home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 25.07.2021 - Karlovy Vary
stav dráhy: 3.9 (dobrá / Good)
1. dostih, start 14:17
1139 Cena společnosti TIPSPORT
Rovina IV.kat. - 2400 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.9 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TALULU, 3 51,5 ž. Jiřina Andrésová JISTĚ 02:44,42 6 Chaloupka Václav 150
2. FABRYAN, 8 54,0 Lucie Fialová 1/2 02:44,51 7 Váňa Tomáš 85
3. PERSIAN PRINCE(GB), 3 57,0 ž. Petr Foret 1/2 02:44,59 2 Luka Václav 35
4. DANCER OF DENALI, 4 50,5 Taťána Mášová 1/2 02:44,66 5 Kříž Petr 75
5. RAMSYA, 3 55,0 ž. Michal Hrouda 1/2 02:44,73 1 Olehla Čestmír 70
6. REGGAETON, 3 56,5 ž. Jaromír Šafář krk 02:44,78 8 Kabelková Hana 70
7. ORSON, 6 61,5 ž. Vendula Korečková 1/2 02:44,85 9 Horáková Lenka 65
8. MERANO, 3 57,5 ž. Jan Verner daleko 02:48,92 4 Neuberg Filip 45
Nestartovali: AZDAR(FR)
Čas: 02:44,42, Mezičasy: (27,76 - 27,80 - 28,55 - 28,62 - 28,53 - 23,16)
Výrok: JISTĚ-1/2-1/2-1/2-1/2-krk-1/2-daleko

Majitel: Stáj Sokrates, Trenér: Chaloupka Václav, Ing., Chov: Kršák Peter
video

2. dostih, start 14:45
1140 Cena primátorky města Karlovy Vary
Rovina II.kat. - 2400 m, handicap, 3letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500)
Zápisné: 1100 + 2500 Kč
Stav dráhy: 3.9 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TRIPLEX(IRE), 4 54,5 ž. Ingrid Janáčková Koplíková LEHCE 02:55,13 5 Janáčková Koplíková Ingrid 40
2. HASAN(IRE), 8 57,5 ž. Jaromír Šafář 4 02:55,79 6 Vocásková Helena 30
3. REINE D`ARGENT(FR), 5 52,0 ž. Jan Verner kr.hlava 02:55,79 1 Váňa Tomáš 50
4. VIVIANN(FR), 5 j 57,0 ž. Milan Zatloukal 2 1/2 02:56,14 7 Nieslanik Miroslav 65
5. KENSHIBU(IRE), 4 48,5 ž. Martina Havelková 2 1/2 02:56,47 3 Havelková Martina 78
6. ILE JONES(FR), 5 j 57,0 ž. Vendula Korečková 3 02:56,87 4 Hulínský Václav 100
7. GALIOS, 5 53,5 ž. Michal Hrouda 4 1/2 02:57,54 2 Pohanka Ladislav 120
Čas: 02:55,13, Mezičasy: (32,35 - 31,71 - 32,15 - 30,01 - 25,99 - 22,92)
Výrok: LEHCE-4-kr.hlava-2 1/2-2 1/2-3-4 1/2

Majitel: Liliana Carvalho, Trenér: Janáčková Koplíková Ingrid, Chov: Hyde Park Stud

Kůň č.2 GALIOS ztatil na startu cca 2 délky. Kůň č.5 TRIPLEX byl vybrán k antidopingové kontrole. Sankce: ž. Šafář J. 500 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316)

video

3. dostih, start 15:20
1141 Cena HOLOUBEK KONCERN
Rovina III.kat. - 2000 m, cena, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 3.9 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. JOGANVILLE(FR), 4 58,5 am. Sabina Mokrošová JISTĚ 02:09,33 6 Nieslanik Miroslav 50
2. BLACK CANYON(FR), 7 59,5 ž. Petr Foret 2 3/4 02:09,74 7 Török Dalibor 30
3. PACE MAN(SWI), 5 59,5 ž. Jiří Chaloupka 3 1/4 02:10,33 1 Neuberg Filip 50
4. FRANCESKA BELLA(IRE), 4 60,5 Dana Bořánková 2 1/4 02:10,69 9 Vocásková Helena 80
5. CRUSH ON ME(FR), 4 j 55,5 Lucie Fialová 2 02:10,96 8 Luka Václav 85
6. RES JUDICATA(FR), 6 62,0 ž. Vendula Korečková nos 02:10,97 3 Váňa Tomáš 50
7. PALOMINA(FR), 4 56,5 Michaela Musialová 12 02:13,40 4 Vymazal Josef 200
8. LA FANTAZIA, 3 58,5 ž. Jan Verner 4 02:14,20 5 Pohanka Ladislav 200
Nestartovali - odváženi: DANCING INDIAN
Nestartovali: BLUE CALANQUE(IRE)
Čas: 02:09,33, Mezičasy: (26,54 - 25,89 - 24,96 - 26,78 - 25,16)
Výrok: JISTĚ-2 3/4-3 1/4-2 1/4-2-nos-12-4

Majitel: MUDr. Eva Nieslaniková, Trenér: Nieslanik Miroslav, Chov: Franklin Finance s.a., Vidal E., Vidal S.

