home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 28.09.2021 - Lysá nad Labem
stav dráhy: 4.2 (dobrá až měkká / Good to Soft)
1. dostih, start 14:03
1261 HANDICAP SPOLEČNOSTI TIPSPORT
Rovina IV.kat. - 1700 m, handicap, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 400 + 800 Kč
Stav dráhy: 4.2 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CULIHRACH(IRE), 4 j 59,0 ž. Martina Havelková LEHCE 01:48,47 3 Havelková Martina 40
2. ANGELIC BEAUTY, 3 53,0 ž. Vendula Korečková 3 3/4 01:49,04 2 Váňa Tomáš 60
3. SORBET(POL), 6 j 53,0 Alena Plimlová 2 1/4 01:49,37 1 Kalčík Michal 85
4. GALNOTS(FR), 4 52,5 Michaela Musialová 3 1/2 01:49,85 9 Jelen Jaroslav 65
5. HOFERGIRL(GB), 5 sj 61,5 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 2 1/4 01:50,18 4 Koplík Zdeno 80
6. RABBIT TORONADO(GB), 4 63,5 Lucie Fialová 1/2 01:50,28 7 Petrlík Allan 65
7. AIRUSCHKA, 6 51,0 ž. Jiřina Andrésová 2 01:50,59 8 Hála Libor 100
8. PENSEUR(IRE), 6 b 59,0 am. Natálie Flenerová 7 01:51,78 5 Pišl Martin 100
9. LUSINDA(GB), 6 54,5 am. Sabina Mokrošová daleko 02:10,91 10 Bodlák Radim 65
Nestartovali: FIOMI
Čas: 01:48,47, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-3 3/4-2 1/4-3 1/2-2 1/4-1/2-2-7-daleko

Majitel: Pure Nutrition, Trenér: Havelková Martina, Chov: Iceton D.G.

Kůň č.7 RABBIT TORONADO ztratil na startu cca 6 délek.

video


2. dostih, start 14:33
1262 Cena Prof. MUDr. Jana PIRKA Dr.Sc
Rovina V.kat. - 1300 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
Stav dráhy: 4.2 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ROXETTE, 5 58,5 Michaela Musialová JISTĚ 01:21,17 8 Duchoň Tomáš 30
2. LADISLAV, 9 53,0 am. Ivana Machačová, MVDr. 3 1/2 01:21,71 1 Krysmanová Rennerová Martina 33
3. FRAMI HIT, 3 j 51,0 Alena Plimlová krk 01:21,74 3 Kalčík Michal 120
4. REGGIESTORM, 3 63,0 ž. Vendula Korečková 2 01:22,03 7 Váňa Tomáš 36
5. DR IRVIN(IRE), 4 52,0 Simona Laubeová 2 01:22,33 9 Germič Karel 100
6. CHASMAR, 3 61,0 Agáta Čermáková 1/2 01:22,43 6 Pišl Martin 85
7. PRINCESS VIKTORIA(IRE), 7 j 50,0 am. Klára Chrbolková 6 01:23,59 4 Sýkorová Marcela 200
8. ZDENIČKA, 3 48,0 am. Pavlína Kašparová daleko 01:32,28 2 Michal Jiří 300
Nestartovali: RABBIT GARSWOOD(IRE)
Čas: 01:21,17, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-3 1/2-krk-2-2-1/2-6-daleko

Majitel: Jezdecký klub Cholupice, Trenér: Duchoň Tomáš, Chov: Duchoň T.

Poplatky: stáj SŠ dostihového sportu 1500 Kč za osvobození od zkušebního cvalu a vedení koně č.4 PRINCESS VIKTORIA ke startu (DU 16/5)

video

3. dostih, start 15:02
1263 Memoriál V.ŠPAČKA
Rovina IV.kat. - 1300 m, cena, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 400 + 800 Kč
Stav dráhy: 4.2 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WOBULL SE NOW, 11 54,5 am. Sabina Mokrošová LEHCE 01:20,16 4 Voršilková Helena 22
2. JUVANA(FR), 4 b 59,5 ž. Jiřina Andrésová 3 3/4 01:20,73 5 Berthier Kateřina 55
3. BOLOGNA(IRE), 3 55,0 Ulan Kozhomkulov 5 01:21,45 2 Šavujev Arslangirej 150
4. RABBIT REQUINTO(IRE), 3 57,0 Lucie Fialová 2 1/4 01:21,73 3 Petrlík Allan 30
5. SILENTBUTTDEADLY(GB), 4 s 56,5 Michaela Musialová 6 01:22,70 6 Jelen Jaroslav 55
6. ALPENROSE, 3 52,0 ž. Martina Havelková daleko 01:27,45 1 Hála Libor 550
Čas: 01:20,16, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-3 3/4-5-2 1/4-6-daleko

Majitel: Stáj Mirkov - Florian, Trenér: Voršilková Helena, Ing., Chov: Herman Anton
video


4. dostih, start 15:30
1264 STEEPLECHASE CROSS COUNTRY PRO-DOMA
Steeplechase crosscountry III.kat. - 3500 m, cena, 5letí a starší
80.000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000)
Zápisné: 1050 + 2150 Kč
Stav dráhy: 4.2 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WORLD SPEED(GER), 5 68,5 ž. Josef Bartoš JISTĚ 04:18,71 3 Váňa st. Josef 21
2. PIRANIYA(UKR), 7 67,5 ž. Jan Odložil 4 1/4 04:19,31 2 Wroblewski Grzegorz 32
3. ARGANO, 7 68,0 ž. Martin Liška 3 1/4 04:19,80 6 Liška Martin 85
4. SCARE CROW, 9 b 63,0 am. Marcel Novák ml. 7 04:21,01 7 Baštová Pavlína 85
5. VINN, 6 70,0 Jiří Henych 4 1/4 04:21,64 4 Ministr Antonín 250
ZN LA MEZALIE, 9 63,0 Otto Vnuk     5 Slavíček Josef 550
ZN SHOEMAKER(GER), 7 A 1/2 64,0 Anton Andrejevič Orčinskij     1 Váňa st. Josef 65
Čas: 04:18,71, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-4 1/4-3 1/4-7-4 1/4

Majitel: Statek Blata Český ráj, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Polack R.

