home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 16.10.2011 - Bratislava (Slovensko)
stav dráhy: 4.7 (dobrá až měkká / Good to Soft)
7121 Cena Dark Marbla
Rovina IV.kat. - 1600 m, cena, 2letí
1.500 EUR (750 - 345 - 225 - 105 - 75)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MIND THAT TIGER(FR), 2 57,5 ž. Ján Havlík BOJ   6 Ročák Michal  
2. DZORDZETA(POL), 2 55,5 ž. Róbert Šara 1   5 Brečka Jaroslav  
3. DANCING FIRE(SVK), 2 56,5 ž. Zdenko Šmida kr.hlava   10 Chodúr Jozef  
4. DZANGELA(POL), 2 55,5 ž. František Drozda 3/4   7 Grupáčová Zuzana  
5. MR ANGEL(IRE), 2 58,0 ž. Jaroslav Línek 1 3/4   2 Lehocký Jozef  
6. ILKE(IRE), 2 55,5 am. Peter Hodáň 7   4 Lehocký Jozef  
7. CECILKA, 2 54,0 Zuzana Vokálková 8   3 Podhányi Jan  
8. BAZY(IRE), 2 55,5 Gerlinde Mühlbichler 6   8 Valachovič Oto  
9. GREAT SOLUTION(IRE), 2 56,5 Bibiana Šmidová 6   1 Kubovičová Zuzana  
Nestartovali: LA CORUNA
Čas: 01:45,94, Mezičasy: (28,16-26,17-25,91-25,70)
Výrok: BOJ-1-kr.hlava-3/4-1 3/4-7-8-6-6

Majitel: FeD, spol. s r.o. (SVK), Trenér: Ročák Michal,

7122 Cena Tribal Instincta
Rovina III.kat. - 1700 m, cena, 3letí a starší
2.000 EUR (1000 - 460 - 300 - 140 - 100)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. EASY TIGER(GER), 5 63,5 ž. Jaroslav Línek JISTĚ   6 Kubovičová Zuzana  
2. GENY BEY(IRE), 3 60,0 ž. Zdenko Šmida 2   8 Sokol Samuel  
3. JUST CHIEF(POL), 4 58,0 Martin Piruch 3   1 Zachovalová Kamila  
4. JUBILANTKA(IRE), 3 55,0 Katarina Barboríková 1/2   4 Urbaničová Jaroslava  
5. LÁLÁ, 8 61,0 ž. František Drozda 1 3/4   3 Bodlák Radim  
6. OLD MALT(IRE), 10 57,0 žk. Eva Vajsnerová krk   9 Demele Jan  
7. DYSPI(POL), 4 60,0 am. Peter Hodáň nos   5 Kalaš Pavel  
8. NELLY`S ROCK(IRE), 4 60,0 Gerlinde Mühlbichler 7   7 Dohnálek Roman  
9. LIMITID, 3 56,5 ž. Štefan Budovič 19   2 Hanáček Pavel  
Čas: 01:51,19, Mezičasy: (7,26-28,16-26,36-24,97-24,44)
Výrok: JISTĚ-2-3-1/2-1 3/4-krk-nos-7-19

Majitel: OMS (SVK), Trenér: Kubovičová Zuzana, Ing., Chov: Gutschow H. K.

7123 Cena Call Me Xely
Proutky - - 3000 m, cena, 3letí
1.500 EUR (750 - 345 - 225 - 105 - 75)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HANDSOME JACK(IRE), 3 70,5 ž. Marek Stromský LEHCE   7 Holčák František  
2. VIVE PAOLO(GER), 3 66,0 Martin Cagáň 4 1/4   5 Cagáň Ján  
3. VIRGINIA HILL(IRE), 3 61,0 Ján Mach, MVDr. 3 3/4   4 Kalaš Pavel  
4. BYSTRUŠKA(SVK), 3 64,0 Miroslav Stančík 1 1/4   2 Kuchárik Ján  
5. LIGOLETTO, 3 65,0 Michal Kubík 3/4   1 Cagáň Ján  
6. MR PAMPERITO(SVK), 3 68,0 ž. Jaroslav Brečka 4 1/4   8 Brečka Jaroslav  
7. MACABEA, 3 66,0 Lukáš Matuský 16   3 Hanáček Jaroslav  
Nestartovali: SOPRANO(POL)
Čas: 03:40,74, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-4 1/4-3 3/4-1 1/4-3/4-4 1/4-16

Majitel: Monte Negro, Trenér: Holčák František, Chov: Walshe L.A.

