home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2015 2014 2013 2012 2011 27.10.2013 BA 20.10.2013 BA 06.10.2013 BA 22.09.2013 BA 08.09.2013 BA 25.08.2013 BA 18.08.2013 SE 28.07.2013 BA 21.07.2013 BA 06.07.2013 BA 22.06.2013 BA 09.06.2013 BA 02.06.2013 BA 19.05.2013 BA 12.05.2013 BA 05.05.2013 SY 28.04.2013 BA 21.04.2013 BA 14.04.2013 BA
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 19.05.2013 - Bratislava (Slovensko)
stav dráhy: 4.3 (dobrá až měkká / Good to Soft)
7039 Handicap Cataliny
Rovina IV.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
1.700 EUR (850 - 390 - 255 - 120 - 85)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ARY(SVK), 5 52,0 ž. Zdenko Šmida LEHCE   4 Hollý Michal, MVDr.  
2. MENY BAY(IRE), 3 57,0 ž. Stanislav Georgiev 1   7 Hlavenka Peter  
3. QUITY(IRE), 8 57,5 Michal Abík 2   5 Hanáček Jaroslav  
4. ABASKAN(SVK), 4 56,5 ž. František Drozda 1/2   3 Grupáčová Zuzana, Ing.  
5. DZANGELA(POL), 4 58,0 Miladin Stanarevič 1 1/2   8 Grupáčová Zuzana, Ing.  
6. DAIDEGAS(ITY), 5 58,5 ž. Róbert Šara 1/2   6 Demele Jan  
7. SARNIA(IRE), 9 63,0 ž. Peter Hodáň krk   1 Lehocký Jozef  
8. FRANKÓ(HUN), 7 54,0 ž. Ján Havlík 5   2 Reindl Alexander  
Čas: 01:13,81, Mezičasy: (25,28-24,21-24,32)
Výrok: LEHCE-1-2-1/2-1 1/2-1/2-krk-5

Majitel: GBR - RACING, Trenér: Hollý Michal, MVDr.,


7040 Medzinárodné stretnutie žiakov o pohár predsedu Nitrianskeho kraja
Rovina V.kat. - 1700 m, cena, 3letí a starší
1.200 EUR (600 - 275 - 180 - 85 - 60)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LUMINATOR(IRE), 5 61,0 žk. Adam Eliáš LEHCE   5 Brečka Jaroslav  
2. DELIGHT MY FIRE(FR), 3 52,5 žk. Michaela Musialová 1 1/4   1 Bodlák Radim  
3. COLD PLAYER(SLO), 8 61,0 žk. Eva Habajová 1   2 Valachovič Oto, Ing.  
4. MIDALGO(GER), 6 64,0 žk. Philip Donovan 7   8 Cagáň Ján, Ing.  
5. FRANCAIS BALLE(FR), 3 53,5 žk. Marie Trnková 1 3/4   6 Holčák František  
6. WOODLARK(IRE), 7 62,0 žk. Péter Libertényi 2 1/4   4 Tugušev Ramazan  
7. PABENA(GB), 5 59,5 žk. Nikolett Popovics 11   7 Demele Jan  
8. ROMANA(SVK), 6 59,5 žk. Zoja Galbáčová 3 1/4   9 Grupáčová Zuzana, Ing.  
9. GAYIRIN, 9 61,0 žk. Lenka Bázlerová 3   3 Hanáček Pavel, Ing.  
ZN REBELLI YELL(SVK), 5 59,5 žk. Hanka Krůtová     10 Grupáčová Zuzana, Ing.  
Čas: 01:48,68, Mezičasy: (7,72-25,39-25,38-25,88-24,31)
Výrok: LEHCE-1 1/4-1-7-1 3/4-2 1/4-11-3 1/4-3

