home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2015 2014 2013 2012 2011 27.10.2013 BA 20.10.2013 BA 06.10.2013 BA 22.09.2013 BA 08.09.2013 BA 25.08.2013 BA 18.08.2013 SE 28.07.2013 BA 21.07.2013 BA 06.07.2013 BA 22.06.2013 BA 09.06.2013 BA 02.06.2013 BA 19.05.2013 BA 12.05.2013 BA 05.05.2013 SY 28.04.2013 BA 21.04.2013 BA 14.04.2013 BA
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 06.10.2013 - Bratislava (Slovensko)
stav dráhy: 4.0 (dobrá / Good)
7128 Cena Laténa
Rovina V.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší
1.200 EUR (600 - 275 - 180 - 85 - 60)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SAMOOL(GER), 5 60,0 am. Manuela Slamanig LEHCE   6 Sokol Samuel  
2. JOHN GULLY(IRE), 6 57,5 žk. Adam Eliáš 3 1/4   4 Brečka Jaroslav  
3. MISS WHISTLE(IRE), 4 56,0 žk. Jozef Čekal kr.hlava   1 Hlavenka Peter  
4. DEAR MR FANTASY(IRE), 6 56,5 am. Zuzana Hricová 3 1/2   10 Ročák Michal  
5. VAN DAMME(SVK), 3 58,0 am. Jindřich Fabris 3 1/4   9 Šebesta L`udovít  
6. FRANKÓ(HUN), 7 58,0 žk. Dominika Baranová 6   3 Reindl Alexander  
7. ABASKAN(SVK), 4 55,5 žk. Zoja Galbáčová 2   2 Grupáčová Zuzana, Ing.  
8. DZANGELA(POL), 4 58,0 am. Tomáš Stražický 1 1/2   7 Grupáčová Zuzana, Ing.  
9. PIRLA(SVK), 3 54,0 am. Hana Juránková 16   8 Hanáček Jaroslav  
10. SHEILA OF LIGHT(SVK), 7 55,0 am. Ivona Hladíková 1   5 Stančík Miroslav  
11. SUPRAVAŽÁN(SVK), 3 51,0 am. Tereza Grbavčicová, Mgr. 1 3/4   11 Hanáček Jaroslav  
Čas: 01:43,91, Mezičasy: (26,47-25,07-25,87-26,50)
Výrok: LEHCE-3 1/4-kr.hlava-3 1/2-3 1/4-6-2-1 1/2-16-1-1 3/4

Majitel: Stall Aschacher (SVK), Trenér: Sokol Samuel, Chov: Lohmann W.jr.


7129 Cena Sadomisa
Rovina III.kat. - 1400 m, cena, 2letí
2.000 EUR (1000 - 460 - 300 - 140 - 100)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LORD FANTASY(GER), 2 59,0 ž. Zuzana Vokálková TUHÝ BOJ   8 Kubovičová Zuzana, Ing.  
2. ZORO DARK(FR), 2 59,0 ž. Jaroslav Línek krk   12 Chodúr Jozef  
3. DANCING FLAME(AUT), 2 55,0 ž. Zdenko Šmida krk   11 Ročák Michal  
4. SULMAN(SVK), 2 57,0 ž. Štefan Budovič 3 1/4   4 Ročák Michal  
5. SALIENT OF GRACIE, 2 56,0 ž. Gerlinde Mühlbichler 3 1/4   3 Juránek Petr  
6. KNIGHT OF GRACIE, 2 56,0 ž. Ján Havlík kr.hlava   7 Juránek Petr  
7. MAI THAI(SVK), 2 56,0 ž. František Drozda 4   9 Šebesta L`udovít  
8. GOLDEN GRACE(SVK), 2 56,5 ž. Róbert Šara 4 1/4   1 Hanáček Jaroslav  
9. EXOTIC BEAUTY, 2 56,5 ž. Peter Hodáň 3/4   5 Lehocký Jozef  
10. MY GREY LADY, 2 52,5 Michal Abík 2 1/4   10 Hanáček Jaroslav  
11. ROUSSEAU(POL), 2 56,0 žk. Jozef Čekal 1 1/4   2 Kalaš Pavel, Ing.  
12. RYANICA, 2 54,0 Lucia Urbaničová hlava   6 Lehocký Jozef  
13. TATTOO(AUT), 2 55,0 Josef Borč 6   13 Kroutilík Jaroslav  
Čas: 01:30,55, Mezičasy: (14,03-25,39-25,28-25,55)
Výrok: TUHÝ BOJ-krk-krk-3 1/4-3 1/4-kr.hlava-4-4 1/4-3/4-2 1/4-1 1/4-hlava-6

