home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 31.07.2021 - Lysá nad Labem
stav dráhy: 3.5 (dobrá / Good)
1. dostih, start 10:35
1146 CENA SPOLEČNOSTI STAVEBNINY ŘEZÁČ
Rovina IV.kat. - 2400 m, cena, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 400 + 800 Kč
Stav dráhy: 4.6 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WASTE NO TIME, 8 61,0 ž. Martina Havelková JISTĚ 02:39,98 2 Horáková Lenka 65
2. LANDARON, 7 61,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/4 02:40,20 11 Petrlík Allan 20
3. HIGHBRATION(GER), 4 60,0 Simona Laubeová 1 1/2 02:40,43 10 Germič Karel 48
4. TOUCHE FINALE(FR), 5 59,5 ž. Martin Laube kr.hlava 02:40,44 4 Seménka Zdeněk 48
5. CAMELAI, 10 56,0 Michaela Musialová 10 02:42,39 5 Vymazal Josef 150
6. PORTATILE, 8 56,5 Daniel Vyhnálek 1 1/4 02:42,59 1 Okleštěk Miloslav 220
7. HEURE, 10 57,5 ž. Vendula Korečková 11 02:44,79 3 Ilíková Kateřina 250
8. SKYFALL, 3 51,5 Denisa Sikorová 12 02:46,95 9 Holčák Radek 250
9. ZDENIČKA, 3 48,0 Taťána Mášová daleko 02:57,62 8 Michal Jiří 550
Nestartovali: TOS SIA(IRE), WHITE GHOST
Čas: 02:39,98, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 1/4-1 1/2-kr.hlava-10-1 1/4-11-12-daleko

Majitel: DS Tasava, Trenér: Horáková Lenka, Chov: Hřebčín Tasov a.s.
video


2. dostih, start 11:07
1147 STEEPLECHASE ČSCHPMDK A ČASCH
Steeplechase IV.kat. - 4200 m, cena, 4letí a starší
50.000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
Stav dráhy: 4.6 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FERINO, 8 69,5 ž. Marek Stromský BOJ 05:28,60 9 Vymazal Josef 100
2. SEXY LORD, 5 j 66,0 Pawel Palczyński 1/2 05:28,68 14 Růžičková Martina 300
3. ARGANO, 7 68,5 ž. Martin Liška 2 1/4 05:29,02 8 Liška Martin 300
4. TEX, 7 67,0 Ján Mach, MVDr. daleko 05:35,45 1 Bělka Martin 170
5. CHARISMATIC, 9 70,0 ž. Marcel Novák 3 3/4 05:36,05 3 Kvapilová Lenka 40
6. YANK, 4 67,0 ž. Pavel Složil ml. hlava 05:36,08 13 Popelka Stanislav 100
7. MATHEUS, 5 68,5 ž. Jan Odložil 11 05:38,50 2 Popelka Stanislav 300
Z SICILIAN, 5 66,0 Adam Čmiel     12 Vašina Josef 500
Z ALL SCATER, 11 64,5 Veronika Škvařilová-Řezáčová     10 Řezáčová Jana 150
ZN ODIGNY, 6 s 67,0 Jakub Kocman     5 Bartoš st. Josef 500
ZN MARKOS, 7 65,0 Daniel Vyhnálek     6 Novák Antonín 100
ZN SCARE CROW, 9 b 69,5 ž. Jan Faltejsek     4 Baštová Pavlína 35
ZN LUCKY VALENTINE, 4 j 63,0 Anton Andrejevič Orčinskij     11 Váňa st. Josef 120
Nestartovali - odváženi: TULUSE

Čas: 05:28,60, Mezičasy:
Výrok: BOJ-1/2-2 1/4-daleko-3 3/4-hlava-11

Majitel: Stáj Vymazal, Trenér: Vymazal Josef, Chov: Vymazal Josef

Kůň č. 7 TULUSE nestartoval pro pád jezdce na zkušebním skoku, ž. Kratochvíl J. má nárok na jízdné (DŘ § 335). Kůň č.14 SEXY LORD byl vybrán k antidopingové kontrole. Sankce: am. Plšek F. ml. 2500 Kč za nedodržení sjednaného závazku na koni č.7 TULUSE (DŘ § 412b).