Kůň č.8 CRUSH ON ME ztratil na startu cca 2 délky. Kůň č.10 DANCING INDIAN v dostihu nestartoval pro pád ž. Janáčkové I. před vstupem do startovacích boxů. ž. Janáčková I. má nárok na jízdné (DŘ § 335). Poplatek: stáj Orling 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu ze startovacích boxů u koně č.10 DANCING INDIAN (DU 16/7). Sankce: am. Mokrošová S. 600 Kč a odnětí dostihové licence na 1 dostihový den (tj. 8.8.2021) za nadměrné a zbytečné použití bičíku (DŘ § 316). Am. Mokrošová S. požádala DK o přeložení sankce odnětí dostihové licence na 1 dostihový den z 8.8.2021 na 31.7.2021. DK této žádosti vyhověla.

video

4. dostih, start 15:47
1142 92. Cena města Karlovy Vary – Memoriál Josefa Dolejšího
Rovina I.kat. - 2000 m, cena, 3letí a starší
135.000 Kč (67500 - 31050 - 20250 - 9450 - 6750)
Zápisné: 1800 + 3600 Kč
Stav dráhy: 3.9 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ORLEANO, 5 58,5 ž. Jiří Chaloupka LEHCE 02:11,23 1 Pejšková Ivana 70
2. AUSTRALIEN(FR), 5 58,5 ž. Vendula Korečková 3 1/4 02:11,70 5 Popelka Stanislav 250
3. ACHIRD(IRE), 4 58,5 ž. Milan Zatloukal 1 1/4 02:11,91 3 Nieslanik Miroslav 49
4. RATE(FR), 4 j 60,0 ž. Michal Hrouda 2 02:12,27 2 Török Dalibor 28
5. CAPE FREEDOM(IRE), 6 60,0 ž. Radek Koplík 3/4 02:12,41 4 Šavujev Arslangirej 50
6. IMSEXYANDIKNOWIT(IRE), 5 58,5 ž. Jaromír Šafář krk 02:12,46 8 Haris Ludvík 110
7. SAIGET(IRE), 4 j 60,0 ž. Petr Foret 5 02:13,58 6 Luka Václav 80
8. WELLUNCA, 4 58,5 ž. Jan Verner 1/2 02:13,70 7 Kabelková Hana 100
Čas: 02:11,23, Mezičasy: (27,79 - 26,18 - 27,26 - 26,76 - 23,24)
Výrok: LEHCE-3 1/4-1 1/4-2-3/4-krk-5-1/2

Majitel: Hippolit Star - Pejšková, Trenér: Pejšková Ivana, Ing., Chov: Hřebčín Napajedla

Kůň č.1 ORLEANO byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

5. dostih, start 16:16
1143 Dostih amazonek – FEGENTRI – Memoriál Ing. Jiřího Chaloupky
Rovina IV.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.9 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TREZY LADY(FR), 3 j 54,5 am. Sabina Mokrošová JISTĚ 01:43,05 3 Nieslanik Miroslav 29
2. NEMO(FR), 5 sj 59,5 am. Lenka Rájová 2 01:43,33 1 Török Dalibor 70
3. SEA THE NIGHT(IRE), 5 62,0 am. Karen Dieltjens 3 01:44,00 5 Váňa Tomáš 45
4. SAN GODENZO, 4 j 59,5 am. Pavlína Kašparová 2 01:44,29 8 Kalčík Michal 70
5. MONJOUET, 4 63,0 am. Sofia Presits 2 01:44,61 2 Petrlík Allan 120
6. ARIELLE, 4 55,5 am. Petra Florianová, B.Sc. 1 01:44,78 11 Voršilková Helena 120
7. FULMINE LUNA(FR), 7 62,0 am. Jenny Langhard 1 1/2 01:45,01 9 Duchoň Tomáš 120
8. ANNIE TIGER, 6 58,0 am. Jana Fialová 1/2 01:45,09 6 Vymazal Josef 250
9. RUMPL CIMPR CAMPR(GB), 8 57,0 am. Eszter Jeles daleko 01:48,08 7 Peťulová Petra 350
10. ALYSTAR, 3 s 52,0 am. Amálie Vacková 3 1/2 01:48,88 4 Koplík Zdeno 200
11. FIOMI, 9 55,5 am. Alexandra Slámová, Bc.Dis. 3 01:49,57 10 Kantek Petr 120
Čas: 01:43,05, Mezičasy: (25,45 - 26,96 - 24,96 - 25,68)
Výrok: JISTĚ-2-3-2-2-1-1 1/2-1/2-daleko-3 1/2-3

Majitel: MUDr. Eva Nieslaniková, Trenér: Nieslanik Miroslav, Chov: S.C.E.A.Feurtet E.

