home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 06.07.2013 - Bratislava (Slovensko)
stav dráhy: 4.3 (dobrá až měkká / Good to Soft)
7070 Cena Shlifa
Rovina V.kat. - 3000 m, cena, 3letí a starší
1.200 EUR (600 - 300 - 180 - 120)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TAMAREI(IRE), 4 63,0 ž. Zdenko Šmida TUHÝ BOJ   5 Hlavenka Peter  
2. COX ORION(GB), 6 62,0 Lukáš Matuský nos   2 Hlavenka Peter  
3. OLDFIELDROAD(IRE), 5 64,5 ž. Jaroslav Línek 7   3 Brečka Jaroslav  
4. RAVEN(SVK), 3 56,0 ž. Róbert Šara daleko   4 Ročák Michal  
5. BÁTOR(HUN), 3 56,0 ž. Peter Hodáň krk   1 Lehocký Jozef  
Čas: 03:34,40, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ-nos-7-daleko-krk

Majitel: Autoopravovňa Strnisko (SVK), Trenér: Hlavenka Peter, Chov: Colclough G.& B.

7071 Cena Nikodéma
Rovina III.kat. - 1100 m, cena, 2letí
2.000 EUR (1000 - 500 - 300 - 200)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SIMPLY OZZY(IRE), 2 56,0 ž. Petr Foret LEHCE   4 Luka Václav  
2. LUŽNICE(IRE), 2 57,0 ž. Jan Rája 1 1/4   1 Vocásková Helena  
3. TALLSTEP(IRE), 2 59,0 ž. Zdenko Šmida 4 1/2   3 Hlavenka Peter  
4. FILEALANGLAISE(FR), 2 58,0 ž. Jaroslav Línek 4 1/2   6 Valachovič Oto  
5. FUJARA(GB), 2 58,0 ž. Dušan Andrés 4 3/4   2 Vocásková Helena  
6. CESMINA(FR*), 2 54,0 žk. Michal Mach 1 1/2   5 Wroblewski Grzegorz  
7. DETEKCE, 2 55,0 ž. Ján Havlík 5   7 Vrba Pavel  
Čas: 01:07,84, Mezičasy: (19,61-24,56-23,67)
Výrok: LEHCE-1 1/4-4 1/2-4 1/2-4 3/4-1 1/2-5

Majitel: Leram, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Quigley J.

7072 Cena Damana
Proutky - - 3300 m, cena, 4letí a starší
1.800 EUR (900 - 415 - 270 - 125 - 90)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. JIHLAVA(IRE), 4 62,0 Adam Čmiel JISTĚ   10 Hanáček Jaroslav  
2. RAIMOND(GER), 6 70,5 ž. Jiří Kousek 2 3/4   8 Ročák Michal  
3. VIVE PAOLO(GER), 5 69,5 ž. Martin Cagáň 2 3/4   2 Cagáň Ján  
4. GUALLATIRI(GB), 10 66,0 Jan Derych nos   5 Grupáčová Zuzana  
5. PEPPEROUS(GER), 9 70,0 Matej Rigo 6   9 Ribarszki Sándor  
6. CHLORYT(POL), 8 69,5 ž. Dušan Andrés 6   7 Cagáň Ján  
7. IRISH HEROES(IRE), 6 69,5 ž. Pavel Kašný 3 1/4   1 Hanáček Jaroslav  
8. FLY BY ME(SVK), 4 65,0 Miroslav Stančík 8   3 Kuchárik Ján  
9. STEFAN, 5 67,0 Lukáš Matuský daleko   4 Holčák Radek  
Z L`AME DU DESERT(FR), 4 63,0 Petr Tůma     11 Rosival Jozef  
ZN CHERI HONEY, 7 67,0 Zdeněk Bodlák     6 Vrba Pavel  
Čas: 03:51,07, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2 3/4-2 3/4-nos-6-6-3 1/4-8-daleko

Majitel: Stáj Žďárský SK, Trenér: Hanáček Jaroslav, Chov: The Jay`s Renny Syndicate

