home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2019 2018 2017 2016 28.10.2018 BA 21.10.2018 BA 07.10.2018 BA 23.09.2018 BA 15.09.2018 BA 02.09.2018 BA 19.08.2018 SE 12.08.2018 BA 05.08.2018 TP 15.07.2018 BA 08.07.2018 TP 23.06.2018 BA 10.06.2018 TP 03.06.2018 BA 20.05.2018 BA 13.05.2018 BA 06.05.2018 SY 22.04.2018 BA 15.04.2018 BA 08.04.2018 BA
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 13.05.2018 - Bratislava (Slovensko)
stav dráhy: 4.2 (dobrá až měkká / Good to Soft)
7032 Hendikep Lord Patricka
Rovina III.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
2.600 EUR (1300 - 600 - 390 - 180 - 130)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. JUSTICE BOLD(IRE), 5 63,5 ž. Jiří Palík JISTĚ   2 Stančík Miroslav 26
2. PRAAN(GB), 3 52,0 ž. Zdenko Šmida 1 1/4   1 Línek Jaroslav 40
3. PARDONIE, 6 52,5 žk. Ferdinand Kráner 1   8 Kroutilík Jaroslav 106
4. SHARP BROOK, 10 60,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev 2   6 Demele Jan 227
5. HAYLUCK(IRE), 4 56,5 ž. Peter Hodáň krk   4 Stančík Miroslav 227
6. SILVER TRAIN(IRE), 5 63,5 Lukáš Matuský 7   5 Stummer Johann 43
7. AKBULAT(GB), 5 64,5 Lucia Urbaničová krk   7 Hanáček Jaroslav 45
8. SOTSCHI(SVK), 4 58,5 Michal Demo 1   9 Kalaš Pavel, Ing. 56
Čas: 01:12,17, Mezičasy: (25,36 - 23,46 - 23,35)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-1-2-krk-7-krk-1

Majitel: Autoopravovňa Strnisko (SVK), Trenér: Stančík Miroslav,
video


7033 Hendikep Temirkanova
Rovina III.kat. - 2400 m, handicap, 4letí a starší
2.600 EUR (1300 - 600 - 390 - 180 - 130)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ASPEN BLUE(GER), 6 56,0 ž. Róbert Šara TUHÝ BOJ   6 Brečka Jaroslav 61
2. KING OF MARMALADE(IRE), 8 59,5 Michal Demo hlava   8 Kalaš Pavel, Ing. 44
3. PERSI(IRE), 6 64,5 Lukáš Matuský 4 1/2   1 Stančík Miroslav 106
4. THARAJAM(IRE), 6 66,5 ž. Jaroslav Línek krk   4 Stančík Miroslav 37
5. ARIZONA FLOWER(GER), 5 55,0 ž. Martin Laube 1 1/4   3 Stančík Miroslav 112
6. MADOX(SVK), 5 52,0 ž. Zdenko Šmida 2 1/2   7 Ročák Michal 84
7. MATIDIA(GB), 5 60,0 Saša Glogovac 11   2 Prunk Živa 24
8. GOLDEN BIG(GER), 4 54,0 ž. Jan Verner 1 1/4   5 Ročák Michal 138
Čas: 02:35,63, Mezičasy: (28,05 - 25,70 - 28,02 - 26,20 - 23,95 - 23,71)
Výrok: TUHÝ BOJ-hlava-4 1/2-krk-1 1/4-2 1/2-11-1 1/4

Majitel: Speeding Horse (SVK), Trenér: Brečka Jaroslav, Chov: Gest.Görlsdorf
video


