home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 16.05.2021 - Praha
stav dráhy: 4.5 (dobrá až měkká / Good to Soft)
1. dostih, start 14:04
1041 CENA LAIVEN EQUI
Rovina IV.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 4.5 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TAPAJO(GER), 9 s 59,0 am. Lenka Rájová JISTĚ 01:13,22 2 Chaloupka Václav 170
2. REBELLE D`ARNOULT(IRE), 4 55,5 ž. Michal Hrouda 2 1/4 01:13,58 4 Fedorowicz Vladislav 100
3. RABBIT SPIRIT(IRE), 3 59,0 ž. Tomáš Lukášek 2 1/4 01:13,91 9 Petrlík Allan 30
4. SILENTBUTTDEADLY(GB), 4 s 60,5 Daniel Vyhnálek krk 01:13,95 10 Jelen Jaroslav 85
5. DARK ALIGHIERI, 6 52,5 Alena Plimlová 2 1/4 01:14,29 8 Mourek František 120
6. DODYBUD(IRE), 12 56,0 ž. Petr Foret 1/2 01:14,40 5 Kalčík Michal 170
7. AMBRA(FR), 4 63,0 ž. Jiří Chaloupka 3 1/4 01:15,02 3 Chaloupka Václav 200
8. VINTANA, 4 j 57,5 am. Sabina Mokrošová 2 3/4 01:15,55 14 Seménka Zdeněk 85
9. JUVANA(FR), 4 bj 60,0 ž. Michal Demo 1 1/4 01:15,78 13 Berthier Kateřina 78
10. NIKOLETTA, 5 49,0 Taťána Mášová kr.hlava 01:15,79 1 Blažek Svatoslav 350
11. SORAHHO, 9 58,0 ž. Jiří Palík 2 3/4 01:16,19 12 Brož Jiří 170
12. LA VIDA(GER), 5 j 61,5 ž. Jan Verner 3/4 01:16,37 6 Hlavatý Pavel 100
13. BOUŘKA, 10 60,5 ž. Martina Havelková 1 1/2 01:16,65 7 Kantek Petr 100
14. PRINCESS VIKTORIA(IRE), 7 j 48,0 žk. Renáta Ondráčková 2 3/4 01:17,23 11 Sýkorová Marcela 450
Čas: 01:13,22, Mezičasy: (23,93 - 25,94 - 23,35)
Výrok: JISTĚ-2 1/4-2 1/4-krk-2 1/4-1/2-3 1/4-2 3/4-1 1/4-kr.hlava-2 3/4-3/4-1 1/2-2 3/4

Majitel: Stáj Sokrates, Trenér: Chaloupka Václav, Ing., Chov: Kršák Peter

Poplatky: tr. Chaloupka V. 400 Kč za ohlášení použití beránků u koně č.3 AMBRA (DU 16/11), stáj SŠ DOSTIHOVÉ SPORTU 1 500 Kč za osvobození od zkušebního cvalu a vedení koně č.11 PRINCESS VIKTORIA ke startu (DU 16/5).