video

3. dostih, start 11:52
1148 HANDICAP SPOLEČNOSTI TIPSPORT
Rovina IV.kat. - 1700 m, handicap, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 400 + 800 Kč
Stav dráhy: 4.6 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RABBIT MAKE(IRE), 4 65,5 Lucie Fialová JISTĚ 01:47,01 12 Petrlík Allan 85
2. JAN MESSI, 4 61,5 am. Marcel Novák ml. 2 01:47,29 9 Moravec Zdeněk 39
3. CHARMING EMMA, 4 b 54,0 Lukáš Vladyka 2 1/2 01:47,69 7 Sýkorová Marcela 85
4. ANGELIC BEAUTY, 3 55,0 ž. Vendula Korečková krk 01:47,73 6 Váňa Tomáš 55
5. LAVIGNE, 3 51,0 am. Ivana Machačová, MVDr. 5 01:48,61 11 Mimra Zdeněk 90
6. ANZOA, 4 55,5 Ulan Kozhomkulov nos 01:48,62 10 Pohanka Ladislav 180
7. SIROKOVS(GB), 4 60,5 ž. Jiří Chaloupka 2 1/2 01:49,16 8 Chaloupka Václav 55
8. COCONUT, 3 55,5 ž. Jan Verner hlava 01:49,19 2 Váňa Tomáš 60
9. LADY LAURETTA(GB), 4 62,0 ž. Jakub Pavlíček 3 1/4 01:49,70 3 Berthier Kateřina 150
10. FIOMI, 9 61,0 ž. Martina Havelková 5 01:50,57 1 Kantek Petr 150
Nestartovali: SILVER TRIGGER(FR), VADETABERRY
Čas: 01:47,01, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2-2 1/2-krk-5-nos-2 1/2-hlava-3 1/4-5

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Kennedy B.,Mrs Kennedy A.M.

Sankce: j. Kozhomkulov U. 1500 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 0,5 kg na koni č.10 ANZOA v průběhu dostihového dne (DŘ § 326), am. Novák M. ml. 200 Kč za nerovnou jízdu po startu na koni č.9 JAN MESSI(DŘ § 364b).

video


4. dostih, start 12:22
1149 HANDICAP SPOLEČNOSTI BAČA, POLIČKA S.R.O.
Rovina V.kat. - 1300 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
Stav dráhy: 4.6 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ROXETTE, 5 52,5 Michaela Musialová JISTĚ 01:20,50 2 Duchoň Tomáš 65
2. LADISLAV, 9 51,0 am. Ivana Machačová, MVDr. 3 1/4 01:20,95 9 Krysmanová Rennerová Martina 200
3. FRAM, 5 j 54,5 Alena Plimlová 3 3/4 01:21,47 8 Kalčík Michal 85
4. RABBIT MEHMAS(IRE), 3 52,5 Lucie Fialová 1 01:21,62 5 Petrlík Allan 75
5. JUVANA(FR), 4 b 64,0 am. Pavlína Kacerová 1 3/4 01:21,88 13 Berthier Kateřina 85
6. BOUŘKA, 10 63,5 ž. Jiří Chaloupka 1/2 01:21,94 6 Kantek Petr 100
7. FRAMI HIT, 3 j 48,5 Taťána Mášová 1/2 01:22,05 3 Kalčík Michal 75
8. CARA MIA, 3 56,0 Simona Laubeová 2 1/4 01:22,38 14 Germič Karel 75
9. WILLY WONKA, 10 48,0 am. Pavlína Kašparová 4 1/4 01:23,08 7 Bartoš st. Josef 400
10. BRITANY GO, 3 55,0 am. Nikol Weberová, Bc. 4 3/4 01:23,84 11 Pohanka Ladislav 200
11. VINTANA, 4 sj 61,5 ž. Martin Laube 3 01:24,30 12 Seménka Zdeněk 100
12. APRIL, 3 49,0 Agáta Čermáková 6 01:25,33 10 Pišl Martin 400
13. PRINCESS VIKTORIA(IRE), 7 j 56,0 žk. Valentina Šerá kr.hlava 01:25,34 4 Sýkorová Marcela 500
Nestartovali - odváženi: PREMYSLOVNA(GB)

Čas: 01:20,50, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-3 1/4-3 3/4-1-1 3/4-1/2-1/2-2 1/4-4 1/4-4 3/4-3-6-kr.hlava

Majitel: Jezdecký klub Cholupice, Trenér: Duchoň Tomáš, Chov: Duchoň T.

