home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 21.11.2020 - Praha
stav dráhy: 4.3 (dobrá až měkká / Good to Soft)
1. dostih, start 12:09
1287 CENA EBF
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 2letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
Stav dráhy: 4.3 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LOCOMOTIVE(FR), 2 58,0 ž. Adam Florian JISTĚ 01:43,69 8 Wroblewski Grzegorz 51
2. MANDARIN(FR), 2 58,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 3 3/4 01:44,26 10 Janáčková Koplíková Ingrid 51
3. RABBIT MANDURO(IRE), 2 58,0 Daniel Vyhnálek krk 01:44,31 3 Petrlík Allan 61
4. RABBIT COULSTY(IRE), 2 57,0 ž. Alexander Pietsch 3 3/4 01:44,92 13 Petrlík Allan 66
5. RABBIT POWER(GB), 2 58,0 ž. Jakub Pavlíček krk 01:44,95 12 Petrlík Allan 115
6. KIRA(IRE), 2 52,5 Lucie Fialová 3 01:45,44 5 Luka Václav 78
7. CAPE CROWN(IRE), 2 57,0 ž. Jiří Palík 5 01:46,30 6 Chodúr Jozef 153
8. RABBIT RULER(IRE), 2 54,5 Simona Laubeová 2 3/4 01:46,74 1 Petrlík Allan 78
9. PERSIAN PRINCE(GB), 2 58,0 ž. Jaroslav Línek 2 3/4 01:47,25 9 Váňová Pavla 93
10. BERENIKA(IRE), 2 55,0 ž. Martina Havelková 2 1/2 01:47,69 7 Havelková Martina 190
11. HEPHAESTION(FR), 2 58,0 ž. Milan Zatloukal 18 01:51,40 11 Nieslanik Miroslav 115
12. APRIL, 2 52,5 Taťána Mášová daleko 01:58,73 2 Pišl Martin 528
Nestartovali - odváženi: HAZARDER(IRE), NARMIE

Čas: 01:43,69, Mezičasy: (27,07 - 25,38 - 25,97 - 25,27)
Výrok: JISTĚ-3 3/4-krk-3 3/4-krk-3-5-2 3/4-2 3/4-2 1/2-18-daleko

Majitel: Wieslaw Jakub Kartus, Trenér: Wroblewski Grzegorz, Chov: Clement S., Cotrel P.

Koně č. 4 HAZARDER a č.14 NARMIE neodstartovali z důvodu nepřipravenosti startovat ze startovacích boxů. Ž. Verner a ž. Demo M. májí nárok na jízdné. DK nařídila přezkoušení startu ze startovacích boxů u koní č. 4 HAZARDER a č.14 NARMIE před příštím startem v dostihu se startovacími boxy. Sankce: ž. Janáčková Koplíková I. 500 Kč za nadměrné použití bičíku v dostihu (DŘ § 316).

video

2. dostih, start 12:41
1288 CENA SPOLEČNOSTI DIBAQ, a. s. - VÝROBCE ZNAČKY FITMIN
Rovina III.kat. - 1400 m, cena, 2letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Bonus: 15.000 Kč (7500 - 3450 - 2250 - 1050 - 750)
Zápisné: 200 + 1600 Kč
Stav dráhy: 4.3 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FABRIJAN ERSTE, 2 s 55,5 Simona Laubeová LEHCE 01:29,53 9 Petrlík Allan 65
2. IRIS, 2 57,0 ž. Adam Florian 8 01:30,87 4 Voršilková Helena 39
3. RAMSYA, 2 57,0 ž. Michal Hrouda krk 01:30,91 3 Olehla Čestmír 65
4. ANGELIC BEAUTY, 2 57,0 ž. Vendula Korečková 1/2 01:31,00 1 Váňa Tomáš 36
5. MIKROP, 2 57,0 ž. Jan Verner 1 1/2 01:31,26 2 Petrlík Allan 130
6. ALFONZA, 2 56,0 Zuzana Míčová 2 1/2 01:31,70 8 Menclová Aneta 170
7. OLD SHAMALL, 2 52,5 Taťána Mášová 3/4 01:31,86 10 Hlavatý Pavel 150
8. TALULU, 2 57,0 ž. Jiří Palík 3 1/2 01:32,43 6 Chaloupka Václav 200
9. DARK ANGELINA, 2 58,0 Daniel Vyhnálek 2 01:32,72 5 Petrlík Allan 120
10. FRAMI HIT, 2 57,0 ž. Martina Havelková 1 3/4 01:33,00 7 Kalčík Michal 100
Nestartovali - odváženi: PERSEA

