home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2016 2015 2014 2013 2012 26.10.2014 BA 19.10.2014 BA 05.10.2014 BA 28.09.2014 BA 21.09.2014 SN 20.09.2014 BA 31.08.2014 BA 24.08.2014 BA 17.08.2014 SE 20.07.2014 BA 06.07.2014 TP 28.06.2014 BA 15.06.2014 TP 08.06.2014 BA 31.05.2014 MC 25.05.2014 BA 18.05.2014 BA 04.05.2014 SY 27.04.2014 BA 20.04.2014 BA 13.04.2014 BA
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 19.10.2014 - Bratislava (Slovensko)
stav dráhy: 4.0 (dobrá / Good)
7145 Cena Red Stream
Rovina IV.kat. - 1000 m, cena, 3letí a starší
1.800 EUR (900 - 415 - 270 - 125 - 90)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GOLDEN GRACE(SVK), 3 60,0 Michal Abík JISTĚ   3 Ročák Michal  
2. SAMANTHA FOR LOVE(GB), 5 60,0 Josef Borč 1 1/2   1 Valachovič Oto, Ing.  
3. GUARDIOLA, 4 54,5 am. Ivona Hladíková 1   4 Stančík Miroslav  
4. TALLSTEP(IRE), 3 64,0 ž. Róbert Šara 2   8 Hlavenka Peter  
5. SAGOYA(GER), 5 58,0 ž. Dušan Andrés 5   5 Dohnálek Roman  
6. SARNIA(IRE), 10 60,5 ž. Štefan Budovič 3/4   2 Lehocký Jozef  
7. SANTINO, 4 56,0 žk. Jozef Čekal nos   6 Váňová Hana, Ing.  
8. REBELLI YELL(SVK), 6 56,0 žk. Angelika Tulisová 7   7 Grupáčová Zuzana, Ing.  
Čas: 01:02,42, Mezičasy: (13,04-24,96-24,42)
Výrok: JISTĚ-1 1/2-1-2-5-3/4-nos-7

Majitel: FeD,spol. s r.o. (SVK), Trenér: Ročák Michal,

Kůň č.7 REBELLI YELL(SVK) ztratil na startu asi 3-4 délky.



7146 Dunajský pohár amatérov
Rovina IV.kat. - 1800 m, cena, 3letí a starší
1.800 EUR (900 - 415 - 270 - 125 - 90)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SAMOOL(GER), 6 64,0 am. Carolin Stummer JISTĚ   10 Sokol Samuel  
2. DANCING MELODY, 5 61,5 am. Hana Juránková 1 1/2   8 Héč Karel  
3. VAN DAMME(SVK), 4 64,0 am. Béla Juszel 2 1/2   3 Mihalík Marcel  
4. GREEN VALLEYS, 5 63,0 am. Andrea Broszová 3 3/4   9 Kubliha Ladislav  
5. SPARROW, 3 59,0 am. Tereza Dlapová krk   2 Seménka Zdeněk  
6. SISI WIND(SVK), 3 57,5 am. Michala Kucháriková 1 1/2   11 Stančík Miroslav  
7. TATTOO(AUT), 3 59,0 am. Ivana Hrubšová 1 1/2   5 Kroutilík Jaroslav  
8. APINOA, 8 62,5 am. Ivona Hladíková 3/4   7 Váňová Hana, Ing.  
9. SADBA, 4 62,5 am. Zsanett Toronyi 5   1 Váňová Hana, Ing.  
10. NOXI BOY(HUN), 5 62,0 am. Andreas Schorn 1 3/4   4 Koller Sabrina  
11. GAYIRIN, 10 63,0 am. Pavel Složil ml. 17   6 Hanáček Pavel, Ing.  
Čas: 01:58,01, Mezičasy: (13,98-26,06-25,97-26,16-25,84)
Výrok: JISTĚ-1 1/2-2 1/2-3 3/4-krk-1 1/2-1 1/2-3/4-5-1 3/4-17

Majitel: Stall Aschacher (SVK), Trenér: Sokol Samuel, Chov: Lohmann W.jr.


