home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2019 2018 2017 2016 28.10.2018 BA 21.10.2018 BA 07.10.2018 BA 23.09.2018 BA 15.09.2018 BA 02.09.2018 BA 19.08.2018 SE 12.08.2018 BA 05.08.2018 TP 15.07.2018 BA 08.07.2018 TP 23.06.2018 BA 10.06.2018 TP 03.06.2018 BA 20.05.2018 BA 13.05.2018 BA 06.05.2018 SY 22.04.2018 BA 15.04.2018 BA 08.04.2018 BA
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 23.06.2018 - Bratislava (Slovensko)
stav dráhy: 4.2 (dobrá až měkká / Good to Soft)
7066 Cena Lady Atlanty
Rovina IV.kat. - 1000 m, cena, 2letí
2.000 EUR (1000 - 460 - 300 - 140 - 100)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CRUSHING POWER(GB), 2 58,0 Milos Milojevic ZADRŽENĚ   4 Maronka Gabor 46
2. WUELTA(SVK), 2 55,5 žk. Ferdinand Kráner 1 1/4   2 Kubovičová Zuzana, Ing. 79
3. SPEED SPIRIUS(SVK), 2 58,0 ž. Štefan Budovič hlava   1 Kubovičová Zuzana, Ing. 21
4. WEBI(IRE), 2 58,0 ž. Peter Hodáň 1   3 Stančík Miroslav 18
5. MAGIC BLACK(SVK), 2 58,0 ž. Martin Laube 10   5 Kubovičová Zuzana, Ing. 133
Čas: 01:06,27, Mezičasy: (14,22 - 27,75 - 24,30)
Výrok: ZADRŽENĚ-1 1/4-hlava-1-10

Majitel: Álmodó i. (HUN), Trenér: Maronka Gabor,
video


7067 Memoriál MVDr. Tibora Staňa
Rovina II.kat. - 1000 m, handicap, 3letí a starší
3.600 EUR (1800 - 830 - 540 - 250 - 180)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. JUSTICE BOLD(IRE), 5 56,5 ž. Jiří Palík TUHÝ BOJ   1 Stančík Miroslav 72
2. DI MO(FR), 5 61,0 Miladin Stanarevič krk   8 Richter Tamara 40
3. EPOCH(IRE), 5 62,0 ž. Jan Verner 1 3/4   3 Váňa Tomáš 44
4. APPALOSA(IRE), 6 59,0 ž. Jaroslav Línek hlava   6 Stančík Miroslav 144
5. DANCING BLOOD(FR), 3 52,0 ž. Zdenko Šmida 1 1/2   5 Tomek Tibor 133
6. AKBULAT(GB), 5 57,0 ž. Ján Havlík 1 1/4   4 Hanáček Jaroslav 34
7. SILVER TRAIN(IRE), 5 53,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 3/4   2 Stummer Johann 38
8. FINIOS, 3 65,0 ž. Jan Rája 2 1/2   7 Haris Ludvík 82
Čas: 00:59,50, Mezičasy: (13,16 - 23,59 - 22,75)
Výrok: TUHÝ BOJ-krk-1 3/4-hlava-1 1/2-1 1/4-3/4-2 1/2

Majitel: Autoopravovňa Strnisko (SVK), Trenér: Stančík Miroslav,
video


7068 Memoriál Jozefa Mandelíka
Rovina II.kat. - 2600 m, handicap, 4letí a starší
3.600 EUR (1800 - 830 - 540 - 250 - 180)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ARLINGTON, 6 53,5 Pavlína Filipová LEHCE   7 Záhorová Eva 97
2. KILWORD(IRE), 7 62,0 ž. Jan Verner 1 3/4   2 Stančík Miroslav 15
3. FANTASTIC LACY(FR), 5 63,0 ž. Jiří Palík 1 3/4   6 Línek Jaroslav 37
4. TIRAK(SVK), 5 53,0 ž. Zuzana Vokálková 1   1 Kubovičová Zuzana, Ing. 115
5. WINTERBERG(GB), 4 58,0 ž. Ján Havlík krk   3 Hanáček Jaroslav 53
6. ROYAL GINO(GER), 5 62,0 ž. Štefan Budovič 2 3/4   5 Línek Jaroslav 80
7. TOXIC(GER), 9 52,5 žk. Ferdinand Kráner 11   4 Koplík Zdeno 927
Čas: 02:49,74, Mezičasy: (12,82 - 26,71 - 26,55 - 26,31 - 28,19 - 25,16 - 24,00)
Výrok: LEHCE-1 3/4-1 3/4-1-krk-2 3/4-11

