home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 31.10.2010 - Bratislava (Slovensko)
stav dráhy: 4.8 (měkká / Soft)
7144 Cena Kansasa
Rovina III.kat. - 1400 m, cena, 2letí
2000 EUR (1000 - 460 - 300 - 140 - 100)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. STINGER(GER*), 2 54,5 Zuzana Vokálková JISTĚ   9 Holčák František  
2. CONNERY(GER), 2 56,0 ž. Zdenko Šmida 2 1/2   3 Kalaš Pavel  
3. JUST FLY(POL), 2 55,5 ž. Václav Janáček 1 1/2   6 Zachovalová Kamila  
4. VOLTRACK(SVK), 2 52,5 žk. Martin Piruch hlava   7 Šebesta L`udovít  
5. CARPATTY QUEEN(GB), 2 57,5 žk. Matej Rigo kr.hlava   1 Kubík Petr  
6. PRIMA LUNETTE, 2 54,0 ž. Róbert Šara 2 1/4   4 Kalaš Pavel  
7. DAIME(IRE), 2 53,5 am. Peter Hodáň 5   8 Sokol Samuel  
8. TATACOA(POL), 2 51,5 Kateřina Palupčíková hlava   5 Kalaš Pavel  
9. MISS SPECTRA(IRE), 2 55,0 ž. František Drozda 17   10 Shapovalova Kristína  
10. CHESTION(POL), 2 56,0 Bibiana Šmidová 12   2 Stančík Miroslav  
Čas: 01:29,80, Mezičasy: (14,57-24,16-25,54-25,53)
Výrok: JISTĚ 2 1/2-1 1/2-hlava-kr.hlava-2 1/4-5-hlava-17-12

Majitel: K-K Metal a.s., Trenér: Holčák František, Chov: K-K Metal, a.s.

Kůň č.2 CHESTION(POL) ztratil na startu asi 3 délky.


7145 Cena Warnera
Rovina V.kat. - 1100 m, cena, 3letí a starší
1300 EUR (650 - 300 - 195 - 90 - 65)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CAKE OF LUCK(IRE), 4 60,0 ž. Václav Janáček BOJ   4 Valachovič Oto  
2. SLOVAK GOLD(SLO), 8 58,0 ž. František Drozda 1   1 Sokol Samuel  
3. DIAMOND POWER(POL), 10 61,0 ž. Jaroslav Línek 4   2 Grupáčová Zuzana  
4. PEPEJEAN(SVK), 3 57,5 ž. Zdenko Šmida 2   6 Váňová Hana  
5. ARETA(POL), 7 54,0 am. Jaroslava Mikuličová 1 1/2   7 Grupáčová Zuzana  
6. VAYONA(SLO), 4 52,0 Kateřina Palupčíková 1   3 Šebesta L`udovít  
7. LASKER(SLO), 5 56,0 ž. Róbert Šara 6   8 Lysý Tomáš  
8. SORENTA(IRE), 4 51,0 am. Jana Kempe 7   5 Grupáčová Zuzana  
Čas: 01:07,58, Mezičasy: (18,82-24,17-24,59)
Výrok: BOJ 1-4-2-1 1/2-1-6-7

Majitel: MN Racing (SVK), Trenér: Valachovič Oto, Ing., Chov: O`Reilly L.

7146 Cena Tempeltänzera
Rovina III.kat. - 2400 m, cena, 3letí a starší
2200 EUR (1100 - 550 - 330 - 220 - 0)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SZKOT(POL), 8 61,0 žk. Matej Rigo LEHCE   2 Kalaš Pavel  
2. GUALLATIRI(GB), 7 59,5 am. Jaroslava Mikuličová 2 1/2   1 Grupáčová Zuzana  
3. REDCLIFF(GER), 6 63,5 ž. Jaroslav Línek 3 1/4   6 Morávková Jaroslava  
4. CHARRIOT, 6 60,5 ž. Václav Janáček 2 3/4   4 Dohnálek Roman  
5. IZOP(IRE), 3 59,0 ž. František Drozda 5   3 Lehocký Jozef  
6. EXTREME GREEN(GB), 3 56,0 am. Peter Hodáň 12   5 Sokol Samuel  
Čas: 02:43,65, Mezičasy: (30,67-27,44-29,12-28,25-24,28-23,89)
Výrok: LEHCE 2 1/2-3 1/4-2 3/4-5-12

