home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 10.10.2020 - Most
stav dráhy: 3.9 (dobrá / Good)
1. dostih, start 12:32
1269 Podzimní mostecký sprint
Rovina IV.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.9 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TAPAJO(GER), 8 s 53,5 ž. Jiřina Andrésová BOJ 01:12,38 4 Chaloupka Václav 150
2. LA VIDA(GER), 4 53,5 ž. Jan Verner 1/2 01:12,46 2 Hlavatý Pavel 55
3. NEAR TO BE RICH(FR), 4 j 65,0 am. Sabina Mokrošová 2 01:12,76 6 Kalčík Michal 55
4. BORN TO RACE(GER), 3 59,0 ž. Vendula Korečková kr.hlava 01:12,78 8 Germič Karel 80
5. ALFAZIVE(FR), 5 49,0 ž. Martina Havelková hlava 01:12,80 3 Demele Jan 200
6. STORMICO, 9 j 56,0 Lucie Fialová 1 01:12,95 1 Kalčík Michal 100
7. ADMIRAL PIETT(GER), 4 49,0 am. Jana Fialová krk 01:13,00 9 Chaloupka Václav 330
8. METLAKATLA, 4 52,5 Taťána Mášová 1/2 01:13,07 11 Nagy Ladislav 65
9. HUA HIN(IRE), 4 58,0 Alena Plimlová 1 01:13,26 5 Fedorowicz Vladislav 150
10. VINTANA, 3 b 56,0 ž. Jiří Palík 1 1/4 01:13,48 10 Seménka Zdeněk 65
11. POET`S ROCK(FR), 7 61,5 ž. Michal Demo 4 01:14,18 7 Váňa Jaroslav 85
Čas: 01:12,38, Mezičasy: (24,94 - 24,24 - 23,20)
Výrok: BOJ-1/2-2-kr.hlava-hlava-1-krk-1/2-1-1 1/4-4

Majitel: Stáj Sokrates, Trenér: Chaloupka Václav, Ing., Chov: Kršák Peter

Kůň č.6 NEAR TO BE RICH ztratil na startu cca 3 délky.

video

2. dostih, start 13:04
1270 Cena společnosti Tipsport
Rovina III.kat. - 1400 m, cena, 2letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 3.9 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. JEAN BLUE, 2 b 55,0 ž. Jan Verner JISTĚ 01:30,71 7 Tůma Pavel 30
2. ARKADAG(IRE), 2 58,0 ž. Milan Zatloukal 1/2 01:30,81 3 Šavujev Arslangirej 35
3. RABBIT ELZAAM(IRE), 2 56,0 ž. Tomáš Lukášek 3 1/4 01:31,37 4 Petrlík Allan 60
4. RABBIT RULER(IRE), 2 54,5 Simona Laubeová 1 3/4 01:31,62 6 Petrlík Allan 70
5. FRAMI HIT, 2 57,0 ž. Vendula Korečková 6 01:32,85 8 Kalčík Michal 150
6. HEPHAESTION(FR), 2 56,0 ž. Jiří Palík 9 01:34,76 2 Nieslanik Miroslav 60
7. AMIN, 2 57,0 Zuzana Míčová 2 1/2 01:35,20 5 Liška Martin 400
8. DALMÁCIE, 2 52,5 Lucie Fialová 16 01:38,50 1 Žalud Radek 300
Čas: 01:30,71, Mezičasy: (15,70 - 25,05 - 24,17 - 25,79)
Výrok: JISTĚ-1/2-3 1/4-1 3/4-6-9-2 1/2-16

Majitel: Dr. Charvát, Trenér: Tůma Pavel, Chov: Charvát Group s.r.o.

Kůň č.1 DALMÁCIE ztratila na startu nesčetné délky. Sankce: stáj MUDr. Eva Nieslaniková 400 Kč za nenahlášenou změnu barvy čapky u koně č.2 HEPHAESTION (DU 16/14).

