home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2016 2015 2014 2013 2012 26.10.2014 BA 19.10.2014 BA 05.10.2014 BA 28.09.2014 BA 21.09.2014 SN 20.09.2014 BA 31.08.2014 BA 24.08.2014 BA 17.08.2014 SE 20.07.2014 BA 06.07.2014 TP 28.06.2014 BA 15.06.2014 TP 08.06.2014 BA 31.05.2014 MC 25.05.2014 BA 18.05.2014 BA 04.05.2014 SY 27.04.2014 BA 20.04.2014 BA 13.04.2014 BA
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 28.06.2014 - Bratislava (Slovensko)
stav dráhy: 3.9 (dobrá / Good)
7067 Cena Lady Atlanty
Rovina IV.kat. - 1000 m, cena, 2letí
1.700 EUR (850 - 425 - 255 - 170)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DUMNONIA(FR), 2 58,0 ž. Ján Havlík BOJ   6 Tůma Pavel  
2. MEGKAPÓ(HUN), 2 55,5 Michal Abík nos   5 Hanáček Jaroslav  
3. MASSAYA(SVK), 2 58,0 ž. Jaromír Šafář 1 1/4   2 Heleši Roman  
4. MOULINET(GB), 2 58,0 Tomáš Bitala 3 3/4   1 Valachovič Oto, Ing.  
5. FRIVOLINA, 2 56,5 Martin Laube krk   3 Kalaš Pavel, Ing.  
6. LA MEZALIE, 2 58,0 ž. Zdenko Šmida 3/4   7 Holčák František  
7. KAJLA(IRE), 2 58,0 ž. Róbert Šara 1/2   4 Hlavenka Peter  
Čas: 01:03,76, Mezičasy: (14,21-24,89-24,66)
Výrok: BOJ-nos-1 1/4-3 3/4-krk-3/4-1/2

Majitel: Dr. Charvát, Trenér: Tůma Pavel, Chov: Colombu Jean-Pierre


7068 Cena Cataliny
Rovina III.kat. - 1100 m, cena, 3letí a starší
2.400 EUR (1200 - 550 - 360 - 170 - 120)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. INWIN SPIRIT(GB), 3 55,5 ž. Tomáš Lukášek JISTĚ   5 Koplík Zdeno  
2. PALETA, 7 56,5 Pavlína Filipová 1   6 Berthier Kateřina  
3. APRILIUS(IRE), 6 63,5 ž. Jaromír Šafář 1 3/4   9 Havlíčková Zdena, Ing.  
4. CADUKE(IRE), 4 58,0 ž. Róbert Šara nos   3 Hlavenka Peter  
5. DIXON, 3 59,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev hlava   1 Votava Jaroslav  
6. COLD PLAYER(SLO), 9 63,5 Tomáš Bitala 1 1/2   7 Valachovič Oto, Ing.  
7. SPEEDTEST(HUN), 4 65,5 ž. Stanislav Georgiev krk   4 Csupor Ferenc  
8. SAGENHAFT(GER), 3 57,5 Goran Mešetovič 1/2   8 Richter Tamara  
9. QUITY(IRE), 9 55,5 Michal Abík 1/2   2 Hanáček Jaroslav  
10. ROYALORIEN(GB), 6 62,0 ž. Zdenko Šmida 1 1/2   11 Sokol Samuel  
11. RED MISSION(GB), 5 59,5 am. Andrea Broszová 1 3/4   10 Hanáček Jaroslav  
12. TULUM(FR), 9 65,5 ž. Radek Koplík 3   12 Mimra Zdeněk  
Čas: 01:07,00, Mezičasy: (18,49-24,37-24,14)
Výrok: JISTĚ-1-1 3/4-nos-hlava-1 1/2-krk-1/2-1/2-1 1/2-1 3/4-3

Majitel: DAR, Trenér: Koplík Zdeno, Chov: Repard J.& Dibb S.


