home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 25.05.2014 - Bratislava (Slovensko)
stav dráhy: 4.2 (dobrá až měkká / Good to Soft)
7038 Cena Shlifa
Rovina IV.kat. - 3300 m, cena, 4letí a starší
1.800 EUR (900 - 415 - 270 - 125 - 90)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ELEGANT DEVIL(GER), 10 67,0 ž. Róbert Šara ZADRŽENĚ   2 Hlavenka Peter  
2. BLACK WHIPPET(FR), 6 68,5 Lukáš Matuský 16   4 Ročák Michal  
3. LUKYTTA, 8 65,0 Adam Čmiel 9   5 Šomanová Lenka  
4. REDARMOON, 4 67,0 Jiří Kousek 2 1/2   3 Kousek Jiří  
5. ARAMONT(IRE), 4 64,5 žk. Jozef Čekal 1 1/4   7 Hlavenka Peter  
6. ADEBRETTI, 8 63,5 Zdeněk Bodlák 16   1 Šomanová Lenka  
7. BOX HILL(USA), 9 68,0 Jaroslav Brečka daleko   6 Brečka Jaroslav  
Nestartovali: MERLIN SONG
Čas: 03:42,13, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ-16-9-2 1/2-1 1/4-16-daleko-ZADRŽENĚ-16

Majitel: Autoopravovňa Strnisko (SVK), Trenér: Hlavenka Peter, Chov: Stall Hoppegarten

7039 Mezinárodné stretnutie žiakov o pohár predsedu Nitrianskeho samosprávneho kraja
Rovina V.kat. - 1700 m, cena, 3letí a starší
1.300 EUR (650 - 300 - 195 - 90 - 65)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PANÁČEK, 8 61,0 žk. Simona Molková BOJ   2 Demele Jan  
2. PEDRICA, 7 59,5 žk. Nela Jirásková 1/2   5 Bodlák Radim  
3. VAN DAMME(SVK), 4 62,0 žk. Orsolya Csiki 4   3 Šebesta L`udovít  
4. TACANAS(GB), 7 61,0 žk. Adam Eliáš 2 3/4   4 Brečka Jaroslav  
5. AGROMERACE, 8 61,5 žk. Angelika Tulisová 1 1/4   7 Váňová Hana  
6. RUN THE WIN, 3 54,0 žk. Vivien Mocsinka 1 1/2   8 Havlíčková Zdena  
7. SEEMACHT(GER), 3 52,5 žk. Zoja Galbáčová 2 1/2   6 Piruch Jozef  
8. PEPEJEAN(SVK), 7 63,0 žk. Eva Melová 1 3/4   1 Bodlák Radim  
Čas: 01:54,77, Mezičasy: (8,31-28,16-26,53-25,93-25,84)
Výrok: BOJ-1/2-4-2 3/4-1 1/4-1 1/2-2 1/2-1 3/4

Majitel: Farma Santov Hrbáček, Trenér: Demele Jan, Chov: Haláčková L.,Ing.

7040 Cena Palm Islanda
Proutky - - 3600 m, cena, 4letí a starší
1.900 EUR (950 - 475 - 285 - 190)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PEER COOPER(GB), 7 74,5 ž. Jaroslav Brečka ZADRŽENĚ   3 Brečka Jaroslav  
2. DALIYNI(IRE), 6 68,0 Jakub Kocman 11   6 Kousek Jiří  
3. TIWAZ(POL), 5 69,0 Josef Sovka 3 1/2   1 Holčák František  
4. IVORY DAVIS(FR), 5 70,5 ž. Jiří Kousek 14   2 Kousek Jiří  
5. MISTER AVIATION(IRE), 4 64,0 Lukáš Matuský 3 1/2   5 Holčák Radek  
7. KANSAS(HUN), 4 65,5 Rostislav Benš 12   4 Hanáček Jaroslav  
Čas: 04:18,34, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ-11-3 1/2-14-3 1/2-12