video

3. dostih, start 13:33
1271 Cena Jockey Clubu ČR
Rovina III.kat. - 1400 m, cena, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 3.9 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KATHY AMES(FR), 3 55,5 ž. Vendula Korečková TUHÝ BOJ 01:27,65 10 Váňa Tomáš 85
2. COLTYN, 5 54,5 am. Sabina Mokrošová hlava 01:27,68 14 Seménka Zdeněk 65
3. BIG BEN, 4 58,0 ž. Jaroslav Línek krk 01:27,72 1 Havelková Martina 45
4. LET FIRE(FR), 5 58,0 ž. Jiřina Andrésová 1 01:27,89 12 Andrés Dušan 150
5. OLINKA, 4 51,5 Simona Laubeová 1 1/4 01:28,09 13 Horáková Lenka 170
6. ASTORIA(FR), 4 j 54,0 ž. Michal Hrouda 2 1/4 01:28,41 4 Pejšková Ivana 150
7. WLASTINA(GB), 5 58,0 ž. Milan Zatloukal krk 01:28,47 5 Neuberg Filip 70
8. MARIE D`ORVAL(GB), 3 53,0 ž. Jan Verner 1/2 01:28,56 11 Nieslanik Miroslav 120
9. WOBULL SE NOW, 10 58,0 ž. Adam Florian 2 3/4 01:28,91 7 Voršilková Helena 65
10. RABBIT MAKE(IRE), 3 56,0 ž. Tomáš Lukášek 2 1/2 01:29,36 8 Petrlík Allan 85
11. LYGERON, 3 52,0 Taťána Mášová daleko 01:32,67 3 Kříž Petr 350
12. FRAM, 4 55,5 Zuzana Míčová 9 01:34,47 6 Kalčík Michal 400
S IWNIANKA(POL), 8 j 56,5 ž. Jiří Palík     9 Nieslanik Miroslav 100
Nestartovali: CAPTAIN LUKA(IRE)
Čas: 01:27,65, Mezičasy: (14,38 - 24,54 - 24,91 - 23,82)
Výrok: TUHÝ BOJ-hlava-krk-1-1 1/4-2 1/4-krk-1/2-2 3/4-2 1/2-daleko-9

Majitel: Stáj Žďárský, Trenér: Váňa Tomáš, Chov: Dr Jiří Charvát

Kůň č.10 KATHY AMES byl vybrán k antidopingové kontrole. DK prošetřila neodstartování koně č.9 IWNIANKA, vylechla ž. Palíka. J. a jeho vysvětlení (kůň zůstal stát v boxech) vzala na vědomí. Dále DK prošetřila výkon koně č.8 RABBIT MAKE v cílové rovině, vyslechla ž. Lukáška T. a jeho vysvětlení (neakceptování tempa dostihu) vzala na vědomí.

video

4. dostih, start 14:04
1272 Říjnová mostecká míle
Rovina V.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 200 + 400 Kč
Stav dráhy: 3.9 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TANITSCHKA(GER), 9 61,0 am. Sabina Mokrošová JISTĚ 01:45,17 3 Kantek Petr 65
2. DELLIPSA, 3 61,0 ž. Jaroslav Línek 3/4 01:45,29 10 Hulínský Václav 90
3. WOLVERINE, 4 58,5 ž. Adam Florian 1/2 01:45,39 14 Voršilková Helena 55
4. RABBIT WIN(IRE), 5 60,5 Simona Laubeová 2 1/2 01:45,81 9 Petrlík Allan 65
5. GISELLE, 5 58,5 ž. Milan Zatloukal 1/2 01:45,92 16 Pišl Martin 150
6. ARIZONA CHOPE(FR), 3 57,5 ž. Vendula Korečková 1 01:46,09 4 Hulínský Václav 120
7. AKACIE, 7 b 56,0 am. Helena Březinová krk 01:46,13 11 Knauer Martin 270
8. RIVAL, 3 61,5 ž. Jiří Palík 1 01:46,31 8 Brož Jiří 65
9. MONTE CHRISTO, 8 j 59,5 ž. Jiřina Andrésová 1 01:46,49 6 Kalčík Michal 170
10. LADY`S MAN, 8 51,5 ž. Martina Havelková 3/4 01:46,60 13 Kantek Petr 220
11. MANY REASONS(IRE), 4 s 51,5 Lucie Fialová krk 01:46,65 7 Pišl Martin 400
12. LEGERTON, 4 55,5 ž. Michal Demo krk 01:46,71 12 Kabelková Hana 170
13. TATONKA, 3 50,5 Taťána Mášová krk 01:46,76 5 Kříž Petr 170
14. EL BUT, 4 55,5 ž. Jan Verner 1 01:46,94 1 Bartoš st. Josef 180
15. ROBINSONKA, 3 48,0 am. Pavlína Kašparová 1 1/2 01:47,21 2 Bartoš st. Josef 170
16. SHECANRALLY(IRE), 5 j 61,5 am. Jindřich Fabris 4 01:47,88 15 Hlavatý Pavel 100
Čas: 01:45,17, Mezičasy: (27,93 - 25,91 - 24,24 - 27,09)
Výrok: JISTĚ-3/4-1/2-2 1/2-1/2-1-krk-1-1-3/4-krk-krk-krk-1-1 1/2-4

Majitel: LOKOTRANS Slovakia CZ, Trenér: Kantek Petr, MVDr, Chov: Kršák Peter

Kůň č.11 AKACIE ztratil na startu cca 10 délek, kůň č.12 LEGERTON ztratil na startu cca 4 délky. Sankce: stáj LOKOTRANS Slovakia CZ 400 Kč za nenahlášenou pomoc u startu u koně č.13 LADY´S MAN (DŘ § 344), stáj Protendon-Hulínský 2x 500 Kč za pozdní příchod koní č.10 DELLIPSA a č.4 ARIOZONA CHOPE do paddocku (DŘ § 332), stáj Protendon-Hulínský 400 Kč za nenahlášenou změnu barvy čapky u koně č.10 DELLIPSA (DU 16/14).