Kůň č.1 PREMYSLOVNA nestartoval pro zranění před vstupem do startovacích boxů, ž. Šafář J. má nárok na jízdné. Kůň č.12 VINTANA ztratil na startu cca 10 délek. Poplatky: stáj SŠ dostihového sportu 1500 Kč za osvobození od zkušebního cvalu a vedení koně č.4 PRINCESS VIKTORIA ke startu (DU 16/5), stáj FVE – Relay JK Levín 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu u koně č.3 FRAMI HIT (DU 16/7).

video

5. dostih, start 12:50
1150 CENA EBF
Rovina III.kat. - 1300 m, cena, 2letí
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250)
Zápisné: 600 + 1200 Kč
Stav dráhy: 4.6 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SIR AMICO, 2 58,0 ž. Jakub Pavlíček JISTĚ 01:23,26 6 Bartoš st. Josef 50
2. GILBY(GB), 2 56,0 ž. Vendula Korečková 3 1/4 01:23,72 9 Váňa Tomáš 50
3. ULTRA OSTRAVA(FR), 2 53,5 Simona Laubeová krk 01:23,76 10 Germič Karel 35
4. LIVINGSTON, 2 57,0 ž. Martin Laube 1 01:23,92 2 Haris Ludvík 65
5. CONNIE, 2 52,5 Alena Plimlová 1 01:24,06 5 Haris Ludvík 150
6. STORMMY, 2 56,0 Zuzana Míčová 2 01:24,35 4 Liška Martin 200
7. PLEIONE(IRE), 2 55,0 ž. Jan Verner 10 01:26,17 7 Nieslanik Miroslav 65
8. VARNEY, 2 57,0 ž. Jaromír Šafář 1 3/4 01:26,39 3 Liška Martin 150
9. YASÁNEK, 2 53,5 Lucie Fialová 3/4 01:26,51 1 Váňa Tomáš 200
10. DARZANI, 2 56,0 Ulan Kozhomkulov 6 01:27,52 8 Šavujev Arslangirej 120
Čas: 01:23,26, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-3 1/4-krk-1-1-2-10-1 3/4-3/4-6

Majitel: Stáj Bartoš, Trenér: Bartoš st. Josef, Chov: Švéda Jan, Bc.

Kůň č.7 PLEIONE ztratil na startu cca 6 délek a kůň č.8 DARZANI cca 3 délky. Poplatky: stáj TAHLO Šefraný 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu u koně č.10 ULTRA OSTRAVA (DU 16/7).

video


6. dostih, start 13:18
1151 CENA ODBORU KOVO MB
Rovina III.kat. - 2700 m, cena, 3letí
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250)
Zápisné: 600 + 1200 Kč
Stav dráhy: 4.6 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TERRAZZINNI(GB), 3 58,0 ž. Jaromír Šafář LEHCE 03:05,32 9 Vocásková Helena 22
2. BE IN, 3 59,0 ž. Jan Verner 3 3/4 03:05,80 2 Tůma Pavel 22
3. DIDEROT, 3 57,0 ž. Vendula Korečková 8 03:07,17 7 Záhorová Eva 100
4. VADEMILLA, 3 53,0 Lucie Fialová 1 1/2 03:07,40 3 Petrlík Allan 220
5. VINO SUPREMO(FR), 3 57,0 ž. Martin Laube 2 1/2 03:07,77 6 Váňa ml. Josef 100
6. DALMÁCIE, 3 53,0 Taťána Mášová 4 3/4 03:08,61 5 Žalud Radek 300
7. ORIENTALISTE(FR), 3 j 57,0 ž. Jakub Pavlíček 2 3/4 03:09,04 4 Váňa ml. Josef 220
8. MONSIEUR EDDIE(GB), 3 s 57,0 ž. Martina Havelková 2 1/4 03:09,49 1 Haris Ludvík 100
9. NEW ITOSTAR(GER), 3 58,5 ž. Jiří Chaloupka 10 03:11,32 8 Mimra Zdeněk 220
Čas: 03:05,32, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-3 3/4-8-1 1/2-2 1/2-4 3/4-2 3/4-2 1/4-10

