home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2020 2019 2018 21.11.2020 CH 11.10.2020 PE 10.10.2020 MO 03.10.2020 BR 28.09.2020 LL 27.09.2020 CH 26.09.2020 CH 20.09.2020 KV 13.09.2020 CH 12.09.2020 SL 06.09.2020 CH 30.08.2020 MO 29.08.2020 PE 23.08.2020 KV 22.08.2020 SL 16.08.2020 NE 15.08.2020 CH 09.08.2020 KV 08.08.2020 PE 01.08.2020 LL 26.07.2020 KV 25.07.2020 PE 24.07.2020 PE 18.07.2020 CH 06.07.2020 LL 05.07.2020 KV 04.07.2020 PE 28.06.2020 CH 27.06.2020 SL 21.06.2020 CH 20.06.2020 PE 12.06.2020 MO 06.06.2020 CH 30.05.2020 KV 24.05.2020 CH 18.05.2020 MO
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 21.11.2020 - Praha
stav dráhy: 4.3 (dobrá až měkká / Good to Soft)
1. dostih, start 12:09
1287 CENA EBF
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 2letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
Stav dráhy: 4.3 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LOCOMOTIVE(FR), 2 58,0 ž. Adam Florian JISTĚ 01:43,69 8 Wroblewski Grzegorz 51
2. MANDARIN(FR), 2 58,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 3 3/4 01:44,26 10 Janáčková Koplíková Ingrid 51
3. RABBIT MANDURO(IRE), 2 58,0 Daniel Vyhnálek krk 01:44,31 3 Petrlík Allan 61
4. RABBIT COULSTY(IRE), 2 57,0 ž. Alexander Pietsch 3 3/4 01:44,92 13 Petrlík Allan 66
5. RABBIT POWER(GB), 2 58,0 ž. Jakub Pavlíček krk 01:44,95 12 Petrlík Allan 115
6. KIRA(IRE), 2 52,5 Lucie Fialová 3 01:45,44 5 Luka Václav 78
7. CAPE CROWN(IRE), 2 57,0 ž. Jiří Palík 5 01:46,30 6 Chodúr Jozef 153
8. RABBIT RULER(IRE), 2 54,5 Simona Laubeová 2 3/4 01:46,74 1 Petrlík Allan 78
9. PERSIAN PRINCE(GB), 2 58,0 ž. Jaroslav Línek 2 3/4 01:47,25 9 Váňová Pavla 93
10. BERENIKA(IRE), 2 55,0 ž. Martina Havelková 2 1/2 01:47,69 7 Havelková Martina 190
11. HEPHAESTION(FR), 2 58,0 ž. Milan Zatloukal 18 01:51,40 11 Nieslanik Miroslav 115
12. APRIL, 2 52,5 Taťána Mášová daleko 01:58,73 2 Pišl Martin 528
Nestartovali - odváženi: HAZARDER(IRE), NARMIE

Čas: 01:43,69, Mezičasy: (27,07 - 25,38 - 25,97 - 25,27)
Výrok: JISTĚ-3 3/4-krk-3 3/4-krk-3-5-2 3/4-2 3/4-2 1/2-18-daleko

Majitel: Wieslaw Jakub Kartus, Trenér: Wroblewski Grzegorz, Chov: Clement S., Cotrel P.

Koně č. 4 HAZARDER a č.14 NARMIE neodstartovali z důvodu nepřipravenosti startovat ze startovacích boxů. Ž. Verner a ž. Demo M. májí nárok na jízdné. DK nařídila přezkoušení startu ze startovacích boxů u koní č. 4 HAZARDER a č.14 NARMIE před příštím startem v dostihu se startovacími boxy. Sankce: ž. Janáčková Koplíková I. 500 Kč za nadměrné použití bičíku v dostihu (DŘ § 316).

video


2. dostih, start 12:41
1288 CENA SPOLEČNOSTI DIBAQ, a. s. - VÝROBCE ZNAČKY FITMIN
Rovina III.kat. - 1400 m, cena, 2letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Bonus: 15.000 Kč (7500 - 3450 - 2250 - 1050 - 750)
Zápisné: 200 + 1600 Kč
Stav dráhy: 4.3 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FABRIJAN ERSTE, 2 s 55,5 Simona Laubeová LEHCE 01:29,53 9 Petrlík Allan 65
2. IRIS, 2 57,0 ž. Adam Florian 8 01:30,87 4 Voršilková Helena 39
3. RAMSYA, 2 57,0 ž. Michal Hrouda krk 01:30,91 3 Olehla Čestmír 65
4. ANGELIC BEAUTY, 2 57,0 ž. Vendula Korečková 1/2 01:31,00 1 Váňa Tomáš 36
5. MIKROP, 2 57,0 ž. Jan Verner 1 1/2 01:31,26 2 Petrlík Allan 130
6. ALFONZA, 2 56,0 Zuzana Míčová 2 1/2 01:31,70 8 Menclová Aneta 170
7. OLD SHAMALL, 2 52,5 Taťána Mášová 3/4 01:31,86 10 Hlavatý Pavel 150
8. TALULU, 2 57,0 ž. Jiří Palík 3 1/2 01:32,43 6 Chaloupka Václav 200
9. DARK ANGELINA, 2 58,0 Daniel Vyhnálek 2 01:32,72 5 Petrlík Allan 120
10. FRAMI HIT, 2 57,0 ž. Martina Havelková 1 3/4 01:33,00 7 Kalčík Michal 100
Nestartovali - odváženi: PERSEA

