home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 12.09.2021 - Praha
stav dráhy: 3.3 (dobrá / Good)
1. dostih, start 14:18
1227 CENA SPOLEČNOSTI SIGNALBAU a. s.
Rovina III.kat. - 1200 m, cena, 2letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LENA(FR), 2 57,0 ž. Martina Havelková LEHCE 01:14,45 10 Havelková Martina 65
2. GOLD SHALAA(FR), 2 56,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 2 1/4 01:14,72 6 Janáčková Koplíková Ingrid 85
3. PLEIONE(IRE), 2 57,0 ž. Jaromír Šafář 2 01:14,99 7 Nieslanik Miroslav 21
4. LITTLE STREAK(GB), 2 57,0 ž. Jakub Pavlíček 3/4 01:15,11 9 Wroblewski Grzegorz 50
5. TALUNA, 2 55,0 ž. Jiřina Andrésová 3/4 01:15,24 3 Chaloupka Václav 300
6. JOSEPHINO(GB), 2 53,5 Lucie Fialová 4 3/4 01:16,01 1 Janáčková Koplíková Ingrid 120
7. VELFED(IRE), 2 55,5 Simona Laubeová 2 1/2 01:16,41 4 Fedorowicz Vladislav 120
8. LUIS STORMEN(FR), 2 56,0 Ulan Kozhomkulov 5 01:17,27 5 Pohanka Ladislav 330
9. SHEM HA MEFORASH(IRE), 2 56,0 ž. Vendula Korečková 2 01:17,55 2 Syslová Lenka 250
10. LOCKDOWN, 2 56,0 Daniel Vyhnálek 1/2 01:17,64 8 Tajmr Michal 170
Čas: 01:14,45, Mezičasy: (27,56 - 23,08 - 23,81)
Výrok: LEHCE-2 1/4-2-3/4-3/4-4 3/4-2 1/2-5-2-1/2

Majitel: Igor Endaltsev, Trenér: Havelková Martina, Chov: SARL Jedburgh Stud, de la Heronniere T.

Poplatky: stáje Strojírna Litvínov a Pauzr-Ždírec á 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu u koně č.8 LOCKDOWN a č.9 LITTLE STREAK (DU 16/7).

video

2. dostih, start 14:48
1228 CENA SPOLEČNOSTI ČESKOMORAVSKÁ ŽELEZNIČNÍ OPRAVNA, s. r. o.
Rovina II.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500)
Zápisné: 900 + 2700 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MOLLYS BEST(FR), 7 s 56,5 ž. Pavlína Filipová JISTĚ 01:11,43 3 Berthier Kateřina 75
2. CORSTON(IRE), 5 57,0 ž. Martina Havelková 1 3/4 01:11,71 7 Bodlák Radim 75
3. GILIENNE, 5 50,5 Taťána Mášová krk 01:11,77 6 Kříž Petr 250
4. RABBIT COULSTY(IRE), 3 57,0 ž. Vendula Korečková hlava 01:11,80 10 Petrlík Allan 75
5. CAPTAIN LUKA(IRE), 5 56,5 ž. Jakub Pavlíček 3/4 01:11,92 8 Škrášková Alena 85
6. CHOP CHOP(IRE), 5 62,0 ž. Koen Clijmans 1 1/4 01:12,16 5 Resulov Artur 65
7. KOOL AND THE GANG(IRE), 11 59,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková krk 01:12,20 9 Janáčková Koplíková Ingrid 65
8. LEXCEED(GER), 10 j 63,0 ž. Jaromír Šafář 2 1/2 01:12,62 1 Nieslanik Miroslav 50
9. COLTYN, 6 59,0 Simona Laubeová kr.hlava 01:12,64 2 Seménka Zdeněk 75
10. HAS D`EMRA(FR), 4 j 58,0 Alena Plimlová 6 01:13,70 4 Kalčík Michal 200
Čas: 01:11,43, Mezičasy: (24,34 - 24,08 - 23,01)
Výrok: JISTĚ-1 3/4-krk-hlava-3/4-1 1/4-krk-2 1/2-kr.hlava-6

Majitel: Stáj Filip, Trenér: Berthier Kateřina, Chov: Suc.Morice A.

