home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2017 2016 2015 2014 2013 25.10.2015 BA 18.10.2015 BA 04.10.2015 BA 27.09.2015 BA 13.09.2015 BA 30.08.2015 BA 23.08.2015 SE 09.08.2015 SN 02.08.2015 BA 19.07.2015 BA 12.07.2015 TP 28.06.2015 BA 14.06.2015 TP 07.06.2015 BA 24.05.2015 BA 17.05.2015 BA 03.05.2015 SY 26.04.2015 BA 19.04.2015 BA 12.04.2015 BA
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 18.10.2015 - Bratislava (Slovensko)
stav dráhy: 4.8 (měkká / Soft)
7148 Handicap First Solara
Rovina IV.kat. - 1000 m, handicap, 3letí a starší
2.000 EUR (1000 - 460 - 300 - 140 - 100)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. QUILL OF BEAUTY(FR), 3 61,0 ž. Ján Havlík BOJ   9 Valachovič Oto, Ing.  
2. SAMANTHA FOR LOVE(GB), 6 65,5 ž. Jaroslav Línek 1/2   5 Valachovič Oto, Ing.  
3. KAJLA(IRE), 3 61,0 ž. Zdenko Šmida hlava   8 Hlavenka Peter  
4. ROYALORIEN(GB), 7 62,0 Beysim Ferhanov 1 1/4   6 Sokol Samuel  
5. GOLDEN GRACE(SVK), 4 61,0 žk. Adam Florian kr.hlava   3 Chodúr Jozef  
6. PARDONIE, 3 57,0 ž. Michal Abík 1 1/4   4 Kašný Pavel  
7. SANTINO, 5 53,5 am. Tereza Grbavčicová, Bc. 1/2   10 Váňová Hana, Ing.  
8. SADBA, 5 50,5 Jiřina Andrésová 5   7 Kašný Pavel  
Nestartovali: CALIMERO, ELEMENT FIVE(IRE)
Čas: 01:03,80, Mezičasy: (14,07-25,06-24,67)
Výrok: BOJ-1/2-hlava-1 1/4-kr.hlava-1 1/4-1/2-5

Majitel: MN Racing (SVK), Trenér: Valachovič Oto, Ing.,
video


7149 Handicap Step Back
Rovina III.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
2.600 EUR (1300 - 600 - 390 - 180 - 130)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VALMONT OHNE, 3 58,0 am. Tereza Grbavčicová, Bc. BOJ   11 Juránek Petr  
2. STINGER(GER*), 7 61,0 Beysim Ferhanov krk   13 Holčák František  
3. STAR OF AKHI(AUT), 4 61,0 Miladin Stanarevič 1   2 Stanarevič Miladin  
4. JAMARI(POL), 4 57,0 ž. Róbert Šara 1   1 Berthier Kateřina  
5. NOTOS(AUT), 5 58,5 ž. Martin Srnec 2 1/2   9 Martin Gérard  
6. MISS BAHAMIAN(IRE), 3 52,0 ž. Zdenko Šmida 3/4   8 Hlavenka Peter  
7. JUST MAMBO(IRE), 3 58,5 ž. Jaroslav Línek krk   10 Hlavenka Peter  
8. DESTINY(GER), 5 52,0 ž. Zuzana Vokálková 3   6 Kalaš Pavel, Ing.  
9. ANTHOS(FR), 3 59,5 ž. Jakub Pavlíček 5   7 Ročák Michal  
10. PEN BAL CRAG(IRE), 6 63,0 žk. Jozef Čekal 3 1/4   4 Koller Sabrina  
11. WATHAAB(IRE), 3 53,0 ž. Michal Abík 1   5 Hanáček Jaroslav  
12. SAJGON(POL), 6 55,0 žk. Adam Florian 3   3 Kalaš Pavel, Ing.  
13. MOULINET(GB), 3 58,5 ž. Ján Havlík daleko   12 Valachovič Oto, Ing.  
Čas: 01:44,17, Mezičasy: (26,19-25,58-25,99-26,41)
Výrok: BOJ-krk-1-1-2 1/2-3/4-krk-3-5-3 1/4-1-3-daleko

