home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 12.06.2011 - Topolčianky (Slovensko)
stav dráhy: 3.9 (dobrá / Good)
7050 Handicap Viazmy
Rovina IV.kat. - 1250 m, handicap, 3letí a starší
1400 EUR (700 - 320 - 210 - 100 - 70)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LONGMUS, 3 59,0 ž. Jaroslav Línek BOJ   8 Okleštěk Miloslav  
2. ROYALORIEN(GB), 3 58,5 žk. Martin Piruch 1/2   2 Sokol Samuel  
3. QUITY(IRE), 6 59,5 ž. František Drozda hlava   4 Břečková Veronika  
4. AYDIN(IRE), 4 61,0 ž. Zdenko Šmida 3/4   6 Grupáčová Zuzana  
5. CORTESSION(POL), 13 66,5 ž. Róbert Šara 2   5 Grupáčová Zuzana  
6. FLORIANA(SLO), 6 53,0 Zuzana Vokálková 3/4   3 Stančík Miroslav  
7. ASKJA(IRE), 5 52,0 am. Peter Hodáň 1 1/4   1 Lehocký Jozef  
8. VIPER(SVK), 4 55,0 žk. Jozef Čekal 3 1/2   7 Šebesta L`udovít  
Čas: 01:17,20, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ 1/2-hlava-3/4-2-3/4-1 1/4-3 1/2

Majitel: Stáj El Halem Okleštěk, Trenér: Okleštěk Miloslav, Chov: Okleštěk M.

7051 Cena Miderosa
Proutky - - 3000 m, cena, 4letí a starší
1600 EUR (800 - 370 - 240 - 110 - 80)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SO FANTASTIC(GB), 5 69,5 ž. Jaroslav Brečka LEHCE   10 Brečka Jaroslav  
2. STEFANY(SLO), 6 64,0 žk. Matej Rigo 3   3 Hanáček Jaroslav  
3. PISTENTEUFEL(AUT), 6 70,0 am. Radovan Vicen 8   1 Cagáň Ján  
4. CHERRY PULP(SVK), 4 61,0 Lukáš Matuský daleko   9 Hanáček Jaroslav  
5. DOUCE PARIS(GER), 10 67,0 Libor Sedlář 3/4   4 Sokol Samuel  
6. CARAMEL POPCORN(SLO), 5 67,0 Michal Kubík 7   8 Lysý Tomáš  
7. INKAS(POL), 5 67,0 Miroslav Stančík krk   7 Stančík Miroslav  
ZN SHALANDO, 4 67,0 Martin Cagáň     2 Cagáň Ján  
ZN REPLICA TRACK(SVK), 4 63,5 Jan Derych     5 Dohnálek Roman  
Nestartovali: ADEBRETTI, BAMBINA(POL), CAKE OF LUCK(IRE), KEY OF BISCAYE(IRE)
Čas: 03:24,08, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 3-8-daleko-3/4-7-krk

Majitel: MPL Racing (SVK), Trenér: Brečka Jaroslav, Chov: Gest.Görlsdorf

7052 Cena Salvatora
Rovina IV.kat. - 2200 m, cena, 3letí a starší
1400 EUR (700 - 320 - 210 - 100 - 70)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BELLE MESSAGERE(FR), 3 54,5 ž. Zdenko Šmida BOJ   7 Chodúr Jozef  
2. SENSIBLE(GER), 7 60,5 Lukáš Matuský krk   5 Dohnálek Roman  
3. SENATOR, 3 55,0 žk. Štefan Budovič 2   6 Holčák František  
4. BYSTRUŠKA(SVK), 3 52,5 Kateřina Palupčíková 3/4   9 Kuchárik Ján  
5. CHESTION(POL), 3 53,0 Zuzana Vokálková 3   8 Stančík Miroslav  
6. KALSHA(IRE), 5 62,5 am. Peter Hodáň 4 1/4   3 Lehocký Jozef  
7. HOLY LIFE, 4 60,0 ž. Jaroslav Línek 1 3/4   1 Demele Jan  
8. KOPAL(POL), 3 55,0 žk. Jozef Čekal 3/4   4 Kalaš Pavel  
9. VIVE PAOLO(GER), 3 54,0 žk. Martin Piruch 4 1/4   2 Cagáň Ján  
10. MY GREAT(POL), 3 55,0 ž. František Drozda 3 1/4   10 Valachovič Oto  
Čas: 02:21,60, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ krk-2-3/4-3-4 1/4-1 3/4-3/4-4 1/4-3 1/4