Kůň č.3 MOLLYS BEST byl vybrán k antidopingové kontrole. Poplatek: tr. Kalčík M. 400 Kč za dodatečné ohlášení použití stínidel u koně č.4 HAS D`EMRA (DU 16/11). Sankce: stáj Ingrid Janáčková Koplíková 400 Kč za neohlášenou změnu barvy čapky na koni č.9 KOOL AND THE GANG (DŘ § 105).tr. Janáčková I. 200 Kč za pozdní příchod koně č.9 KOOL AND THE GANG do paddocku. Sankce: ž.Clijmans K. odnětí licence na jeden dostihový den, tj. 25.9.2021 za nevhodné použití bičíku (DŘ § 316).

video

3. dostih, start 15:16
1229 CENA SPOLEČNOSTI CHLÁDEK A TINTĚRA, PARDUBICE a. s.
Proutky IV.kat. - 3300 m, cena, 4letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PORTORIKOS(IRE), 8 70,0 Dana Bořánková ZADRŽENĚ 03:53,02 6 Wroblewski Grzegorz 18
2. HIGH SPEC(IRE), 5 j 68,0 ž. Lukáš Matuský 11 03:55,17 7 Holčák Radek 35
3. BENJAMIN(FR), 5 j 65,0 Daniel Vyhnálek daleko 04:06,62 2 Török Dalibor 55
PN SWAN PRINCESS, 5 68,0 ž. Marcel Novák     1 Horáková Lenka 200
ZN ČAMILLA, 8 67,0 Vladimír Verner     5 Verner Vladimír 85
Nestartovali: ANHOR(GER), ARARAT
Čas: 03:53,02, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ-11-daleko

Majitel: TVD a.s., Trenér: Wroblewski Grzegorz, Chov: O`Connor J.

DK přešetřila pád koně č. 1 SWAN PRINCESS, vyslechla ž. Nováka M. a jeho vysvětlení (chyba koně na překážce)vzala na vědomí, dále přešetřila pád j. Vernera V. z koně č.5 ČAMILLA a jeho vysvětlení (chyba koně na překážce) vzala na vědomí.

video

4. dostih, start 15:50
1230 CENA SPOLEČNOSTI SUDOP PRAHA, a. s.
Rovina V.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WESTERWALD(GB), 8 j 61,0 am. Marcel Novák ml. JISTĚ 01:26,76 7 Neuberg Filip 65
2. NOWERA, 3 53,5 ž. Pavlína Filipová 2 01:27,06 3 Berthier Kateřina 75
3. LYSYANARGENT(FR), 7 59,5 žk. Zuzana Jeníčková krk 01:27,11 2 Mourek František 85
4. LAVIGNE, 3 59,5 ž. Koen Clijmans hlava 01:27,13 12 Mimra Zdeněk 150
5. DODYBUD(IRE), 12 59,5 Alena Plimlová 4 3/4 01:27,88 8 Kalčík Michal 75
6. AIRUSCHKA, 6 62,5 Daniel Vyhnálek krk 01:27,95 11 Hála Libor 75
7. AKACIE, 8 b 56,0 am. Helena Březinová 1 01:28,13 5 Bartoš st. Josef 150
8. TANITSCHKA(GER), 10 59,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 1 1/2 01:28,39 1 Kantek Petr 85
9. FLYING FINN, 4 s 50,5 Taťána Mášová 1 01:28,55 4 Kříž Petr 75
10. ALFONZA, 3 59,0 Zuzana Míčová krk 01:28,59 6 Menclová Aneta 100
11. DR IRVIN(IRE), 4 53,5 Simona Laubeová 2 1/2 01:29,09 10 Germič Karel 250
12. LITTLEDI BARELIERE(FR), 3 65,5 am. Jindřich Fabris 11 01:31,50 9 Mimra Zdeněk 100
Čas: 01:26,76, Mezičasy: (14,11 - 24,34 - 24,28 - 24,03)
Výrok: JISTĚ-2-krk-hlava-4 3/4-krk-1-1 1/2-1-krk-2 1/2-11

