home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 04.07.2021 - Karlovy Vary
stav dráhy: 4.4 (dobrá až měkká / Good to Soft)
1. dostih, start 14:32
1114 Cena společnosti TIPSPORT
Rovina III.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 4.4 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ADMIRAL PIETT(GER), 5 56,5 ž. Jiřina Andrésová JISTĚ 01:28,82 4 Chaloupka Václav 80
2. OLINKA, 5 59,0 ž. Martina Havelková 2 01:29,08 2 Horáková Lenka 85
3. MEQUINENZA(IRE), 4 60,5 ž. Vendula Korečková 1 1/4 01:29,26 8 Váňa Tomáš 90
4. FORTE, 4 56,5 ž. Michal Hrouda 1/2 01:29,33 3 Jelen Jaroslav 40
5. ORSSIO(FR), 7 59,5 am. Lenka Rájová hlava 01:29,35 6 Drlík Jaroslav 100
6. TARAWERA(IRE), 3 53,0 Lucie Fialová nos 01:29,35 9 Luka Václav 50
7. GILIENNE, 5 63,5 Taťána Mášová 2 1/4 01:29,71 1 Kříž Petr 150
8. NOMBEKO(FR), 7 57,5 ž. Milan Zatloukal 2 1/2 01:30,09 7 Pišl Martin 90
9. NACHTSWAERMER(IRE), 5 57,5 am. Matyáš Luka krk 01:30,16 5 Luka Václav 50
Čas: 01:28,82, Mezičasy: (15,14 - 24,67 - 25,68 - 23,33)
Výrok: JISTĚ-2-1 1/4-1/2-hlava-nos-2 1/4-2 1/2-krk

Majitel: Stáj Sokrates, Trenér: Chaloupka Václav, Ing., Chov: Gest.Trona

DK vyslechla am. Luku M. ke způsobu jízdy koně č.5 NACHTSWAREMER v dostihu a jeho vysvětlení (prasklý třmenový řemen a následně posunuté sedlo) vzala na vědomí. Sankce: am. Rájová L. 200 Kč za nadměrné/nesprávné použití bičíku (DŘ § 316)

video

2. dostih, start 15:03
1115 Cena agentury BOOM
Rovina IV.kat. - 2400 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 4.4 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MELANIA(GER), 4 58,0 ž. Jiří Chaloupka BOJ 02:39,80 10 Hlavatý Pavel 65
2. MERANO, 3 55,5 ž. Michal Demo krk 02:39,86 6 Neuberg Filip 100
3. BELL ELYSEES(GB), 5 58,0 Michaela Musialová 1 1/4 02:40,07 8 Brož Jiří 90
4. DANCER OF DENALI, 4 51,0 Taťána Mášová 1 1/2 02:40,30 9 Kříž Petr 120
5. FABRYAN, 8 59,0 ž. Koen Clijmans 3 1/2 02:40,80 2 Váňa Tomáš 120
6. SHEBY LOVE, 4 57,0 ž. Vendula Korečková 1/2 02:40,90 4 Váňa Tomáš 65
7. ARIGNY, 6 52,0 Simona Laubeová 1/2 02:40,98 7 Voršilková Helena 200
8. BOULE DE NEIGE(FR), 3 61,0 ž. Jaromír Šafář 10 02:43,07 5 Váňa st. Josef 90
9. NIRGERA, 10 52,0 Lucie Fialová krk 02:43,10 1 Brož Jiří 170
10. DECAMERON, 3 57,5 ž. Jakub Pavlíček 1 3/4 02:43,41 3 Záhorová Eva 30
Čas: 02:39,80, Mezičasy: (27,64 - 28,19 - 26,63 - 25,48 - 27,78 - 24,08)
Výrok: BOJ-krk-1 1/4-1 1/2-3 1/2-1/2-1/2-10-krk-1 3/4

