home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2018 2017 2016 2015 2014 12.08.2018 BA 05.08.2018 TP 15.07.2018 BA 08.07.2018 TP 23.06.2018 BA 10.06.2018 TP 03.06.2018 BA 20.05.2018 BA 13.05.2018 BA 06.05.2018 SY 22.04.2018 BA 15.04.2018 BA 08.04.2018 BA
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 12.08.2018 - Bratislava (Slovensko)
stav dráhy: 4.4 (pružná)
7099 Cena Nikodéma
Rovina IV.kat. - 1200 m, cena, 2letí
2.000 EUR (1000 - 460 - 300 - 140 - 100)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BLUEGRASS BOY(FR), 2 56,0 ž. Zdenko Šmida LEHCE   10 Holčák František 32
2. PRAY FOR PARIS, 2 55,0 ž. Pavlína Filipová 1 1/4   7 Berthier Kateřina 142
3. FIGHTING FALCO(SVK), 2 56,0 ž. Petr Foret 1/2   8 Valachovič Oto, Ing. 163
4. CRYSTAL CUP(GB), 2 55,0 ž. Peter Hodáň 2 3/4   1 Stančík Miroslav 190
5. POWER ANGEL(IRE), 2 56,0 ž. Vendula Korečková 3/4   9 Váňa Tomáš 72
6. BELL ELYSEES(GB), 2 56,0 ž. Tomáš Lukášek hlava   4 Urbánek Luboš 45
7. FRENCH WHISKEY(FR), 2 56,0 ž. Jan Verner 2 1/4   3 Ročák Michal 171
8. DOMÉNA, 2 52,5 Veronika Weinbachová kr.hlava   2 Línek Jaroslav 65
9. MAGIC BLACK(SVK), 2 57,5 ž. Róbert Šara krk   6 Kubovičová Zuzana, Ing. 136
10. FIDELL(SVK), 2 56,0 ž. Jiří Palík 1 1/4   5 Štangel Marián 32
Čas: 01:16,81, Mezičasy: (28,06 - 25,41 - 23,34)
Výrok: LEHCE-1 1/4-1/2-2 3/4-3/4-hlava-2 1/4-kr.hlava-krk-1 1/4

Majitel: AGA-Vlachovice, Trenér: Holčák František, Chov: Suc. de Moratalla
video

7100 Cena Petit Arc En Ciela
Rovina V.kat. - 1200 m, cena, 3letí a starší
1.400 EUR (700 - 320 - 210 - 100 - 70)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LASHAIN(IRE), 4 61,5 ž. Jiří Palík LEHCE   5 Stančík Miroslav 23
2. BLUE SEA(GER), 4 57,5 Milos Milojevic 1 1/2   1 Maronka Gabor 46
3. MOLLYS BEST(FR), 4 63,0 ž. Pavlína Filipová 1 1/4   4 Berthier Kateřina 39
4. ASSURA(FR), 5 56,0 ž. Piotr Krowicki 3 3/4   3 Hanáček Jaroslav 36
5. GEORGE`S WHISKEY(FR), 3 57,5 ž. Jan Verner 1 3/4   6 Ročák Michal 93
6. DIES IRAE(FR), 5 59,5 ž. Vendula Korečková 3 1/4   2 Valachovič Oto, Ing. 153
ZN ONEDEVIL IN PARIS(IRE), 4 61,0 ž. Róbert Šara     7 Tomková Kristína 105
Čas: 01:13,74, Mezičasy: (25,66 - 24,09 - 23,99)
Výrok: LEHCE-1 1/2-1 1/4-3 3/4-1 3/4-3 1/4

Majitel: AUTOOPRAVOVŇA Strnisko, Trenér: Stančík Miroslav,
video

7101 Cena Chiaraluny
Rovina III.kat. - 1000 m, cena, 3letí a starší
2.600 EUR (1300 - 600 - 390 - 180 - 130)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HAYLUCK(IRE), 4 57,0 ž. Jiří Palík JISTĚ   7 Stančík Miroslav 44
2. IRANDO, 4 58,5 ž. Pavlína Filipová 1 1/2   3 Berthier Kateřina 75
3. JUSTE UN BAISER(IRE), 4 61,0 am. Hana Juránková krk   8 Richter Tamara 155
4. EPOCH(IRE), 5 62,0 žk. Ferdinand Kráner kr.hlava   6 Váňa Tomáš 33
5. POET`S ROCK(FR), 5 58,5 ž. Jan Verner 1/2   1 Tůma Pavel 97
6. FREEMAN(GER), 4 62,5 ž. Jaroslav Línek 2   2 Richter Tamara 33
7. EVA GORE(GB), 4 63,0 Milos Milojevic 3/4   4 Prunk Živa 41
8. MANOLLA, 5 63,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 8   5 Koplík Zdeno 137
Čas: 01:00,04, Mezičasy: (14,06 - 23,06 - 22,92)
Výrok: JISTĚ-1 1/2-krk-kr.hlava-1/2-2-3/4-8