Majitel: Stajňa VETIS PLUS, Trenér: Kalaš Pavel, Ing.,

Kůň č.2 SZKOT(POL) byl vybrán k dopingové kontrole.


7147 Cena grófa Jozefa Huňadyho
Rovina II.kat. - 1700 m, handicap, 3letí a starší
2900 EUR (1450 - 665 - 435 - 205 - 145)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BRITON TRACK(SVK), 3 56,5 ž. Zdenko Šmida ZADRŽENĚ   3 Kubovičová Zuzana  
2. COX ORION(GB), 3 56,5 ž. František Drozda 3 3/4   4 Lehocký Jozef  
3. OLD MALT(IRE), 9 57,0 ž. Václav Janáček 3 1/4   8 Havlíčková Zdena  
4. MARION(SVK), 6 52,0 Kateřina Palupčíková hlava   2 Heleši Roman  
5. SUMMER SHIFT(GER), 4 60,0 ž. Jaroslav Línek krk   5 Kalaš Pavel  
6. COLD PLAYER(SLO), 5 52,0 žk. Martin Piruch 1/2   1 Valachovič Oto  
7. APINOA, 4 56,0 Zuzana Vokálková 4 3/4   6 Váňová Hana  
Nestartovali: JUST CHIEF(POL)
Čas: 01:50,26, Mezičasy: (8,87-26,90-25,96-23,99-24,54)
Výrok: ZADRŽENĚ 3 3/4-3 1/4-hlava-krk-1/2-4 3/4

Majitel: PD Senica (SVK), Trenér: Kubovičová Zuzana, Ing.,

7148 Cena Masiniho
Proutky - - 3300 m, cena, 4letí a starší
1800 EUR (900 - 450 - 270 - 180 - 0)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PEPPEROUS(GER), 6 70,5 Martin Cagáň ZADRŽENĚ   6 Cagáň Ján  
2. RARE DELIGHT(IRE), 7 70,0 Rostislav Benš daleko   2 Wroblewski Grzegorz  
3. CLODINE(GER), 9 67,0 ž. Pavel Kašný 10   5 Kašný Pavel  
4. MR MILLIONAIRE(GER), 4 64,0 Josef Sovka 4   7 Holčák František  
5. FREDERICK OZANAM(IRE), 6 69,0 ž. Jaroslav Brečka krk   4 Brečka Jaroslav  
6. PISTENTEUFEL(AUT), 5 67,5 am. Radovan Vicen daleko   1 Cagáň Ján  
Nestartovali: BODYGUARD(POL)
Čas: 03:47,74, Mezičasy: ()
Výrok: ZADRŽENĚ daleko-10-4-krk-daleko

Majitel: Vimar (SVK), Trenér: Cagáň Ján, Ing., Chov: Müllern M.

Kůň č.6 PEPPEROUS(GER) byl vybrán k dopingové kontrole.