Majitel: Gunther Vick, Trenér: Hlavatý Pavel, Chov: Vick Gunther

Kůň č.10 MELANIA byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

3. dostih, start 15:33
1116 Cena HEJTMANA KARLOVARSKÉHO KRAJE
Rovina III.kat. - 2000 m, cena, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 0 + 2400 Kč
Stav dráhy: 4.4 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RES JUDICATA(FR), 6 56,5 ž. Vendula Korečková V. LEHCE 02:07,82 1 Váňa Tomáš 70
2. ROYAL TOWN(FR), 6 b 61,5 ž. Radek Koplík 6 02:08,79 6 Koplík Zdeno 30
3. IDEAL GRACE(GB), 5 57,5 ž. Koen Clijmans 1/2 02:08,89 5 Resulov Artur 120
4. HASAN(IRE), 8 61,5 ž. Jaromír Šafář 3 02:09,31 3 Vocásková Helena 23
5. FATHER FROST(IRE), 9 59,0 ž. Milan Zatloukal nos 02:09,32 2 Váňa st. Josef 120
6. RABBIT MAKE(IRE), 4 58,0 ž. Jiří Chaloupka 4 02:09,99 10 Petrlík Allan 200
7. ARIELLE, 4 55,0 ž. Jiřina Andrésová nos 02:09,99 9 Voršilková Helena 120
8. SUNSET(FR), 3 s 52,0 Simona Laubeová 6 02:11,45 4 Stašková Eva 350
9. SHARETT(FR), 4 56,5 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 7 02:12,79 7 Stašková Eva 330
Nestartovali: NAPOLEON BAY(FR)
Čas: 02:07,82, Mezičasy: (26,16 - 26,68 - 25,47 - 25,67 - 23,84)
Výrok: VELMI LEHCE-6-1/2-3-nos-4-nos-6-7

Majitel: EXCELENT-K s.r.o. Liberec, Trenér: Váňa Tomáš, Chov: Dr Jiří Charvát

Kůň č.7 SHARETT ztratil na startu cca 6 délek. Poplatek: stáj TARPON LINE - Stašková a stáj Stáj Mirkov - Florian á 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu u koní č.7 SHARETT a č.9 ARIELLE (DU 16/7).

video

4. dostih, start 16:04
1117 18. LETNÍ CENA KLISEN- Cena KARLOVARSKÉHO KRAJE
Rovina II.kat. - 2000 m, cena, 3letí a starší - klisny
100.000 Kč (50000 - 23000 - 15000 - 7000 - 5000)
Zápisné: 1300 + 2700 Kč
Stav dráhy: 4.4 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ACHIRD(IRE), 4 61,0 ž. Milan Zatloukal JISTĚ 02:08,55 4 Nieslanik Miroslav 78
2. MO MY DREAM(FR), 6 56,0 ž. Michal Demo 1/2 02:08,65 8 Neuberg Filip 110
3. CRUSH ON ME(FR), 4 j 56,0 ž. Vendula Korečková 2 1/2 02:09,02 9 Luka Václav 250
4. STORM DE NUIT(FR), 5 60,0 Daniel Vyhnálek 3/4 02:09,15 1 Seménka Zdeněk 100
5. FRANCESKA BELLA(IRE), 4 58,0 ž. Jaromír Šafář 2 02:09,43 10 Vocásková Helena 18
6. IMSEXYANDIKNOWIT(IRE), 5 61,0 ž. Jiří Chaloupka 2 1/4 02:09,75 5 Haris Ludvík 75
7. ANGEL`S GLORY LP(SRB), 3 51,5 Lucie Fialová 1 1/2 02:09,94 2 Luka Václav 350
8. TULARKA(IRE), 5 61,0 ž. Radek Koplík kr.hlava 02:09,95 6 Vocásková Helena 55
9. BOLOGNA(IRE), 3 s 51,0 ž. Martina Havelková 8 02:11,40 7 Šavujev Arslangirej 200
10. SAIGON ICON(IRE), 4 58,0 ž. Jakub Pavlíček 1/2 02:11,51 3 Záhorová Eva 230
Čas: 02:08,55, Mezičasy: (26,07 - 27,74 - 25,46 - 25,62 - 23,66)
Výrok: JISTĚ-1/2-2 1/2-3/4-2-2 1/4-1 1/2-kr.hlava-8-1/2

Majitel: MUDr. Eva Nieslaniková, Trenér: Nieslanik Miroslav, Chov: Airlie Stud

Kůň č.9 CRUSH ON ME ztratil na startu cca 3 délky. Kůň č.4 ACHIRD byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

5. dostih, start 16:31
1118 Cena společnosti INSIA a.s.
Rovina II.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500)
Zápisné: 1200 + 2400 Kč
Stav dráhy: 4.4 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. OPINION MAKER(IRE), 7 j 57,0 ž. Michal Hrouda BOJ 01:41,98 4 Pejšková Ivana 29
2. CAWOK(IRE), 5 53,5 ž. Vendula Korečková 1/2 01:42,06 2 Tajmr Michal 50
3. SEASONY(IRE), 4 58,5 ž. Martina Havelková 2 1/4 01:42,37 3 Havelková Martina 50
4. HOFERGIRL(GB), 5 s 52,5 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 1 01:42,52 1 Koplík Zdeno 75
5. LAGOAS(GER), 8 58,0 Michaela Musialová 1 1/2 01:42,73 6 Brož Jiří 75
6. WLASTINA(GB), 6 56,0 ž. Michal Demo 1 1/4 01:42,92 5 Neuberg Filip 40
Nestartovali: CREATOR(IRE)
Čas: 01:41,98, Mezičasy: (26,06 - 24,79 - 26,95 - 24,18)
Výrok: BOJ-1/2-2 1/4-1-1 1/2-1 1/4

