home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 06.07.2021 - Lysá nad Labem
stav dráhy: 3.6 (dobrá / Good)
1. dostih, start 14:05
1121 HANDICAP HOTELU OLYMPIONIK
Rovina V.kat. - 1300 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
Stav dráhy: 3.6 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RABBIT REQUINTO(IRE), 3 61,0 Lucie Fialová JISTĚ 01:20,85 11 Petrlík Allan 68
2. PREMYSLOVNA(GB), 4 s 59,0 ž. Vendula Korečková 1 3/4 01:21,08 1 Váňa Tomáš 39
3. FRAM, 5 j 53,5 Alena Plimlová 3/4 01:21,23 7 Kalčík Michal 100
4. TANITSCHKA(GER), 10 60,5 ž. Martina Havelková 1 1/2 01:21,45 2 Kantek Petr 100
5. CARA MIA, 3 58,5 ž. Martin Laube 3/4 01:21,60 12 Germič Karel 85
6. FRAMI HIT, 3 j 50,0 Taťána Mášová 1 01:21,77 8 Kalčík Michal 150
7. ROXETTE, 5 58,0 ž. Jiří Chaloupka krk 01:21,84 5 Duchoň Tomáš 150
8. BOUŘKA, 10 65,0 Michaela Musialová 1 1/4 01:22,00 9 Kantek Petr 68
9. BISETOUN(FR), 3 59,0 Simona Laubeová 1 01:22,16 6 Germič Karel 60
10. LADISLAV, 9 56,5 ž. Jan Verner 1 1/2 01:22,36 10 Krysmanová Rennerová Martina 100
11. PRINCESS VIKTORIA(IRE), 7 j 56,5 žk. Valentina Šerá 11 01:24,71 4 Sýkorová Marcela 600
Nestartovali: REGGIESTORM
Čas: 01:20,85, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 3/4-3/4-1 1/2-3/4-1-krk-1 1/4-1-1 1/2-11

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Laguna Sunrise Syndicate

Poplatek: stáj SŠ dostihového sportu 1500 Kč za osvobození od zkušebního cvalu a vedení koně č.5 PRINCESS VIKTORIA ke startu (DU 16/5),stáj FVE – Relay JK Levín 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu u koně č.8 FRAMI HIT (DU 16/7).

video


2. dostih, start 14:31
1122 STEEPLECHASE CONSEQ
Steeplechase IV.kat. - 3500 m, cena, 4letí a starší
50.000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
Stav dráhy: 3.6 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LIANEL(GB), 6 b 71,0 Jakub Kocman V. LEHCE 04:38,31 2 Popelka Stanislav 70
2. SCARE CROW, 9 b 68,0 ž. Jan Faltejsek 10 04:40,86 12 Baštová Pavlína 100
3. STING RIVER(IRE), 8 b 69,0 Petr Kříž 11 04:42,05 4 Kříž Petr 350
4. TOP ONE, 6 j 68,0 ž. Pavel Složil ml. 3/4 04:42,16 13 Seménka Zdeněk 150
5. MOBILIZATION(IRE), 6 73,0 ž. Jan Odložil 3 04:42,88 11 Bodlák Radim 75
6. YAHK, 5 68,0 ž. Marek Stromský 9 04:45,25 5 Popelka Stanislav 150
7. TAURIEL, 6 b 68,5 ž. Ondřej Velek 6 04:43,74 7 Zobal František 150
8. SHAMALANN(FR), 4 67,0 ž. Josef Bartoš 3 1/2 04:45,98 10 Váňa ml. Josef 55
9. STREET SINGER(GB), 7 b 70,5 Filip Koplík 17 04:47,63 3 Koplík Zdeno 300
10. LA BEAUTÉ, 4 63,0 ž. Jan Kratochvíl 2 04:47,93 8 Urbánek Luboš 120
Z TELLUR(POL), 9 69,0 ž. Martin Liška     9 Poles Pavel 75
Z MODŘÍN, 9 68,0 ž. Lukáš Matuský     6 Šimonová Jana 75
Z SHOW ME THE MONEY, 4 67,5 ž. Jaroslav Myška     1 Mimra Zdeněk 75
Čas: 04:38,31, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE-10-11-3/4-3-6-9-3 1/2-17-2

Majitel: Nýznerov, Trenér: Popelka Stanislav, Chov: Barrett P.E.