7149 Handicap Power Movesa - I.oddělení
Rovina IV.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
1700 EUR (850 - 390 - 255 - 120 - 85)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NIGHT DARK(GER), 3 51,0 Kateřina Palupčíková LEHCE   9 Hanáček Jaroslav  
2. FIRENZE(GER), 3 62,0 ž. František Drozda 2 1/2   5 Sokol Samuel  
3. AYDIN(IRE), 3 55,5 ž. Václav Janáček 2 1/2   2 Grupáčová Zuzana  
4. AIOLOS(SVK), 3 52,0 ž. Zdenko Šmida hlava   4 Mlčúch Anton  
5. LORD(POL), 6 63,5 ž. Jaroslav Línek 3 3/4   7 Sokol Samuel  
6. HOHENRIEDER(AUT), 4 54,0 Zuzana Vokálková 2 1/2   6 Sokol Samuel  
7. CARAMEL POPCORN(SLO), 4 54,0 ž. Róbert Šara 2 1/4   3 Tomanová Svetlana  
8. KALSHA(IRE), 4 55,0 am. Peter Hodáň 5   1 Lehocký Jozef  
9. COWBOY(HUN), 6 54,0 am. Jaroslava Mikuličová daleko   8 Stančík Miroslav  
Čas: 01:56,26, Mezičasy: (14,15-25,25-25,62-25,33-25,91)
Výrok: LEHCE 2 1/2-2 1/2-hlava-3 3/4-2 1/2-2 1/4-5-daleko

Majitel: MPL Racing (SVK), Trenér: Hanáček Jaroslav, Chov: Piskla Miroslav-MPL

7150 Odvetná cena - Cena Mojmíroviec - Urmína
Rovina I.kat. - 1800 m, cena, 2letí
5700 EUR (2850 - 1425 - 855 - 570 - 0)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LENZ(GER), 2 56,0 ž. Václav Janáček V. LEHCE   5 Kubík Petr  
2. PACINO MO(FR), 2 56,0 ž. Zdenko Šmida 4 1/4   6 Kubovičová Zuzana  
3. MACABEA, 2 55,0 Kateřina Palupčíková 3 3/4   3 Hanáček Jaroslav  
4. SORBON(GB), 2 56,0 Zuzana Vokálková 2 1/2   4 Wroblewski Grzegorz  
5. ČERABLUERIDGE, 2 56,0 ž. Róbert Šara hlava   1 Piruch Jozef  
6. NO MERCY(POL), 2 55,0 ž. František Drozda 1 1/2   2 Zachovalová Kamila  
Čas: 02:00,11, Mezičasy: (16,05-29,26-27,69-24,27-22,84)
Výrok: VELMI LEHCE 4 1/4-3 3/4-2 1/2-hlava-1 1/2

Majitel: Vimar (SVK), Trenér: Kubík Petr, Chov: Gest.Zoppenbroich

7151 Handicap Tanity - II.oddělení
Rovina IV.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
1700 EUR (850 - 390 - 255 - 120 - 85)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LORD PHILLIPE(GER), 3 54,5 ž. Zdenko Šmida BOJ   8 Kalaš Pavel  
2. ROSEN ROT(IRE), 3 55,5 am. Peter Hodáň 1/2   3 Lehocký Jozef  
3. MAKTUM(IRE), 3 48,5 am. Jana Kempe 2 1/4   1 Grupáčová Zuzana  
4. SANTA LUCIA(SLO), 6 55,5 ž. Václav Janáček 1/2   2 Ročák Michal  
5. SILBERPFEIL(GER), 3 55,5 ž. Róbert Šara 1/2   4 Sokol Samuel  
6. VERYA, 3 57,5 Kateřina Palupčíková 2 1/2   9 Šebesta L`udovít  
7. AIRCRAFT(GER), 7 53,0 am. Petra Morávková 1 3/4   5 Šomanová Lenka  
8. ARMADA(POL), 4 52,5 žk. Martin Piruch 4 3/4   6 Sokol Samuel  
9. GALIJA(SVK), 3 55,0 ž. František Drozda 2 1/2   7 Végh Ludovít  
Čas: 01:57,11, Mezičasy: (14,02-26,31-26,14-25,19-25,45)
Výrok: BOJ 1/2-2 1/4-1/2-1/2-2 1/2-1 3/4-4 3/4-2 1/2

Majitel: Agrolipt SK, Trenér: Kalaš Pavel, Ing., Chov: Agrolipt s.r.o.