7147 Cena Call Me Xely
Proutky - - 3200 m, cena, 4letí a starší
1.600 EUR (800 - 370 - 240 - 110 - 80)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SARAS(FR), 4 63,5 Jan Kratochvíl BOJ   5 Holčák Radek  
2. FERACLOS(FR), 4 65,5 Josef Borč 1   6 Tůma Pavel  
3. PERGÖTÜZ(HUN), 6 68,5 Miroslav Stančík 12   8 Hanáček Jaroslav  
4. HARLEQUINA, 6 68,0 ž. Jaroslav Brečka 4 1/2   4 Brečka Jaroslav  
5. HOT FAVORITE(FR), 4 66,0 ž. Pavel Kašný 6   1 Holčák František  
6. ČALUKI(SLO), 8 68,0 ž. Martin Cagáň daleko   2 Cagáň Ján, Ing.  
7. RED MISSION(GB), 5 68,0 ž. Dušan Andrés 2   7 Hanáček Jaroslav  
Z SORENT, 6 67,5 žk. Jakub Spáčil     3 Ministr Antonín  
Čas: 03:45,80, Mezičasy:
Výrok: BOJ-1-12-4 1/2-6-daleko-2

Majitel: K-K Metal a.s., Trenér: Holčák Radek, Chov: Ecurie des Monceaux


7148 Cena Plemenárskys služieb SR, š.p.
Rovina III.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
2.400 EUR (1200 - 600 - 360 - 240)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GENY BEY(IRE), 6 57,0 ž. Štefan Budovič JISTĚ   1 Lehocký Jozef  
2. SAJGON(POL), 5 60,5 žk. Jakub Spáčil 1 3/4   3 Kalaš Pavel, Ing.  
3. MUFFIN PRINCESS(IRE), 3 61,5 žk. Jozef Čekal 1 1/4   2 Hlavenka Peter  
4. NIGHT SWEET(IRE), 4 56,0 Marie Trnková 1   4 Holčák František  
5. CADUKE(IRE), 4 59,5 ž. Róbert Šara 1 3/4   6 Hlavenka Peter  
6. QUICK DART(SVK), 4 57,5 Michal Abík 1 1/2   5 Stančík Miroslav  
Čas: 01:29,81, Mezičasy: (14,47-25,52-25,05-24,77)
Výrok: JISTĚ-1 3/4-1 1/4-1-1 3/4-1 1/2

Majitel: ALEJ (SLO), Trenér: Lehocký Jozef,


7149 Memoriál Adolfa a Richarda Weissovcov
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 2letí
2.500 EUR (1250 - 625 - 375 - 250)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ROMANETTA, 2 53,5 Michal Abík V. LEHCE   6 Kalaš Pavel, Ing.  
2. TIKARAM, 2 57,0 ž. Róbert Šara 3 3/4   2 Brečka Jaroslav  
3. MASSAYA(SVK), 2 58,0 ž. Dušan Andrés 6   5 Heleši Roman  
4. ASAKO(SVK), 2 55,0 Josef Borč 17   4 Grupáčová Zuzana, Ing.  
5. TENERIFE(SVK), 2 53,5 Marie Trnková 2   1 Kubovičová Zuzana, Ing.  
Nestartovali: BERNADETA(SVK)
Čas: 01:45,26, Mezičasy: (28,01-25,96-26,03-25,26)
Výrok: VELMI LEHCE-3 3/4-6-17-2