Čas: 01:29,53, Mezičasy: (15,14 - 24,11 - 25,70 - 24,58)
Výrok: LEHCE-8-krk-1/2-1 1/2-2 1/2-3/4-3 1/2-2-1 3/4
Bonus:
7 500 Kč(FABRIJAN ERSTE)Rabbit Trhový Štěpánov
3 450 Kč(IRIS)Filipův kůň
2 250 Kč(RAMSYA)Syndikát hvězda-Olehla
1 050 Kč(ANGELIC BEAUTY)Licehamr
750 Kč(MIKROP)Rabbit Trhový Štěpánov

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Rabbit Trhový Štěpánov a.s.

Kůň č. 11 PERSEA nestartoval z důvodu pádu jezdce při vstupu do dráhy, ž. Pietsch A. má nárok na jízdné (DŘ § 335). Kůň č.6 TALULU ztratil na startu cca 3 délky. Sankce: j. Laubeová S. 1500 Kč a ž. Korečková V. 500 Kč za nadměrné použití bičíku v dostihu (DŘ § 316).

video


3. dostih, start 13:05
1289 75. ST LEGER
Rovina I.kat. - 2800 m, cena, 3letí - klisny a hřebci
200.000 Kč (100000 - 46000 - 30000 - 14000 - 10000)
Zápisné: 2000 + 6000 Kč
Stav dráhy: 4.3 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VIVIENNE WELLS(FR), 3 56,5 ž. Alexander Pietsch LEHCE 03:05,07 7 Nedorostek Bohumil 15
2. COTE JARDIN(FR), 3 58,0 ž. Adam Florian 7 03:06,35 4 Chaloupka Jiří 65
3. AVIGNON, 3 58,0 ž. Vendula Korečková 1 3/4 03:06,63 2 Váňa Tomáš 80
4. JOGANVILLE(FR), 3 58,0 ž. Milan Zatloukal nos 03:06,64 1 Nieslanik Miroslav 110
5. AGATA CHRISTIE(GB), 3 56,5 ž. Jiří Palík 11 03:08,93 6 Chodúr Jozef 90
6. KENSHIBU(IRE), 3 58,0 ž. Martina Havelková 15 03:12,41 5 Havelková Martina 250
7. DICKE BERTA(FR), 3 56,5 ž. Jan Verner daleko 03:18,76 3 Jelínková Petra 2000
Čas: 03:05,07, Mezičasy: (27,55 -27,10 - 27,11 - 26,12 - 25,95 - 25,49 - 25,75)
Výrok: LEHCE-7-1 3/4-nos-11-15-daleko

Majitel: UTRIN - GER, Trenér: Nedorostek Bohumil, Chov: Manažerská akademie jakosti

Kůň č.7 VIVIENNE WELLS Byl vybrán k antidopingové kontrole. Poplatek: stáj MPL Racing (SVK) 400 Kč za ohlášené použití lícních beránků na koni č.6 AGATA CHRISTIE (DU 16/11).