7124 Memoriál Adolfa a Richarda Weissovcov
Rovina II.kat. - 1600 m, cena, 2letí
2.200 EUR (1100 - 550 - 330 - 220)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TYLLER, 2 58,0 ž. Jaroslav Línek JISTĚ   2 Brečka Jaroslav  
2. FENIX(SVK), 2 57,0 ž. Štefan Budovič 1 3/4   3 Urbaničová Jaroslava  
3. CHERRY BERRY(SVK), 2 56,0 ž. František Drozda 1   1 Chodúr Jozef  
4. DANCING MELODY, 2 56,0 ž. Ján Havlík 4 3/4   7 Morávková Jaroslava  
5. VAGOSH(SVK), 2 57,0 ž. Zdenko Šmida 2 1/2   6 Kubovičová Zuzana  
6. WINDY STAR(SVK), 2 56,0 ž. Róbert Šara 5   5 Kubovičová Zuzana  
7. RADISSON BLU(SVK), 2 56,0 Martin Piruch 12   4 Hanáček Jaroslav  
Čas: 01:44,74, Mezičasy: (28,89-26,27-25,21-24,37)
Výrok: JISTĚ-1 3/4-1-4 3/4-2 1/2-5-12

Majitel: MPL Racing (SVK), Trenér: Brečka Jaroslav, Chov: Piskla Miroslav-MPL

7125 Cena Železníka
Steeplechase - - 4500 m, cena, 5letí a starší
2.000 EUR (1000 - 500 - 300 - 200)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. OCTON(GER), 7 63,0 Lukáš Matuský BOJ   5 Ročák Michal  
2. BODYGUARD(POL), 5 65,0 Miroslav Stančík 1/2   3 Ročák Michal  
3. QUAI BRANY(FR), 5 68,0 ž. Jaroslav Brečka 4 1/2   2 Rosival Jozef  
4. PLAYLETA, 9 63,5 Ján Mach, MVDr. daleko   1 Theimer Milan  
5. KARLSBAD(GER), 8 71,0 ž. Marek Stromský 3 3/4   4 Holčák František  
Nestartovali: HIDALGO(SLO)
Čas: 05:44,16, Mezičasy:
Výrok: BOJ-1/2-4 1/2-daleko-3 3/4

Majitel: Roky Racing, Trenér: Ročák Michal, Chov: Gest.Pfauenhof

7126 Memoriál RNDr. Juraja Gressnera
Rovina II.kat. - 2000 m, cena, 3letí a starší
2.200 EUR (1100 - 505 - 330 - 155 - 110)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BRITON TRACK(SVK), 4 64,5 ž. Jaroslav Línek V. LEHCE   1 Kubovičová Zuzana  
2. MARIBELL(SVK), 5 61,5 ž. Ján Havlík 5   3 Dohnálek Roman  
3. COLD PLAYER(SLO), 6 60,0 ž. František Drozda 6   2 Valachovič Oto  
4. AIOLOS(SVK), 4 59,5 Gerlinde Mühlbichler 9   7 Stančík Miroslav  
5. REPLICA TRACK(SVK), 4 59,0 ž. Zdenko Šmida 8   4 Dohnálek Roman  
6. FIONA(SVK), 3 56,5 Martin Piruch 18   5 Kuchárik Ján  
Nestartovali: EL ALAMIEN(SVK), VADUAL(SLO)
Čas: 02:10,89, Mezičasy: (25,31-27,06-27,16-25,48-25,88)
Výrok: VELMI LEHCE-5-6-9-8-18

Majitel: PD Senica (SVK), Trenér: Kubovičová Zuzana, Ing.,

7127 Handicap First Solara
Rovina IV.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
1.600 EUR (800 - 370 - 240 - 110 - 80)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DAIME(IRE), 3 64,0 ž. Jaroslav Línek JISTĚ   8 Lehocký Jozef  
2. ASKJA(IRE), 5 54,5 am. Peter Hodáň 3/4   7 Lehocký Jozef  
3. PEDRICA, 4 57,5 ž. Zdenko Šmida 2 1/2   3 Váňová Hana  
4. FLORIANA(SLO), 6 53,5 Zuzana Vokálková 1 1/4   5 Stančík Miroslav  
5. VERYA, 4 57,0 ž. Róbert Šara krk   1 Šebesta L`udovít  
6. PEPEJEAN(SVK), 4 61,0 ž. Štefan Budovič 1   4 Váňová Hana  
7. VIPER(SVK), 4 56,0 ž. Ján Havlík 2   2 Šebesta L`udovít  
8. EARLIEN, 5 58,0 Martin Piruch 1 1/4   6 Demele Jan  
Čas: 01:16,28, Mezičasy: (26,12-25,19-24,97)
Výrok: JISTĚ-3/4-2 1/2-1 1/4-krk-1-2-1 1/4

Majitel: Autoopravovňa Strnisko (SVK), Trenér: Lehocký Jozef,