Poplatek: stáj EŽ Praha a.s. za ohlášenou změnu barvy čapek u koní č.1 SHOW ME THE MONEY a č.6 MODŘÍN (DU 16/3) (2x200 Kč)

video

3. dostih, start 15:03
1123 CENA TIPSPORT
Rovina III.kat. - 1300 m, cena, 3letí a starší
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250)
Zápisné: 0 + 1800 Kč
Stav dráhy: 3.6 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FACTS AND FIGURES(IRE), 8 s 56,0 Simona Laubeová JISTĚ 01:18,72 7 Urbánek Luboš 50
2. SECRET PASSION(GB), 4 57,0 Dana Bořánková 2 01:19,00 2 Vocásková Helena 17
3. MANOLLA, 8 60,0 ž. Radek Koplík 3 3/4 01:19,56 1 Koplík Zdeno 65
4. STEP STAR, 10 57,0 ž. Vendula Korečková 1/2 01:19,67 3 Váňa Tomáš 130
5. JUVANA(FR), 4 b 57,0 ž. Jakub Pavlíček 3 1/4 01:20,15 8 Berthier Kateřina 130
6. BLUE CALANQUE(IRE), 4 58,5 ž. Jan Verner 1/2 01:20,25 6 Váňa Tomáš 250
7. ANNIE TIGER, 6 55,5 Michaela Musialová 8 01:21,69 4 Vymazal Josef 350
8. CALL ME BERRY, 3 52,0 ž. Jiřina Andrésová 10 01:23,75 5 Kabelková Hana 600
Čas: 01:18,72, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2-3 3/4-1/2-3 1/4-1/2-8-10

Majitel: MS Racing, Trenér: Urbánek Luboš, Chov: Laddies Poker Two Synd.

Kůň č.5 CALL ME BERRY ztratil na startu cca 4 délky. Kůň č.7 FACTS AND FIGURES byl vybrán k antidopingové kontrole.

video


4. dostih, start 15:35
1124 MEMORIÁL MILENKY A JIŘÍHO ŠPAČKOVÝCH
Rovina IV.kat. - 2200 m, cena, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 400 + 800 Kč
Stav dráhy: 3.6 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HIGHBRATION(GER), 4 57,5 Simona Laubeová TUHÝ BOJ 02:23,21 5 Germič Karel 24
2. LANDARON, 7 61,5 ž. Jiří Chaloupka hlava 02:23,24 9 Petrlík Allan 50
3. ORSON, 6 59,0 ž. Vendula Korečková 1 02:23,41 10 Horáková Lenka 60
4. TOS SIA(IRE), 4 b 55,0 Alena Plimlová 2 1/4 02:23,72 3 Haris Ludvík 50
5. NOBLE FOX(FR), 12 59,0 ž. Jiřina Andrésová 3 1/4 02:24,14 4 Andrés Dušan 85
6. NELISSA, 6 b 57,5 ž. Michal Demo 2 1/2 02:24,49 6 Blažek Svatoslav 110
7. DANCER OF JAPE, 5 54,0 Taťána Mášová 6 02:25,51 11 Bělka Martin 300
8. PAMPELIŠKA, 4 57,0 am. Marcel Novák ml. daleko 02:35,96 1 Vašina Josef 500
9. ZDENIČKA, 3 51,5 Lucie Fialová krk 02:36,04 2 Michal Jiří 450
Nestartovali: ČAMILLA, MONJOUET
Čas: 02:23,21, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ-hlava-1-2 1/4-3 1/4-2 1/2-6-daleko-krk

Majitel: Roman, Trenér: Germič Karel, Chov: Gest.Ammerland

ři vstupu do boxů byla použita zaváděcí deka u koně č.10 ORSON. Poplatek: stáj Oran - Horáková 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu u koně č.10 ORSON (DU 16/7).

video

5. dostih, start 16:05
1125 HANDICAP OBČANSKÉ DEMOKRATICKÉ STRANY
Rovina V.kat. - 2200 m, handicap, 3letí a starší
15.000 Kč (7500 - 3450 - 2250 - 1050 - 750)
Zápisné: 200 + 400 Kč
Stav dráhy: 3.6 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. AZDAR(FR), 6 64,5 Jan Kratochvíl JISTĚ 02:25,01 2 Andrés Dušan 90
2. RABBIT RULER(IRE), 3 57,0 Lucie Fialová 2 1/2 02:25,38 4 Petrlík Allan 35
3. CHARMING EMMA, 4 b 61,5 žk. Zuzana Jeníčková 3 1/4 02:25,83 9 Sýkorová Marcela 85
4. GOLD HARY, 7 s 54,5 ž. Jan Verner 4 1/4 02:26,44 1 Chaloupka Václav 200
5. KIRA(IRE), 3 55,0 ž. Michal Demo 1 1/4 02:26,61 5 Berthier Kateřina 65
6. TEMIGIN, 5 58,0 ž. Martin Laube hlava 02:26,63 6 Bartoš st. Josef 55
7. BEST BOX(POL), 10 b 60,5 am. Veronika Olehlová 2 1/2 02:27,04 10 Křídlová Tamara 100
8. LARITA, 3 54,5 ž. Vendula Korečková 3/4 02:27,19 8 Tajmr Michal 100
9. DATTLEI(IRE), 4 51,0 ž. Martina Havelková 1 1/4 02:27,35 11 Havelková Martina 100
10. MONTEPUCINI(FR), 11 54,5 am. Alexandra Slámová, Bc.Dis. 3 1/2 02:27,90 3 Bernardová Kateřina 120
11. WILLY WONKA, 10 49,5 am. Pavlína Kašparová 1 02:28,08 7 Bartoš st. Josef 200
Čas: 02:25,01, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2 1/2-3 1/4-4 1/4-1 1/4-hlava-2 1/2-3/4-1 1/4-3 1/2-1