Majitel: VILLA TROYA, Trenér: Kubovičová Zuzana, Ing.,


7130 Handicap Stormridera
Rovina III.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
2.200 EUR (1100 - 505 - 330 - 155 - 110)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SAMANTHA FOR LOVE(GB), 4 62,5 ž. Jaroslav Línek ZADRŽENĚ   10 Valachovič Oto, Ing.  
2. CADUKE(IRE), 3 56,0 žk. Jozef Čekal 3 3/4   9 Hlavenka Peter  
3. MENY BAY(IRE), 3 60,0 ž. Ján Havlík hlava   5 Hlavenka Peter  
4. EPOLETTA(POL*), 3 51,0 Marie Trnková hlava   11 Holčák František  
5. SARNIA(IRE), 9 54,0 ž. Zdenko Šmida 1 1/2   2 Lehocký Jozef  
6. GLASS OF CHAMPAGNE(SLO), 7 58,0 ž. Peter Hodáň 6   8 Lehocký Jozef  
7. QUITY(IRE), 8 51,0 Michal Abík hlava   1 Hanáček Jaroslav  
8. VAIT, 5 55,0 ž. František Drozda hlava   6 Mocek Květoslav  
9. PETIT POUCET(FR), 5 53,0 ž. Gerlinde Mühlbichler 3 1/4   3 Koller Sabrina  
10. MAJOLICA MAYA(GB), 3 53,5 ž. Róbert Šara 2   4 Demele Jan  
Nestartovali: LA STESSA(IRE)
Čas: 01:14,26, Mezičasy: (25,12-24,99-24,15)
Výrok: ZADRŽENĚ-3 3/4-hlava-hlava-1 1/2-6-hlava-hlava-3 1/4-2

Majitel: MN Racing (SVK), Trenér: Valachovič Oto, Ing., Chov: Newsells Park Stud


7131 Handicp Almaza
Rovina II.kat. - 2400 m, handicap, 3letí a starší
3.000 EUR (1500 - 750 - 450 - 300)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ARCTIC GALAXY(CAN), 4 56,5 ž. Zdenko Šmida ZADRŽENĚ   1 Holčák František  
2. ITALIAN STALLION(IRE), 9 52,0 Michal Abík 4 3/4   6 Hanáček Jaroslav  
3. TWIST DANCER, 6 58,5 ž. Jaroslav Línek 1/2   5 Hanáček Jaroslav  
4. DON CARLINO(POL), 8 53,5 ž. Gerlinde Mühlbichler hlava   7 Bigus Stefan  
5. RABBIT HAAFHD(GB), 4 55,0 ž. Róbert Šara 1 3/4   2 Havlíčková Zdena, Ing.  
6. LIMONCELLO(GER), 7 59,5 ž. Peter Hodáň hlava   4 Lehocký Jozef  
7. JOVELL(POL), 3 60,0 ž. Zuzana Vokálková 1 1/2   3 Holčák Radek  
Čas: 02:43,44, Mezičasy: (31,84-28,37-27,17-25,39-25,66-25,01)
Výrok: ZADRŽENĚ-4 3/4-1/2-hlava-1 3/4-hlava-1 1/2

Majitel: Selský dvůr UH, Trenér: Holčák František, Chov: Fitzhenry S.& D.


