home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 22.05.2021 - Pardubice
stav dráhy: 3.5 (dobrá / Good)
1. dostih, start 12:22
1049 Cena proutěnkářů
Proutky IV.kat. - 3200 m, cena, 4letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 3.5 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DYLANKA(IRE), 6 66,5 ž. Jan Kratochvíl V. LEHCE 03:50,26 3 Vocásková Helena 15
2. PORTORIKOS(IRE), 8 68,0 Carina Schneider 7 03:51,59 7 Wroblewski Grzegorz 55
3. DANCING BLOOD(FR), 6 68,5 ž. Lukáš Matuský 7 03:52,96 1 Holčák Radek 250
4. KENGI, 5 68,5 ž. Marcel Novák 16 03:56,28 10 Kejzlar Přemek 300
5. SVENSON(USA), 5 sj 64,5 Daniel Vyhnálek 10 03:58,61 8 Török Dalibor 85
6. HURRICANE SUN(IRE), 4 63,0 Anton Andrejevič Orčinskij daleko 04:03,68 6 Váňa st. Josef 250
7. SKYLINE RUNNER(IRE), 8 73,0 ž. Josef Bartoš 2 3/4 04:04,19 9 Horáková Lenka 120
8. STREET SINGER(GB), 7 b 71,0 ž. Ondřej Velek 7 04:05,40 5 Koplík Zdeno 200
9. DICKE BERTA(FR), 4 66,0 Jiří Henych daleko 04:21,25 2 Jelínková Petra 1200
Z BLACK BERRY(SVK), 5 64,0 Jakub Spáčil     4 Olehla Čestmír 400
Čas: 03:50,26, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE-7-7-16-10-daleko-2 3/4-7-daleko

Majitel: Statek Blata Český Ráj I, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Azienda Agricola La Rovere

Sankce: j. Henych J. 1500 Kč za ohlášené zvýšení hmotnosti v průběhu dostihového dne o 1 kg na koni č.2 DICKE BERTA (DŘ § 326).

video

2. dostih, start 12:56
1050 Pohár BICZ Holding
Steeplechase crosscountry III.kat. - 4400 m, cena, 5letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500)
Zápisné: 1200 + 2400 Kč
Stav dráhy: 3.5 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NIGHT MOON, 5 67,0 ž. Jan Faltejsek ZADRŽENĚ 05:38,09 10 Tůma Pavel 19
2. SACAMIRO, 8 69,0 ž. Jan Odložil 8 05:39,51 11 Ilíková Kateřina 350
3. REKI, 9 b 68,0 ž. Pavel Složil ml. 2 3/4 05:39,93 6 Kabelková Hana 100
4. MAZHILIS(FR), 12 68,5 ž. Josef Bartoš 7 05:41,37 7 Váňa st. Josef 120
5. SALUS, 5 63,5 Jakub Kocman 2 1/4 05:41,77 2 Hrudka ml. Jaromír 1000
6. KAISERWALZER(GER), 8 69,0 ž. Ondřej Velek 4 1/2 05:42,54 5 Brečka Jaroslav 180
7. APPLE`S KAMIKAZE(FR), 8 70,0 Adam Čmiel 5 05:43,42 3 Holčák Radek 120
8. STRETTON, 11 69,0 ž. Marek Stromský 10 05:45,43 12 Popelka Stanislav 85
9. BRIDGEUR(FR), 10 A 1/2s 69,0 ž. Jaroslav Myška kr.hlava 05:45,46 9 Myšková Štěpánka 120
10. TURDUS(POL), 10 68,0 ž. Martin Liška 11 05:47,74 8 Kabelková Hana 270
11. MARCUS AURELIUS(FR), 11 64,5 Daniel Vyhnálek 15 05:51,38 4 Popelka Stanislav 220
ZN STRING(GER*), 8 71,0 ž. Lukáš Matuský     1 Holčák Radek 120
Čas: 05:38,09, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ-8-2 3/4-7-2 1/4-4 1/2-5-10-kr.hlava-11-15

Majitel: Dr. Charvát, Trenér: Tůma Pavel, Chov: Charvát Group s.r.o.