Majitel: DS Dolní Moravice, Trenér: Záhorová Eva, Chov: Hřebčín Napajedla
video


7069 Memoriál majora Stanislava Rudu
Rovina II.kat. - 2400 m, cena, 3letí
3.600 EUR (1800 - 830 - 540 - 250 - 180)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GUGUS DES BRIERES(FR), 3 57,0 ž. Stanislav Georgiev TUHÝ BOJ   2 Richter Tamara 16
2. RISK(FR), 3 61,0 ž. Jiří Palík kr.hlava   3 Kubovičová Zuzana, Ing. 36
3. MAKOVÁ PANENKA, 3 57,5 ž. Jaroslav Línek 4 1/4   5 Línek Jaroslav 65
4. PASCAL(GB), 3 57,0 ž. Zdenko Šmida 14   1 Tomek Tibor 162
5. LADY SIMONE(FR), 3 55,5 Michal Demo 1/2   8 Ročák Michal 63
6. STANDING ROCK(FR), 3 61,0 ž. Jan Verner 3 1/4   7 Stančík Miroslav 421
7. LORD MAITREYA(GER), 3 57,0 ž. Martin Laube 2 3/4   4 Brečka Jaroslav 150
8. QUITO(GER), 3 57,0 ž. Ján Havlík 3/4   6 Hanáček Jaroslav 123
Čas: 02:35,99, Mezičasy: (26,08 - 26,51 - 26,77 - 27,09 - 25,83 - 23,71)
Výrok: TUHÝ BOJ-kr.hlava-4 1/4-14-1/2-3 1/4-2 3/4-3/4

Majitel: Stall europeanstayers.com (AUT), Trenér: Richter Tamara,
video


7070 Hendikep Ypsilon Kinga
Rovina V.kat. - 2000 m, handicap, 3letí a starší
1.400 EUR (700 - 320 - 210 - 100 - 70)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FURIOUS FELIX(SVK), 3 56,0 ž. Jiří Palík V. LEHCE   8 Štangel Marián 25
2. ARIZONA FLOWER(GER), 5 57,0 ž. Zdenko Šmida 5   10 Stančík Miroslav 34
3. KALISTO(SVK), 4 57,0 ž. Martin Laube 1   11 Kubovičová Zuzana, Ing. 78
4. SAJGON(POL), 9 54,0 Veronika Weinbachová 4 1/2   1 Kalaš Pavel, Ing. 192
5. PULP FICTION(SVK), 6 60,5 žk. Dominika Baranová 2 3/4   7 Végh Ludovít 64
6. SPARROW, 7 57,5 Michal Demo krk   4 Kalaš Pavel, Ing. 345
7. MADOX(SVK), 5 61,0 ž. Jaroslav Línek 1/2   5 Ročák Michal 44
8. QUSSI QUEEN(GER), 3 52,5 žk. Ferdinand Kráner 5   2 Sokol Samuel 133
9. FIORD ROCK, 4 53,0 ž. Peter Hodáň 7   3 Lehocký Jozef 288
10. GOLDEN BIG(GER), 4 57,5 ž. Jan Verner 17   6 Ročák Michal 192
Čas: 02:07,88, Mezičasy: (24,92 - 25,63 - 26,99 - 25,31 - 25,03)
Výrok: VELMI LEHCE-5-1-4 1/2-2 3/4-krk-1/2-5-7-17