7132 Cena Czeneky
Rovina III.kat. - 2000 m, cena, 3letí a starší
2.200 EUR (1100 - 505 - 330 - 155 - 110)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. AUTOR(IRE), 3 60,0 ž. Ján Havlík JISTĚ   9 Holčák František  
2. COUNT OF TUSCANY(USA), 7 61,0 ž. Jaroslav Línek 2   2 Brečka Jaroslav  
3. MAX GEORGE(GB), 5 59,0 ž. Róbert Šara 12   3 Kubovičová Zuzana, Ing.  
4. CONAN ROY(IRE), 4 61,0 ž. Zdenko Šmida 5   5 Hlavenka Peter  
5. FERNANDO, 3 55,5 Michal Abík 3 3/4   7 Hanáček Jaroslav  
6. GESINE(GB), 3 56,5 ž. Peter Hodáň 1   8 Lehocký Jozef  
7. WASSILJEW(IRE), 9 59,0 ž. Gerlinde Mühlbichler 13   1 Dohnálek Roman  
8. HARLEQUINA, 5 57,5 žk. Adam Eliáš daleko   4 Demele Jan  
Z DR SLEW, 4 58,0 am. Tomáš Stražický     6 Sergeant Filip  
Čas: 02:09,80, Mezičasy: (26,21-25,51-26,31-26,62-25,24)
Výrok: JISTĚ-2-12-5-3 3/4-1-13-daleko

Majitel: Meridian, Trenér: Holčák František, Chov: Meahjohn Z.R.

DK nařídila u koně č.6 DR SLEW přezkoušení startu z boxů. Kůň č.6 DR SLEW ztratil na startu asi 15 délek.



7133 Cena Plemenárskych služieb SR, š.p. (Jesenný handicap)
Rovina I.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
5.000 EUR (2500 - 1150 - 750 - 350 - 250)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. YUCCA(IRE), 5 62,5 Lukáš Matuský JISTĚ   2 Hlavenka Peter  
2. STINGER(GER*), 5 59,0 ž. Štefan Budovič 1   7 Holčák František  
3. NOEM, 6 53,0 ž. Zuzana Vokálková 1/2   8 Lehocký Jozef  
4. QUEBRACHO(SVK), 4 60,0 ž. Zdenko Šmida 1 3/4   4 Chodúr Jozef  
5. SOMMER QUEEN(IRE), 3 56,0 Michal Abík 3/4   5 Luka Václav, Ing.  
6. HOT FAVORITE(FR), 3 56,5 ž. Ján Havlík 2 1/4   6 Holčák František  
7. LAMBERTUS(GER), 6 62,0 ž. Róbert Šara 14   1 Hanáček Jaroslav  
Nestartovali: INDY JONES(GER)
Čas: 01:56,19, Mezičasy: (13,87-26,16-25,22-25,46-25,15)
Výrok: JISTĚ-1-1/2-1 3/4-3/4-2 1/4-14

Majitel: Autoopravovňa Strnisko (SVK), Trenér: Hlavenka Peter, Chov: Moygaddy Stud

Kůň č.2 YUCCA(IRE) byl vybrán k dopingové kontrole.



7134 Handicap Hároša
Rovina IV.kat. - 1700 m, handicap, 3letí a starší
1.700 EUR (850 - 425 - 255 - 170)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SAJGON(POL), 4 62,5 Lukáš Matuský ZADRŽENĚ   5 Kalaš Pavel, Ing.  
2. PRINCE HENRY(AUT), 5 63,0 ž. Róbert Šara 13   3 Kroutilík Jaroslav  
3. HOLLYWOOD, 3 54,0 Michal Abík 3 3/4   4 Hanáček Jaroslav  
4. VIKTORIE, 3 55,0 ž. František Drozda 4 3/4   2 Mocek Květoslav  
5. EURIDIKA(IRE), 7 57,0 ž. Zuzana Vokálková 1 1/2   6 Lehocký Jozef  
6. DAIDEGAS(ITY), 5 61,5 ž. Jaroslav Línek 8   7 Demele Jan  
Nestartovali: GENY BEY(IRE)
Čas: 01:52,54, Mezičasy: (7,79-28,02-26,56-25,29-24,88)
Výrok: ZADRŽENĚ-13-3 3/4-4 3/4-1 1/2-8

Majitel: IM-EX, Trenér: Kalaš Pavel, Ing., Chov: SK Krasne