Kůň č.3 WORLD SPEED Byl vybrán k antidopingové kontrole. DK přešetřila pády j. Orčinského A.A. a j. Vnuka O. a neshledala cizí zavinění.

video

5. dostih, start 16:01
1265 Cena RABBIT TRHOVÝ ŠTĚPÁNOV
Rovina III.kat. - 2200 m, cena, 3letí a starší
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250)
Zápisné: 600 + 1200 Kč
Stav dráhy: 4.2 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TULARKA(IRE), 5 62,0 ž. Radek Koplík LEHCE 02:21,96 4 Vocásková Helena 20
2. PACIFIC HILL(GER), 5 53,5 Lucie Fialová 4 3/4 02:22,65 1 Váňa Tomáš 29
3. WASTE NO TIME, 8 58,5 ž. Martina Havelková 1 3/4 02:22,91 3 Horáková Lenka 85
4. RES JUDICATA(FR), 6 61,0 ž. Vendula Korečková 11 02:25,40 2 Váňa Tomáš 55
5. BAMBARA MARKA(FR), 3 51,0 ž. Jiřina Andrésová 3 1/2 02:25,94 5 Toušek Daniel 150
Čas: 02:21,96, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-4 3/4-1 3/4-11-3 1/2

Majitel: Statek Blata Český Ráj I, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Kennedy B.,Mrs Kennedy A.M.

Kůň č.5 BAMBARA MARKA Byl vybrán k antidopingové kontrole.

video


6. dostih, start 16:34
1266 Cena TANKODROM MILOVICE s.r.o.
Rovina V.kat. - 2200 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
Stav dráhy: 4.2 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CHARMING EMMA, 4 b 58,5 Lukáš Vladyka JISTĚ 02:26,02 2 Sýkorová Marcela 45
2. SINNFONIA, 3 55,5 ž. Vendula Korečková 2 1/2 02:26,36 11 Váňa Tomáš 100
3. WHITE GHOST, 10 61,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 1 02:26,51 4 Kantek Petr 80
4. EOWYN, 8 53,0 Simona Laubeová 4 02:27,03 12 Menclová Aneta 80
5. VADEMILLA, 3 59,5 ž. Radek Koplík 2 3/4 02:27,43 1 Petrlík Allan 45
6. DREAM OF LOVE, 5 59,5 ž. Martina Havelková krk 02:27,48 6 Horáková Lenka 150
7. TRIBUTE(POL), 3 50,5 ž. Jiřina Andrésová 3 1/4 02:27,92 5 Kabelková Hana 170
8. FABRYAN, 8 60,5 Lucie Fialová krk 02:27,96 7 Váňa Tomáš 55
9. AUSTRALIA CROSS(FR), 3 s 58,0 am. Tereza Podráská 1/2 02:28,07 10 Váňová Pavla 55
10. PAJITKA, 4 49,0 am. Michaela Kacerová 3 1/2 02:28,59 13 Voršilková Helena 250
11. JOHANNES KEPLER(GB), 13 54,5 am. Natálie Flenerová 4 02:29,15 9 Mourek František 150
Nestartovali: HEURE, WILLY WONKA
Čas: 02:26,02, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2 1/2-1-4-2 3/4-krk-3 1/4-krk-1/2-3 1/2-4

Majitel: SŠ dostihového sportu, Trenér: Sýkorová Marcela, Ing., Chov: Ošťádal Tomáš
video

7. dostih, start 17:00
1267 Cena EŽ PRAHA
Proutky IV.kat. - 3200 m, cena, 4letí a starší
50.000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
Stav dráhy: 4.2 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FRANCESKA BELLA(IRE), 4 64,5 Adam Čmiel V. LEHCE 04:02,66 1 Vocásková Helena 16
2. MIKE OF JAPE, 5 b 69,0 ž. Jan Odložil 11 04:05,22 6 Haris Ludvík 50
3. ČAMILLA, 8 67,0 Jan Verner 15 04:08,80 8 Verner Vladimír 90
4. SONYATTA, 9 68,0 ž. Marcel Novák 2 3/4 04:09,16 10 Kub Ivan 120
5. SHEHREZADA, 4 j 66,0 Pawel Palczyński 1 04:09,34 4 Růžičková Martina 120
6. ODIGNY, 6 s 68,0 ž. Martin Liška 3 1/2 04:09,86 2 Bartoš st. Josef 200
7. GO DIAMOND, 4 A 1/2 64,0 Michal Maksa 6 04:10,86 3 Eichler Viktor 450
8. GOLD HARY, 7 s 64,0 Anton Andrejevič Orčinskij daleko 04:17,74 7 Chaloupka Václav 150
Z VÝZVA, 7 63,0 Otto Vnuk     9 Slavíček Josef 850
Nestartovali: BEST BOX(POL)
Čas: 04:02,66, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE-11-15-2 3/4-1-3 1/2-6-daleko

Majitel: Statek Blata Český Ráj I, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Holland B. & Connell P.
video


Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Horák František, MVDr.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pokorná Leona, Ing.
Dostihový tajemník: Čech Milan
Rozhodčí u váhy: Janecká Monika
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Šafář st. Jaromír
Cílová kamera: Dobrovolný Karel