Majitel: MPL Racing (SVK), Trenér: Brečka Jaroslav, Chov: Inghilterra

7041 Handicap Rozmarína
Rovina III.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
2.400 EUR (1200 - 550 - 360 - 170 - 120)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NOBLE THOUGHT(IRE), 5 60,0 ž. Károly Kerekes LEHCE   1 Rosival Jozef  
2. SAJGON(POL), 5 59,0 ž. Radek Koplík 2 1/4   8 Kalaš Pavel  
3. ALL DARK(GER), 5 55,0 ž. Zdenko Šmida hlava   4 Stančík Miroslav  
4. ČAJAIL, 4 62,0 Michal Abík 5   5 Hanáček Jaroslav  
5. IZOP(IRE), 7 58,5 ž. Róbert Šara 3/4   2 Hlavenka Peter  
6. PEACE OF GRACIE(FR), 5 56,0 žk. Jozef Čekal 4 1/2   3 Koplík Zdeno  
7. L`ORMARAINE(ITY*), 3 52,0 Marie Trnková 5   7 Holčák František  
8. GUARDIOLA, 4 55,5 am. Ivona Hladíková 7   6 Stančík Miroslav  
Čas: 01:41,74, Mezičasy: (26,94-25,27-25,34-24,19)
Výrok: LEHCE-2 1/4-hlava-5-3/4-4 1/2-5-7

Majitel: Álmodó i. (HUN), Trenér: Rosival Jozef,

7042 Memoriál Karola Firbasa
Rovina II.kat. - 2000 m, cena, 4letí a starší
3.300 EUR (1650 - 760 - 495 - 230 - 165)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. COUNT OF TUSCANY(USA), 8 57,5 ž. Róbert Šara JISTĚ   1 Stančík Miroslav  
2. PRIME PREACHER(USA), 6 63,5 ž. Ján Havlík 1 1/2   6 Ročák Michal  
3. NOEM, 7 59,5 ž. Radek Koplík 2 1/2   3 Lehocký Jozef  
4. DANCING MELODY, 5 56,0 Michal Abík 1 1/4   8 Héč Karel  
5. SIGN OF THE ZODIAC(IRE), 4 61,5 Nikola Petrlík 3 3/4   11 Holčák František  
6. AURELL, 5 57,5 ž. Zdenko Šmida 3 3/4   10 Stančík Miroslav  
7. STINGER(GER*), 6 63,5 ž. Štefan Budovič 1/2   9 Holčák František  
8. RABBIT HAAFHD(GB), 5 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/4   4 Havlíčková Zdena  
9. ORATORY DAVIS(FR), 4 57,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1   7 Piruch Jozef  
10. WINDY STAR(SVK), 5 57,0 ž. Martin Srnec 1 1/4   5 Kubovičová Zuzana  
11. OPENLY(GB), 5 62,0 ž. Zuzana Vokálková 1/2   2 Holčák Radek  
Čas: 02:08,53, Mezičasy: (25,83-25,11-26,26-25,87-25,46)
Výrok: JISTĚ-1 1/2-2 1/2-1 1/4-3 3/4-3 3/4-1/2-1 1/4-1-1 1/4-1/2

Majitel: PURITO s.r.o. (SVK), Trenér: Stančík Miroslav, Chov: Juddmonte Farms Ltd

7043 Jarná míla ADELI (Cena asociácie pomoci postihnutým ADELI)
Rovina I.kat. - 1600 m, cena, 4letí a starší
6.400 EUR (3200 - 1600 - 960 - 640)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DISTANT ROCKET(GB), 5 58,5 Tomáš Bitala JISTĚ   5 Valachovič Oto  
2. YUCCA(IRE), 6 58,5 ž. Róbert Šara 1 1/2   3 Hlavenka Peter  
3. INDY JONES(GER), 6 58,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1 3/4   1 Chodúr Jozef  
4. HOT FAVORITE(FR), 4 58,5 ž. Ján Havlík 1/2   6 Holčák František  
5. TICKLE THE QUEEN(GER), 4 58,5 ž. Zdenko Šmida 4 3/4   7 Ribarszki Sándor  
6. QUEBRACHO(SVK), 5 58,0 ž. Jiří Chaloupka 5   2 Brečka Jaroslav  
7. TOZAN(FR), 4 58,5 ž. Zuzana Vokálková 6   4 Holčák Radek  
Čas: 01:40,77, Mezičasy: (27,69-25,41-24,72-22,95)
Výrok: JISTĚ-1 1/2-1 3/4-1/2-4 3/4-5-6

Majitel: MN Racing (SVK), Trenér: Valachovič Oto, Ing.,

Kůň č.5 DISTANT ROCKET(GB) byl vybrán k dopingové kontrole.