7069 Medzinárodné stretnutie amatérov
Rovina IV.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší
1.800 EUR (900 - 415 - 270 - 125 - 90)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TÁBORTÜZ(HUN), 5 63,5 am. Gabriella Pap LEHCE   8 Csupor Ferenc  
2. GREEN VALLEYS, 5 63,0 am. Andrea Broszová 5   10 Kubliha Ladislav  
3. MONTEBELLO(FR), 6 62,0 am. Carolin Stummer 1/2   3 Prunk Živa  
4. EMERALD SMILE(IRE), 5 60,5 am. Hana Juránková 2 3/4   1 Maronka Gabor  
5. PETIT POUCET(FR), 6 63,0 am. Denis Radkov 1 1/4   4 Koller Sabrina  
6. HIDEKI DANON(GB), 6 62,0 am. Tomáš Stražický nos   7 Sergeant Filip  
7. SANTINO, 4 63,0 am. Jindřich Fabris 7   2 Váňová Hana, Ing.  
8. GOLDEN GRACE(SVK), 3 55,0 am. Zuzana Hricová 2 1/2   5 Ročák Michal  
9. GIORDANO(POL), 3 59,0 am. Jitka Válková 1   6 Kalaš Pavel, Ing.  
10. PANÁČEK, 8 63,0 am. Zsanett Toronyi 2 1/2   9 Demele Jan  
Čas: 01:41,91, Mezičasy: (26,07-25,04-25,47-25,33)
Výrok: LEHCE-5-1/2-2 3/4-1 1/4-nos-7-2 1/2-1-2 1/2

Majitel: Bábolna - Tatai (HUN), Trenér: Csupor Ferenc,


7070 Memoriál MVDr. Tibora Staňa
Rovina II.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
3.300 EUR (1650 - 760 - 495 - 230 - 165)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. COUNT OF TUSCANY(USA), 8 64,5 ž. Jaromír Šafář JISTĚ   9 Stančík Miroslav  
2. ITALIAN STALLION(IRE), 10 53,0 Goran Mešetovič 3/4   6 Koller Sabrina  
3. THUNDERBALL(FR), 5 55,0 Michal Abík 3/4   8 Ročák Michal  
4. NOEM, 7 60,5 ž. Radek Koplík 2   5 Tomková Kristína  
5. INDY JONES(GER), 6 65,0 ž. Stanislav Georgiev 3 1/2   2 Stančík Miroslav  
6. MENY BAY(IRE), 4 53,5 ž. Róbert Šara 3/4   7 Hlavenka Peter  
7. PERFECT ONE(HUN), 4 62,0 Bakos Gábor 5   3 Petö Sandor  
8. NID(POL), 4 57,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1 3/4   4 Demele Jan  
9. WUELTO(SVK), 4 65,0 ž. Štefan Budovič 3/4   1 Kubovičová Zuzana, Ing.  
Čas: 01:41,91, Mezičasy: (26,07-25,04-25,47-25,33)
Výrok: JISTĚ-3/4-3/4-2-3 1/2-3/4-5-1 3/4-3/4

Majitel: PURITO s.r.o. (SVK), Trenér: Stančík Miroslav, Chov: Juddmonte Farms


7071 Cena Termaca
Rovina III.kat. - 2000 m, cena, 3letí a starší
2.400 EUR (1200 - 600 - 360 - 240)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MARSHALL WELLS(IRE), 4 63,5 ž. Stanislav Georgiev LEHCE   1 Stančík Miroslav  
2. CONAN ROY(IRE), 5 63,5 ž. Zdenko Šmida 2 1/4   5 Kalaš Pavel, Ing.  
3. IZOP(IRE), 7 65,5 ž. Róbert Šara 4   3 Hlavenka Peter  
4. VISION DREAM(AUT), 3 55,0 ž. Tomáš Lukášek 1 1/2   7 Ročák Michal  
5. PAT`S DE VOLENTE, 3 52,0 Michal Abík 8   4 Hanáček Jaroslav  
6. EXOTIC BEAUTY, 3 55,5 ž. Peter Hodáň 4 1/2   6 Tomková Kristína  
7. MY BEAUTY(GER), 4 60,0 Gerlinde Mühlbichler 17   2 Dohnálek Roman  
Čas: 02:11,91, Mezičasy: (28,94-27,65-25,66-25,18-24,48)
Výrok: LEHCE-2 1/4-4-1 1/2-8-4 1/2-17