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Juránek Petr, Chov: Rabbit Trhový Štěpánov a.s.
video


7150 Cena Damana
Proutky - - 3200 m, cena, 4letí a starší
1.800 EUR (900 - 450 - 270 - 180)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SEGONA, 4 65,0 Petr Tůma BOJ   7 Hanáček Jaroslav  
2. TÁBORTÜZ(HUN), 6 68,0 Miroslav Stančík 1/2   3 Hanáček Jaroslav  
3. BILLY BLUE(IRE), 4 66,0 Sertash Ferhanov 2 1/4   2 Holčák František  
4. KRÖSUS(GER), 5 70,5 ž. Martin Cagáň 4 1/2   6 Cagáň Ján, Ing.  
5. CADUKE(IRE), 5 65,0 Adam Čmiel daleko   4 Kubliha Ladislav  
6. STARSIDE(FR), 7 68,0 ž. Jaroslav Brečka 4 1/4   1 Brečka Jaroslav  
7. TOZAN(FR), 5 64,0 žk. Adam Eliáš 2 1/2   5 Holčák Radek  
Čas: 04:06,27, Mezičasy:
Výrok: BOJ-1/2-2 1/4-4 1/2-daleko-4 1/4-2 1/2

Majitel: Agrolipt SK, Trenér: Hanáček Jaroslav, Chov: Agrolipt s.r.o.
video


7151 Memoriál Adolfa a Richarda Weissovcov
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 2letí
2.600 EUR (1300 - 650 - 390 - 260)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WALENTINA(SVK), 2 58,0 ž. Štefan Budovič V. LEHCE   4 Kubovičová Zuzana, Ing.  
2. PRIMUS(SVK), 2 57,0 ž. Ján Havlík 9   2 Kubovičová Zuzana, Ing.  
3. INNOCENT CALMERIA(SVK), 2 53,5 Veronika Weinbachová 8   3 Mihalík Marcel  
4. POLYMNIA(SVK), 2 57,0 ž. Martin Srnec 2 1/2   5 Hanáček Jaroslav  
5. MUMBAI, 2 56,0 ž. Róbert Šara 11   7 Kalaš Pavel, Ing.  
6. KALIAN(SVK), 2 57,0 ž. Jakub Pavlíček 3   6 Ročák Michal  
7. DOLDETON(SVK), 2 57,0 ž. Zdenko Šmida 12   1 Mimra Zdeněk  
Čas: 01:46,65, Mezičasy: (28,16-25,97-25,86-26,66)
Výrok: VELMI LEHCE-9-8-2 1/2-11-3-12

Majitel: VADUAL (SVK), Trenér: Kubovičová Zuzana, Ing.,
video


7152 Tatranská cena spoločnosti K-K METAL
Rovina I.kat. - 1200 m, cena, 3letí a starší
6.500 EUR (3250 - 1495 - 975 - 455 - 325)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HENRYTHEAEROPLANE(USA), 3 59,5 Beysim Ferhanov TUHÝ BOJ   6 Holčák František  
2. ARENUS(GER), 7 60,0 Miladin Stanarevič krk   1 Koller Sabrina  
3. KING OF MARMALADE(IRE), 5 60,0 ž. Ján Havlík krk   4 Kubovičová Zuzana, Ing.  
4. LIVING COLORS, 3 58,0 ž. Štefan Budovič 3 1/4   2 Kubovičová Zuzana, Ing.  
5. DODYBUD(IRE), 6 60,0 ž. Jaroslav Línek 1 3/4   8 Stančík Miroslav  
6. MUFFIN PRINCESS(IRE), 4 57,0 ž. Zdenko Šmida 7   3 Hlavenka Peter  
7. VISENYA(GB), 5 57,0 ž. Michal Abík 4 1/2   7 Stančík Miroslav  
8. ROBINSON CRUSO(GB), 8 58,5 ž. Róbert Šara 3   5 Hlavenka Peter  
Čas: 01:15,30, Mezičasy: (25,40-25,17-24,73)
Výrok: TUHÝ BOJ-krk-krk-3 1/4-1 3/4-7-4 1/2-3