video


4. dostih, start 13:36
1290 CENA EŽ PRAHA
Rovina IV.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 4.3 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MELANIA(GER), 3 50,0 Taťána Mášová BOJ 01:58,93 13 Hlavatý Pavel 155
2. SEPIUS(FR), 3 60,0 am. Sabina Mokrošová krk 01:58,98 3 Nieslanik Miroslav 27
3. LA SARENNE(FR), 6 59,5 Lucie Fialová 4 1/4 01:59,73 11 Pišl Martin 78
4. MARJANEH(IRE), 3 58,0 ž. Michal Hrouda kr.hlava 01:59,74 1 Fedorowicz Vladislav 129
5. IL EST GENERAL(GER), 3 b 54,0 ž. Martina Havelková 3 1/4 02:00,37 7 Havelková Martina 95
6. ZAMINDARTON, 4 s 61,5 Simona Laubeová 1 1/4 02:00,62 15 Petrlík Allan 48
7. SORBET(POL), 5 j 60,0 ž. Milan Zatloukal 2 1/2 02:01,12 8 Kalčík Michal 155
8. GOLDENTON, 4 s 67,5 Daniel Vyhnálek 3/4 02:01,29 10 Petrlík Allan 87
9. STORMICO, 9 j 59,5 ž. Jaroslav Línek 2 1/2 02:01,72 5 Kalčík Michal 129
10. FABRYAN, 7 63,5 ž. Vendula Korečková 8 02:03,23 6 Váňa Tomáš 87
11. NELISSA, 5 b 59,5 ž. Michal Demo 1/2 02:03,30 9 Blažek Svatoslav 155
12. EOWYN, 7 56,0 Zuzana Míčová 11 02:06,12 14 Menclová Aneta 155
13. LATINA LADY, 3 52,0 am. Michaela Jílková 12 02:08,37 12 Růžičková Martina 231
14. MANY REASONS(IRE), 4 s 50,0 Agáta Čermáková 7 02:09,50 2 Pišl Martin 299
Nestartovali: NURWELA
Čas: 01:58,93, Mezičasy: (14,70 - 25,16 - 25,27 - 25,34 - 28,46)
Výrok: BOJ-krk-4 1/4-kr.hlava-3 1/4-1 1/4-2 1/2-3/4-2 1/2-8-1/2-11-12-7

Majitel: Gunther Vick, Trenér: Hlavatý Pavel, Chov: Vick Gunther

Sankce: am. Mokrošová S. 500 Kč za křižování koně č.10 GOLDENTON koněm č.3 SEPIUS v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ § 364c) a 400 Kč za nadměrné použití bičíku na koni č.3 SEPIUS (DŘ § 316).

video


5. dostih, start 14:04
1291 CENA JOCKEY CLUBU ČR
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
Stav dráhy: 4.3 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KING ARCHIE(GER), 4 58,0 ž. Jan Verner JISTĚ 01:43,24 11 Váňa Tomáš 30
2. KAPTAIN JOE(SVK), 4 b 59,0 Daniel Vyhnálek 3 3/4 01:43,81 4 Štangel Marián 64
3. RABBIT TORONADO(GB), 3 53,0 Simona Laubeová 7 01:45,27 8 Petrlík Allan 36
4. ASTORIA(FR), 4 j 54,0 ž. Michal Hrouda 4 01:46,00 3 Pejšková Ivana 100
5. VALMONT OHNE, 8 58,0 ž. Jakub Pavlíček krk 01:46,07 1 Havlíček Jan 91
6. CORSTON(IRE), 4 58,0 ž. Jaroslav Línek 3/4 01:46,22 7 Jelínková Petra 181
7. FABLE, 4 59,0 ž. Vendula Korečková 2 1/2 01:46,63 5 Podhányi Jan 154
8. JUVANA(FR), 3 bj 55,5 ž. Michal Demo 5 01:47,54 12 Berthier Kateřina 154
9. TAPAJO(GER), 8 s 58,0 ž. Jiří Palík 10 01:49,84 9 Chaloupka Václav 163
10. LANDMARK(IRE), 3 sj 54,0 am. Kateřina Fialová 1 01:50,13 6 Koplík Zdeno 271
11. FRAM, 4 53,0 Taťána Mášová 14 01:53,80 10 Kalčík Michal 541
Nestartovali: NÁTURA
Čas: 01:43,24, Mezičasy: (25,98 - 25,56 - 25,42 - 26,28)
Výrok: JISTĚ-3 3/4-7-4-krk-3/4-2 1/2-5-10-1-14

Majitel: Dr. Charvát, Trenér: Váňa Tomáš, Chov: Gest.Görlsdorf

Kůň č.4 KAPTAIN JOE byl vybrán k antidopingové kontrole. Sankce: am. Fialová K. odnětí licence na jeden dostihový den (tj. první dostihový den v roce 2021) za zbytečné použití bičíku v cílové rovině (DŘ § 316).