Majitel: MPL Racing (SVK), Trenér: Kalaš Pavel, Ing., Chov: Piskla Miroslav-MPL


7150 Memoriál RNDr. Juraja Gressnera
Rovina II.kat. - 1800 m, cena, 3letí a starší
3.300 EUR (1650 - 825 - 495 - 330)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. THUNDERBALL(FR), 5 59,5 Michal Abík LEHCE   4 Ročák Michal  
2. WUELTO(SVK), 4 59,5 ž. Štefan Budovič 2 1/4   6 Kubovičová Zuzana, Ing.  
3. RHEINGOLDRING(GER), 4 61,5 ž. Dušan Andrés 3   5 Kubovičová Zuzana, Ing.  
4. WANDUKE(IRE), 4 59,5 žk. Jozef Čekal krk   1 Hlavenka Peter  
5. MENY BAY(IRE), 4 58,0 ž. Róbert Šara 1 1/2   2 Hlavenka Peter  
6. FILEALANGLAISE(FR), 3 61,5 Josef Borč 2 1/4   3 Valachovič Oto, Ing.  
Čas: 01:58,54, Mezičasy: (14,62-27,38-27,41-25,07-24,06)
Výrok: LEHCE-2 1/4-3-krk-1 1/2-2 1/4

Majitel: B.I.G. WORLD, Trenér: Ročák Michal, Chov: Forien Gilles & Aliette


7151 Cena Vovesa - Cena Plemenárskych služieb SR, š.p.
Steeplechase - - 3800 m, cena, 4letí a starší
2.100 EUR (1050 - 525 - 315 - 210)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CHESTION(POL), 6 67,0 Miroslav Stančík ZADRŽENĚ   3 Stančík Miroslav  
2. STEFAN, 6 67,0 Jan Kratochvíl 19   1 Holčák Radek  
3. GREEN FLASH(ITY), 6 68,0 ž. Martin Cagáň 4 1/2   2 Cagáň Ján, Ing.  
4. SHERSON, 7 67,0 Jan Derych daleko   6 Derych Vladimír  
PN BODYGUARD(POL), 8 69,5 ž. Jaroslav Brečka     7 Ročák Michal  
Z DOBRY-POCZATEK(POL), 5 67,0 Josef Borč     5 Seménka Zdeněk  
Nestartovali: TWIST DANCER
Čas: 04:47,56, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ-19-4 1/2-daleko

Majitel: HS Racing Team, Trenér: Stančík Miroslav, Chov: SK Kozienice


7152 Cena Dekenta
Rovina IV.kat. - 3300 m, cena, 3letí a starší
1.800 EUR (900 - 415 - 270 - 125 - 90)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PROUD BORIS(GER), 10 67,0 ž. Dušan Andrés TUHÝ BOJ   7 Hanáček Jaroslav  
2. TAMAREI(IRE), 5 65,0 žk. Jozef Čekal nos   10 Hlavenka Peter  
3. MR ANGEL(IRE), 5 67,0 ž. Róbert Šara 5   2 Hlavenka Peter  
4. REBEKA(HUN), 3 62,0 Michal Abík 1/2   8 Morávková Jaroslava, MVDr.  
5. STINGA, 5 67,0 Jan Kratochvíl 4 1/2   3 Holčák Radek  
6. RYANICA, 3 60,5 ž. Štefan Budovič 1 1/4   9 Hanáček Jaroslav  
7. VIKÁRKA, 3 58,0 Josef Borč 19   11 Kovačík František  
8. RAIMOND(GER), 7 66,0 am. Jaroslav Brečka ml. nos   6 Brečka Jaroslav  
9. GIORDANO(POL), 3 58,5 žk. Jakub Spáčil daleko   1 Kalaš Pavel, Ing.  
ZN BARKA, 4 63,0 Jan Derych     4 Kubliha Ladislav  
Nestartovali: BLACK WHIPPET(FR)
Čas: 03:44,87, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ-nos-5-1/2-4 1/2-1 1/4-19-nos-daleko

Majitel: MPL Racing (SVK), Trenér: Hanáček Jaroslav, Chov: Lindner Frank