Majitel: Meridian, Trenér: Holčák František, Chov: Hinkle Farms

Kůň č.6 HENRYTHEAEROPLANE(USA) byl vybrán k dopingové kontrole.

video


7153 Cena Rozmara
Rovina IV.kat. - 1800 m, cena, 3letí a starší
2.000 EUR (1000 - 460 - 300 - 140 - 100)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PETITE SIRENE(FR), 4 57,0 ž. Martin Srnec JISTĚ   5 Hanáček Jaroslav  
2. KALIMERA(AUT), 7 59,0 ž. Michal Abík 1 1/2   4 Bigus Stefan  
3. AUBEROCHE(FR), 3 57,0 žk. Jozef Čekal 1 1/2   14 Koller Sabrina  
4. ALL DARK(GER), 6 59,0 ž. Zdenko Šmida 1   7 Stančík Miroslav  
5. VAN DAMME(SVK), 5 60,5 ž. Ján Havlík 3/4   10 Mihalík Marcel  
6. GREEN ROCKS(GB), 3 54,5 Jiřina Andrésová 2 1/4   9 Wroblewski Grzegorz  
7. SWORN SHOT(GER), 4 56,0 Beysim Ferhanov 3   13 Holčák František  
8. RED MISSION(GB), 6 58,5 ž. Róbert Šara 2 3/4   2 Brečka Jaroslav  
9. ZORO DARK(FR), 4 62,5 ž. Jaroslav Línek 1 3/4   3 Hlavenka Peter  
10. MONARCHO, 3 53,5 am. Tereza Grbavčicová, Bc. 4 1/4   6 Juránek Petr  
11. LENDAR, 3 56,0 ž. Peter Hodáň 6   8 Koplík Zdeno  
12. GREEN VALLEYS, 6 56,0 Veronika Weinbachová 13   12 Kubliha Ladislav  
13. JADE(SVK), 3 54,5 ž. Zuzana Vokálková daleko   11 Šebesta L`udovít  
Nestartovali: TRNAVA(POL)
Čas: 01:59,71, Mezičasy: (13,25-27,41-26,48-26,36-26,21)
Výrok: JISTĚ-1 1/2-1 1/2-1-3/4-2 1/4-3-2 3/4-1 3/4-4 1/4-6-13-daleko

Majitel: Stajňa Alex (SVK), Trenér: Hanáček Jaroslav,
video


7154 Cena Quissisany
Rovina I.kat. - 2000 m, cena, 3letí a starší - klisny
7.000 EUR (3500 - 1610 - 1050 - 490 - 350)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FIORHEAD, 4 59,5 ž. Zdenko Šmida BOJ   9 Sokol Samuel  
2. ESTINAAD(USA), 5 59,5 ž. Ján Havlík 1/2   4 Kubovičová Zuzana, Ing.  
3. LUST, 6 61,0 Beysim Ferhanov 1/2   6 Holčák František  
4. WAAYA(IRE), 3 57,5 ž. Zuzana Vokálková 2 3/4   10 Cagáň Ján, Ing.  
5. DIANA ROSENSTURM, 4 59,5 ž. Jaroslav Línek 1/2   7 Stančík Miroslav  
6. TRIXI(SVK), 3 57,5 ž. Martin Srnec krk   3 Hanáček Jaroslav  
7. MINI WELLS(IRE), 4 58,0 ž. Jakub Pavlíček krk   8 Hlavenka Peter  
8. YARA, 3 57,5 Jiřina Andrésová 2 1/4   2 Blecha Jan  
9. YUCCA(IRE), 7 58,0 ž. Róbert Šara 6   5 Hlavenka Peter  
10. OUR DUCHESS(IRE), 4 58,0 ž. Michal Abík 1 3/4   1 Holčák František  
Čas: 02:13,12, Mezičasy: (26,76-28,07-27,00-25,87-25,42)
Výrok: BOJ-1/2-1/2-2 3/4-1/2-krk-krk-2 1/4-6-1 3/4