Majitel: AUTOOPRAVOVŇA Strnisko, Trenér: Stančík Miroslav,
video

7102 Memoriál MVDr. Pavla Šarišského
Rovina II.kat. - 1400 m, cena, 2letí
3.600 EUR (1800 - 830 - 540 - 250 - 180)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. THE BATMAN(GER), 2 57,0 Milos Milojevic V. LEHCE   8 Maronka Gabor 44
2. SALSA SALSA(IRE), 2 56,0 ž. Ján Havlík 4   1 Hanáček Jaroslav 34
3. PALMERA(GER), 2 56,0 ž. Jan Verner krk   3 Kubovičová Zuzana, Ing. 161
4. O`FFENSIVE(FR), 2 56,0 Michal Demo 1   2 Ročák Michal 189
5. WIRRWARR(GER), 2 58,0 ž. Jaroslav Línek 2 1/2   7 Mihalík Marcel 169
6. WEBI(IRE), 2 56,0 ž. Jiří Palík hlava   5 Stančík Miroslav 48
7. PERSEON(IRE), 2 57,0 ž. Vendula Korečková 1/2   4 Váňa Tomáš 45
8. CELENTANO(GER), 2 57,0 ž. Róbert Šara 9   9 Holčák František 48
9. FANTASTIC DESSERT, 2 57,0 ž. Zdenko Šmida 3   6 Bodlák Radim 92
Čas: 01:29,62, Mezičasy: (14,54 - 26,03 - 25,66 - 23,39)
Výrok: VELMI LEHCE-4-krk-1-2 1/2-hlava-1/2-9-3

Majitel: Ice Age (HUN), Trenér: Maronka Gabor, Chov: Gest.Fährhof
video

7103 Memoriál Otta Suchovského
Rovina II.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
3.600 EUR (1800 - 830 - 540 - 250 - 180)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LIGHTBLACK(IRE), 4 56,0 ž. Jiří Palík JISTĚ   7 Stančík Miroslav 96
2. ROBBEN ISLAND(USA), 5 56,0 ž. Ján Havlík 1 1/4   2 Hanáček Jaroslav 86
3. AKBULAT(GB), 5 53,0 ž. Pavlína Filipová nos   11 Hanáček Jaroslav 121
4. DANCING BLOOD(FR), 3 52,0 ž. Zdenko Šmida 1/2   4 Tomek Tibor 74
5. HELLO HOBBY(IRE), 7 63,0 ž. Tomáš Lukášek krk   10 Urbánek Luboš 172
6. CHILLI CHOCOLATE(FR), 4 61,5 ž. Jan Verner 1/2   1 Morávková Jaroslava, MVDr. 22
7. DOREMI LAFU(IRE), 4 61,0 ž. Jaroslav Línek hlava   6 Línek Jaroslav 68
8. NYANI TOMBA(IRE), 8 58,0 ž. Vendula Korečková 2 1/2   3 Váňa Tomáš 117
9. SPEED MACHINE(IRE), 6 56,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 1/2   9 Koplík Zdeno 74
10. SIGN OF THE ZODIAC(IRE), 8 63,0 ž. Róbert Šara 4 1/2   5 Holčák František 84
Čas: 01:26,34, Mezičasy: (14,24 - 24,33 - 24,09 - 23,68)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-nos-1/2-krk-1/2-hlava-2 1/2-1/2-4 1/2

Majitel: AUTOOPRAVOVŇA Strnisko, Trenér: Stančík Miroslav, Chov: McCutcheon P.& H.
video