video


6. dostih, start 14:34
1292 CENA NADAČNÍHO FONDU JOCKEY CLUBU ČR
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
Stav dráhy: 4.3 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TROPICAL BOND, 9 b 55,0 am. Sabina Mokrošová JISTĚ 01:42,76 3 Kalčík Michal 60
2. RABBIT MAKE(IRE), 3 53,0 Simona Laubeová 3/4 01:42,90 9 Petrlík Allan 80
3. ORSSIO(FR), 6 58,0 ž. Alexander Pietsch 8 01:44,32 1 Drlík Jaroslav 60
4. DARKGELTON LADY, 3 55,5 ž. Jan Verner 1/2 01:44,44 7 Petrlík Allan 75
5. TREASURE ROCK(USA), 5 58,0 ž. Michal Demo 1 3/4 01:44,71 2 Havlíček Jan 100
6. TOUCHE FINALE(FR), 4 57,0 ž. Jiří Palík krk 01:44,77 4 Chaloupka Václav 120
7. GOING TO THE SUN(FR), 3 53,0 Lucie Fialová 12 01:47,46 5 Luka Václav 100
8. TRIPLEX(IRE), 3 s 54,5 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 2 01:47,82 6 Janáčková Koplíková Ingrid 100
9. BIG BEN, 4 58,0 ž. Jaroslav Línek 4 1/2 01:48,60 11 Havelková Martina 49
10. LUSINDA(GB), 5 s 56,5 ž. Adam Florian 3 1/4 01:49,17 8 Bodlák Radim 250
11. PENSEUR(IRE), 5 b 55,5 am. Kateřina Fialová 3/4 01:49,31 10 Koplík Zdeno 200
Čas: 01:42,76, Mezičasy: (26,05 - 25,51 - 25,70 - 25,50)
Výrok: JISTĚ-3/4-8-1/2-1 3/4-krk-12-2-4 1/2-3 1/4-3/4

Majitel: FVE – Relay JK Levín, Trenér: Kalčík Michal, Chov: BUC-Film Bouček J.
video


7. dostih, start 15:03
1293 ZÁVĚREČNÁ CENA SEZÓNY 2020
Rovina V.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
Stav dráhy: 4.3 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SINGAPORE SPICE(FR), 8 57,5 ž. Alexander Pietsch TUHÝ BOJ 01:30,87 6 Drlík Jaroslav 150
2. RABBIT WIN(IRE), 5 58,0 Simona Laubeová hlava 01:30,90 9 Petrlík Allan 90
3. ADMIRAL PIETT(GER), 4 57,0 ž. Jiří Palík kr.hlava 01:30,92 10 Chaloupka Václav 120
4. MONTE CHRISTO, 8 j 52,5 Taťána Mášová 3/4 01:31,03 7 Kalčík Michal 170
5. HUDSON HORNET(FR), 3 s 56,5 Eva Buriánková, Mgr. 1 01:31,20 13 Chaloupka Jiří 120
6. DODYBUD(IRE), 11 61,5 am. Sabina Mokrošová 3 01:31,67 12 Kalčík Michal 90
7. MARIE D`ORVAL(GB), 3 j 65,0 am. Tereza Winterová 1 1/4 01:31,86 3 Nieslanik Miroslav 120
8. ANHOR(GER), 5 58,0 Daniel Vyhnálek 1/2 01:31,97 2 Petrlík Allan 90
9. PAN DARCY(IRE), 5 j 57,5 am. Matyáš Luka 3 01:32,42 11 Kalčík Michal 150
10. GISELLE, 5 58,0 Lucie Fialová 1 1/2 01:32,68 15 Pišl Martin 120
11. DATTLEI(IRE), 3 51,5 ž. Martina Havelková krk 01:32,76 16 Havelková Martina 150
12. PRESTIGE OF GRACIE(IRE), 8 j 55,5 ž. Michal Demo 1/2 01:32,86 8 Berthier Kateřina 250
13. WOLVERINE, 4 58,0 ž. Adam Florian 3 1/4 01:33,31 14 Voršilková Helena 75
14. SUN RAIN(SVK), 3 62,5 ž. Michal Hrouda 1/2 01:33,39 4 Vymazal Josef 120
15. DELLIPSA, 3 62,0 ž. Jaroslav Línek 7 01:34,76 5 Hulínský Václav 90
16. STUHNA(FR), 6 58,5 ž. Jan Verner 2 3/4 01:35,23 1 Pejšková Ivana 150
Čas: 01:30,87, Mezičasy: (14,59 - 25,48 - 26,10 - 24,70)
Výrok: TUHÝ BOJ-hlava-kr.hlava-3/4-1-3-1 1/4-1/2-3-1 1/2-krk-1/2-3 1/4-1/2-7-2 3/4

Majitel: Alegres, Trenér: Drlík Jaroslav, Chov: Haras de la Huderie

J. Fialová L. absolvovala část dostihu bez třmenů, DK j. Fialovou L. vyslechla a její vysvětlení (závada na výstroji) vzala na vědomí. Sankce: ž. Demo M. 500 Kč za křižování koně č.11 PAN DARCY koněm č.8 PRESTIGE OF GRACIE v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu(DŘ § 364c).

video



Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Čech Milan
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Rozhodčí u cíle: Tampier Miroslav
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Valeriánová Pavlína, Ing.
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Chlistovský ml. Pavel
Cílová kamera: Dobrovolný Karel