Majitel: BLASKAN SK, Trenér: Chodúr Jozef,

7053 Memoriál Emila Šulgana
Rovina II.kat. - 1700 m, cena, 3letí a starší
2500 EUR (1250 - 575 - 375 - 175 - 125)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ISALIK(GER), 6 60,5 ž. Jaroslav Línek V. LEHCE   6 Morávková Jaroslava  
2. SIENIT(GER*), 4 60,5 ž. Róbert Šara 3 1/4   5 Suchánek Martin  
3. BASS ROCK(GB), 4 60,5 Zuzana Vokálková 3 1/4   3 Holčák Radek  
4. ALPINE SURI(IRE), 4 60,5 ž. Zdenko Šmida 3   4 Lehocký Jozef  
5. BLUFF(FR), 5 60,5 ž. František Drozda 2 1/4   7 Molnár Orsolya  
6. OLD MALT(IRE), 10 60,5 žk. Martin Piruch krk   8 Havlíčková Zdena  
7. DYSPI(POL), 4 63,0 žk. Jozef Čekal 5   2 Kalaš Pavel  
8. DAIDEGAS(ITY), 3 55,0 žk. Štefan Budovič 18   1 Demele Jan  
Čas: 01:44,97, Mezičasy: ()
Výrok: VELMI LEHCE 3 1/4-3 1/4-3-2 1/4-krk-5-18

Majitel: Mostry Senica (SVK), Trenér: Morávková Jaroslava, MVDr., Chov: Frau Chop T.

7054 Cena Graduala
Steeplechase - - 3600 m, cena, 5letí a starší
1700 EUR (850 - 390 - 255 - 120 - 85)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LINGARRY(FR), 5 68,0 ž. Radek Havelka LEHCE   3 Holčák Radek  
2. RAIN MAN(SLO), 10 67,5 Lukáš Matuský 4 1/2   5 Kubovičová Zuzana  
3. MARQUIS, 5 70,0 Miroslav Stančík 6   4 Chodúr Jozef  
4. HIDALGO(SLO), 7 68,0 am. Radovan Vicen daleko   2 Cagáň Ján  
5. ČALUKI(SLO), 5 67,0 Martin Cagáň 1/2   1 Cagáň Ján  
SN BANZAI(GER), 7 68,5 ž. Bohuslav Mátl     9 Šomanová Lenka  
ZN BOX HILL(USA), 6 68,0 ž. Jaroslav Brečka     6 Brečka Jaroslav  
ZN RED STAR, 8 66,0 Libor Sedlář     8 Sokol Samuel  
Nestartovali: STEVERO
Čas: 04:30,28, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 4 1/2-6-daleko-1/2

Majitel: Vasury Kolesa, Trenér: Holčák Radek, Chov: Gilles G.

7055 Handicap San Roque
Rovina III.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
1700 EUR (850 - 425 - 255 - 170 - 0)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LILLIFEE(GER), 5 53,0 am. Peter Hodáň LEHCE   1 Lehocký Jozef  
2. MAX GEORGE(GB), 3 54,5 ž. Róbert Šara 3   3 Kubovičová Zuzana  
3. SHARP BROOK, 3 54,0 Zuzana Vokálková 2   6 Holčák František  
4. COLD PLAYER(SLO), 6 62,0 ž. Jaroslav Línek hlava   4 Valachovič Oto  
5. DUBLÉR, 4 57,5 žk. Štefan Budovič 3/4   5 Suchánek Martin  
6. CHERRY NOR(SVK), 4 57,0 žk. Jozef Čekal 2   7 Kalaš Pavel  
7. MAKTUM(IRE), 4 54,0 žk. Martin Piruch 6   2 Grupáčová Zuzana  
Čas: 01:39,55, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 3-2-hlava-3/4-2-6

Majitel: Autoopravovňa Strnisko (SVK), Trenér: Lehocký Jozef,