video

2. dostih, start 14:36
1042 CENA SPOLEČNOSTI EMONT BOHEMIA
Rovina IV.kat. - 1400 m, cena, 3letí
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 4.5 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WAKAI GO, 3 j 57,0 ž. Petr Foret BOJ 01:26,93 12 Luka Václav 49
2. SARAH DURANTE, 3 53,0 Simona Laubeová krk 01:26,99 11 Petrlík Allan 150
3. GIANNAH(FR), 3 57,5 ž. Milan Zatloukal 3/4 01:27,11 10 Nieslanik Miroslav 49
4. BOSTONSHAMAL, 3 57,0 ž. Jiří Palík 1 1/2 01:27,33 8 Mimra Zdeněk 130
5. MIKROP, 3 57,0 ž. Tomáš Lukášek 3/4 01:27,46 14 Petrlík Allan 130
6. COCONUT, 3 57,0 ž. Jan Verner 4 01:28,08 3 Váňa Tomáš 150
7. SINNFONIA, 3 57,0 ž. Koen Clijmans krk 01:28,11 16 Váňa Tomáš 250
8. LAUNCH ZONE(IRE), 3 55,5 Ulan Kozhomkulov krk 01:28,16 13 Šavujev Arslangirej 65
9. LITTLEDI BARELIERE(FR), 3 59,0 ž. Michal Hrouda 3 01:28,71 4 Fedorowicz Vladislav 150
10. REGGIESTORM, 3 59,0 ž. Vendula Korečková 2 1/2 01:29,22 6 Váňa Tomáš 130
11. ORLENE, 3 57,5 ž. Martina Havelková 1 01:29,41 5 Havelková Martina 85
12. BRITANY GO, 3 s 55,5 ž. Martin Laube 5 01:30,39 9 Pohanka Ladislav 250
13. PAX, 3 58,0 am. Jindřich Fabris 9 01:32,12 15 Kalčík Michal 650
14. ILIAS, 3 s 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1 01:32,31 7 Váňa Tomáš 330
15. SHEIK, 3 55,0 Zuzana Míčová 2 1/2 01:32,70 2 Kub Ivan 450
Nestartovali - odváženi: DANCING INDIAN
Nestartovali: CHASMAR, WARRIOR, ZDENIČKA
Čas: 01:26,93, Mezičasy: (14,06 - 23,94 - 24,31 - 24,62)
Výrok: BOJ-krk-3/4-1 1/2-3/4-4-krk-krk-3-2 1/2-1-5-9-1-2 1/2

Majitel: DS Go, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Hřebčín Napajedla

Kůň č.1 DANCING INDIAN v dostihu nestartoval z důvodu neposlušnosti při vstupu do startovacích boxů, ž. Koplík R. má nárok na jízdné. DK nařídila přezkoušení schopnosti koně č.1 DANCING INDIAN ze startu z boxů před příštím startem v dostihu startovaném z boxů(DŘ § 346b).

video

3. dostih, start 15:04
1043 CENA SPOLEČNOSTI TIPSPORT
Rovina III.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
Stav dráhy: 4.5 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TRIPLEX(IRE), 4 s 56,5 ž. Ingrid Janáčková Koplíková LEHCE 01:56,74 13 Janáčková Koplíková Ingrid 60
2. ZAUKHAN(GB), 4 54,5 ž. Vendula Korečková 3 1/2 01:57,32 11 Váňa Tomáš 110
3. MOCCAFIX(GER), 8 j 59,5 Carina Schneider 3 01:57,75 12 Neuberg Filip 70
4. VÉVODA, 5 b 53,0 ž. Jiřina Andrésová 3 01:58,25 15 Andrés Dušan 250
5. STREIF, 4 58,0 ž. Jiří Chaloupka 2 1/4 01:58,56 4 Hronová Ilona 49
6. MEQUINENZA(IRE), 4 j 58,5 ž. Jaroslav Línek 3/4 01:58,69 3 Hlavatý Pavel 110
7. SILVER TRIGGER(FR), 4 bj 53,0 ž. Michal Hrouda krk 01:58,76 2 Kalčík Michal 300
8. BORUVKA(IRE), 5 sj 57,5 ž. Martina Havelková 4 1/2 01:59,60 1 Havelková Martina 110
9. LA FANTAZIA, 3 56,0 ž. Martin Laube 3/4 01:59,75 5 Pohanka Ladislav 90
10. LA SOMMERA(FR), 5 56,5 Michaela Musialová 3/4 01:59,87 9 Hulínský Václav 110
11. ČAMILLA, 8 58,0 ž. Petr Foret kr.hlava 01:59,89 10 Verner Vladimír 170
12. FINIGA, 4 bj 60,0 am. Tereza Grbavčicová, Mgr. 2 02:00,24 6 Juránek Petr 150
13. DERNIERA(IRE), 6 58,5 Zuzana Míčová 6 02:01,45 14 Kub Ivan 250
14. RUSTIKAL(IRE), 5 57,0 am. Matyáš Luka 1 1/4 02:01,71 7 Luka Václav 90
Nestartovali: KIOTARI(FR)
Čas: 01:56,74, Mezičasy: (15,33 - 25,58 - 24,96 - 24,43 - 26,44)
Výrok: LEHCE-3 1/2-3-3-2 1/4-3/4-krk-4 1/2-3/4-3/4-kr.hlava-2-6-1 1/4

