home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2016 2015 2014 2013 2012 26.10.2014 BA 19.10.2014 BA 05.10.2014 BA 28.09.2014 BA 21.09.2014 SN 20.09.2014 BA 31.08.2014 BA 24.08.2014 BA 17.08.2014 SE 20.07.2014 BA 06.07.2014 TP 28.06.2014 BA 15.06.2014 TP 08.06.2014 BA 31.05.2014 MC 25.05.2014 BA 18.05.2014 BA 04.05.2014 SY 27.04.2014 BA 20.04.2014 BA 13.04.2014 BA
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 20.09.2014 - Bratislava (Slovensko)
stav dráhy: 4.8 (měkká / Soft)
7114 Cena Salvatora
Rovina III.kat. - 1200 m, cena, 2letí
2.100 EUR (1050 - 485 - 315 - 145 - 105)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FRIVOLINA, 2 55,5 Michal Abík LEHCE   8 Kalaš Pavel, Ing.  
2. TIKARAM, 2 56,0 ž. Róbert Šara 2 1/2   5 Brečka Jaroslav  
3. VALOROUS INFLUENCE(SVK), 2 58,0 ž. Jan Rája 7   5 Mihalík Marcel  
4. BONNEY(SVK), 2 56,5 ž. Ján Havlík 10   2 Kubovičová Zuzana, Ing.  
5. BERNADETA(SVK), 2 56,5 ž. Zdenko Šmida 3/4   3 Kubovičová Zuzana, Ing.  
6. BERUŠKA(SVK), 2 55,0 ž. Tomáš Lukášek daleko   7 Stančík Miroslav  
Z ASCHENTI(SVK), 2 56,0 žk. Jozef Čekal     9 Grupáčová Zuzana, Ing.  
Nestartovali: CHEF D`OEUVRE(SVK), ROMANETTA
Čas: 01:16,32, Mezičasy: (26,49-24,84-24,99)
Výrok: LEHCE-2 1/2-7-10-3/4-daleko

Majitel: MPL Racing (SVK), Trenér: Kalaš Pavel, Ing., Chov: Piskla Miroslav-MPL

Kůň č.9 ASCHENTI(SVK) ztratil na startu 5 délek.



7115 Cena Cortessiona
Rovina III.kat. - 1200 m, cena, 3letí a starší
2.400 EUR (1200 - 600 - 360 - 240)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TAPDANCE(GER), 6 61,5 ž. Tomáš Lukášek TUHÝ BOJ   5 Moravec Zdeněk  
2. COLD PLAYER(SLO), 9 63,0 ž. Jozef Bojko nos   3 Valachovič Oto, Ing.  
3. CADUKE(IRE), 4 57,5 ž. Róbert Šara nos   6 Hlavenka Peter  
4. DABIANGO(GER), 4 60,5 Michal Abík 1 3/4   2 Stančík Miroslav  
5. SADBA, 4 57,5 ž. Zdenko Šmida 2   4 Váňová Hana, Ing.  
6. ROYALORIEN(GB), 6 63,5 ž. Ján Havlík 6   1 Sokol Samuel  
Čas: 01:15,89, Mezičasy: (25,94-25,06-24,89)
Výrok: TUHÝ BOJ-nos-nos-1 3/4-2-6

Majitel: Bartusch-Kovář-Kirschner, Trenér: Moravec Zdeněk, Chov: Gest.Brümmerhof


7116 Handicap Tempeltänzera
Rovina III.kat. - 2400 m, handicap, 3letí a starší
2.400 EUR (1200 - 550 - 360 - 170 - 120)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ARABESCA, 4 55,0 ž. Tomáš Lukášek TUHÝ BOJ   4 Chodúr Jozef  
2. TOXIC(GER), 5 56,0 žk. Jozef Čekal krk   7 Koplík Zdeno  
3. AGROMERACE, 8 58,0 ž. Jan Rája nos   2 Váňová Hana, Ing.  
4. SWORN SHOT(GER), 3 62,0 ž. Zdenko Šmida 3/4   5 Holčák František  
5. CONAN ROY(IRE), 5 62,0 Lukáš Matuský 2 1/4   3 Kalaš Pavel, Ing.  
6. REBEKA(HUN), 3 52,0 Michal Abík 3   6 Morávková Jaroslava, MVDr.  
Nestartovali: BYE TRACK, SALSANARA(FR)
Čas: 02:52,11, Mezičasy: (33,61-29,98-30,95-27,2425,63-24,70)
Výrok: TUHÝ BOJ-krk-nos-3/4-2 1/4-3