Majitel: Mishel Style (SVK), Trenér: Štangel Marián, Chov: Valachovič O.
video


7071 Cena Rosensturma
Rovina IV.kat. - 2000 m, cena, 3letí
2.000 EUR (1000 - 460 - 300 - 140 - 100)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HERITAGE(SVK), 3 55,0 Michal Demo LEHCE   1 Kalaš Pavel, Ing. 37
2. TAMARCA(SVK), 3 56,5 ž. Štefan Budovič 3 1/4   4 Kubovičová Zuzana, Ing. 54
3. SWEET VENDOME(FR), 3 56,0 ž. Jiří Palík 3/4   9 Tomek Tibor 27
4. LOICE(IRE), 3 56,5 ž. Peter Hodáň 1 3/4   10 Stančík Miroslav 246
5. SUREY(IRE), 3 56,5 ž. Róbert Šara kr.hlava   8 Stančík Miroslav 112
6. DARING VISION(FR), 3 58,0 ž. Jan Verner 1/2   11 Ročák Michal 410
7. EXSON(FR), 3 58,0 ž. Jaroslav Línek krk   6 Valachovič Oto, Ing. 61
8. CESAR D`ANJOU(FR), 3 56,0 žk. Marika Podloučková 3 1/4   2 Kovář Stanislav 616
9. TABITHA(SVK), 3 53,0 Veronika Weinbachová 1 1/2   12 Kalaš Pavel, Ing. 308
10. CARPATY KING(SVK), 3 55,5 žk. Ferdinand Kráner 13   7 Sokol Samuel 136
11. DENBEKI, 3 57,0 ž. Martin Laube 18   5 Brečka Jaroslav 56
Čas: 02:10,04, Mezičasy: (24,74 - 25,41 - 27,12 - 27,10 - 25,67)
Výrok: LEHCE-3 1/4-3/4-1 3/4-kr.hlava-1/2-krk-3 1/4-1 1/2-13-18

Majitel: MPL Racing (SVK), Trenér: Kalaš Pavel, Ing.,

Sankce: Veronika Weinbachová výstraha za nerovnou jízdu po startu (čl. 258 b DP).

video


7072 Hendikep Termaca
Rovina III.kat. - 2000 m, handicap, 3letí a starší
2.600 EUR (1300 - 600 - 390 - 180 - 130)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SAMOA, 5 57,5 Michal Demo BOJ   7 Kalaš Pavel, Ing. 85
2. KILLWORT(IRE), 4 56,0 ž. Jiří Palík 1/2   8 Stančík Miroslav 42
3. ASCALONA(IRE), 5 61,0 ž. Róbert Šara 1 3/4   6 Stančík Miroslav 34
4. JUBILEUM(HUN), 3 58,5 ž. Zdenko Šmida krk   2 Ročák Michal 37
5. POKLAD, 3 56,0 ž. Štefan Budovič 1 1/2   1 Kubovičová Zuzana, Ing. 171
6. BUMBLEBEE(FR), 5 62,0 ž. Martin Laube 3/4   4 Chodúr Jozef 50
7. DELICIOUS DONUT(GER), 4 58,5 ž. Jaroslav Línek 1 3/4   3 Línek Jaroslav 55
8. JUST MAMBO(IRE), 6 59,0 ž. Jakub Pavlíček 12   5 Végh Ludovít 114
Čas: 02:08,54, Mezičasy: (26,87 - 25,86 - 26,53 - 25,00 - 24,28)
Výrok: BOJ-1/2-1 3/4-krk-1 1/2-3/4-1 3/4-12

Majitel: EPM Petrus (SVK), Trenér: Kalaš Pavel, Ing., Chov: Piskla Miroslav-MPL
video