Majitel: Liliana Carvalho, Trenér: Janáčková Koplíková Ingrid, Chov: Hyde Park Stud

Poplatky: stáj Rustikal HC s.r.o. 1500 Kč za osvobození od zkušebního cvalu a vedení koně č.7 RUSTIKAL ke startu (DU 16/5)

video

4. dostih, start 15:36
1044 72. VELKÁ KVĚTNOVÁ CENA
Rovina I.kat. - 1600 m, cena, 4letí a starší
135.000 Kč (67500 - 31050 - 20250 - 9450 - 6750)
Zápisné: 1350 + 4050 Kč
Stav dráhy: 4.5 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. IGNACIUS REILLY(GB), 5 59,5 ž. Petr Foret JISTĚ 01:39,14 5 Luka Václav 45
2. TORQUE POWER(GB), 5 59,5 ž. Jaroslav Línek 3 1/2 01:39,71 11 Šavujev Arslangirej 40
3. MR RIGHT(IRE), 9 59,5 ž. Jan Verner 3/4 01:39,84 1 Holčák František 60
4. RATE(FR), 4 j 59,5 ž. Michal Hrouda 2 1/2 01:40,29 3 Török Dalibor 39
5. WORTH CHOICE(IRE), 5 56,5 ž. Jaromír Šafář 1 1/2 01:40,52 6 Myšková Štěpánka 770
6. ACHIRD(IRE), 4 58,0 ž. Milan Zatloukal 3/4 01:40,67 8 Nieslanik Miroslav 170
7. CAPE FREEDOM(IRE), 6 59,5 ž. Jiří Palík 3/4 01:40,80 9 Šavujev Arslangirej 100
8. CHIOUBOUCAR(FR), 5 56,5 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 4 1/2 01:41,69 4 Janáčková Koplíková Ingrid 350
9. BLACK CANYON(FR), 7 s 59,5 Daniel Vyhnálek 2 1/2 01:42,14 7 Török Dalibor 120
10. CREATOR(IRE), 4 58,0 ž. Radek Koplík 3 3/4 01:43,02 2 Koplík Zdeno 270
Nestartovali - odváženi: KING ARCHIE(GER)

Čas: 01:40,50, Mezičasy: (26,60 - 23,42 - 24,54 - 25,94)
Výrok: JISTĚ-3 1/2-3/4-2 1/2-1 1/2-3/4-3/4-4 1/2-2 1/2-3 3/4

Majitel: Syndikát V3J, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Miss Rausing K.

Kůň č 10 KING ARCHIE v dostihu nestartoval z důvodu neposlušnosti u startovacích boxů. DK nařídila přezkoušení schopnosti koně č.10 KING ARCHIE ze startu z boxů před příštím startem v dostihu startovaném z boxů(DŘ § 346b). ž. Lukášek T. má nárok na jízdné. DK prošetřila výkon koně č.7 BLACK CANYON v dostihu, vyslechla j. Vyhnálka D. a jeho vysvětlení (špatné nasedlání koně) vzala na vědomí. Sankce: tr. Török D. 500 Kč za nesprávné nasedlání koně č.7 BLACK CANYON do dostihu (DŘ § 306), tr. Holčák F., tr. Janáčková I. a tr. Myšková Š. á 200 Kč za pozdní příchod koní č.1 MR RIGHT, č.4 CHIOUBOUCAR a č.6 WORTH CHOICE do paddocku (DŘ § 332), tr. Török D. 2x 200 Kč za pozdní příchod koní č.3 RATE a č.7 BLACK CAYNON do paddocku (DŘ § 332).