Majitel: Filip Neuberg, Trenér: Neuberg Filip, Chov: SCEA Haras de Saint Pair

Kůň č.2 LYSYANARGENT ztratil na startu cca 3 délky.

video

5. dostih, start 16:22
1231 CENA SPOLEČNOSTI AŽD PRAHA s. r. o.
Rovina III.kat. - 1800 m, cena, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TULARKA(IRE), 5 59,0 ž. Jaromír Šafář LEHCE 01:51,50 8 Vocásková Helena 23
2. IDEAL GRACE(GB), 5 57,0 ž. Koen Clijmans 2 1/2 01:51,91 5 Resulov Artur 70
3. VIVIANN(FR), 5 j 51,5 am. Tereza Jedličková 6 01:52,95 9 Nieslanik Miroslav 65
4. CALORIFIC(IRE), 5 53,0 Denisa Sikorová 2 1/4 01:53,32 3 Holčák Radek 50
5. SILVER TRIGGER(FR), 4 bj 55,5 Alena Plimlová 1/2 01:53,40 2 Kalčík Michal 220
6. ARC EN CIEL(FR), 3 51,5 Simona Laubeová 2 1/4 01:53,81 7 Seménka Zdeněk 180
7. PROCELLARUM(IRE), 3 55,5 ž. Martina Havelková krk 01:53,89 1 Havelková Martina 70
8. MACCAIA(FR), 3 51,5 ž. Jiřina Andrésová 3 1/4 01:54,42 11 Neuberg Filip 330
9. REALM RULER(IRE), 6 56,0 Daniel Vyhnálek 1/2 01:54,51 4 Neuberg Filip 180
Nestartovali - odváženi: SENORITA
Nestartovali: CHIOUBOUCAR(FR)
Čas: 01:51,50, Mezičasy: (14,23 - 23,76 – 24,60 – 24,43 – 24,48)
Výrok: LEHCE-2 1/2-6-2 1/4-1/2-2 1/4-krk-3 1/4-1/2

Majitel: Statek Blata Český Ráj I, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Kennedy B.,Mrs Kennedy A.M.

Kůň č.10 SENORITA nestartoval z důvodu nevstoupení do startovacích boxů, j. Mášová T. má nárok na jízdné. Kůň č.11 MACCAIA ztratil na startu cca 2 délky. Poplatek: stáj ARTEP a Richard Mäder á 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu u koně č.10 SENORITA a č.11 MACCAIA (DU 16/7). Sankce: tr. Bělka M. 1000 Kč za opakovanou neposlušnost koně č. 10 SENORITA u startovacích boxů (DŘ § 350). Sankce: j. Sikorová D. 500 Kč za křižování koně č.4 REALM RULER koněm č.3 CALORIFIC v cílové rovině (DŘ § 364c). DK nařídila přezkoušení schopnosti koně č.10 SENORITA ze startu z boxů před příštím startem v dostihu startovaném z boxů (DŘ § 346b).

video

6. dostih, start 17:07
1232 CENA SPOLEČNOSTI SUDOP BRNO, spol. s r. o.
Rovina II.kat. - 2400 m, handicap, 3letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500)
Zápisné: 900 + 2700 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KENSHIBU(IRE), 4 51,5 ž. Martina Havelková V. LEHCE 02:34,62 3 Havelková Martina 49
2. TRIPLEX(IRE), 4 59,5 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 6 02:35,56 6 Germič Karel 49
3. WANIKORO, 8 53,5 ž. Jiřina Andrésová 3/4 02:35,71 5 Horová Oliva 120
4. REINE D`ARGENT(FR), 5 53,0 ž. Vendula Korečková 1/2 02:35,79 4 Váňa Tomáš 39
5. ELEONORA(GER), 4 58,5 ž. Jaromír Šafář 8 02:37,09 2 Holčák Radek 35
6. LADY ROSEBURG(FR), 5 60,5 Simona Laubeová 1/2 02:37,16 1 Seménka Zdeněk 78
Čas: 02:34,62, Mezičasy: (28,11 - 26,59 - 25,76 - 24,88 - 24,20 - 25,08)
Výrok: VELMI LEHCE-6-3/4-1/2-8-1/2