Majitel: MPL Racing (SVK), Trenér: Brečka Jaroslav, Chov: Grangecon Stud


7041 Memoriál Karola Firbasa
Rovina II.kat. - 2000 m, cena, 4letí a starší
3.000 EUR (1500 - 690 - 450 - 210 - 150)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. QUEBRACHO(SVK), 4 63,5 ž. Jaroslav Línek ZADRŽENĚ   11 Chodúr Jozef  
2. LORD OF GRACIE(FR), 4 59,5 ž. Kenneth Paul Pattinson 4 3/4   1 Juránek Petr  
3. OPENLY(GB), 4 60,0 ž. Zuzana Vokálková krk   9 Holčák Radek  
4. TWIST DANCER, 6 61,5 ž. Jan Rája 1   5 Hanáček Jaroslav  
5. STARFIGHTER, 8 57,5 ž. Stanislav Georgiev krk   10 Demele Jan  
6. MIND THAT TIGER(FR), 4 57,5 ž. Zdenko Šmida krk   4 Ročák Michal  
7. COUNT OF TUSCANY(USA), 7 58,0 ž. Dušan Andrés 1 1/2   6 Brečka Jaroslav  
8. GREEN VALLEYS, 4 63,5 ž. Jaromír Šafář nos   7 Michal Jiří  
9. MONTINELLO(FR), 9 61,5 Lukáš Matuský 1/2   3 Reindl Alexander  
10. DANCING MELODY, 4 62,0 ž. Jan Verner 2 1/4   8 Héč Karel  
11. WASSILJEW(IRE), 9 57,5 ž. Gerlinde Mühlbichler 1 1/2   2 Dohnálek Roman  
12. DUBLÉR, 6 59,5 ž. Róbert Šara 7   12 Suchánek Martin  
Čas: 02:04,59, Mezičasy: (24,67-25,92-25,27-24,87-23,86)
Výrok: ZADRŽENĚ-4 3/4-krk-1-krk-krk-1 1/2-nos-1/2-2 1/4-1 1/2-7

Majitel: Domonkos Komárno, Trenér: Chodúr Jozef, Chov: Domonkos F.


7042 Handicap Master Copyho
Rovina III.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
2.200 EUR (1100 - 505 - 330 - 155 - 110)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LUST, 4 54,0 ž. Zdenko Šmida JISTĚ   9 Holčák František  
2. SHARP BROOK, 5 59,5 ž. Stanislav Georgiev 1   6 Demele Jan  
3. IVORY DAVIS(FR), 4 53,5 am. Tereza Grbavčicová, Mgr. 1 1/4   3 Juránek Petr  
4. DEAR MR FANTASY(IRE), 6 50,0 am. Zuzana Hricová 1 1/4   8 Ročák Michal  
5. SAMANTHA FOR LOVE(GB), 4 63,5 žk. Jozef Čekal 1 1/4   4 Valachovič Oto, Ing.  
6. VITULUS(GER), 8 58,0 Lucia Urbaničová kr.hlava   5 Hanáček Jaroslav  
7. IZOP(IRE), 6 58,5 ž. Jaroslav Línek 1 1/2   1 Hlavenka Peter  
8. JARIS(IRE), 6 58,0 ž. Ján Havlík 1 3/4   2 Dohnálek Roman  
9. VAIT, 5 58,0 ž. František Drozda 5   7 Mocek Květoslav  
Čas: 01:41,96, Mezičasy: (27,99-26,23-24,32-23,42)
Výrok: JISTĚ-1-1 1/4-1 1/4-1 1/4-kr.hlava-1 1/2-1 3/4-5

Majitel: Diamond-UH, Trenér: Holčák František, Chov: Valentová Nicole


7043 Jarná míla
Rovina I.kat. - 1600 m, cena, 4letí a starší
6.000 EUR (3000 - 1500 - 900 - 600)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BAY VATORIA(GER), 4 58,5 ž. Erwin Dubravka LEHCE   1 Mathis Annelies  
2. INDY JONES(GER), 5 59,0 ž. Jaroslav Línek 1 3/4   2 Chodúr Jozef  
3. BRISK MOOS(GB), 5 57,0 ž. Zdenko Šmida krk   5 Chodúr Jozef  
4. PRIME PREACHER(USA), 5 60,0 ž. Jaromír Šafář krk   3 Ročák Michal  
5. AURELIA PIA(GB), 4 55,5 ž. Ján Havlík 1 1/4   4 Kubovičová Zuzana, Ing.  
6. STINGER(GER*), 5 57,5 Matej Rigo krk   7 Holčák František  
7. SUN ERUPTION(FR), 4 57,0 Miladin Stanarevič daleko   6 Valachovič Oto, Ing.  
Čas: 01:39,20, Mezičasy: (28,12-23,81-24,08-23,19)
Výrok: LEHCE-1 3/4-krk-krk-1 1/4-krk-daleko

Majitel: Verl.Hagen Zappe (AUT), Trenér: Mathis Annelies,

Kůň č.1 BAY VATORIA(GER) byl vybrán k dopingové kontrole.