7034 Hendikep Shamal Sally
Rovina V.kat. - 2000 m, handicap, 3letí a starší
1.400 EUR (700 - 320 - 210 - 100 - 70)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NORWEGEN(GER), 3 56,0 ž. Jiří Palík LEHCE   10 Stančík Miroslav 51
2. KALISTO(SVK), 4 57,0 ž. Štefan Budovič 2 1/4   9 Kubovičová Zuzana, Ing. 66
3. TOPOLINA(GB), 5 60,5 žk. Ferdinand Kráner krk   8 Sokol Samuel 58
4. GLORDI(IRE), 4 63,0 ž. Jaroslav Línek 5   7 Stančík Miroslav 52
5. FURIOUS FELIX(SVK), 3 56,5 ž. Jaromír Šafář 2   3 Štangel Marián 84
6. PULP FICTION(SVK), 6 64,5 ž. Jakub Pavlíček 5   4 Végh Ludovít 79
7. DEVILER(GER), 4 55,0 ž. Ján Havlík 1 1/4   5 Hanáček Jaroslav 92
8. FIORD ROCK, 4 57,0 ž. Peter Hodáň 1/2   6 Lehocký Jozef 81
9. SANTINO, 8 59,0 Michal Demo 2 1/2   1 Kalaš Pavel, Ing. 143
10. DARING VISION(FR), 3 54,5 ž. Jan Verner 5   2 Ročák Michal 160
ZN GOLDEN SKY(GER), 5 70,0 Jaroslav Brečka     11 Brečka Jaroslav 86
Čas: 02:07,43, Mezičasy: (25,89 - 26,18 - 25,96 - 24,51 - 24,89)
Výrok: LEHCE-2 1/4-krk-5-2-5-1 1/4-1/2-2 1/2-5

Majitel: Stall Garant SK, Trenér: Stančík Miroslav,
video


7035 Cena Czasa
Rovina II.kat. - 2000 m, cena, 3letí
3.600 EUR (1800 - 830 - 540 - 250 - 180)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. UNFUG(GER), 3 58,0 ž. Jaroslav Línek JISTĚ   1 Maronka Gabor 38
2. QUEENTERA(GB), 3 55,5 ž. Jan Verner 1/2   3 Váňa Tomáš 28
3. KARIM(GER), 3 57,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1 1/4   4 Richter Tamara 28
4. SILVER NIGHT(FR), 3 55,5 ž. Martin Laube 5   5 Bodlák Radim 65
5. DENBEKI, 3 55,5 ž. Zdenko Šmida 8   2 Brečka Jaroslav 31
Čas: 02:06,33, Mezičasy: (26,24 - 26,28 - 25,92 - 24,48 - 23,41)
Výrok: JISTĚ-1/2-1 1/4-5-8

Majitel: INTERGAJ (HUN), Trenér: Maronka Gabor, Chov: Gest.Helenenhof
video


7036 32. Veľká májová cena
Rovina I.kat. - 2400 m, cena, 4letí a starší
7.000 EUR (3500 - 1610 - 1050 - 490 - 350)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ORIENTAL SKY(GER), 6 60,0 ž. Jaroslav Línek TUHÝ BOJ   2 Línek Jaroslav 27
2. INTISARI(IRE), 6 60,0 ž. Zdenko Šmida krk   4 Holčák Radek 34
3. AUTOR(IRE), 8 58,5 ž. Jaromír Šafář 3/4   8 Myšková Štěpánka 103
4. PORTORIKOS(IRE), 5 58,5 ž. Jiří Palík krk   6 Stančík Miroslav 89
5. SULMAN(SVK), 7 57,0 ž. Martin Laube 4 3/4   3 Ročák Michal 312
6. LASSPOUR(IRE), 4 58,5 ž. Zuzana Vokálková 18   5 Holčák Radek 51
7. LILFAST(IRE), 6 57,0 Michal Demo 9   7 Stančík Miroslav 41
8. MEDICI(USA), 5 58,5 ž. Ján Havlík daleko   1 Hanáček Jaroslav 96
Čas: 02:28,61, Mezičasy: (26,59 - 24,03 - 24,74 - 25,18 - 24,11 - 23,96)
Výrok: TUHÝ BOJ-krk-3/4-krk-4 3/4-18-9-daleko