Majitel: FeD,spol. s r.o. (SVK), Trenér: Chodúr Jozef, Chov: Piskla Miroslav-MPL


7117 Handicap Tantry
Rovina II.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
3.300 EUR (1650 - 760 - 495 - 230 - 165)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. STINGER(GER*), 6 58,0 ž. Zdenko Šmida LEHCE   7 Holčák František  
2. DISTANT ROCKET(GB), 5 63,0 ž. Jozef Bojko 2 1/2   8 Valachovič Oto, Ing.  
3. YORDANA, 4 62,5 ž. Tomáš Lukášek 1 1/4   3 Morávková Jaroslava, MVDr.  
4. TOM TOM CHAP(IRE), 4 62,5 Benjamin Clös 2 1/2   10 Bigus Stefan  
5. COUNT OF TUSCANY(USA), 8 64,5 ž. Jaroslav Línek hlava   11 Stančík Miroslav  
6. WANDUKE(IRE), 4 59,0 ž. Róbert Šara 3/4   6 Hlavenka Peter  
7. WUELTO(SVK), 4 56,5 ž. Ján Havlík 3/4   12 Kubovičová Zuzana, Ing.  
8. RHEINGOLDRING(GER), 4 57,0 Michal Abík 1/2   4 Kubovičová Zuzana, Ing.  
9. EVEREST HILL(GB), 4 61,0 ž. Radek Koplík 2 1/4   9 Koplík Zdeno  
10. DANG GIA(GER), 4 60,0 ž. Jan Rája 16   5 Kalaš Pavel, Ing.  
Nestartovali: EQUESTR(FR), RENESSIE
Čas: 01:42,00, Mezičasy: (26,91-24,67-25,37-25,05)
Výrok: LEHCE-2 1/2-1 1/4-2 1/2-hlava-3/4-3/4-1/2-2 1/4-16

Majitel: K-K Metal a.s., Trenér: Holčák František, Chov: K-K Metal, a.s.


7118 Velká cena BBAG Baden-Baden
Rovina L - 1400 m, cena, 2letí
20.000 EUR (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ORIENTAL SKY(GER), 2 58,0 ž. Milan Zatloukal JISTĚ   8 Olehla Čestmír, MVDr.  
2. LINNGAR(FR), 2 58,0 ž. Jan Rája 1 1/4   9 Vocásková Helena  
3. DONATELLI(GER), 2 58,0 ž. Ján Havlík 1/2   6 Kubovičová Zuzana, Ing.  
4. LOVEHEART(GER), 2 58,0 ž. Zdenko Šmida 2 1/2   7 Holčák František  
5. SUMATRA(GER), 2 57,0 ž. Jozef Bojko 1 1/2   5 Váňa Tomáš  
6. FURANO(GB), 2 57,0 ž. Tomáš Lukášek 6   2 Koplík Zdeno  
7. LINNGRID(FR), 2 57,0 ž. Róbert Šara 3 1/4   1 Vocásková Helena  
8. WACKO(GER), 2 58,0 Gerlinde Mühlbichler daleko   3 Cagáň Ján, Ing.  
Nestartovali: DALL`ARMI(GER)
Čas: 01:29,72, Mezičasy: (13,98-24,59-24,83-26,32)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-1/2-2 1/2-1 1/2-6-3 1/4-daleko

Majitel: Patrik ČR, Trenér: Olehla Čestmír, MVDr., Chov: Gestüt Auenquelle

Kůň č.8 ORIENTAL SKI(GER) byl vybrán k dopingové kontrole.



7119 Cena Senzusa
Proutky - - 3000 m, cena, 3letí
1.600 EUR (800 - 400 - 240 - 160)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CHARMIENA, 3 60,5 žk. Jakub Spáčil ZADRŽENĚ   1 Olehla Čestmír, MVDr.  
2. MY GREY LADY, 3 64,0 ž. Lukáš Matuský 19   4 Hanáček Jaroslav  
3. KNIGHT OF GRACIE, 3 67,0 ž. Jiří Kousek 6   5 Kousek Jiří  
4. INTIQUILLA, 3 63,5 Zdeněk Bodlák 3   7 Škrášková Alena  
5. TRISA(POL), 3 66,5 Miroslav Stančík 1   3 Rosival Jozef  
6. WINNING MOOD(GER), 3 67,5 ž. Martin Cagáň daleko   6 Cagáň Ján, Ing.  
ZN LE GRAND(POL), 3 67,0 Rostislav Benš     2 Wroblewska Iwona  
Čas: 03:33,01, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ-19-6-3-1-daleko

