home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2019 2018 2017 2016 2015 05.11.2017 BA 15.10.2017 BA 01.10.2017 BA 24.09.2017 BA 10.09.2017 BA 27.08.2017 BA 20.08.2017 SE 13.08.2017 BA 23.07.2017 BA 16.07.2017 BA 09.07.2017 TP 24.06.2017 BA 11.06.2017 TP 04.06.2017 BA 21.05.2017 BA 14.05.2017 BA 07.05.2017 SY 23.04.2017 BA 16.04.2017 BA 09.04.2017 BA
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 01.10.2017 - Bratislava (Slovensko)
stav dráhy: 4.3 (dobrá až měkká / Good to Soft)
7140 Handicap Art Preview
Rovina III.kat. - 1000 m, handicap, 3letí a starší
2.600 EUR (1300 - 650 - 390 - 260)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SILVER TRAIN(IRE), 4 59,0 am. Carolin Stummer V. LEHCE   1 Stummer Johann  
2. SOTSCHI(SVK), 3 58,5 Michal Demo 4   7 Kalaš Pavel, Ing.  
3. JUSTICE BOLD(IRE), 4 54,0 ž. Zdenko Šmida 1   6 Daniš Marian  
4. SHARP BROOK, 9 60,5 ž. Jaroslav Línek 1 3/4   2 Demele Jan  
5. KAJLA(IRE), 5 52,0 ž. Peter Hodáň 1/2   4 Daniš Marian  
6. SEA OF LIGHTS(GER), 3 55,0 ž. Martin Laube 2   3 Hanáček Jaroslav  
7. ELEMENT FIVE(IRE), 6 50,0 Veronika Weinbachová 2 3/4   5 Drozda František  
Čas: 01:00,61, Mezičasy: (13,92-23,46-23,23)
Výrok: VELMI LEHCE-4-1-1 3/4-1/2-2-2 3/4

Majitel: Herr Stummer Johann (AUT), Trenér: Stummer Johann,
video


7141 Handicap Telestara
Rovina V.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
1.260 EUR (700 - 350 - 210)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. EXCELLIUM(GB), 4 62,0 ž. Jaroslav Línek JISTĚ   3 Ročák Michal  
2. HANAH MONTANA(SVK), 3 58,5 Michal Demo 1   4 Kalaš Pavel, Ing.  
3. CADBEE, 5 57,0 Pavlína Filipová 6   5 Berthier Kateřina  
Nestartovali: FUTURIST FASHION(HUN), SPIRILY(IRE)
Čas: 01:30,41, Mezičasy: (16,05-27,39-24,29-22,68)
Výrok: JISTĚ-1-6

Majitel: CRB Racing (SVK), Trenér: Ročák Michal,
video


7142 Memoriál Adolfa a Richarda Weissovcov
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 2letí
2.600 EUR (1300 - 650 - 390 - 260)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SWINGFREE(SVK), 2 58,0 ž. Jaroslav Línek JISTĚ   1 Šebesta L`udovít  
2. FURIOUS FELIX(SVK), 2 57,5 ž. Jakub Pavlíček 1 1/4   3 Rosival Jozef  
3. QUEENETTA(SVK), 2 56,0 ž. Martin Laube 5   6 Kubovičová Zuzana, Ing.  
4. HERITAGE(SVK), 2 56,0 ž. Zdenko Šmida 1 1/4   7 Kalaš Pavel, Ing.  
5. TABITHA(SVK), 2 55,0 Michal Demo 3/4   4 Kalaš Pavel, Ing.  
6. SHADES ARROW(SVK), 2 57,0 ž. Ján Havlík 1/2   5 Rosival Jozef  
Nestartovali: SARMAT(SVK)
Čas: 01:44,89, Mezičasy: (27,04-26,35-26,28-25,22)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-5-1 1/4-3/4-1/2