Majitel: Pure Nutrition, Trenér: Havelková Martina, Chov: Airlie Stud§Mrs Rogers
video

7. dostih, start 17:34
1233 15. ZLATÝ POHÁR ELEKTRIZACE ŽELEZNIC PRAHA a. s.
Proutky I.kat. - 4200 m, cena, 4letí a starší
360.000 Kč (180000 - 82800 - 54000 - 25200 - 18000)
Zápisné: 3600 + 10800 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. STERNKRANZ(GER), 7 bj 69,5 ž. Lukáš Matuský JISTĚ 05:06,49 2 Váňa ml. Josef 55
2. CAPIVARI(FR), 9 69,5 ž. Josef Bartoš 1 1/4 05:06,69 1 Váňa ml. Josef 16
3. SAN MARINO(FR), 5 69,5 ž. Pavel Složil ml. 10 05:08,53 4 Wroblewski Grzegorz 220
4. DRAGON(FR), 6 j 69,5 Daniel Vyhnálek 7 05:09,74 3 Török Dalibor 35
5. CELESTE, 7 67,5 ž. Marcel Novák 18 05:13,77 5 Bodlák Radim 300
Čas: 05:06,49, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 1/4-10-7-18

Majitel: Scuderia Aichner SRL, Trenér: Váňa ml. Josef, Chov: Gest.Röttgen

Kůň č.2 STERNKRANZ byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

8. dostih, start 18:05
1234 CENA SPOLEČNOSTI KK – PROVOZ A OPRAVY LOK. s. r. o.
Rovina IV.kat. - 2400 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DECANTER(GB), 4 b 63,5 ž. Koen Clijmans BOJ 02:38,91 6 Resulov Artur 75
2. IRISH HERO, 5 53,5 ž. Pavlína Filipová krk 02:38,96 2 Berthier Kateřina 75
3. DETERMIS, 8 51,0 ž. Martina Havelková 2 02:39,24 10 Horáková Lenka 55
4. CROSSCHECK, 5 56,0 Taťána Mášová 1 1/4 02:39,42 12 Kříž Petr 75
5. FABRYAN, 8 58,0 ž. Vendula Korečková 1 3/4 02:39,68 3 Váňa Tomáš 75
6. WHITE GHOST, 10 56,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková krk 02:39,76 7 Kantek Petr 145
7. EOWYN, 8 51,0 Simona Laubeová hlava 02:39,78 11 Menclová Aneta 180
8. LE CONQUERANT(FR), 4 58,5 žk. Sofie Kvízová krk 02:39,81 1 Holčák Radek 60
9. TOS SIA(IRE), 4 b 60,0 Alena Plimlová 3/4 02:39,94 9 Haris Ludvík 100
10. LA SARENNE(FR), 7 59,5 Lucie Fialová 4 02:40,74 5 Pišl Martin 60
11. NOBLE FOX(FR), 12 61,5 ž. Jiřina Andrésová 1/2 02:40,85 4 Andrés Dušan 100
Nestartovali: GOTT(IRE)
Čas: 02:38,91, Mezičasy: (29,13 - 26,80 - 27,52 - 26,16 - 24,56 - 24,74)
Výrok: BOJ-krk-2-1 1/4-1 3/4-krk-hlava-krk-3/4-4-1/2

Majitel: Stáj Arenzo, Trenér: Resulov Artur, Chov: Whitwell Bloodstock
video


Dostihová komise:
Předseda DK: Horák František, MVDr.
Člen DK: Čech Milan
Člen DK: Mandysová Kateřina
Rozhodčí u cíle: Hájková Veronika, Ing.
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Krejčí Martina, Ing.
Startér: Štohanzl Jaromír
Pomocný startér: Chlistovský ml. Pavel
Cílová kamera: Dobrovolný Karel