7073 Handicap Tamilay
Rovina III.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
2.200 EUR (1100 - 506 - 330 - 154 - 110)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NELLY`S ROCK(IRE), 6 61,0 ž. Jaroslav Línek BOJ   3 Dohnálek Roman  
2. MENY BAY(IRE), 3 59,0 ž. Zdenko Šmida krk   4 Hlavenka Peter  
3. CALL ME TIGER(SVK), 3 53,0 ž. Katarina Barboríková nos   2 Végh Ludovít  
4. STORMIA, 3 53,0 ž. Zuzana Vokálková 3/4   10 Lehocký Jozef  
5. SUN ERUPTION(FR), 4 64,0 ž. Róbert Šara krk   7 Valachovič Oto  
6. CADUKE(IRE), 3 56,0 žk. Jozef Čekal 3/4   11 Hlavenka Peter  
7. SAJGON(POL), 4 54,5 Michal Abík 1 1/4   5 Kalaš Pavel  
8. AYRAN, 3 57,5 ž. Ján Havlík 2 1/2   8 Juránek Petr  
9. DZANGELA(POL), 4 52,0 Lucia Urbaničová 3 1/4   6 Grupáčová Zuzana  
10. CONNERY(GER), 5 57,5 ž. František Drozda 1 3/4   9 Végh Ludovít  
11. DAIDEGAS(ITY), 5 57,0 Matej Rigo 5   1 Demele Jan  
Čas: 01:27,81, Mezičasy: (14,21-24,07-24,49-25,04)
Výrok: BOJ-krk-nos-3/4-krk-3/4-1 1/4-2 1/2-3 1/4-1 3/4-5

Majitel: Vino - Masaryk s.r.o. (SVK), Trenér: Dohnálek Roman,

7074 Cena Vertikála
Steeplechase - - 3600 m, cena, 4letí a starší
1.800 EUR (900 - 415 - 270 - 125 - 90)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MR ANGEL(IRE), 4 64,0 Lukáš Matuský BOJ   10 Hlavenka Peter  
2. CLODINE(GER), 12 69,5 ž. Pavel Kašný 3/4   9 Seménka Zdeněk  
3. FALCON WING(IRE), 6 68,0 Matej Rigo 8   2 Ribarszki Sándor  
4. SENSIBLE(GER), 9 70,5 ž. Jiří Kousek 3 1/4   5 Dohnálek Roman  
5. NIGHT KING(AUT), 7 68,0 Zdeněk Bodlák 5   4 Holčák František  
6. INKASENT(POL), 5 68,0 Adam Čmiel 3 1/4   11 Hanáček Jaroslav  
7. VALIANT(GER), 8 68,0 Richard Bartoň daleko   1 Ročák Michal  
SN MAKTUM(IRE), 6 68,5 Jan Derych     8 Grupáčová Zuzana  
PN ADEBRETTI, 7 70,5 ž. Dušan Andrés     7 Šomanová Lenka  
ZN JUKIER(POL), 6 68,5 Petr Tůma     6 Katrinec Ivan  
Z BYSTRUŠKA(SVK), 5 69,0 ž. Martin Cagáň     3 Kuchárik Ján  
Čas: 04:24,14, Mezičasy:
Výrok: BOJ-3/4-8-3 1/4-5-3 1/4-daleko

Majitel: Autoopravovňa Strnisko (SVK), Trenér: Hlavenka Peter, Chov: Owenstown Stud

7075 Memoriál MVDr. Tibora Staňu
Rovina II.kat. - 1200 m, cena, 3letí a starší
3.000 EUR (1500 - 690 - 450 - 210 - 150)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SIGN OF THE ZODIAC(IRE), 3 59,0 Nikola Petrlík BOJ   2 Holčák František  
2. DODYBUD(IRE), 4 59,5 ž. Zdenko Šmida 1/2   5 Chodúr Jozef  
3. BIARRITZ(SVK), 4 58,0 ž. Róbert Šara 3/4   6 Kubovičová Zuzana  
4. RED MISSION(GB), 4 59,5 ž. Jan Rája krk   8 Hanáček Jaroslav  
5. ROODEE QUEEN(GB), 5 58,0 ž. Peter Hodáň nos   10 Neumann Werner  
6. DOUBLE PICCOLO(GER), 6 64,0 ž. Jaroslav Línek 1 3/4   4 Chodúr Jozef  
7. MARCUS AURELIUS(FR), 3 56,0 ž. Zuzana Vokálková 2 1/4   1 Holčák Radek  
8. LUMPIK(FR*), 3 56,0 žk. Michal Mach 1/2   9 Wroblewski Grzegorz  
9. BRIGHT SAND(FR), 7 62,5 ž. Ján Havlík 3   7 Juránek Petr  
10. JARIS(IRE), 6 58,0 Miladin Stanarevič 4   11 Dohnálek Roman  
11. WOOLFILLY(IRE), 3 55,0 ž. Petr Foret 1 1/2   3 Luka Václav  
Čas: 01:13,57, Mezičasy: (24,61-24,55-24,41)
Výrok: BOJ-1/2-3/4-krk-nos-1 3/4-2 1/4-1/2-3-4-1 1/2

Majitel: Ray Racing, Trenér: Holčák František, Chov: Doyle J.

