home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 21.08.2011 - Senica (Slovensko)
stav dráhy: 3.0 (dobrá až pevná / Good to Firm)
7084 Cena EMOP Vladimír Juriga, Moravský Svatý Ján a Vadual AGRO, s.r.o., Moravský Svatý Ján
Rovina III.kat. - 1000 m, cena, 2letí
1600 EUR (800 - 400 - 240 - 160 - 0)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BIARRITZ(SVK), 2 54,0 ž. Zdenko Šmida V. LEHCE   2 Kubovičová Zuzana  
2. WINDY STAR(SVK), 2 55,0 Bibiana Šmidová 5   3 Kubovičová Zuzana  
3. BERENIQUE, 2 55,0 Katarina Barboríková 1 3/4   5 Hanáček Jaroslav  
4. INOCENTYNA(POL), 2 55,0 ž. Štefan Budovič krk   1 Brečka Jaroslav  
5. HOLANDA(POL), 2 52,5 am. Peter Hodáň 5   4 Kalaš Pavel  
Čas: 01:03,18, Mezičasy: ()
Výrok: VELMI LEHCE 5-1 3/4-krk-5

Majitel: PD Senica (SVK), Trenér: Kubovičová Zuzana, Ing., Chov: PD Senica

7085 Cena OMS, spol.s r.o., Dojč a Univerzál MZ & MZ, s.r.o., Dunajská Streda
Rovina IV.kat. - 2300 m, cena, 3letí a starší
1400 EUR (700 - 350 - 210 - 140 - 0)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. EASY TIGER(GER), 5 59,0 ž. Zdenko Šmida ZADRŽENĚ   3 Kubovičová Zuzana  
2. HOLDFÉNY(GER), 4 61,0 Lukáš Matuský 4   4 Rosival Jozef  
3. REDWALS(GB), 5 62,0 am. Peter Hodáň 6   5 Lehocký Jozef  
4. SENSIBLE(GER), 7 58,0 žk. Matej Rigo 11   2 Dohnálek Roman  
5. MADYLAN(SVK), 3 56,0 ž. Štefan Budovič 11   6 Šebesta L`udovít  
DD LAISKAS, 7 60,0 am. Simone Alexandra Hauer daleko   1 Hanáček Jaroslav  
Čas: 02:30,57, Mezičasy: ()
Výrok: ZADRŽENĚ 4-6-11-11-daleko

Majitel: OMS (SVK), Trenér: Kubovičová Zuzana, Ing., Chov: Gutschow H. K.

7086 Cena AGROPRET - PULZ, a.s., Bratislava
Rovina IV.kat. - 1000 m, handicap, 3letí a starší
1400 EUR (700 - 350 - 210 - 140 - 0)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MARMON, 7 55,5 ž. Zdenko Šmida JISTĚ   3 Brečka Jaroslav  
2. QUITY(IRE), 6 60,5 Lukáš Matuský 1 1/2   6 Břečková Veronika  
3. VERYA, 4 58,0 žk. Matej Rigo 1 3/4   4 Šebesta L`udovít  
4. FRANKÓ(HUN), 5 57,0 am. Michala Kucháriková 3   1 Végh Ludovít  
5. FLORIANA(SLO), 6 55,0 Katarina Barboríková 1 1/4   5 Stančík Miroslav  
6. ASKJA(IRE), 5 50,5 am. Peter Hodáň 2   2 Lehocký Jozef  
7. SORENTA(IRE), 5 55,0 ž. Štefan Budovič 10   7 Grupáčová Zuzana  
Čas: 01:01,30, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 1 1/2-1 3/4-3-1 1/4-2-10

Majitel: Farby Laky Šara, Trenér: Brečka Jaroslav, Chov: Hřebčín Napajedla

7087 Cena Ematech - technológie, s.r.o., Lužianky a Technické služby Senica, a.s.
Rovina III.kat. - 1750 m, cena, 3letí a starší
1700 EUR (850 - 425 - 255 - 170 - 0)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RAIMOND(GER), 4 62,0 ž. Zdenko Šmida ZADRŽENĚ   6 Kubovičová Zuzana  
2. CEDEBAK(AUT), 4 60,5 Lukáš Matuský 7   5 Mathis Annelies  
3. GENY BEY(IRE), 3 57,0 am. Peter Hodáň 1 1/4   1 Sokol Samuel  
4. CHERRY NOR(SVK), 4 58,0 žk. Matej Rigo 1/2   7 Kalaš Pavel  
5. BYSTRÍK(SVK), 3 56,5 ž. Štefan Budovič 7   2 Kubovičová Zuzana  
6. OGLALA(GER), 4 58,0 Bibiana Šmidová 5   4 Valachovič Oto  
Nestartovali: QUAI BRANY(FR)
Čas: 01:49,82, Mezičasy: ()
Výrok: ZADRŽENĚ 7-1 1/4-1/2-7-5

Majitel: OMS (SVK), Trenér: Kubovičová Zuzana, Ing., Chov: Gest.Küssaburg

7088 Cena Alchem, spol. s r.o., Senica
Steeplechase crosscountry - - 3400 m, cena, 4letí a starší
1700 EUR (850 - 425 - 255 - 170 - 0)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NIGHT DARK(GER), 4 61,0 Lukáš Matuský JISTĚ   2 Hanáček Jaroslav  
2. CARDAM(FR), 7 70,0 ž. Jaroslav Brečka 1   5 Brečka Jaroslav  
3. SANTIAGO(SLO), 9 66,5 žk. Matej Rigo 2 1/4   6 Rosival Jozef  
4. RAIN MAN(SLO), 10 68,5 žk. Richard Bartoň 8   3 Kubovičová Zuzana  
5. RAVENSWOOD(SLO), 11 70,0 Jozef Ralbovský daleko   4 Kubovičová Zuzana  
ZN TANGER(POL), 7 68,5 Martin Cagáň     1 Rosival Jozef  
Čas: 03:59,94, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 1-2 1/4-8-daleko

Majitel: MPL Racing (SVK), Trenér: Hanáček Jaroslav, Chov: Piskla Miroslav-MPL

7089 Cena MJM Litovel a.s.
Rovina V.kat. - 1750 m, handicap, 3letí a starší
1100 EUR (550 - 275 - 165 - 110 - 0)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LOTTA LOVE, 3 56,5 ž. Zdenko Šmida JISTĚ   6 Hanáček Jaroslav  
2. DAIME(IRE), 3 61,0 am. Peter Hodáň 1 1/2   3 Lehocký Jozef  
3. PEPEJEAN(SVK), 4 61,0 Lukáš Matuský 3/4   4 Váňová Hana  
4. GALIJA(SVK), 4 59,0 am. Michala Kucháriková 3 3/4   5 Végh Ludovít  
5. CHICHEN ITZA(POL), 3 58,0 žk. Matej Rigo 7   1 Kalaš Pavel  
6. INKAS(POL), 5 56,0 ž. Štefan Budovič 3 1/4   2 Stančík Miroslav  
Čas: 01:53,10, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 1 1/2-3/4-3 3/4-7-3 1/4

Majitel: MPL Racing (SVK), Trenér: Hanáček Jaroslav, Chov: Piskla Miroslav-MPL