(FR), 7 58,5 ž. Pavlína Filipová krk   4 Berthier Kateřina  
6. CHILLI CHOCOLATE(FR), 7 62,5 ž. Vendula Korečková 1   11 Morávková Jaroslava  
7. MOLLY MASSIMO(GER), 5 60,5 Daniel Vyhnálek 3 3/4   9 Kantek ml. Miroslav  
8. OBA HARA(GB), 4 59,0 ž. Jaromír Šafář 3 1/2   6 Georgjev Stanislav  
9. LA PALOMA(SVK), 7 57,0 ž. Zdenko Šmida hlava   1 Chodúr Jozef  
10. NATTY`S STAR(SVK), 4 57,0 Denisa Sikorová 1   3 Mihalík Marcel  
11. MATELLO(FR), 4 62,5 ž. Ingrid Janáčková Koplíková krk   7 Koplík Zdeno  
12. SEASONY(IRE), 4 58,5 ž. Martina Havelková 1/2   12 Havelková Martina  
Čas: 01:13,15, Mezičasy: (24,53 - 24,30 - 24,32)
Výrok: LEHCE-4 1/2-1/2-1/2-krk-1-3 3/4-3 1/2-hlava-1-krk-1/2

Majitel: Lokotrans, Trenér: Urbánek Luboš, Chov: Rabbah Bloodstock Limited

Sankce: ž. J. Šafář 30 € za tísnění koně č. 1 LA PALOMA koněm č. 6 OBA HARA v průběhu dostihu na protilehlé rovině (čl. 258/c DP).

video

7035 Cena Master Copyho
Rovina IV.kat. - 1400 m, cena, 3letí a starší
2.400 EUR (1080 - 525 - 340 - 220 - 140 - 95)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TREASURE ROCK(USA), 6 62,0 ž. Martina Havelková BOJ   10 Havlíček Jan  
2. SHAWNEE`S TRIUMPH(FR), 5 59,5 ž. Štefan Budovič krk   11 Kubovičová Zuzana  
3. SIR EGERTON, 4 62,5 ž. Jakub Pavlíček 2 1/4   12 Hanáček Jaroslav  
4. DIRMAN(IRE), 3 56,0 ž. Martin Laube krk   14 Ročák Michal  
5. CAPTAIN LUKA(IRE), 5 60,0 ž. Jaromír Šafář 1 3/4   6 Škrášková Alena  
6. AMOS(IRE), 4 62,0 ž. Jiří Palík nos   3 Lehocký Jozef  
7. SUMMER DRESS(GB), 6 54,5 am. Tereza Grbavčicová, Mgr. 4 1/4   9 Koplík Zdeno  
8. MATHEICA, 3 56,0 Daniel Vyhnálek krk   4 Kubliha Ladislav  
9. SOMETHING FOR LOVE(SVK), 3 53,0 ž. Zdenko Šmida 2 3/4   7 Línek Jaroslav  
10. SAREIA(GER), 6 59,0 ž. Jan Verner 1/2   8 Stančík Miroslav  
11. AIRUSCHKA, 6 57,0 Michaela Musialová hlava   13 Hála Libor  
12. DI MO(FR), 8 61,5 ž. Michal Demo hlava   2 Geisler Markus  
13. AKBULAT(GB), 8 61,0 ž. Pavlína Filipová 1 1/2   5 Hanáček Jaroslav  
14. CUNAMI, 6 57,0 ž. Vendula Korečková daleko   1 Kantek ml. Miroslav  
Čas: 01:29,54, Mezičasy: (14,04 - 23,96 - 25,91 - 25,63)
Výrok: BOJ-krk-2 1/4-krk-1 3/4-nos-4 1/4-krk-2 3/4-1/2-hlava-hlava-1 1/2-daleko

Majitel: TIPPLER Group s.r.o., Trenér: Havlíček Jan, Chov: Bonnie Heath Farm LLC

Sankce: ž. Š. Budovič 60 € za nadměrné použití bičíku (čl. 210 DP).

video