Majitel: Žrebčín Kobylany (SVK), Trenér: Šebesta L`udovít,
video


7143 Handicap Teddy Readyho
Rovina III.kat. - 2400 m, handicap, 3letí a starší
2.600 EUR (1300 - 600 - 390 - 180 - 130)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MALINKA MOJA(GB), 5 53,5 ž. Zdenko Šmida BOJ   1 Kalaš Pavel, Ing.  
2. TIRAK(SVK), 4 55,0 Michal Demo krk   6 Kubovičová Zuzana, Ing.  
3. STINGER(GER*), 9 59,0 Daniel Vyhnálek kr.hlava   5 Holčák František  
4. FERMI(SVK), 6 53,5 Pavlína Filipová 4 3/4   9 Ročák Michal  
5. LENDAR, 5 53,0 ž. Zuzana Vokálková kr.hlava   3 Koplík Zdeno  
6. LAST OPERA SONG(FR), 4 57,5 ž. Martin Laube 2   4 Blažek Svatoslav  
7. FIRST SMALA(FR), 4 52,5 žk. Ferdinand Kráner 3 1/2   7 Tomková Kristína  
8. TOXIC(GER), 8 50,0 Veronika Weinbachová 1 1/4   2 Koplík Zdeno  
9. OURVILLE`S WAR(FR), 5 53,0 ž. Peter Hodáň 3 1/2   8 Lehocký Jozef  
10. RED MISSION(GB), 8 57,0 ž. Róbert Šara 6   10 Brečka Jaroslav  
11. GOLDEN SKY(GER), 4 59,5 ž. Jaroslav Línek 7   11 Drozda František  
Čas: 02:37,29, Mezičasy: (27,98-25,94-26,36-26,27-26,09-24,65)
Výrok: BOJ-krk-kr.hlava-4 3/4-kr.hlava-2-3 1/2-1 1/4-3 1/2-6-7

Majitel: IM-EX, Trenér: Kalaš Pavel, Ing., Chov: The Pocock Family

Kůň č.11 GOLDEN SKY(GER) ztratil na startu asi 2-3 délky.

video


7144 Memoriál RNDr. Juraja Gressnera
Rovina II.kat. - 2400 m, cena, 3letí a starší
3.600 EUR (1800 - 830 - 540 - 250 - 180)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LILFAST(IRE), 5 56,0 ž. Zdenko Šmida JISTĚ   3 Daniš Marian  
2. ROYAL GINO(GER), 4 60,0 ž. Jaroslav Línek 1 1/2   5 Línek Jaroslav  
3. WINTERBERG(GB), 3 55,5 ž. Ján Havlík 1 3/4   9 Hanáček Jaroslav  
4. THUNDERBALL(FR), 8 54,0 Pavlína Filipová 1/2   1 Ročák Michal  
5. CELESTE, 3 54,5 ž. Róbert Šara krk   7 Bodlák Radim  
6. OROBLANCO(GER), 3 58,5 ž. Martin Laube 1 3/4   8 Línek Jaroslav  
7. DAJUKA, 3 54,0 ž. Zuzana Vokálková 3/4   10 Holčák Radek  
8. GENTLEMAN JACK(SVK), 3 53,5 Veronika Weinbachová krk   6 Línek Jaroslav  
9. KING OF MARMALADE(IRE), 7 52,0 ž. Peter Hodáň 2 3/4   4 Kalaš Pavel, Ing.  
10. FORT RYAN(SVK), 3 52,0 žk. Ferdinand Kráner 9   2 Brečka Jaroslav  
Čas: 02:34,65, Mezičasy: (27,38-25,44-26,40-25,82-25,15-24,46)
Výrok: JISTĚ-1 1/2-1 3/4-1/2-krk-1 3/4-3/4-krk-2 3/4-9

Majitel: Autoopravovňa Strnisko (SVK), Trenér: Daniš Marian, Chov: Joan M.and D.
video