video

5. dostih, start 16:09
1045 100. VELKÁ JARNÍ CENA
Rovina L - 1600 m, cena, 3letí - klisny a hřebci
600.000 Kč (300000 - 114000 - 72000 - 42000 - 30000 - 24000 - 18000)
Zápisné: 7800 + 16200 Kč
Stav dráhy: 4.5 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ROYAL WORD(FR), 3 58,0 ž. Jiří Palík JISTĚ 01:42,06 13 Šavujev Arslangirej 55
2. VERT LIBERTE(IRE), 3 bj 58,0 ž. Michal Hrouda 1 1/4 01:42,27 12 Török Dalibor 85
3. MANDARIN(FR), 3 58,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 1 1/2 01:42,49 7 Janáčková Koplíková Ingrid 35
4. LAILAHO, 3 58,0 ž. Martin Laube 1 01:42,65 5 Urbánek Luboš 270
5. DRAGON ARROW(GB), 3 58,0 ž. Jaromír Šafář 3/4 01:42,81 9 Vocásková Helena 65
6. MYSAK MIKY(FR), 3 58,0 ž. Petr Foret 7 01:44,21 3 Luka Václav 130
7. RABBIT RED JAZZ(IRE), 3 58,0 ž. Tomáš Lukášek 1/2 01:44,32 6 Petrlík Allan 90
8. FRENCH CHARDONNAY(GER*), 3 58,0 ž. Jan Verner 3 1/2 01:44,86 11 Tůma Pavel 130
9. PROCELLARUM(IRE), 3 58,0 ž. Martina Havelková krk 01:44,91 10 Havelková Martina 220
10. RABBIT POWER(GB), 3 58,0 Daniel Vyhnálek krk 01:44,95 8 Petrlík Allan 500
11. AIDENSFIELD(GER), 3 58,0 ž. Jaroslav Línek 7 01:46,25 4 Urbánek Luboš 110
12. NICO(IRE), 3 58,0 ž. Radek Koplík krk 01:46,30 2 Koplík Zdeno 330
13. FABRIJAN ERSTE, 3 s 58,0 Simona Laubeová 2 1/2 01:46,77 14 Petrlík Allan 550
14. ARION(GER), 3 58,0 ž. Milan Zatloukal 6 01:48,20 1 Holčák Radek 200
Čas: 01:42,06, Mezičasy: (27,22 - 23,97 - 25,43 - 25,44)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-1 1/2-1-3/4-7-1/2-3 1/2-krk-krk-7-krk-2 1/2-6

Majitel: Valentin Bukhtoyarov, Trenér: Šavujev Arslangirej, Chov: Bukhtoyarov V.,Kappushev E.

Kůň č.13 ROYAL WORD byl vybrán k antidopingové kontrole. Poplatek: tr. Urbánek L. 400 Kč za dodatečné ohlášení použití lícních beránků u koně č.4 AIDENSFIELD (DU 16/11). Sankce: tr. Šavujev A. 200 Kč za pozdní příchod koně č.13 ROYAL WORD do paddocku (DŘ § 332).