Poplatek: stáj Mirkov - Florian 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu u koně č.11 ARIELLE (DU 16/7). Sankce: am. Vacková A. odnětí licence na 1 dostihový den (tj. 8.8.2021) za křižování koně č.6 ANNIE TIGER a naražení koně č.9 FULMINE LUNA koněm č.4 ALYSTAR v cílové rovině (DŘ § 364c).

video

6. dostih, start 16:49
1144 Cena Nadace města Karlovy Vary
Rovina III.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 3.9 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CLASSA(IRE), 3 55,0 Lucie Fialová LEHCE 01:42,54 3 Luka Václav 28
2. BETTSUT, 6 52,0 ž. Michal Hrouda 3 3/4 01:43,15 8 Héč Karel 300
3. MEQUINENZA(IRE), 4 57,0 ž. Vendula Korečková 3/4 01:43,30 4 Váňa Tomáš 75
4. EVEREST HILL(GB), 11 54,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 3 01:43,73 1 Koplík Zdeno 150
5. MARIE D`ORVAL(GB), 4 j 54,0 am. Sabina Mokrošová 2 01:44,04 11 Nieslanik Miroslav 120
6. LA SOMMERA(FR), 5 53,0 Michaela Musialová 1 01:44,20 2 Hulínský Václav 220
7. NACHTSWAERMER(IRE), 5 57,5 ž. Petr Foret 3/4 01:44,36 10 Luka Václav 90
8. ORSSIO(FR), 7 59,0 ž. Milan Zatloukal 1 01:44,54 6 Drlík Jaroslav 90
9. ADMIRAL PIETT(GER), 5 58,0 ž. Jiřina Andrésová 1 1/4 01:44,77 7 Chaloupka Václav 75
10. MOCCAFIX(GER), 8 j 57,0 Carina Schneider 7 01:46,26 9 Neuberg Filip 90
11. LA VIDA(GER), 5 j 52,0 ž. Jan Verner 4 01:47,12 5 Hlavatý Pavel 150
12. RABBIT TORONADO(GB), 4 61,0 ž. Jiří Chaloupka 3 01:47,79 12 Petrlík Allan 90
Čas: 01:42,54, Mezičasy: (26,57 - 25,45 - 25,87 - 24,65)
Výrok: LEHCE-3 3/4-3/4-3-2-1-3/4-1-1 1/4-7-4-3

Majitel: Martin Bláha, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Glenville Bloodstock Ltd

Kůň č.10 NACHTSWAERMER ztratil na startu cca 4 délky. Poplatek: stáj TOKINAHU-Héč 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu ze startovacích boxů u koně č.8 BETTSUT (DU 16/7)

video

7. dostih, start 17:19
1145 Cena ELEKTRO SERVIS – Jaromír Maruna
Rovina V.kat. - 2000 m, handicap, 3letí a starší
25.000 Kč (12500 - 5750 - 3750 - 1750 - 1250)
Zápisné: 300 + 700 Kč
Stav dráhy: 3.9 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TOS SIA(IRE), 4 b 61,0 am. Jenny Langhard BOJ 02:13,81 1 Haris Ludvík 75
2. MARIOS(IRE), 4 59,5 ž. Petr Foret 1/2 02:13,91 7 Kub Ivan 100
3. SAXANA GREY(GB), 3 b 56,0 ž. Jan Verner 1 02:14,07 10 Drozda František 35
4. RIVERSIDE, 12 59,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 1 1/4 02:14,28 6 Kantek Petr 120
5. DREAM OF LOVE, 5 59,0 Lucie Fialová krk 02:14,34 3 Horáková Lenka 100
6. SORBET(POL), 6 61,0 Alena Plimlová hlava 02:14,37 5 Kalčík Michal 75
7. BEST BOX(POL), 10 b 57,0 Josef Borč 2 1/4 02:14,75 2 Křídlová Tamara 120
8. STUHNA(FR), 7 54,0 ž. Michal Hrouda 3 02:15,27 4 Pejšková Ivana 60
9. LYGERON, 4 48,0 Taťána Mášová 3/4 02:15,43 8 Kříž Petr 80
10. CANDLE IN THE WIND, 9 58,0 ž. Jiří Chaloupka 6 02:16,50 11 Pátková Renata 120
11. LUCIFER, 8 s 48,0 am. Pavlína Kašparová 13 02:19,11 9 Bartoš st. Josef 300
12. ARIGNY, 6 54,5 am. Sabina Mokrošová 3 1/4 02:19,77 12 Voršilková Helena 200
Nestartovali: LATARMISSIE, LEWIS GAL
Čas: 02:13,81, Mezičasy: (27,00 - 26,31 - 26,46 - 29,20 - 24,84)
Výrok: BOJ-1/2-1-1 1/4-krk-hlava-2 1/4-3-3/4-6-13-3 1/4

Majitel: Dostihová stáj Sedrik, Trenér: Haris Ludvík, Chov: Radley T.

Kůň č.5 SORBET ztratil na startu cca 2 délky.

video


Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Člen DK: Krejčí Martina, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pokorná Leona, Ing.
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Pavelková Yvona, Ing.
Startér: Štohanzl Jaromír
Pomocný startér: Kučera Václav
Cílová kamera: Malát Vít