Čas: 01:29,53, Mezičasy: (15,14 - 24,11 - 25,70 - 24,58)
Výrok: LEHCE-8-krk-1/2-1 1/2-2 1/2-3/4-3 1/2-2-1 3/4
Bonus:
7 500 Kč(FABRIJAN ERSTE)Rabbit Trhový Štěpánov
3 450 Kč(IRIS)Filipův kůň
2 250 Kč(RAMSYA)Syndikát hvězda-Olehla
1 050 Kč(ANGELIC BEAUTY)Licehamr
750 Kč(MIKROP)Rabbit Trhový Štěpánov

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Rabbit Trhový Štěpánov a.s.

Kůň č. 11 PERSEA nestartoval z důvodu pádu jezdce při vstupu do dráhy, ž. Pietsch A. má nárok na jízdné (DŘ § 335). Kůň č.6 TALULU ztratil na startu cca 3 délky. Sankce: j. Laubeová S. 1500 Kč a ž. Korečková V. 500 Kč za nadměrné použití bičíku v dostihu (DŘ § 316).

video

3. dostih, start 13:05
1289 75. ST LEGER
Rovina I.kat. - 2800 m, cena, 3letí - klisny a hřebci
200.000 Kč (100000 - 46000 - 30000 - 14000 - 10000)
Zápisné: 2000 + 6000 Kč
Stav dráhy: 4.3 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VIVIENNE WELLS(FR), 3 56,5 ž. Alexander Pietsch LEHCE 03:05,07 7 Nedorostek Bohumil 15
2. COTE JARDIN(FR), 3 58,0 ž. Adam Florian 7 03:06,35 4 Chaloupka Jiří 65
3. AVIGNON, 3 58,0 ž. Vendula Korečková 1 3/4 03:06,63 2 Váňa Tomáš 80
4. JOGANVILLE(FR), 3 58,0 ž. Milan Zatloukal nos 03:06,64 1 Nieslanik Miroslav 110
5. AGATA CHRISTIE(GB), 3 56,5 ž. Jiří Palík 11 03:08,93 6 Chodúr Jozef 90
6. KENSHIBU(IRE), 3 58,0 ž. Martina Havelková 15 03:12,41 5 Havelková Martina 250
7. DICKE BERTA(FR), 3 56,5 ž. Jan Verner daleko 03:18,76 3 Jelínková Petra 2000
Čas: 03:05,07, Mezičasy: (27,55 -27,10 - 27,11 - 26,12 - 25,95 - 25,49 - 25,75)
Výrok: LEHCE-7-1 3/4-nos-11-15-daleko

Majitel: UTRIN - GER, Trenér: Nedorostek Bohumil, Chov: Manažerská akademie jakosti

Kůň č.7 VIVIENNE WELLS Byl vybrán k antidopingové kontrole. Poplatek: stáj MPL Racing (SVK) 400 Kč za ohlášené použití lícních beránků na koni č.6 AGATA CHRISTIE (DU 16/11).

video

4. dostih, start 13:36
1290 CENA EŽ PRAHA
Rovina IV.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 4.3 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MELANIA(GER), 3 50,0 Taťána Mášová BOJ 01:58,93 13 Hlavatý Pavel 155
2. SEPIUS(FR), 3 60,0 am. Sabina Mokrošová krk 01:58,98 3 Nieslanik Miroslav 27
3. LA SARENNE(FR), 6 59,5 Lucie Fialová 4 1/4 01:59,73 11 Pišl Martin 78
4. MARJANEH(IRE), 3 58,0 ž. Michal Hrouda kr.hlava 01:59,74 1 Fedorowicz Vladislav 129
5. IL EST GENERAL(GER), 3 b 54,0 ž. Martina Havelková 3 1/4 02:00,37 7 Havelková Martina 95
6. ZAMINDARTON, 4 s 61,5 Simona Laubeová 1 1/4 02:00,62 15 Petrlík Allan 48
7. SORBET(POL), 5 j 60,0 ž. Milan Zatloukal 2 1/2 02:01,12 8 Kalčík Michal 155
8. GOLDENTON, 4 s 67,5 Daniel Vyhnálek 3/4 02:01,29 10 Petrlík Allan 87
9. STORMICO, 9 j 59,5 ž. Jaroslav Línek 2 1/2 02:01,72 5 Kalčík Michal 129
10. FABRYAN, 7 63,5 ž. Vendula Korečková 8 02:03,23 6 Váňa Tomáš 87
11. NELISSA, 5 b 59,5 ž. Michal Demo 1/2 02:03,30 9 Blažek Svatoslav 155
12. EOWYN, 7 56,0 Zuzana Míčová 11 02:06,12 14 Menclová Aneta 155
13. LATINA LADY, 3 52,0 am. Michaela Jílková 12 02:08,37 12 Růžičková Martina 231
14. MANY REASONS(IRE), 4 s 50,0 Agáta Čermáková 7 02:09,50 2 Pišl Martin 299
Nestartovali: NURWELA
Čas: 01:58,93, Mezičasy: (14,70 - 25,16 - 25,27 - 25,34 - 28,46)
Výrok: BOJ-krk-4 1/4-kr.hlava-3 1/4-1 1/4-2 1/2-3/4-2 1/2-8-1/2-11-12-7