Poplatek: tr. Holčák R. 400 Kč za ohlášené použití fixace jazyka u koně č.3 APPLE`S KAMIKAZE (DU 16/11). Sankce: tr. Brečka J. 200 Kč za chybějící zaváděcí řemínek na koni č.5 KAISERWALZER (DU 16/18).

video

3. dostih, start 13:35
1051 Cena Jockey Clubu ČR
Steeplechase I.kat. - 3900 m, cena, 5letí a starší
150.000 Kč (75000 - 34500 - 22500 - 10500 - 7500)
Zápisné: 2000 + 4000 Kč
Stav dráhy: 3.5 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CHEMINÉE(IRE), 6 67,0 ž. Jan Faltejsek LEHCE 04:50,56 6 Tůma Pavel 19
2. DUSIGROSZ(FR), 8 s 68,5 ž. Pavel Složil ml. 5 04:51,52 5 Váňa st. Josef 120
3. AZTEK, 10 68,5 ž. Marek Stromský 6 04:52,48 2 Váňa Tomáš 49
4. DAJUKA, 7 66,0 ž. Lukáš Matuský kr.hlava 04:52,49 3 Holčák Radek 50
5. GRYFFICHOP(FR), 7 s 68,0 ž. Jan Kratochvíl 16 04:55,95 4 Urbánek Luboš 100
PN MAX`S SPIRIT(IRE), 8 68,0 ž. Josef Bartoš     1 Váňa st. Josef 80
Čas: 04:50,56, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-5-6-kr.hlava-16

Majitel: Dr. Charvát, Trenér: Tůma Pavel, Chov: McEnery P.& Mrs

Kůň č.1 MAX`S SPIRIT ztratil na startu cca 5 délek. Kůň č.6 CHEMINÉE byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

4. dostih, start 14:05
1052 Cena Viléma z Pernštejna
Steeplechase crosscountry II.kat. - 3300 m, cena, 5letí a starší
120.000 Kč (60000 - 27600 - 18000 - 8400 - 6000)
Zápisné: 1600 + 3200 Kč
Stav dráhy: 3.5 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. IMPHAL(POL), 8 b 69,0 ž. Marek Stromský LEHCE 04:10,49 5 Popelka Stanislav 85
2. MUSTAMIR(IRE), 10 s 68,5 ž. Lukáš Matuský 7 04:11,69 2 Holčák František 40
3. LAD IN, 9 68,5 ž. Pavel Složil ml. 8 04:12,95 3 Kabelková Hana 50
4. MEDICIMAN(GB), 8 68,5 Adam Čmiel 3 3/4 04:13,58 7 Holčák Radek 220
5. CHRYSTAL CROSS(FR), 9 A 1/2 69,5 ž. Jaroslav Myška hlava 04:13,62 4 Myšková Štěpánka 40
6. MEDIC, 8 69,0 ž. Marcel Novák 17 04:17,72 1 Kvapilová Lenka 45
ZN LE MOULLEAU(FR), 8 s 68,0 ž. Josef Bartoš     6 Váňa st. Josef  
Čas: 04:10,49, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-7-8-3 3/4-hlava-17

Majitel: Quartis-Zámecký Vrch, Trenér: Popelka Stanislav, Chov: SK Moszna
video

5. dostih, start 14:47
1053 Velká cena města Pardubic - I. kval. na 131.Velkou pardubickou se Slavia pojišťovnou
Steeplechase crosscountry NL - 5800 m, cena, 5letí a starší
200.000 Kč (100000 - 46000 - 30000 - 14000 - 10000)
Zápisné: 2000 + 4000 Kč
Stav dráhy: 3.5 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NO TIME TO LOSE(GB), 12 j 70,0 ž. Ondřej Velek JISTĚ 07:45,61 6 Váňa st. Josef 200
2. SZTORM(POL), 12 70,0 ž. Pavel Složil ml. 4 1/2 07:46,32 8 Wroblewski Grzegorz 400
3. CASPER(FR), 9 A 1/2 70,0 Daniel Vyhnálek 3/4 07:46,45 1 Török Dalibor 150
4. PLAYER, 9 70,0 ž. Marcel Novák nos 07:46,45 9 Kvapilová Lenka 45
5. THEOPHILOS(FR), 11 b 70,0 ž. Josef Bartoš 1/2 07:46,57 2 Váňa st. Josef 85
6. TZIGANE DU BERLAIS(FR), 10 70,0 ž. Jan Faltejsek 3/4 07:46,72 4 Tůma Pavel 85
7. MR SPEX(GER), 7 70,0 ž. Jan Kratochvíl 3 3/4 07:47,40 5 Urbánek Luboš 140
8. TALENT, 10 70,0 ž. Martin Liška 14 07:50,51 11 Kabelková Hana 100
9. MAHONY, 9 70,0 ž. Marek Stromský 1 1/2 07:50,89 14 Popelka Stanislav 300
10. PARIS EIFFEL(IRE), 8 70,0 ž. Martin Cagáň 3/4 07:51,07 12 Cagáň Ján 850
11. BUGSIE MALONE(IRE), 11 b 70,0 ž. Lukáš Matuský 1 1/4 07:51,35 3 Holčák Radek 270
12. DULCAR DE SIVOLA(FR), 8 70,0 Jakub Kocman 5 07:52,22 10 Kovář Stanislav 400
13. VANDUAL(SVK), 13 70,0 ž. Jan Odložil 1 1/4 07:52,45 13 Štangel Marián 140
14. EVŽEN(GB), 7 70,0 ž. Jaroslav Myška 9 07:54,06 7 Myšková Štěpánka 29
Čas: 07:45,61, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-4 1/2-3/4-nos-1/2-3/4-3 3/4-14-1 1/2-3/4-1 1/4-5-1 1/4-9