Majitel: Statek Blata Český ráj, Trenér: Vocásková Helena, Chov: B. Boyle Bloodstock Ltd

Kůň č.6 VINO SUPREMO byl vybrán k antidopingové kontrole. Sankce: stáj Scuderia Aichner SRL 400 Kč za nenahlášenou změnu barvy čapky na koni č.4 ORIENTALISTE (DŘ § 105).

video

7. dostih, start 13:46
1152 PROUTĚNÉ PŘEKÁŽKY SPOLEČNOSTI BAČA, POLIČKA S.R.O.
Proutky V.kat. - 3000 m, cena, 4letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 400 + 800 Kč
Stav dráhy: 4.6 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FALCON BABY(IRE), 5 63,0 Dana Bořánková LEHCE 03:36,71 8 Vocásková Helena 17
2. GEORGE BOOLE(IRE), 7 69,0 Adam Čmiel 10 03:38,64 10 Holčák Radek 50
3. ANHOR(GER), 6 67,0 Michal Maksa 2 3/4 03:39,04 4 Petrlík Allan 130
4. HO MY GOD(FR), 4 A 1/2j 64,0 Jakub Kocman 1/2 03:39,13 2 Török Dalibor 160
5. OLD PRINCE(POL), 4 65,5 ž. Jan Kratochvíl 7 03:40,30 3 Nováková Jana 100
6. SHEHREZADA, 4 j 66,0 Pawel Palczyński 8 03:41,87 7 Růžičková Martina 180
7. KAMRAN(GER), 4 65,5 ž. Jan Faltejsek 4 03:42,58 11 Váňa st. Josef 120
8. ILUSION, 5 68,0 Vladimír Verner daleko 03:57,62 13 Řezáčová Jana 550
9. GIFTCARD(FR), 4 j 67,0 ž. Martin Liška 1/2 03:57,74 6 Liška Martin 400
Z WESTERWALD(GB), 8 j 68,0 ž. Pavel Složil ml.     9 Neuberg Filip 180
Z DZINFIZZ, 9 69,0 ž. Jan Odložil     5 Zobal František 130
Z SÁI FÉI, 7 68,5 ž. Marcel Novák     1 Novák Antonín 180
Nestartovali: SOLOGNOTE(FR)
Čas: 03:36,71, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-10-2 3/4-1/2-7-8-4-daleko-1/2

Majitel: 3 hearts, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Glashare House S.

Sankce: j. Bořánková D. odnětí licence na jeden dostihový den (15.8.2021-na žádost jezdce přesunuta na 8.8.21) za zbytečné použití bičíku (DŘ § 316).

video

8. dostih, start 14:17
1153 PROUTĚNÉ PŘEKÁŽKY SPOLEČNOSTI SPORTPROGRES
Proutky IV.kat. - 3000 m, cena, 3letí
50.000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
Stav dráhy: 4.6 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NATHALEA GREAT, 3 66,0 ž. Jan Faltejsek JISTĚ 03:45,33 4 Tůma Pavel 19
2. SANDRA ROCK, 3 63,0 Dana Bořánková 3 1/2 03:45,84 3 Vocásková Helena 23
3. SALIVANO(POL), 3 68,5 ž. Jan Kratochvíl 5 03:46,77 5 Lempochnerová Veronika 120
4. IRONIKA(FR), 3 A 1/2bj 64,5 Jakub Kocman 1 03:46,92 2 Török Dalibor 120
5. ROXIE ROSE(GER), 3 67,0 ž. Pavel Složil ml. 12 03:49,64 6 Wroblewski Grzegorz 200
Z CHARLI ROS, 3 68,0 ž. Martin Liška     1 Ministr Antonín 350
Čas: 03:45,33, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-3 1/2-5-1-12

Majitel: Dr. Charvát, Trenér: Tůma Pavel, Chov: Charvát Group s.r.o.
video


Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Horák František, MVDr.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pokorná Leona, Ing.
Dostihový tajemník: Čech Milan
Rozhodčí u váhy: Janecká Monika
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Šafář st. Jaromír
Cílová kamera: Dobrovolný Karel