7076 Cena Rozmara - I. oddělení
Rovina IV.kat. - 2000 m, cena, 3letí a starší
1.700 EUR (850 - 390 - 255 - 120 - 85)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BELLE MESSAGERE(FR), 5 59,0 ž. Jaroslav Línek JISTĚ   7 Chodúr Jozef  
2. WASSILJEW(IRE), 9 60,5 ž. Jan Rája 1 1/2   8 Dohnálek Roman  
3. ITALIAN STALLION(IRE), 9 61,0 Michal Abík kr.hlava   4 Hanáček Jaroslav  
4. NOEM, 6 63,5 ž. Róbert Šara 2 1/4   5 Lehocký Jozef  
5. MEDIPLOMAT(GB), 5 60,5 ž. Zdenko Šmida 3 1/4   1 Rosival Jozef  
6. MONTINELLO(FR), 9 60,5 ž. Ján Havlík 2 1/4   6 Reindl Alexander  
7. SUNSHINE OF GRACIE(FR), 3 54,0 žk. Michal Mach 2 3/4   10 Juránek Petr  
8. RAMIL AI(SLO), 7 60,5 ž. František Drozda 10   2 Végh Ludovít  
9. ROSE TIGER(GER), 7 59,5 Matej Rigo 4   9 Morávková Jaroslava  
10. ARTORIUS CASTUS(GB), 3 54,0 Nikola Petrlík daleko   3 Holčák František  
Čas: 02:08,32, Mezičasy: (26,00-26,18-25,29-25,95-24,90)
Výrok: JISTĚ-1 1/2-kr.hlava-2 1/4-3 1/4-2 1/4-2 3/4-10-4-daleko

Majitel: EKOLS Skalica, s.r.o. (SVK), Trenér: Chodúr Jozef,

7077 Cena Nagara - II.oddělení
Rovina IV.kat. - 2000 m, cena, 3letí a starší
1.700 EUR (850 - 390 - 255 - 120 - 85)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CONAN ROY(IRE), 4 60,5 ž. Zdenko Šmida LEHCE   6 Hlavenka Peter  
2. LIMONCELLO(GER), 7 60,5 ž. Jaroslav Línek 3 1/4   7 Lehocký Jozef  
3. VITULUS(GER), 8 58,0 Lucia Urbaničová 1/2   8 Hanáček Jaroslav  
4. MARIBELL(SVK), 7 61,0 Lukáš Matuský 2   5 Dohnálek Roman  
5. TIPPERARY BULL(AUT), 3 57,5 ž. František Drozda 1 3/4   9 Ročák Michal  
6. ZACHARY, 4 60,5 ž. Dušan Andrés 1 1/4   2 Šomanová Lenka  
Z NARGIZA(POL), 3 56,5 Jozef Parigál     3 Rosival Jozef  
ZN OLD MALT(IRE), 12 57,0 žk. Eva Vajsnerová     4 Demele Jan  
Nestartovali: PURPLE ROSE(SVK)
Čas: 02:11,99, Mezičasy: (27,64-27,54-27,03-24,92-24,86)
Výrok: LEHCE-3 1/4-1/2-2-1 3/4-1 1/4

Majitel: Autoopravovňa Strnisko (SVK), Trenér: Hlavenka Peter, Chov: Halligan Jim

7078 Cena Vlády
Rovina V.kat. - 1700 m, cena, 3letí a starší
1.200 EUR (600 - 275 - 180 - 85 - 60)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DABIANGO(GER), 3 54,5 ž. Róbert Šara BOJ   4 Chodúr Jozef  
2. SAMOOL(GER), 5 64,0 ž. Petr Foret 3/4   8 Sokol Samuel  
3. READY GREY(SVK), 3 58,5 ž. Zdenko Šmida kr.hlava   7 Sokol Samuel  
4. COLD PLAYER(SLO), 8 61,0 ž. Štefan Budovič krk   5 Valachovič Oto  
5. IZOP(IRE), 6 64,5 Lukáš Matuský hlava   3 Hlavenka Peter  
6. FRANKÓ(HUN), 7 60,0 ž. Ján Havlík 7   2 Reindl Alexander  
7. GLASS OF CHAMPAGNE(SLO), 7 60,0 ž. Jaroslav Línek 2 1/4   6 Lehocký Jozef  
8. SIR MAGNUS, 3 59,0 Matej Rigo 3/4   10 Lehocký Jozef  
9. NEVILLER, 5 60,0 žk. Adam Eliáš 2 3/4   1 Brečka Jaroslav  
10. VAN DAMME(SVK), 3 53,5 ž. Peter Hodáň 19   9 Šebesta L`udovít  
Z FEDERICA(FR), 3 52,0 Michal Abík     11 Stančík Miroslav  
Čas: 01:49,49, Mezičasy: (7,74-24,97-24,92-26,07-25,79)
Výrok: BOJ-3/4-kr.hlava-krk-hlava-7-2 1/4-3/4-2 3/4-19

Majitel: M&S Racing Team SK, Trenér: Chodúr Jozef,