7044 Velká jarná cena
Rovina L - 1700 m, cena, 3letí
21.000 EUR (10500 - 4830 - 3150 - 1470 - 1050)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LEGIONAR(GB), 3 58,0 ž. Zdenko Šmida LEHCE   11 Kubovičová Zuzana, Ing.  
2. RENNY STORM, 3 58,0 ž. Jaromír Šafář 2   6 Michal Jiří  
3. HOT FAVORITE(FR), 3 58,0 ž. Ján Havlík 3 1/4   9 Holčák František  
4. ACTION PLEASE(GER), 3 58,0 Tomáš Bitala 3/4   2 Hillis John David  
5. KAROV(IRE), 3 58,0 ž. Róbert Šara krk   12 Kubovičová Zuzana, Ing.  
6. WHITE MOTIV(GB), 3 58,0 ž. Jan Rája 3/4   3 Vocásková Helena  
7. ORATORY DAVIS(FR), 3 58,0 ž. Kenneth Paul Pattinson 1   7 Juránek Petr  
8. WANDUKE(IRE), 3 58,0 ž. Stanislav Georgiev 1/2   4 Hlavenka Peter  
9. KRÖSUS(GER), 3 58,0 ž. Dušan Andrés 3   1 Cagáň Ján, Ing.  
10. RABBIT THOMAS(IRE), 3 58,0 ž. Jan Verner 4 1/4   5 Petrlík Allan  
11. SOLAR POWER(GER), 3 58,0 ž. Jaroslav Línek 7   8 Záhorová Eva  
12. ZWEGAT(GER), 3 58,0 ž. Erwin Dubravka 3 1/4   10 Mathis Annelies  
Čas: 01:44,38, Mezičasy: (7,42-24,94-24,21-24,62-23,19)
Výrok: LEHCE-2-3 1/4-3/4-krk-3/4-1-1/2-3-4 1/4-7-3 1/4

Majitel: UMC, Trenér: Kubovičová Zuzana, Ing., Chov: Stiftung Gest.Fährhof

Koně č.11 LEGIONAR(GB) a č.6 RENNY STORM byli vybráni k dopingové kontrole.



7045 Cena Víchora
Steeplechase - - 3800 m, cena, 5letí a starší
1.700 EUR (850 - 425 - 255 - 170)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MR YOCKER, 7 66,0 ž. Pavel Kašný LEHCE   1 Theimer Milan, Ing.  
2. ELEGANT DEVIL(GER), 9 67,0 Lukáš Matuský 3 1/2   5 Hlavenka Peter  
3. BUSHIDO(POL), 5 68,0 ž. Dušan Andrés 7   2 Hanáček Jaroslav  
D HIT, 10 63,5 Adam Čmiel 5   7 Mocek Květoslav  
4. ADEBRETTI, 7 66,0 ž. Marek Stromský 4   6 Šomanová Lenka, Ing.  
5. GUALLATIRI(GB), 10 61,5 Jan Derych 8   3 Grupáčová Zuzana, Ing.  
Nestartovali: HOLY LIFE
Čas: 04:45,79, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-3 1/2-7-5-4-8

Majitel: Orling, Trenér: Theimer Milan, Ing., Chov: Nisa Union s.r.o.


7046 Cena Miderosa
Rovina IV.kat. - 3300 m, cena, 4letí a starší
1.700 EUR (850 - 390 - 255 - 120 - 85)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FINAL FLASH(GER), 7 64,0 ž. Jaroslav Línek LEHCE   12 Brečka Jaroslav  
2. JUKIER(POL), 6 61,5 Lukáš Matuský 2 1/4   10 Katrinec Ivan  
3. BADGUY(IRE), 6 61,5 žk. Jozef Čekal 1 1/4   5 Valachovič Oto, Ing.  
4. LUKYTTA, 7 64,0 Marek Stromský 8   9 Šomanová Lenka, Ing.  
5. DALIYNI(IRE), 5 64,0 ž. Kenneth Paul Pattinson krk   2 Juránek Petr  
6. SIENIT(GER*), 6 69,0 ž. Jaromír Šafář 1 1/4   4 Suchánek Martin  
7. LUCKY LUKE(AUT), 4 64,0 ž. Jan Verner 2 1/2   7 Kroutilík Jaroslav  
8. GALANTERY(FR), 5 62,5 ž. Róbert Šara 4 1/4   1 Demele Jan  
9. YERBA MATE(ITY), 4 64,0 ž. Dušan Andrés 14   11 Cagáň Ján, Ing.  
10. MURPHOSIS(SVK), 4 62,5 ž. Gerlinde Mühlbichler 3 3/4   3 Cagáň Ján, Ing.  
Nestartovali: DOBRY-POCZATEK(POL), WAAJIDA(GB)
Čas: 03:49,88, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-2 1/4-1 1/4-8-krk-1 1/4-2 1/2-4 1/4-14-3 3/4

Majitel: OMS (SVK), Trenér: Brečka Jaroslav, Chov: Kevork Nercessian