Majitel: Wrbna Racing, Trenér: Olehla Čestmír, MVDr., Chov: Hřebčín Napajedla


7120 Slovenské Oaks DELUVIS
Rovina L - 2000 m, cena, 3letí - klisny
21.000 EUR (10500 - 4830 - 3150 - 1470 - 1050)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NORTH MUM(GER), 3 58,0 ž. Jozef Bojko V. LEHCE   2 Wöhler Andreas  
2. CLAUDIA OCTAVIA(GB), 3 58,0 Goran Mešetovič 5   5 Rosival Jozef  
3. FIORHEAD, 3 58,0 ž. Jaroslav Línek 3/4   3 Sokol Samuel  
4. NAJINSKA(GER), 3 58,0 ž. Tomáš Lukášek 1   6 Koplík Zdeno  
5. MARY YEATS(IRE), 3 58,0 ž. Jan Rája 1 3/4   4 Vocásková Helena  
6. DIANA ROSENSTURM, 3 58,0 ž. Milan Zatloukal 1 3/4   1 Héč Karel  
7. SÁZAVA(IRE), 3 58,0 Michal Abík hlava   7 Blažková Helena  
8. MINI WELLS(IRE), 3 58,0 ž. Róbert Šara 5   9 Hlavenka Peter  
9. DEKATMIE(FR), 3 58,0 ž. Radek Koplík 7   8 Koplík Zdeno  
Čas: 02:08,27, Mezičasy: (26,11-26,47-25,19-25,27-25,23)
Výrok: VELMI LEHCE-5-3/4-1-1 3/4-1 3/4-hlava-5-7

Majitel: Gest.Wittekindshof (GER), Trenér: Wöhler Andreas,

Koně č.2 NORTH MUM(GER) a č.5 CLAUDIA OCTAVIA(GB) byli vybráni k dopingové kontrole.



7121 Cena Železníka
Steeplechase - - 3600 m, cena, 4letí a starší
1.900 EUR (950 - 435 - 285 - 135 - 95)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PRINCESS OF GRACIE(USA), 8 68,5 ž. Jiří Kousek TUHÝ BOJ   1 Kousek Jiří  
2. GREEN FLASH(ITY), 6 67,5 ž. Martin Cagáň kr.hlava   9 Cagáň Ján, Ing.  
3. YERBA MATE(ITY), 5 69,5 ž. Lukáš Matuský 6   2 Cagáň Ján, Ing.  
4. MR PAMPERITO(SVK), 6 72,5 ž. Jaroslav Brečka 2 1/2   10 Brečka Jaroslav  
5. CHESTION(POL), 6 67,0 Miroslav Stančík 1 1/2   6 Stančík Miroslav  
6. L`AME DU DESERT(FR), 5 70,5 Rostislav Benš 17   7 Rosival Jozef  
7. RABBIT DUKE(GB), 7 66,0 žk. Jakub Spáčil 8   3 Vinklárek Antonín  
Nestartovali: BLACK WHIPPET(FR), DOBRY-POCZATEK(POL), VIKING DES BLINS(FR)
Čas: 04:30,89, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ-kr.hlava-6-2 1/2-1 1/2-17-8

Majitel: BORS Břeclav a.s., Trenér: Kousek Jiří, Chov: Poindexter A.


7122 Handicap Vlady
Rovina IV.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
1.800 EUR (900 - 415 - 270 - 125 - 90)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SOMEO(GB), 4 61,0 ž. Jan Rája TUHÝ BOJ   13 Šebesta L`udovít  
2. WINDY STAR(SVK), 5 55,0 ž. Ján Havlík krk   12 Kubovičová Zuzana, Ing.  
3. VISION DREAM(AUT), 3 56,0 ž. Zdenko Šmida 3/4   7 Ročák Michal  
4. ALPINE SURI(IRE), 7 63,0 ž. Róbert Šara 2 1/4   1 Hlavenka Peter  
5. SAGOYA(GER), 5 56,0 Gerlinde Mühlbichler kr.hlava   2 Dohnálek Roman  
6. PAT`S DE VOLENTE, 3 52,0 Michal Abík 1 1/4   9 Hanáček Jaroslav  
7. GREEN VALLEYS, 5 63,0 am. Andrea Broszová 1 1/4   5 Kubliha Ladislav  
Nestartovali: CONNERY(GER), GUARDIOLA, INBAILEYSFOOTSTEPS(IRE), QUICK DART(SVK), SAJGON(POL), SARNIA(IRE), VAN DAMME(SVK)
Čas: 01:47,02, Mezičasy: (29,54-25,96-26,77-24-75)
Výrok: TUHÝ BOJ-krk-3/4-2 1/4-kr.hlava-1 1/4-1 1/4

Majitel: Žrebčín Kobylany (SVK), Trenér: Šebesta L`udovít,