7073 25. Zlatý bičík RHAPIS
Rovina I.kat. - 1400 m, cena, 3letí a starší
7.000 EUR (3500 - 1610 - 1050 - 490 - 350)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. EFILY(FR), 5 59,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková JISTĚ   4 Koplík Zdeno 334
2. CHILLI CHOCOLATE(FR), 4 60,5 ž. Martin Laube 1   1 Morávková Jaroslava, MVDr. 123
3. FILS DE L`AIR(FR), 4 60,5 ž. Radek Koplík nos   8 Koplík Zdeno 155
4. WIZARDESS(GB), 5 59,0 Milos Milojevic 1/2   7 Maronka Gabor 89
5. DO IT IN RIO(FR), 4 59,0 ž. Stanislav Georgiev 3/4   9 Richter Tamara 54
6. DOREMI LAFU(IRE), 4 59,0 ž. Zdenko Šmida krk   2 Línek Jaroslav 155
7. DUKE OF DARHORSE(IRE), 4 60,5 ž. Jan Rája 1/2   14 Haris Ludvík 116
8. MOOREEN(SVK), 4 59,0 ž. Jiří Palík nos   3 Štangel Marián 40
9. TRUE CHAMP(GER), 4 59,0 ž. Jaroslav Línek krk   11 Línek Jaroslav 29
9. CULDAFF(IRE), 7 60,5 ž. František Drozda současně   13 Drozda František 212
11. LIGHTBLACK(IRE), 4 59,0 ž. Róbert Šara 1 1/4   6 Stančík Miroslav 167
12. BETHANY BELLE, 3 56,0 ž. Štefan Budovič krk   5 Kubovičová Zuzana, Ing. 1169
13. QUINTERO, 3 56,5 ž. Jan Verner krk   12 Váňa Tomáš 93
14. BAHAMA PA PA(FR), 5 59,0 ž. Ján Havlík 2   10 Hanáček Jaroslav 2338
Čas: 01:25,36, Mezičasy: (11,78 - 23,84 - 24,02 - 25,72)
Výrok: JISTĚ-1-nos-1/2-3/4-krk-1/2-nos-krk-současně-1 1/4-krk-krk-2

Majitel: LOKOTRANS Slovakia CZ, Trenér: Koplík Zdeno, Chov: Seroul J.C.

Sankce: ž. F. Drozda 40 € za vyvolání kolizní situace po startu (čl. 258 písm. c/DP), ž. J. Palík 20 € za křižování v cílové rovině (čl. 258 písm. c/DP), ž. Š. Budovič 15 € za křižování v cílové rovině (čl. 258 písm. c/DP).

video


7074 Hendikep Master Copyho
Rovina IV.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
2.000 EUR (1000 - 460 - 300 - 140 - 100)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SHADES ARROW(SVK), 3 54,0 ž. Jan Verner JISTĚ   1 Valachovič Oto, Ing. 69
2. LASHAIN(IRE), 4 58,5 ž. Jiří Palík 1 1/4   4 Stančík Miroslav 74
3. CENNÁ ORCHIDEA, 4 57,0 ž. Zuzana Vokálková 1 1/2   3 Kubliha Ladislav 57
4. BEE CHIC(FR), 4 63,5 am. Tereza Grbavčicová, Bc. 1 3/4   5 Škrášková Alena 97
5. MARIO(GER), 6 60,5 žk. Ferdinand Kráner 1 1/2   7 Sokol Samuel 51
6. DIES IRAE(FR), 5 56,0 ž. Róbert Šara 3/4   6 Valachovič Oto, Ing.  
7. LA PALOMA(SVK), 4 55,5 Michal Demo nos   11 Kalaš Pavel, Ing. 121
8. GRAY TOUCH(FR), 4 59,5 ž. Ján Havlík 1 1/2   10 Hanáček Jaroslav 121
9. ONEDEVIL IN PARIS(IRE), 4 53,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 3 1/4   13 Tomková Kristína 64
10. ELEMENT FIVE(IRE), 7 60,0 ž. Jaroslav Línek 1/2   8 Drozda František 69
11. SOTSCHI(SVK), 4 58,0 Veronika Weinbachová 3/4   12 Kalaš Pavel, Ing. 973
12. HANAH MONTANA(SVK), 4 61,5 ž. Peter Hodáň hlava   9 Lehocký Jozef 486
13. GEORGE`S WHISKEY(FR), 3 52,0 ž. Zdenko Šmida 3 1/4   14 Ročák Michal 81
14. NEED FOR SPEED(SVK), 3 53,5 Pavlína Filipová 1 1/2   2 Mihalík Marcel 162
Čas: 01:25,93, Mezičasy: (12,15 - 24,54 - 24,48 - 24,76)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-1 1/2-1 3/4-1 1/2-3/4-nos-1 1/2-3 1/4-1/2-3/4-hlava-3 1/4-1 1/2

Majitel: MN Racing (SVK), Trenér: Valachovič Oto, Ing.,
video