Majitel: Gunther Vick, Trenér: Hlavatý Pavel, Chov: Vick Gunther

Sankce: am. Mokrošová S. 500 Kč za křižování koně č.10 GOLDENTON koněm č.3 SEPIUS v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ § 364c) a 400 Kč za nadměrné použití bičíku na koni č.3 SEPIUS (DŘ § 316).

video

5. dostih, start 14:04
1291 CENA JOCKEY CLUBU ČR
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
Stav dráhy: 4.3 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KING ARCHIE(GER), 4 58,0 ž. Jan Verner JISTĚ 01:43,24 11 Váňa Tomáš 30
2. KAPTAIN JOE(SVK), 4 b 59,0 Daniel Vyhnálek 3 3/4 01:43,81 4 Štangel Marián 64
3. RABBIT TORONADO(GB), 3 53,0 Simona Laubeová 7 01:45,27 8 Petrlík Allan 36
4. ASTORIA(FR), 4 j 54,0 ž. Michal Hrouda 4 01:46,00 3 Pejšková Ivana 100
5. VALMONT OHNE, 8 58,0 ž. Jakub Pavlíček krk 01:46,07 1 Havlíček Jan 91
6. CORSTON(IRE), 4 58,0 ž. Jaroslav Línek 3/4 01:46,22 7 Jelínková Petra 181
7. FABLE, 4 59,0 ž. Vendula Korečková 2 1/2 01:46,63 5 Podhányi Jan 154
8. JUVANA(FR), 3 bj 55,5 ž. Michal Demo 5 01:47,54 12 Berthier Kateřina 154
9. TAPAJO(GER), 8 s 58,0 ž. Jiří Palík 10 01:49,84 9 Chaloupka Václav 163
10. LANDMARK(IRE), 3 sj 54,0 am. Kateřina Fialová 1 01:50,13 6 Koplík Zdeno 271
11. FRAM, 4 53,0 Taťána Mášová 14 01:53,80 10 Kalčík Michal 541
Nestartovali: NÁTURA
Čas: 01:43,24, Mezičasy: (25,98 - 25,56 - 25,42 - 26,28)
Výrok: JISTĚ-3 3/4-7-4-krk-3/4-2 1/2-5-10-1-14

Majitel: Dr. Charvát, Trenér: Váňa Tomáš, Chov: Gest.Görlsdorf

Kůň č.4 KAPTAIN JOE byl vybrán k antidopingové kontrole. Sankce: am. Fialová K. odnětí licence na jeden dostihový den (tj. první dostihový den v roce 2021) za zbytečné použití bičíku v cílové rovině (DŘ § 316).