video

5. dostih, start 14:32
1273 Cena HIPODROMU MOST
Rovina III.kat. - 2200 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 3.9 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. REINE D`ARGENT(FR), 4 55,5 ž. Jan Verner TUHÝ BOJ 02:25,17 1 Hlavatý Pavel 75
2. FABRYAN, 7 53,0 ž. Vendula Korečková nos 02:25,17 8 Váňa Tomáš 100
3. SHEDIR(IRE), 4 56,0 ž. Jiří Palík 2 1/4 02:25,49 2 Nieslanik Miroslav 75
4. MILUŠKA, 3 j 51,5 Simona Laubeová 3/4 02:25,61 4 Germič Karel 60
5. GLAVALINO(SRB), 8 58,0 ž. Jaroslav Línek 1 02:25,78 6 Mimra Zdeněk 50
6. SEPIUS(FR), 3 j 53,5 ž. Michal Hrouda 1/2 02:25,86 7 Nieslanik Miroslav 75
7. SILVER TRIGGER(FR), 3 bj 54,0 am. Sabina Mokrošová 2 1/4 02:26,16 9 Kalčík Michal 65
8. MOCCAFIX(GER), 7 58,0 ž. Adam Florian 1/2 02:26,24 3 Neuberg Filip 65
9. BLONDIE(GB), 4 55,0 ž. Michal Demo 5 02:27,05 5 Ilíková Kateřina 60
Čas: 02:25,17, Mezičasy: (14,26 - 25,79 - 28,12 - 28,45 - 26,14 - 22,42)
Výrok: TUHÝ BOJ-nos-2 1/4-3/4-1-1/2-2 1/4-1/2-5

Majitel: EXCELENT-K s.r.o. Liberec, Trenér: Hlavatý Pavel, Chov: Charvát Group s.r.o.

Kůň č.9 SILVER TRIGGER ztratil na startu cca 4 délky. Kůň č.5 BLONDIE byl vybrán k antidopingové kontrole. DK prošetřila výkon koně č.5 BLONDIE v cílové rovině, vyslechla ž. Dema M. a jeho vysvětlení (kůň nereagoval na pobídky jezdce, neakceptování tempa dostihu) vzala na vědomí.

video

6. dostih, start 15:01
1274 Podzimní cena CHARVÁT GROUP
Rovina II.kat. - 2000 m, handicap, 3letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500)
Zápisné: 1200 + 2400 Kč
Stav dráhy: 3.9 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GRIGRI DE LANCRAY(FR), 4 55,0 ž. Vendula Korečková JISTĚ 02:09,33 6 Neuberg Filip 45
2. BORUVKA(IRE), 4 sj 49,5 ž. Martina Havelková 1 1/2 02:09,54 2 Havelková Martina 60
3. STORM DE NUIT(FR), 4 62,0 ž. Jan Verner krk 02:09,58 1 Seménka Zdeněk 70
4. LADY LAURETTA(GB), 3 50,0 ž. Jiřina Andrésová 3/4 02:09,69 7 Berthier Kateřina 150
5. GALIOS, 4 57,0 ž. Adam Florian 2 1/4 02:09,96 4 Pohanka Ladislav 80
6. ORLEANO, 4 60,0 ž. Tomáš Lukášek krk 02:10,03 9 Pejšková Ivana 75
7. LA PAIX(FR), 5 j 59,5 ž. Jiří Palík 1 1/4 02:10,24 3 Nieslanik Miroslav 70
8. GALIS, 7 62,0 ž. Milan Zatloukal 7 02:11,47 8 Pohanka Ladislav 75
9. DALANDI, 4 65,0 ž. Jan Rája 7 02:12,69 5 Nieslanik Miroslav 60
Čas: 02:09,33, Mezičasy: (26,18 - 26,57 - 26,87 - 25,48 - 24,23)
Výrok: JISTĚ-1 1/2-krk-3/4-2 1/4-krk-1 1/4-7-7

Majitel: Přikryl s.r.o., Trenér: Neuberg Filip, Chov: Thomas E., Thomas M., Biraben J.