7044 Velká jarná cena STAROPRAMEN
Rovina L - 1700 m, cena, 3letí
21.000 EUR (10500 - 4830 - 3150 - 1470 - 1050)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KILWORD(IRE), 3 58,0 ž. Róbert Šara JISTĚ   3 Hlavenka Peter  
2. RED HOT CALYPSO(IRE), 3 58,0 ž. Károly Kerekes 3/4   1 Rosival Jozef  
3. LOVE ME, 3 58,0 ž. Jan Verner 1   4 Petrlík Allan  
4. WIN FRONT(USA), 3 58,0 ž. Radek Koplík 1   8 Koplík Zdeno  
5. LORD FANTASY(GER), 3 58,0 Tomáš Bitala hlava   5 Kubovičová Zuzana  
6. OSETIN(GB), 3 58,0 ž. Martin Srnec 1 3/4   7 Kubovičová Zuzana  
7. ELITER(IRE), 3 58,0 ž. Zdenko Šmida 1 1/2   9 Kubovičová Zuzana  
8. SIMPLY OZZY(IRE), 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1/2   6 Luka Václav  
9. LEVIS MISTRAL(IRE), 3 58,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1 1/4   2 Šavujev Arslangirej  
Čas: 01:48,09, Mezičasy: (7,89-26,11-25,58-24,61-23,90)
Výrok: JISTĚ-3/4-1-1-hlava-1 3/4-1 1/2-1/2-1 1/4

Majitel: Autoopravovňa Strnisko (SVK), Trenér: Hlavenka Peter, Chov: Miller Brian

Kůň č.3 KILWORD(IRE) byl vybrán k dopingové kontrole.


7045 Cena Vertikála
Steeplechase - - 3800 m, cena, 5letí a starší
1.900 EUR (950 - 435 - 285 - 135 - 95)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PRINCESS OF GRACIE(USA), 8 67,0 ž. Jiří Kousek V. LEHCE   12 Kousek Jiří  
2. RAIN MAGNA, 6 68,0 ž. Jaroslav Brečka 6   8 Brečka Jaroslav  
3. NELLA BELLAMY, 9 63,5 Jan Derych 14   6 Kuchárik Ján  
4. L`AME DU DESERT(FR), 5 69,0 Rostislav Benš 2 1/4   7 Rosival Jozef  
5. TUATARA(POL), 5 64,0 Michal Kubík daleko   9 Rosival Jozef  
6. STORM OF GRACIE(USA), 7 65,5 Zdeněk Bodlák 18   4 Vízdalová Marta  
PN TWIST DANCER, 7 65,5 Martin Liška     1 Hanáček Jaroslav  
PN BYSTRUŠKA(SVK), 6 64,0 Jakub Kocman     5 Kuchárik Ján  
Z SPEED OF GRACIE(IRE), 6 68,0 ž. Pavel Kašný     2 Kašný Pavel  
Z KARLSBAD(GER), 11 66,5 Josef Sovka     10 Holčák František  
SN LENZ(GER), 6 66,5 Lukáš Matuský     3 Ribarszki Sándor  
SN MORAJLÓ(HUN), 5 65,5 Adam Čmiel     11 Hanáček Jaroslav  
Čas: 04:45,97, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE-6-14-2 1/4-daleko-18

Majitel: BORS Břeclav a.s., Trenér: Kousek Jiří, Chov: Poindexter A.

7046 Handicap Fiorentie
Rovina IV.kat. - 1000 m, handicap, 3letí a starší
1.800 EUR (900 - 415 - 270 - 125 - 90)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. INWIN SPIRIT(GB), 3 63,5 ž. Radek Koplík LEHCE   5 Koplík Zdeno  
2. ROYALORIEN(GB), 6 62,0 ž. Róbert Šara 3 3/4   4 Sokol Samuel  
3. QUITY(IRE), 9 56,5 žk. Jozef Čekal 3/4   3 Hanáček Jaroslav  
4. MY GREY LADY, 3 57,5 ž. Zdenko Šmida 1 1/2   8 Hanáček Jaroslav  
5. EPOLETTA(POL*), 4 58,0 Marie Trnková 3 1/4   2 Holčák František  
6. SARNIA(IRE), 10 59,0 am. Dagmara Rehušová krk   7 Lehocký Jozef  
7. GLASS OF CHAMPAGNE(SLO), 8 63,5 ž. Peter Hodáň 3 1/2   1 Lehocký Jozef  
8. SALALAH, 3 58,5 Michal Abík nos   9 Hanáček Jaroslav  
9. VIOLLET(SVK), 3 54,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev 16   10 Šebesta L`udovít  
Nestartovali: BARKA
Čas: 01:00,57, Mezičasy: (13,39-23,85-23,33)
Výrok: LEHCE-3 3/4-3/4-1 1/2-3 1/4-krk-3 1/2-nos-16

Majitel: DAR, Trenér: Koplík Zdeno, Chov: Repard J.& Dibb S.