Majitel: DC Zámrsk MUDr. Bruna, Trenér: Andrés Dušan, Chov: Bukhtoyarov V.,Kappushev E.

Kůň č.10 BEST BOX ztratil na startu cca 2 délky. Poplatek: stáj Pure Nutrition 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu u koně č.11 DATTLEI (DU 16/7).

video

6. dostih, start 16:37
1126 CENA MĚSTA MILOVICE
Rovina III.kat. - 1700 m, cena, 3letí a starší
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250)
Zápisné: 600 + 1200 Kč
Stav dráhy: 3.6 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FALCON BABY(IRE), 5 62,5 Dana Bořánková BOJ 01:44,60 10 Vocásková Helena 17
2. TROPICAL BOND, 10 b 61,5 am. Jindřich Fabris 3/4 01:44,72 3 Kalčík Michal 100
3. TOUCHE FINALE(FR), 5 57,5 ž. Martin Laube 1/2 01:44,81 2 Seménka Zdeněk 200
4. PALOMINA(FR), 4 56,0 Michaela Musialová 1/2 01:44,90 1 Vymazal Josef 250
4. SEA THE NIGHT(IRE), 5 59,0 ž. Vendula Korečková současně 01:44,90 4 Váňa Tomáš 80
6. RABBIT TORONADO(GB), 4 s 58,0 ž. Jiří Chaloupka 3 3/4 01:45,45 9 Petrlík Allan 85
7. LAST OPERA SONG(FR), 8 57,5 ž. Michal Demo 4 01:46,07 6 Blažek Svatoslav 200
8. GOLDEN NIGHT(FR), 3 50,5 ž. Jiřina Andrésová 10 01:48,08 5 Bodlák Radim 350
9. DR IRVIN(IRE), 4 54,0 Taťána Mášová 3/4 01:48,22 7 Germič Karel 550
Nestartovali: GOLD MEMORY(IRE)
Čas: 01:44,60, Mezičasy:
Výrok: BOJ-3/4-1/2-1/2-současně-3 3/4-4-10-3/4

Majitel: 3 hearts, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Glashare House S.

Kůň č.8 GOLD MEMORY nestartoval v dostihu z důvodu pádu ž. Pavlíčka J. před startovními boxy. Kůň č.1 PALOMINA byl vybrán k antidopingové kontrole. DK nařídila přezkoušení schopnosti koně č.8 GOLD MEMORY ze startu z boxů před příštím startem v dostihu startovaném z boxů (DŘ § 346b). Sankce: tr. Franko J. výstraha za nepřipravenost koně č.8 GOLD MEMORY do dostihu (DŘ § 411f).

video


7. dostih, start 17:10
1127 MEMORIÁL EVY PALYZOVÉ - O POHÁR HEJTMANKY STŘEDOČESKÉHO KRAJE
Steeplechase crosscountry I.kat. - 4600 m, cena, 5letí a starší
150.000 Kč (75000 - 34500 - 22500 - 10500 - 7500)
Zápisné: 2000 + 4000 Kč
Stav dráhy: 3.6 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. AENEAS(IRE), 7 j 70,0 ž. Jan Kratochvíl ZADRŽENĚ 05:37,12 5 Váňa st. Josef 24
2. LARIZANO, 13 70,0 ž. Marek Stromský 12 05:39,71 2 Popelka Stanislav 120
3. HER HIM(FR), 6 70,0 ž. Jan Faltejsek 12 05:42,07 1 Porkátová Ivana 33
4. WORLD SPEED(GER), 5 69,5 ž. Josef Bartoš 7 05:43,37 8 Váňa st. Josef 90
5. TURDUS(POL), 10 70,0 ž. Lukáš Matuský 11 05:45,96 6 Kabelková Hana 400
PN MEISHO KONGOH(IRE), 7 70,0 ž. Ondřej Velek     3 Wroblewski Grzegorz 400
ZN COSMIC MAGIC(GER), 6 68,0 ž. Jan Odložil     4 Bodlák Radim 55
Z KIFAAYA(GB), 9 70,0 ž. Pavel Složil ml.     7 Bodlák Radim 220
Čas: 05:37,12, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ-12-12-7-11