Majitel: Stajňa Patrik, Trenér: Línek Jaroslav, Chov: Gestüt Auenquelle

Sankce: ž. Jaroslav Línek a ž. Zdenko Šmida 50 € za křižování v cílové rovině (čl. 258/c DP), které nemělo vliv na výsledek dostihu.

video


7037 26. Jarná míľa
Rovina I.kat. - 1600 m, cena, 4letí a starší
7.000 EUR (3500 - 1610 - 1050 - 490 - 350)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MOOREEN(SVK), 4 58,5 ž. Jaromír Šafář LEHCE   5 Štangel Marián 47
2. TRUE CHAMP(GER), 4 58,5 ž. Jaroslav Línek 3 1/4   1 Línek Jaroslav 142
3. CONNOR(FR), 4 60,0 ž. Martin Laube krk   4 Tomek Tibor 73
4. GEORGE BOOLE(IRE), 4 60,0 žk. Ferdinand Kráner 1/2   8 Holčák František 76
5. CHILLI CHOCOLATE(FR), 4 57,0 ž. Jiří Palík 3/4   3 Morávková Jaroslava, MVDr. 102
6. LAGARO, 5 58,5 ž. Martin Srnec hlava   2 Haris Ludvík 43
7. SILVER EMPRESS(FR), 4 57,0 ž. Zdenko Šmida 1 1/2   11 Línek Jaroslav 73
8. NYANI TOMBA(IRE), 8 58,5 ž. Jan Verner 1 1/4   7 Váňa Tomáš 232
9. LIGHTBLACK(IRE), 4 57,0 Michal Demo krk   10 Stančík Miroslav 394
10. FILS DE L`AIR(FR), 4 58,5 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 1 1/2   6 Koplík Zdeno 39
11. BAHAMA PA PA(FR), 5 57,0 ž. Ján Havlík 2 1/2   9 Hanáček Jaroslav 102
Čas: 01:37,54, Mezičasy: (25,44 - 24,09 - 24,01 - 24,00)
Výrok: LEHCE-3 1/4-krk-1/2-3/4-hlava-1 1/2-1 1/4-krk-1 1/2-2 1/2

Majitel: KMD Šamorín, Trenér: Štangel Marián, Chov: Žr.Kobylany

Sankce: ž. J. Línek 80 € za křižování koně č. 3 CHILLI CHOCOLATE koněm č. 1 TRUE CHAMP.

video


7038 26. Jarná cena kobýl
Rovina L - 1700 m, cena, 3letí
25.000 EUR (12500 - 5750 - 3750 - 1750 - 1250)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WILD LOVE(FR), 3 58,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev JISTĚ   7 Luka Václav, Ing. 37
2. FIRE FOR GOGA(GB), 3 58,0 ž. Martin Laube 2 1/2   2 Maronka Gabor 39
3. BETHANY BELLE, 3 58,0 ž. Róbert Šara 2 1/2   4 Kubovičová Zuzana, Ing. 117
4. ZAMBALA(GER), 3 58,0 ž. Zdenko Šmida 2 3/4   1 Richter Tamara 75
5. SLIVKA, 3 58,0 ž. Jaromír Šafář krk   3 Bodlák Radim 36
6. ANGARA(GER), 3 58,0 ž. Jakub Pavlíček 3   10 Ribarszki Sándor 939
7. MAKOVÁ PANENKA, 3 58,0 ž. Jiří Palík 1 3/4   9 Línek Jaroslav 55
8. SAREIA(GER), 3 58,0 Michal Demo 1   6 Stančík Miroslav 161
9. CUNAMI, 3 58,0 ž. Martin Srnec krk   5 Haris Ludvík 161
10. TAMARCA(SVK), 3 58,0 ž. Štefan Budovič 1 1/4   8 Kubovičová Zuzana, Ing. 98
Čas: 01:44,05, Mezičasy: (7,42 - 24,27 - 24,37 - 24,20 - 23,79)
Výrok: JISTĚ-2 1/2-2 1/2-2 3/4-krk-3-1 3/4-1-krk-1 1/4