Majitel: VIMAR DVORNÍKY (SVK), Trenér: Sokol Samuel, Chov: Vigaš Pavel

Kůň č.9 FIORHEAD byl vybrán k dopingové kontrole.

video


7155 Cena Lancastera
Steeplechase - - 3800 m, cena, 4letí a starší
2.400 EUR (1200 - 600 - 360 - 240)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CHESTION(POL), 7 71,0 ž. Jaroslav Brečka BOJ   2 Brečka Jaroslav  
2. IZOP(IRE), 8 67,5 Petr Tůma 1   4 Hlavenka Peter  
3. RUSSELL, 6 66,5 Adam Čmiel hlava   1 Brečka Jaroslav  
PN TWIST DANCER, 8 69,5 Sertash Ferhanov     3 Hanáček Jaroslav  
Nestartovali: STEFAN
Čas: 04:50,59, Mezičasy:
Výrok: BOJ-1-hlava

Majitel: Quirinus Farm (SVK), Trenér: Brečka Jaroslav, Chov: SK Kozienice
video


7156 Handicap Nagara
Rovina IV.kat. - 2400 m, handicap, 3letí a starší
2.000 EUR (1000 - 460 - 300 - 140 - 100)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LILFAST(IRE), 3 63,0 ž. Jaroslav Línek LEHCE   2 Hlavenka Peter  
2. DON CARLINO(POL), 10 62,5 Beysim Ferhanov 3 3/4   3 Bigus Stefan  
3. FILEALANGLAISE(FR), 4 59,0 ž. Ján Havlík 5   1 Valachovič Oto, Ing.  
4. FERMI(SVK), 4 60,5 ž. Jakub Pavlíček 1   7 Ročák Michal  
5. MY GREY LADY, 4 54,5 ž. Peter Hodáň 1/2   5 Lehocký Jozef  
6. MONTEBELLO(FR), 7 60,5 ž. Zdenko Šmida 2 1/2   4 Martin Gérard  
7. KISAYA(GER), 4 55,0 žk. Adam Florian 1/2   12 Lehocký Jozef  
8. PULP FICTION(SVK), 3 53,0 ž. Michal Abík 3   9 Végh Ludovít  
9. HARLEQUINA, 7 59,0 ž. Róbert Šara 3/4   8 Brečka Jaroslav  
10. KANTON(POL), 3 49,5 Veronika Weinbachová 2 1/4   13 Kalaš Pavel, Ing.  
11. BORSA SCHARM(SVK), 4 53,0 ž. Zuzana Vokálková 1   6 Kubovičová Zuzana, Ing.  
12. SPARROW, 4 51,0 am. Tereza Grbavčicová, Bc. daleko   14 Seménka Zdeněk  
13. TATTOO(AUT), 4 55,0 žk. Jozef Čekal 5   10 Kroutilík Jaroslav  
DD RED GIANT(AUT), 4 50,5 Jiřina Andrésová daleko   11 Gérard Martin  
Čas: 02:44,81, Mezičasy: (25,85-28,06-29,22-26,77-27,11-27,80)
Výrok: LEHCE-3 3/4-5-1-1/2-2 1/2-1/2-3-3/4-2 1/4-1-daleko-5-daleko

Majitel: Autoopravovňa Strnisko (SVK), Trenér: Hlavenka Peter, Chov: Joan M.and D.
video