Majitel: Statek Blata Český ráj, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Barronstown Stud

Poplatek: tr. Váňa st. J. 400 Kč za ohlášené použití fixace jazyka u koně č.8 WORLD SPEED (DU 16/11). DK prošetřila pád koně č.3 MEISHO KONGOH a neshledala cizí zavinění.

video

8. dostih, start 17:34
1128 HANDICAP NUTRIHORSE (dostih amatérů a žáků)
Rovina IV.kat. - 1700 m, handicap, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 400 + 800 Kč
Stav dráhy: 3.6 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VALMONT OHNE, 9 65,0 am. Marcel Altenburger JISTĚ 01:44,02 2 Havlíček Jan 75
2. SAN GODENZO, 4 j 59,5 am. Jindřich Fabris 1 01:44,18 4 Kalčík Michal 50
3. FABLE, 5 b 58,0 am. Marcel Novák ml. 2 3/4 01:44,57 6 Podhányi Jan 45
4. ANGELIC BEAUTY, 3 49,0 am. Jana Fialová 3 1/4 01:45,11 1 Váňa Tomáš 65
5. LAVIGNE, 3 51,0 am. Ivana Machačová, MVDr. 1 3/4 01:45,38 3 Mimra Zdeněk 110
6. JOHANNES KEPLER(GB), 13 52,0 am. Natálie Flenerová 3/4 01:45,52 5 Mourek František 200
7. DERNIERA(IRE), 6 61,0 am. Matyáš Luka 11 01:48,25 8 Kub Ivan 85
8. NASCHE(GER), 3 58,0 am. Lenka Rájová 8 01:49,77 9 Germič Karel 45
9. LUCIAN(GER*), 8 56,5 am. Veronika Olehlová 12 01:52,37 7 Chaloupka Václav 130
Čas: 01:44,02, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1-2 3/4-3 1/4-1 3/4-3/4-11-8-12

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Havlíček Jan, Chov: Rabbit Trhový Štěpánov a.s.

Poplatky: stáj TAHLO Šefraný 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu u koně č.9 NASCHE (DU 16/7). Sankce: trenér Váňa Tomáš 200 Kč za pozdní příchod koně č.1 ANGELIC BEAUTY do paddocku (DŘ § 332).

video

9. dostih, start 18:03
1129 PROUTĚNÉ PŘEKÁŽKY ALFEX
Proutky V.kat. - 3200 m, cena, 4letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 400 + 800 Kč
Stav dráhy: 3.6 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BOB HEART(IRE), 6 64,0 Dana Bořánková ZADRŽENĚ 03:53,27 2 Vocásková Helena 15
2. AMAZING GANGSTER(GER), 5 66,5 Barbora Hejnová 10 03:55,51 10 Wroblewski Grzegorz 45
3. SHEHREZADA, 4 63,0 Jakub Spáčil 13 03:58,65 4 Růžičková Martina 350
4. SEGRETON, 8 68,5 ž. Ondřej Velek 4 03:59,16 6 Chaloupka Václav 100
5. RUMINKA(GER), 4 67,0 ž. Jan Odložil daleko 04:11,58 7 Bodlák Radim 200
6. BERLUCA(FR), 4 bj 67,0 ž. Martin Liška daleko 04:20,83 5 Michal Jiří 200
Z GANGE LISES(FR), 5 A 1/2 70,5 Filip Koplík     9 Koplík Zdeno 300
Z WESTERWALD(GB), 8 j 68,0 ž. Pavel Složil ml.     8 Neuberg Filip 100
PN ILUSION, 5 64,0 Veronika Škvařilová-Řezáčová     1 Řezáčová Jana 350
PN ROZINA, 5 b 66,0 ž. Lukáš Matuský     3 Křídlová Tamara 200
Čas: 03:53,27, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ-10-13-4-daleko-daleko

Majitel: 3 hearts, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Radley T.

Poplatek: stáj Acre 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu u koně č.7 RUMINKA (DU 16/7). Sankce: tr. Ing. Chaloupka V. 200 Kč za pozdní příchod koně č.6 SEGRETON do paddocku (DŘ § 332). DK prošetřila pády koní č.1 ILUSION a č.3 ROZINA a neshledala cizí zavinění.

video


Dostihová komise:
Předseda DK: Horák František, MVDr.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Člen DK: Pokorná Leona, Ing.
Rozhodčí u cíle: Hájková Veronika, Ing.
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Janecká Monika
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Šafář st. Jaromír
Cílová kamera: Dobrovolný Karel