video

6. dostih, start 16:40
1046 35. MEMORIÁL JUDR. OTAKARA FRANKENBERGERA
Rovina I.kat. - 2200 m, cena, 3letí
135.000 Kč (67500 - 31050 - 20250 - 9450 - 6750)
Zápisné: 1350 + 4050 Kč
Stav dráhy: 4.5 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HAZARDER(IRE), 3 59,5 ž. Jan Verner JISTĚ 02:23,88 12 Tůma Pavel 29
2. LOCOMOTIVE(FR), 3 58,0 ž. Radek Koplík 1 3/4 02:24,15 11 Wroblewski Grzegorz 28
3. ZORIYMAN(FR), 3 58,0 ž. Milan Zatloukal 2 1/4 02:24,53 10 Nieslanik Miroslav 270
4. TCHEQUE KING(FR), 3 j 58,0 Daniel Vyhnálek 3/4 02:24,69 4 Török Dalibor 85
5. KMOTR(IRE), 3 58,0 ž. Jaromír Šafář 4 1/2 02:25,60 3 Vocásková Helena 130
6. ABRAMS CREEK(IRE), 3 59,5 ž. Jaroslav Línek 1 02:25,77 9 Urbánek Luboš 100
7. LAMPREY(IRE), 3 58,0 Taťána Mášová 3 1/2 02:26,34 6 Kříž Petr 1250
8. FAMOUS CATINI(IRE), 3 56,5 ž. Vendula Korečková 3 1/2 02:27,08 14 Vocásková Helena 170
9. VERO AMORE(IRE), 3 56,5 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 4 02:27,78 1 Janáčková Koplíková Ingrid 200
10. METROPOLIS(IRE), 3 j 58,0 ž. Petr Foret 6 02:29,00 5 Luka Václav 220
11. AUSTRALIA CROSS(FR), 3 58,0 ž. Michal Demo 7 02:30,52 7 Váňová Pavla 350
12. VICTORIE GREAT(GB), 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 2 1/2 02:30,97 2 Pohanka Ladislav 350
13. KANADA, 3 56,5 ž. Martin Laube 2 1/4 02:31,45 13 Vocásková Helena 250
14. LADY IN PINK(GER), 3 56,5 ž. Martina Havelková 4 02:32,43 15 Urbánek Luboš 250
15. ARKADAG(IRE), 3 58,0 ž. Jiří Palík 9 02:34,37 8 Šavujev Arslangirej 450
Čas: 02:23,88, Mezičasy: (15,97 - 23,35 - 26,79 - 24,71 - 26,24 - 26,82)
Výrok: JISTĚ-1 3/4-2 1/4-3/4-4 1/2-1-3 1/2-3 1/2-4-6-7-2 1/2-2 1/4-4-9

Majitel: Dr. Charvát, Trenér: Tůma Pavel, Chov: Niarchos Familly

Kůň č.7 AUSTRALIA CROSS ztratil na startu cca 2 délky. Sankce: tr.Janáčková I.200 Kč za chybějící zaváděcí řemínek u koně č.1 VERO AMORE (DU 16/18), tr.Tůma P. 200 Kč za neuposlechnutí pokynu startéra (DŘ § 43).

video

7. dostih, start 17:07
1047 CENA JOCKEY CLUBU ČR
Rovina II.kat. - 2400 m, handicap, 4letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500)
Zápisné: 900 + 2700 Kč
Stav dráhy: 4.5 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ORLEANO, 5 58,5 ž. Martin Laube JISTĚ 02:38,43 7 Pejšková Ivana 65
2. GRIGRI DE LANCRAY(FR), 5 62,5 ž. Jiří Chaloupka 2 02:38,75 5 Neuberg Filip 40
3. AUSTRALIEN(FR), 5 58,5 ž. Vendula Korečková 3/4 02:38,87 8 Popelka Stanislav 90
4. HIGHBRATION(GER), 4 54,0 Simona Laubeová 1 1/4 02:39,07 10 Germič Karel 90
5. VIVIANN(FR), 5 j 59,0 ž. Milan Zatloukal 3 02:39,51 6 Nieslanik Miroslav 55
6. RES JUDICATA(FR), 6 61,5 ž. Jan Verner 5 02:40,41 2 Hlavatý Pavel 120
7. KENSHIBU(IRE), 4 j 54,0 ž. Martina Havelková 1/2 02:40,51 9 Havelková Martina 150
8. GALIOS, 5 56,0 ž. Jaromír Šafář 2 1/4 02:40,88 3 Pohanka Ladislav 90
9. ORIENTAL GLORY(GER), 6 55,5 ž. Jiří Palík 1/2 02:40,97 1 Brož Jiří 90
10. NOBLE FOX(FR), 12 48,0 ž. Jiřina Andrésová 5 02:42,04 4 Andrés Dušan 120
Čas: 02:38,43, Mezičasy: (28,31 - 27,23 - 25,94 - 26,74 - 24,38 - 25,83)
Výrok: JISTĚ-2-3/4-1 1/4-3-5-1/2-2 1/4-1/2-5