Majitel: LOKOTRANS Slovakia CZ, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: LOKO-CMZ,s.r.o.
video


7039 26. Veľká jarná cena
Rovina L - 1700 m, cena, 3letí
25.000 EUR (12500 - 5750 - 3750 - 1750 - 1250)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BEAU MASSAGOT(FR), 3 58,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev TUHÝ BOJ   12 Luka Václav, Ing. 28
2. QUINTERO, 3 58,0 ž. Jan Verner kr.hlava   1 Váňa Tomáš 95
3. DARKOLVA(IRE), 3 58,0 ž. Zdenko Šmida 1 1/4   8 Holčák František 50
4. FINIOS, 3 58,0 ž. Martin Srnec 3/4   4 Haris Ludvík 291
5. THISISTHEKEY(FR), 3 58,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 1/2   6 Koplík Zdeno 77
6. GUGUS DES BRIERES(FR), 3 58,0 ž. Jaroslav Línek 1 1/2   9 Richter Tamara 59
7. CAPTAIN HOLLOW, 3 58,0 ž. Jaromír Šafář 3/4   2 Myšková Štěpánka 523
8. RISK(FR), 3 58,0 ž. Jiří Palík 6   5 Kubovičová Zuzana, Ing. 50
9. STANDING ROCK(FR), 3 58,0 Michal Demo 3/4   3 Stančík Miroslav 201
10. MENTALIST(GER), 3 58,0 ž. Jakub Pavlíček 5   10 Ribarszki Sándor 103
11. POKLAD, 3 58,0 ž. Štefan Budovič 1 1/2   11 Kubovičová Zuzana, Ing. 213
12. DANCING BLOOD(FR), 3 58,0 ž. Martin Laube 1/2   7 Tomek Tibor 268
Čas: 01:44,43, Mezičasy: (7,56 - 23,19 - 24,09 - 24,55 - 25,04)
Výrok: TUHÝ BOJ-kr.hlava-1 1/4-3/4-1/2-1 1/2-3/4-6-3/4-5-1 1/2-1/2

Majitel: Leram, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Baillet P., Baillet Ch., Terrieres J.-L.

Sankce: ž. B. Murzabayev a ž. J. Verner 80 € za křižování v cílové rovině (čl. 258/c DP).

video


7040 Hendikep Move Your Visiona
Rovina IV.kat. - 1700 m, handicap, 3letí a starší
2.000 EUR (1000 - 460 - 300 - 140 - 100)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MARIO(GER), 6 58,5 žk. Ferdinand Kráner TUHÝ BOJ   2 Sokol Samuel 107
2. CENNÁ ORCHIDEA, 4 54,0 ž. Zuzana Vokálková nos   7 Kubliha Ladislav 107
3. SHABBY REINE(FR), 4 62,0 ž. Jaroslav Línek 4 3/4   5 Ročák Michal 26
4. ONEDEVIL IN PARIS(IRE), 4 55,0 ž. Martin Laube hlava   4 Tomková Kristína 199
5. LOICE(IRE), 3 52,0 ž. Peter Hodáň 1 1/2   6 Stančík Miroslav 49
6. LA PALOMA(SVK), 4 57,5 Michal Demo kr.hlava   3 Kalaš Pavel, Ing. 32
7. DIES IRAE(FR), 5 49,5 Veronika Weinbachová 5   8 Valachovič Oto, Ing. 75
8. GRAY TOUCH(FR), 4 56,5 Lucia Urbaničová 13   1 Hanáček Jaroslav 77
9. NEWFASHION, 4 57,0 ž. Štefan Budovič 9   9 199
Čas: 01:46,28, Mezičasy: (7,59 - 24,38 - 24,36 - 25,31 - 24,64)
Výrok: TUHÝ BOJ-nos-4 3/4-hlava-1 1/2-kr.hlava-5-13-9

Majitel: VIMAR DVORNÍKY (SVK), Trenér: Sokol Samuel, Chov: Gest.Görlsdorf
video