Majitel: Paragan Horseboxes s.r.o., Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Carmel Stud

Kůň č.6 NO TIME TO LOSE byl vybrán k antidopingové kontrole. Sankce: ž. Novák M. 200 Kč za nekázeň u startu (DŘ § 357).

video

6. dostih, start 15:24
1054 Cena TIPSPORTU
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 3200 m, cena, 4letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 3.5 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ČÁRYJAPE, 4 68,0 ž. Martin Liška JISTĚ 04:17,46 6 Šimonová Jana 39
2. CRAKEN(GER)*, 4 65,5 Adam Čmiel 2 3/4 04:17,90 7 Holčák Radek 220
3. PROTOCOLAR(FR), 4 66,0 ž. Ondřej Velek 3/4 04:18,05 2 Myšková Štěpánka 150
4. REGTIME, 4 68,0 ž. Pavel Složil ml. 2 04:18,33 9 Kabelková Hana 170
5. ANALYST(GB), 4 68,0 ž. Jaroslav Myška 3/4 04:18,46 8 Myšková Štěpánka 35
6. SHOW ME THE MONEY, 4 63,0 Daniel Vyhnálek 10 04:20,48 5 Mimra Zdeněk 35
PN LA BEAUTÉ, 4 66,0 ž. Jan Kratochvíl     1 Urbánek Luboš 75
ZN PRINCETON, 4 s 68,0 ž. Marcel Novák     4 Kvapilová Lenka 330
SN KAMRAN(GER), 4 64,0 Anton Andrejevič Orčinskij     3 Váňa st. Josef 100
Čas: 04:17,46, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2 3/4-3/4-2-3/4-10

Majitel: NUTRIN, Trenér: Šimonová Jana, Chov: Vrba P.,Ing.
video

7. dostih, start 16:00
1055 Cena Nadačního fondu Jockey Clubu ČR
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 3350 m, cena, 5letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 3.5 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WELL ABSOLUT, 5 68,0 ž. Jaroslav Myška LEHCE 04:19,24 15 Myšková Štěpánka 150
2. LEO FANTASTICO(GER), 7 68,0 ž. Jan Faltejsek 7 04:20,38 19 Baštová Pavlína 90
3. POLIDAR, 8 64,0 Veronika Řezáčová 1/2 04:20,46 13 Řezáčová Jana 270
4. SAINT SHINE(FR), 5 70,5 ž. Josef Bartoš kr.hlava 04:20,48 14 Váňa st. Josef 150
5. MIZURI, 8 69,0 ž. Ondřej Velek 3/4 04:20,61 12 Zobal František 220
6. GODFREY(FR), 5 A 1/2 67,0 Daniel Vyhnálek 1/2 04:20,70 1 Török Dalibor 45
7. ZTRACENKA, 5 67,5 ž. Marek Stromský 4 04:21,34 16 Popelka Stanislav 120
8. NIKEANDNEMESIS(IRE), 5 68,5 ž. Lukáš Matuský 7 04:22,49 11 Holčák Radek 90
9. WOTAN(GER), 7 69,5 Adam Čmiel 3/4 04:22,66 9 Holčák Radek 120
10. CHARISMATIC, 9 71,5 ž. Marcel Novák 2 3/4 04:23,15 3 Kvapilová Lenka 65
11. NON STOP(AUT), 7 64,5 Carina Schneider 18 04:26,44 17 Neuberg Filip 350
12. SINNDARKA(IRE), 10 64,5 Jakub Kocman 1 3/4 04:26,78 7 Hrudka ml. Jaromír 150
13. VAXERTON, 8 66,5 Ján Mach, MVDr. 1 3/4 04:27,04 8 Slabý Petr 270
14. MOHAN, 5 69,0 ž. Petr Tůma 3 1/2 04:27,58 2 Novák Antonín 450
15. HELIOSTAT(IRE), 9 69,0 ž. Martin Liška 1 3/4 04:27,93 6 Moravec Zdeněk 450
16. FATHER FROST(IRE), 9 68,0 ž. Pavel Složil ml. daleko 04:32,76 4 Váňa st. Josef 150
17. NED, 7 68,0 ž. Thomas Boyer 11 04:35,05 5 Pecháček Jaroslav 450
18. SWAN PRINCESS, 5 68,0 ž. Jan Odložil 1 04:35,29 10 Horáková Lenka 550
ZN ESPOIR DE L`OASIS(FR), 7 A 1/2 68,0 ž. Pavel Kašný     18 Kovář Stanislav 220
ZN LANTANA LADY, 8 65,0 am. Marcel Altenburger     20 Bodlák Radim 750
Čas: 04:19,24, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-7-1/2-kr.hlava-3/4-1/2-4-7-3/4-2 3/4-18-1 3/4-1 3/4-3 1/2-1 3/4-daleko-11-1