Kůň č.6 GRIGRI DE LANCRAY byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

7. dostih, start 15:33
1275 Cena Dostihového klubu
Rovina IV.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.9 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MONJOUET, 3 60,0 Simona Laubeová TUHÝ BOJ 01:58,91 12 Petrlík Allan 37
2. QUEST ROYAL(SRB), 9 55,0 ž. Jan Verner kr.hlava 01:58,93 3 Blažková Helena 100
3. DREAM OF LOVE, 4 59,0 ž. Martina Havelková 1 1/2 01:59,18 7 Horáková Lenka 55
4. LITTLE JANE, 3 53,0 ž. Vendula Korečková krk 01:59,23 4 Brož Jiří 150
5. POWER ANGEL(IRE), 4 55,0 am. Sabina Mokrošová hlava 01:59,25 5 Křídlová Tamara 100
6. ANZOA, 3 60,0 ž. Adam Florian hlava 01:59,27 8 Pohanka Ladislav 80
7. STUHNA(FR), 6 52,0 ž. Michal Hrouda hlava 01:59,29 9 Pejšková Ivana 100
8. SORBET(POL), 5 j 60,5 Zuzana Míčová 2 01:59,55 10 Kalčík Michal 100
9. CHARMING EMMA, 3 51,5 Lucie Fialová kr.hlava 01:59,56 6 Sýkorová Marcela 100
10. VEAKALTO(IRE), 8 57,0 am. Josefína Nováková 3 1/2 02:00,16 1 Germič Karel 120
11. VOSSOLIE, 7 s 59,0 ž. Jiřina Andrésová 7 02:01,49 11 Andrés Dušan 100
12. SIR CORAL, 3 48,0 am. Pavlína Kašparová 8 02:03,17 2 Bartoš st. Josef 120
Čas: 01:58,91, Mezičasy: (16,08 - 26,34 - 25,62 - 25,36 - 25,51)
Výrok: TUHÝ BOJ-kr.hlava-1 1/2-krk-hlava-hlava-hlava-2-kr.hlava-3 1/2-7-8

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Hřebčín Napajedla

Kůň č.6 CHARMING EMA ztratil na startu cca 2 délky. Sankce: am. Nováková J. odnětí licence na 1 dostihový den (tj. 25.10.2020) za nevhodné použití bičíku (DŘ § 316).

video

8. dostih, start 16:00
1276 Cena babího léta
Rovina IV.kat. - 3000 m, cena, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.9 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MONTALIE DE CERISY(FR), 4 55,0 am. Sabina Mokrošová V. LEHCE 03:19,98 6 Nieslanik Miroslav 35
2. KINGSTON LILLY(IRE), 3 54,0 ž. Michal Hrouda 5 03:20,94 14 Vocásková Helena 35
3. BELL ELYSEES(GB), 4 b 60,0 ž. Milan Zatloukal 1 3/4 03:21,21 1 Brož Jiří 130
4. MY HOPE, 4 b 55,0 Lukáš Vladyka 2 1/4 03:21,53 4 Sýkorová Marcela 200
5. BE MAN(FR), 4 s 60,0 ž. Jaroslav Línek 1/2 03:21,63 5 Tůma Pavel 35
6. KOPRETINA, 8 58,5 ž. Martina Havelková 7 03:23,09 15 Horáková Lenka 220
7. REGTIME, 3 55,5 ž. Michal Demo 8 03:24,72 9 Kabelková Hana 250
8. CROSSCHECK, 4 57,5 Taťána Mášová hlava 03:24,76 12 Kříž Petr 130
9. LIKE A TRINITY(GB), 6 55,0 am. Helena Březinová 7 03:26,23 13 Březina Ladislav 160
10. SHEBY LOVE, 3 s 54,0 ž. Jan Verner hlava 03:26,26 11 Myšková Štěpánka 220
11. ELSID(FR), 3 s 57,5 ž. Adam Florian 6 03:27,56 8 Seménka Zdeněk 160
12. MARILYN DANCER, 7 s 56,5 ž. Vendula Korečková 3/4 03:27,74 7 Dobrovolný Karel 450
13. CENNIE, 4 54,0 Simona Laubeová 7 03:29,16 2 Pejšková Ivana 350
DD PRINCETON, 3 s 55,0 Lenka Kvapilová daleko 03:41,50 3 Kvapilová Lenka 300
DD DAJÁNA, 3 52,0 Lucie Fialová daleko 03:58,13 10 Žalud Radek 750
Čas: 03:19,98, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE-5-1 3/4-2 1/4-1/2-7-8-hlava-7-hlava-6-3/4-7-daleko-daleko

Majitel: MUDr. Eva Nieslaniková, Trenér: Nieslanik Miroslav, Chov: Varin O.& Y.& S.
video


Dostihová komise:
Předseda DK: Horák František, MVDr.
Člen DK: Froňková Soňa, Ing.
Člen DK: Krejčí Martina, Ing.
Rozhodčí u cíle: Tampier Miroslav
Dostihový tajemník: Pavelková Yvona, Ing.
Rozhodčí u váhy: Valeriánová Pavlína, Ing.
Startér: Bielik Karel
Pomocný startér: Kučera Václav
Cílová kamera: Malát Vít