7145 Cena Waajidy
Rovina V.kat. - 2000 m, cena, 3letí a starší
1.400 EUR (700 - 350 - 210 - 140)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TEMPICO(GER), 3 59,5 žk. Jozef Čekal BOJ   3 Kalaš Pavel, Ing.  
2. TOPOLINA(GB), 4 60,0 žk. Ferdinand Kráner krk   1 Sokol Samuel  
3. PULP FICTION(SVK), 5 62,0 am. Michala Kucháriková 2   4 Végh Ludovít  
4. GREEN VALLEYS, 8 58,5 am. Veronika Olehlová 1 3/4   5 Kubliha Ladislav  
5. WINSOME BOY(AUT), 3 58,5 am. Jindřich Fabris 5   7 Hanáček Jaroslav  
6. LETEGERTO, 4 64,0 am. Carolin Stummer 3 3/4   2 Demele Jan  
7. BYE TRACK, 6 56,0 am. Tereza Bilíková 6   6 Sokol Samuel  
Čas: 02:10,77, Mezičasy: (26,39-27,44-26,06-25,53-25,35)
Výrok: BOJ-krk-2-1 3/4-5-3 3/4-6

Majitel: MPL Racing (SVK), Trenér: Kalaš Pavel, Ing., Chov: Schröer-Dreesmann H.
video


7146 Jesenný handicap Meridian
Rovina I.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
7.000 EUR (3500 - 1610 - 1050 - 490 - 350)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PORTORIKOS(IRE), 4 58,5 Michal Demo JISTĚ   5 Daniš Marian  
2. STAR(GER), 6 54,5 ž. Róbert Šara 1   8 Brečka Jaroslav  
3. KILWORD(IRE), 6 53,0 ž. Zdenko Šmida 1/2   6 Daniš Marian  
4. GASTON(FR), 3 57,0 ž. Ján Havlík 3/4   4 Hanáček Jaroslav  
5. SULMAN(SVK), 6 60,0 ž. Martin Laube 3/4   1 Ročák Michal  
6. DONATELLI(GER), 5 52,0 ž. Peter Hodáň 2   7 Kalaš Pavel, Ing.  
7. FANTASTIC LACY(FR), 4 55,5 ž. František Drozda 1 3/4   3 Línek Jaroslav  
8. LONG CROSS(GB), 6 58,0 ž. Jakub Pavlíček 11   2 Kubliha Ladislav  
Čas: 01:52,64, Mezičasy: (12,93-25,45-25,26-24,58-24,42)
Výrok: JISTĚ-1-1/2-3/4-3/4-2-1 3/4-11

Majitel: Autoopravovňa Strnisko (SVK), Trenér: Daniš Marian, Chov: O`Connor J.
video


7147 Cena Sajgonky
Rovina IV.kat. - 1800 m, cena, 3letí a starší
2.000 EUR (1000 - 460 - 300 - 140 - 100)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LIGHTNING BOLT(GER), 4 58,5 ž. Jaroslav Línek JISTĚ   1 Stančík Miroslav  
2. KARPOS FAN(FR), 4 56,0 žk. Ferdinand Kráner 1   7 Škrášková Alena  
3. ARIZONA FLOWER(GER), 4 55,0 Michal Demo kr.hlava   11 Stančík Miroslav  
4. KALISTO(SVK), 3 56,0 ž. Zuzana Vokálková 5   2 Kubovičová Zuzana, Ing.  
5. NUBIA`S PRINCESS(SVK), 4 56,0 ž. Zdenko Šmida 2   10 Kalaš Pavel, Ing.  
6. QUIANGO(GER), 4 58,5 am. Jindřich Fabris 1   5 Mimra Zdeněk  
7. MOLLYS BEST(FR), 3 54,5 Pavlína Filipová 1/2   3 Berthier Kateřina  
8. ONEDEVIL IN PARIS(IRE), 3 56,0 ž. Ján Havlík 1 1/4   6 Tomková Kristína  
9. SARILA(POL), 3 54,5 ž. Peter Hodáň 5   8 Tomek Tibor  
Nestartovali: ILEK(FR), MELODY MAKER(HUN)
Čas: 01:56,39, Mezičasy: (13,04-26,64-26,11-26,09-24,51)
Výrok: JISTĚ-1-kr.hlava-5-2-1-1/2-1 1/4-5

Majitel: Stall Garant SK, Trenér: Stančík Miroslav,

Koně č.2 KALISTO(SVK) a č.11 ARIZONA FLOWER(GER) ztratili na startu cca 2-3 délky.

video