Majitel: Martina Poláková, Trenér: Myšková Štěpánka, Chov: Hřebčín Napajedla

Jezdec Orčinskij byl odvážen do dostihu

video

8. dostih, start 16:35
1056 Cena Dostihového spolku
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 4300 m, cena, 5letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 3.5 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CHRISTIANO, 5 64,5 Jakub Spáčil LEHCE 05:36,94 20 Olehla Čestmír 110
2. KORNELIA, 7 63,0 Daniel Vyhnálek 5 05:37,87 18 Popelka Stanislav 150
3. RUI FALEIRO(USA), 10 68,0 ž. Marcel Novák 3 1/2 05:38,47 13 Brečka Jaroslav 200
4. BARCAKO(FR), 5 68,0 ž. Jan Kratochvíl 7 05:39,74 7 Štangel Marián 150
5. FIL CONDUCTEUR(FR), 6 A 1/2 70,0 ž. Jaroslav Myška 10 05:41,61 19 Myšková Štěpánka 150
6. STIGRIS, 10 72,0 ž. Lukáš Matuský 6 05:42,67 3 Holčák Radek 50
7. VALTZ, 10 b 67,0 Jakub Kocman 8 05:44,11 15 Lempochnerová Veronika 120
8. LAMBROZINI, 9 b 70,5 ž. Jan Odložil 3/4 05:44,26 8 Popelka Stanislav 120
9. ARGANO, 7 b 68,0 ž. Martin Liška 8 05:45,66 16 Liška Martin 240
10. CAYRAS STAR(FR), 7 s 69,5 ž. Pavel Kašný daleko 05:53,99 1 Kovář Stanislav 200
Z ALVA(GER), 6 b 66,0 Carina Schneider     4 Neuberg Filip 240
Z ČMELÁK, 7 68,0 ž. Petr Tůma     11 Novák Antonín 280
Z GARNET, 6 j 68,0 ž. Thomas Boyer     5 Pecháček Jaroslav 750
Z GERROY, 5 A 1/2 64,5 Ján Mach, MVDr.     10 Koplík Zdeno 750
Z GIOVANNI, 8 68,5 ž. Pavel Složil ml.     17 Olehla Čestmír 280
Z MOSTAR, 5 66,0 Jiří Henych     14 Neuberg Filip 400
Z TAURIEL, 6 66,0 ž. Ondřej Velek     6 Zobal František 400
Z YOUKO(FR), 5 j 69,0 ž. Jan Faltejsek     2 Baštová Pavlína 100
ZN LASSPOUR(IRE), 7 bj 65,0 am. Marcel Novák ml.     12 Šuránková Kateřina 750
ZN MAHE KING(GER), 6 68,0 ž. Josef Bartoš     9 Váňa st. Josef 33
Nestartovali: ALL SCATER, SICILIAN
Čas: 05:36,94, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-5-3 1/2-7-10-6-8-3/4-8-daleko

Majitel: Cross Club 52, Trenér: Olehla Čestmír, MVDr., Chov: Hřebčín Napajedla

Sankce: j. Henych J. 1500 Kč za ohlášené zvýšení hmotnosti v průběhu dostihového dne o 1 kg na koni č.14 MOSTAR (DŘ § 326)

video


Dostihová komise:
Předseda DK: Horák František, MVDr.
Člen DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Žlumov Petr, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pavelková Jaroslava, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pínová Markéta
Dostihový tajemník: Novotná Sylva
Rozhodčí u váhy: Švůgerová Hana
Startér: Hochman Petr
Pomocný startér: Němec Jan
Cílová kamera: Dobrovolný Karel