video

6. dostih, start 14:34
1292 CENA NADAČNÍHO FONDU JOCKEY CLUBU ČR
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
Stav dráhy: 4.3 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TROPICAL BOND, 9 b 55,0 am. Sabina Mokrošová JISTĚ 01:42,76 3 Kalčík Michal 60
2. RABBIT MAKE(IRE), 3 53,0 Simona Laubeová 3/4 01:42,90 9 Petrlík Allan 80
3. ORSSIO(FR), 6 58,0 ž. Alexander Pietsch 8 01:44,32 1 Drlík Jaroslav 60
4. DARKGELTON LADY, 3 55,5 ž. Jan Verner 1/2 01:44,44 7 Petrlík Allan 75
5. TREASURE ROCK(USA), 5 58,0 ž. Michal Demo 1 3/4 01:44,71 2 Havlíček Jan 100
6. TOUCHE FINALE(FR), 4 57,0 ž. Jiří Palík krk 01:44,77 4 Chaloupka Václav 120
7. GOING TO THE SUN(FR), 3 53,0 Lucie Fialová 12 01:47,46 5 Luka Václav 100
8. TRIPLEX(IRE), 3 s 54,5 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 2 01:47,82 6 Janáčková Koplíková Ingrid 100
9. BIG BEN, 4 58,0 ž. Jaroslav Línek 4 1/2 01:48,60 11 Havelková Martina 49
10. LUSINDA(GB), 5 s 56,5 ž. Adam Florian 3 1/4 01:49,17 8 Bodlák Radim 250
11. PENSEUR(IRE), 5 b 55,5 am. Kateřina Fialová 3/4 01:49,31 10 Koplík Zdeno 200
Čas: 01:42,76, Mezičasy: (26,05 - 25,51 - 25,70 - 25,50)
Výrok: JISTĚ-3/4-8-1/2-1 3/4-krk-12-2-4 1/2-3 1/4-3/4

Majitel: FVE – Relay JK Levín, Trenér: Kalčík Michal, Chov: BUC-Film Bouček J.
video

7. dostih, start 15:03
1293 ZÁVĚREČNÁ CENA SEZÓNY 2020
Rovina V.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
Stav dráhy: 4.3 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SINGAPORE SPICE(FR), 8 57,5 ž. Alexander Pietsch TUHÝ BOJ 01:30,87 6 Drlík Jaroslav 150
2. RABBIT WIN(IRE), 5 58,0 Simona Laubeová hlava 01:30,90 9 Petrlík Allan 90
3. ADMIRAL PIETT(GER), 4 57,0 ž. Jiří Palík kr.hlava 01:30,92 10 Chaloupka Václav 120
4. MONTE CHRISTO, 8 j 52,5 Taťána Mášová 3/4 01:31,03 7 Kalčík Michal 170
5. HUDSON HORNET(FR), 3 s 56,5 Eva Buriánková, Mgr. 1 01:31,20 13 Chaloupka Jiří 120
6. DODYBUD(IRE), 11 61,5 am. Sabina Mokrošová 3 01:31,67 12 Kalčík Michal 90
7. MARIE D`ORVAL(GB), 3 j 65,0 am. Tereza Winterová 1 1/4 01:31,86 3 Nieslanik Miroslav 120
8. ANHOR(GER), 5 58,0 Daniel Vyhnálek 1/2 01:31,97 2 Petrlík Allan 90
9. PAN DARCY(IRE), 5 j 57,5 am. Matyáš Luka 3 01:32,42 11 Kalčík Michal 150
10. GISELLE, 5 58,0 Lucie Fialová 1 1/2 01:32,68 15 Pišl Martin 120
11. DATTLEI(IRE), 3 51,5 ž. Martina Havelková krk 01:32,76 16 Havelková Martina 150
12. PRESTIGE OF GRACIE(IRE), 8 j 55,5 ž. Michal Demo 1/2 01:32,86 8 Berthier Kateřina 250
13. WOLVERINE, 4 58,0 ž. Adam Florian 3 1/4 01:33,31 14 Voršilková Helena 75
14. SUN RAIN(SVK), 3 62,5 ž. Michal Hrouda 1/2 01:33,39 4 Vymazal Josef 120
15. DELLIPSA, 3 62,0 ž. Jaroslav Línek 7 01:34,76 5 Hulínský Václav 90
16. STUHNA(FR), 6 58,5 ž. Jan Verner 2 3/4 01:35,23 1 Pejšková Ivana 150
Čas: 01:30,87, Mezičasy: (14,59 - 25,48 - 26,10 - 24,70)
Výrok: TUHÝ BOJ-hlava-kr.hlava-3/4-1-3-1 1/4-1/2-3-1 1/2-krk-1/2-3 1/4-1/2-7-2 3/4

Majitel: Alegres, Trenér: Drlík Jaroslav, Chov: Haras de la Huderie

J. Fialová L. absolvovala část dostihu bez třmenů, DK j. Fialovou L. vyslechla a její vysvětlení (závada na výstroji) vzala na vědomí. Sankce: ž. Demo M. 500 Kč za křižování koně č.11 PAN DARCY koněm č.8 PRESTIGE OF GRACIE v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu(DŘ § 364c).

video


Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Čech Milan
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Rozhodčí u cíle: Tampier Miroslav
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Valeriánová Pavlína, Ing.
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Chlistovský ml. Pavel
Cílová kamera: Dobrovolný Karel