Majitel: MPL Racing (SVK), Trenér: Stančík Miroslav,


7072 Memoriál majora Stanislava Rudu
Rovina II.kat. - 2400 m, cena, 3letí
3.300 EUR (1650 - 760 - 495 - 230 - 165)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MINI WELLS(IRE), 3 61,5 ž. Róbert Šara V. LEHCE   7 Hlavenka Peter  
2. NOSTALGIK, 3 59,0 ž. Ján Havlík 6   1 Tůma Pavel  
3. SULMAN(SVK), 3 63,0 ž. Tomáš Lukášek 4   5 Ročák Michal  
4. FILEALANGLAISE(FR), 3 61,5 Tomáš Bitala krk   3 Valachovič Oto, Ing.  
5. SALIENT OF GRACIE, 3 59,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 3/4   4 Kousek Jiří  
6. LORD TIGER, 3 57,0 ž. Petr Foret 1/2   6 Votava Jaroslav  
7. REBEKA(HUN), 3 55,5 ž. Jaromír Šafář 11   2 Morávková Jaroslava, MVDr.  
8. LA CHARLOTTE, 3 57,5 Martin Laube 12   8 Škrášková Alena  
9. MAGIC BLADE(FR), 3 57,0 ž. Zdenko Šmida 3 1/4   9 Kubovičová Zuzana, Ing.  
10. RYANICA, 3 55,5 ž. Peter Hodáň 20   10 Hanáček Jaroslav  
Čas: 02:35,79, Mezičasy: (26,57-26,54-26,12-25,94-26,07-24,55)
Výrok: VELMI LEHCE-6-4-krk-3/4-1/2-11-12-3 1/4-20

Majitel: Autoopravovňa Strnisko (SVK), Trenér: Hlavenka Peter,


7073 Zlatý bičík Rhapis
Rovina I.kat. - 1400 m, cena, 3letí a starší
6.400 EUR (3200 - 1472 - 960 - 448 - 320)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KENDY(GB), 6 60,5 ž. Radek Koplík TUHÝ BOJ   2 Koplík Zdeno  
2. DODYBUD(IRE), 5 60,5 Michal Abík nos   1 Stančík Miroslav  
3. ZWEGAT(GER), 4 59,0 Goran Mešetovič krk   10 Prunk Živa  
4. YUCCA(IRE), 6 60,5 ž. Róbert Šara 1 1/4   7 Hlavenka Peter  
5. RAPHAEL SANTI(IRE), 5 60,5 Bakos Gábor 1   6 Petö Sandor  
6. BEAU DREAMER(GB), 4 60,5 ž. Tomáš Lukášek 1/2   13 Rosival Jozef  
7. ALL THE EVIL(IRE), 6 62,0 ž. Zdenko Šmida kr.hlava   11 Holčák František  
8. BRIGHT SAND(FR), 8 60,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1 3/4   8 Kousek Jiří  
9. TOM TOM CHAP(IRE), 4 59,0 Benjamin Clös krk   4 Bigus Stefan  
10. TOYANA(GER), 4 59,0 ž. Stanislav Georgiev 1 1/4   5 Stančík Miroslav  
11. CHEMIK, 4 59,0 ž. Petr Foret 5   3 Votava Jaroslav  
12. INVISIBLE BID(GB), 4 57,5 ž. Štefan Budovič 6   9 Kubovičová Zuzana, Ing.  
13. DISTANT ROCKET(GB), 5 60,5 Tomáš Bitala 6   12 Valachovič Oto, Ing.  
Čas: 01:25,90, Mezičasy: (13,58-23,94-24,29-24,09)
Výrok: TUHÝ BOJ-nos-krk-1 1/4-1-1/2-kr.hlava-1 3/4-krk-1 1/4-5-6-6

Majitel: Václav Slovák, Trenér: Koplík Zdeno, Chov: Gest.Brümmerhof

Kůň č.2 KENDY(GB) byl vybrán k dopingové kontrole.



7074 Cena Ryana
Rovina V.kat. - 2400 m, cena, 3letí a starší
1.300 EUR (650 - 325 - 195 - 130)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SALALAH, 3 53,5 Pavlína Filipová BOJ   1 Hanáček Jaroslav  
2. GESINE(GB), 4 63,5 ž. Radek Koplík 3/4   6 Tomek Tibor  
3. ARABESCA, 4 59,5 ž. Tomáš Lukášek 3/4   3 Hanáček Jaroslav  
4. WANDUKE(IRE), 4 61,0 ž. Róbert Šara 5   4 Hlavenka Peter  
5. SENSIBLE(GER), 10 62,5 Martin Laube 17   2 Dohnálek Roman  
Z KISAYA(GER), 3 52,0 Michal Abík     7 Stančík Miroslav  
Nestartovali: CALL ME TIGER(SVK)
Čas: 02:43,88, Mezičasy: (29,03-28,78-29,32-26,34-25,53-24,88)
Výrok: BOJ-3/4-3/4-5-17

Majitel: Stajňa Alex (SVK), Trenér: Hanáček Jaroslav, Chov: Piskla Miroslav-MPL