Majitel: Hippolit Star - Pejšková, Trenér: Pejšková Ivana, Ing., Chov: Hřebčín Napajedla

Kůň č.7 ORLEANO byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

8. dostih, start 17:39
1048 CENA KURÝRNÍ SLUŽBY RYCHLÝ PŘEVOZ
Rovina IV.kat. - 2400 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 4.5 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. REDON(IRE), 4 60,0 ž. Jaromír Šafář JISTĚ 02:40,51 17 Vocásková Helena 40
2. DUMON ROCLAY(FR), 4 58,5 am. Marcel Novák ml. 1 1/2 02:40,77 14 Kvapilová Lenka 150
3. DECANTER(GB), 4 59,0 ž. Koen Clijmans 4 02:41,55 1 Resulov Artur 250
4. CULIHRACH(IRE), 4 j 59,0 ž. Martina Havelková kr.hlava 02:41,56 13 Havelková Martina 65
5. DETERMIS, 8 52,5 ž. Jiřina Andrésová 1 1/2 02:41,79 2 Horáková Lenka 300
6. TOUCHE FINALE(FR), 5 62,0 ž. Martin Laube 2 02:42,09 12 Seménka Zdeněk 200
7. NELISSA, 6 b 58,0 ž. Michal Demo 1 02:42,26 11 Blažek Svatoslav 200
8. RABBIT MAKFI(GB), 8 55,5 am. Tereza Grbavčicová, Mgr. nos 02:42,26 8 Juránek Petr 300
9. MARJANEH(IRE), 4 59,0 ž. Michal Hrouda 1 02:42,45 9 Fedorowicz Vladislav 100
10. TOS SIA(IRE), 4 b 57,5 Alena Plimlová krk 02:42,51 4 Haris Ludvík 80
11. BONANZA GOLD(IRE), 5 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1/2 02:42,60 16 Kantek Petr 150
12. BELL ELYSEES(GB), 5 60,5 ž. Jiří Palík nos 02:42,60 6 Brož Jiří 150
13. GALNOTS(FR), 4 59,5 ž. Tomáš Lukášek 1 1/4 02:42,81 5 Jelen Jaroslav 85
14. SORBET(POL), 6 j 58,0 am. Jindřich Fabris 8 02:44,09 10 Kalčík Michal 170
15. LA SARENNE(FR), 7 60,0 Lucie Fialová 1/2 02:44,19 3 Pišl Martin 85
16. SHEDIR(IRE), 5 j 60,0 am. Sabina Mokrošová hlava 02:44,22 7 Nieslanik Miroslav 150
Nestartovali: LANDMARK(IRE), MELANIA(GER), WHITE GHOST
Čas: 02:40,51, Mezičasy: (28,60 - 26,63 - 26,97 - 25,89 - 25,33 - 27,09)
Výrok: JISTĚ-1 1/2-4-kr.hlava-1 1/2-2-1-nos-1-krk-1/2-nos-1 1/4-8-1/2-hlava

Majitel: DS GAUDIUM, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Allevamento Gialloblu SRL

Kůň č.10 SORBET ztratil na startu cca 2 délky.

video


Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Člen DK: Vaňourek Jan, Ing.
Rozhodčí u cíle: Tampier Miroslav
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Valeriánová Pavlína, Ing.
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Cílová kamera: Malát Vít