7104 Hendikep Proud Borisa
Rovina IV.kat. - 1700 m, handicap, 3letí a starší
2.000 EUR (1000 - 460 - 300 - 140 - 100)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. QUITO(GER), 3 54,0 ž. Piotr Krowicki JISTĚ   13 Hanáček Jaroslav 149
2. HERITAGE(SVK), 3 55,0 Michal Demo 1 1/4   5 Kalaš Pavel, Ing. 35
3. DR COLOKID, 6 60,0 Ján Mach, MVDr. kr.hlava   14 Kubliha Ladislav 149
4. SWEET VENDOME(FR), 3 54,5 ž. Zdenko Šmida 3/4   6 Tomek Tibor 71
5. MARIO(GER), 6 59,0 žk. Ferdinand Kráner 1 1/4   8 Sokol Samuel 53
6. BEE CHIC(FR), 4 60,5 Veronika Weinbachová 1 3/4   7 Škrášková Alena 208
7. GLORDI(IRE), 4 58,0 ž. Jiří Palík nos   2 Stančík Miroslav 67
8. WINGET, 4 58,5 ž. Pavlína Filipová 2 1/4   4 Berthier Kateřina 80
9. DELICIOUS DONUT(GER), 4 63,5 Lukáš Matuský krk   1 Línek Jaroslav 74
10. ROSNIČKA, 3 57,5 ž. Petr Foret 3 1/4   11 Brečka Jaroslav 69
11. EXSON(FR), 3 53,5 ž. Jan Verner 1   10 Valachovič Oto, Ing. 173
12. ZAFIRMOTIV(FR), 3 56,5 ž. Tomáš Lukášek hlava   9 Valachovič Oto, Ing. 347
Čas: 01:47,12, Mezičasy: (8,19 - 24,67 - 25,32 - 24,98 - 23,96)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-kr.hlava-3/4-1 1/4-1 3/4-nos-2 1/4-krk-3 1/4-1-hlava

Majitel: MPL Racing, Trenér: Hanáček Jaroslav, Chov: Eckhard S.
video

7105 Cena turfu
Rovina I.kat. - 2400 m, cena, 3letí a starší
7.000 EUR (3500 - 1610 - 1050 - 490 - 350)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PORTORIKOS(IRE), 5 61,5 ž. Jiří Palík TUHÝ BOJ   4 Stančík Miroslav 21
2. MR ZURU(IRE), 4 60,0 ž. Petr Foret hlava   1 Brečka Jaroslav 62
3. SULMAN(SVK), 7 60,0 ž. Jan Verner 3 3/4   5 Ročák Michal 270
4. FANTASTIC LACY(FR), 5 60,0 ž. Jaroslav Línek 1   7 Línek Jaroslav 48
5. GEORGE BOOLE(IRE), 4 61,5 ž. Zdenko Šmida 1 3/4   6 Holčák František 29
6. GASTON(FR), 4 60,0 ž. Ján Havlík 2 1/4   3 Hanáček Jaroslav 119
7. KILWORD(IRE), 7 60,0 ž. Piotr Krowicki 4 3/4   2 Stančík Miroslav 74
Čas: 02:32,81, Mezičasy: (27,74 - 25,80 - 26,00 - 24,58 - 24,62 - 24,07)
Výrok: TUHÝ BOJ-hlava-3 3/4-1-1 3/4-2 1/4-4 3/4

Majitel: AUTOOPRAVOVŇA Strnisko, Trenér: Stančík Miroslav, Chov: O`Connor J.
video

7106 Hendikep Ryana
Rovina III.kat. - 2400 m, handicap, 3letí a starší
2.600 EUR (1300 - 600 - 390 - 180 - 130)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FURIOUS FELIX(SVK), 3 59,0 ž. Jiří Palík BOJ   4 Štangel Marián 23
2. TEMPICO(GER), 4 51,5 žk. Ferdinand Kráner krk   6 Kalaš Pavel, Ing. 53
3. BUMBLEBEE(FR), 5 63,0 ž. Jaroslav Línek 4 1/4   9 Chodúr Jozef 74
4. MUKAB(GB), 4 62,5 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 3 1/4   5 Stančík Miroslav 223
5. WINSOME BOY(AUT), 4 57,0 ž. Tomáš Lukášek krk   8 Hanáček Jaroslav 107
6. ARIZONA FLOWER(GER), 5 52,0 ž. Zdenko Šmida 1/2   1 Stančík Miroslav 36
7. ASPEN BLUE(GER), 6 60,0 ž. Petr Foret 1 1/4   2 Brečka Jaroslav 121
8. TIRAK(SVK), 5 61,5 Michal Demo 3/4   7 Kubovičová Zuzana, Ing. 68
9. LORD MAITREYA(GER), 3 49,5 Veronika Weinbachová 10   3 Brečka Jaroslav 191
Čas: 02:35,46, Mezičasy: (27,52 - 25,62 - 27,00 - 26,34 - 25,01 - 23,97)
Výrok: BOJ-krk-4 1/4-3 1/4-krk-1/2-1 1/4-3/4-10

Majitel: Mishel Style, Trenér: Štangel Marián,
video