Majitel: B & P int. - Pejšková, Trenér: Pejšková Ivana, Ing., Chov: Kildare Racing Syndicate
video

6. dostih, start 17:02
1119 Cena EBF
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 3letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 4.4 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RABBIT COULSTY(IRE), 3 59,0 ž. Jiří Chaloupka JISTĚ 01:45,77 4 Petrlík Allan 21
2. RABBIT POWER(GB), 3 59,0 ž. Radek Koplík 1 01:45,94 3 Petrlík Allan 37
3. TREZY LADY(FR), 3 j 55,0 Zuzana Míčová krk 01:45,99 10 Nieslanik Miroslav 90
4. VALMOREL(IRE), 3 52,0 Agáta Čermáková krk 01:46,04 5 Luka Václav 90
5. RED ARTILLERY(IRE), 3 54,0 Michaela Musialová 1 3/4 01:46,29 9 Brož Jiří 180
6. TALULU, 3 55,5 ž. Jiřina Andrésová 4 01:46,92 6 Chaloupka Václav 110
7. RABBIT GARSWOOD(IRE), 3 58,0 ž. Jakub Pavlíček 2 01:47,16 2 Petrlík Allan 90
8. ARC EN CIEL(FR), 3 57,0 ž. Michal Demo 2 3/4 01:47,59 7 Seménka Zdeněk 220
9. LATARMISSIE, 3 53,0 Simona Laubeová 6 01:48,97 8 Horáková Lenka 330
Nestartovali: SARAH DURANTE
Čas: 01:45,77, Mezičasy: (27,79 - 26,83 - 26,72 - 24,43)
Výrok: JISTĚ-1-krk-krk-1 3/4-4-2-2 3/4-6

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Petrlík Allan, Chov: White B.

Sankce: j. Míčová Z. 1 500 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 1 kg na koni č.10 TREZY LADY v průběhu dostihového dne (DŘ § 326), tr. Brož J. 400 Kč za nedovolenou pomoc u startu u koně č.9 BED ARTILLERY (DŘ § 344)

video

7. dostih, start 17:32
1120 Cena TOR CHEB
Rovina IV.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 4.4 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SORBET(POL), 6 j 53,0 Taťána Mášová BOJ 01:40,94 1 Kalčík Michal 120
2. CHEVAL DE ROI(IRE), 3 52,0 ž. Michal Hrouda 1 01:41,11 10 Fedorowicz Vladislav 100
3. RABBIT SPIRIT(IRE), 3 60,5 ž. Radek Koplík krk 01:41,16 6 Petrlík Allan 49
4. STUHNA(FR), 7 49,0 ž. Martina Havelková kr.hlava 01:41,17 5 Pejšková Ivana 85
5. LA VIDA(GER), 5 j 59,5 ž. Jiří Chaloupka 1/2 01:41,27 11 Hlavatý Pavel 85
6. LYSYANARGENT(FR), 7 55,5 ž. Michal Demo 2 01:41,59 7 Mourek František 100
7. MARIOS(IRE), 4 56,5 Daniel Vyhnálek hlava 01:41,61 3 Kub Ivan 100
8. SILVER TRIGGER(FR), 4 bj 59,0 am. Jindřich Fabris krk 01:41,65 8 Kalčík Michal 100
9. DARK ALIGHIERI, 6 51,5 Lucie Fialová 3/4 01:41,78 9 Mourek František 100
10. ECHO RULES(IRE), 12 s 57,5 žk. Sofie Kvízová 3 01:42,34 2 Mourek František 140
11. NEGRO MUSICA(POL), 3 55,5 Alena Plimlová 15 01:44,70 4 Haris Ludvík 50
Čas: 01:40,94, Mezičasy: (25,36 - 25,07 - 26,65 - 23,86)
Výrok: BOJ-1-krk-kr.hlava-1/2-2-hlava-krk-3/4-3-15

Majitel: FVE – Relay JK Levín, Trenér: Kalčík Michal, Chov: Sobierajski T.
video


Dostihová komise:
Předseda DK: Horák František, MVDr.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Člen DK: Pokorná Leona, Ing.
Rozhodčí u cíle: Hájková Veronika, Ing.
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Pavelková Yvona, Ing.
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Kučera Václav
Cílová kamera: Malát Vít