home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2020 2019 2018 11.10.2020 PE 10.10.2020 MO 03.10.2020 BR 28.09.2020 LL 27.09.2020 CH 26.09.2020 CH 20.09.2020 KV 13.09.2020 CH 12.09.2020 SL 06.09.2020 CH 30.08.2020 MO 29.08.2020 PE 23.08.2020 KV 22.08.2020 SL 16.08.2020 NE 15.08.2020 CH 09.08.2020 KV 08.08.2020 PE 01.08.2020 LL 26.07.2020 KV 25.07.2020 PE 24.07.2020 PE 18.07.2020 CH 06.07.2020 LL 05.07.2020 KV 04.07.2020 PE 28.06.2020 CH 27.06.2020 SL 21.06.2020 CH 20.06.2020 PE 12.06.2020 MO 06.06.2020 CH 30.05.2020 KV 24.05.2020 CH 18.05.2020 MO
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 10.10.2020 - Most
stav dráhy: 3.9 (dobrá / Good)
1. dostih, start 12:32
1269 Podzimní mostecký sprint
Rovina IV.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.9 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TAPAJO(GER), 8 s 53,5 ž. Jiřina Andrésová BOJ 01:12,38 4 Chaloupka Václav 150
2. LA VIDA(GER), 4 53,5 ž. Jan Verner 1/2 01:12,46 2 Hlavatý Pavel 55
3. NEAR TO BE RICH(FR), 4 j 65,0 am. Sabina Mokrošová 2 01:12,76 6 Kalčík Michal 55
4. BORN TO RACE(GER), 3 59,0 ž. Vendula Korečková kr.hlava 01:12,78 8 Germič Karel 80
5. ALFAZIVE(FR), 5 49,0 ž. Martina Havelková hlava 01:12,80 3 Demele Jan 200
6. STORMICO, 9 j 56,0 Lucie Fialová 1 01:12,95 1 Kalčík Michal 100
7. ADMIRAL PIETT(GER), 4 49,0 am. Jana Fialová krk 01:13,00 9 Chaloupka Václav 330
8. METLAKATLA, 4 52,5 Taťána Mášová 1/2 01:13,07 11 Nagy Ladislav 65
9. HUA HIN(IRE), 4 58,0 Alena Plimlová 1 01:13,26 5 Fedorowicz Vladislav 150
10. VINTANA, 3 b 56,0 ž. Jiří Palík 1 1/4 01:13,48 10 Seménka Zdeněk 65
11. POET`S ROCK(FR), 7 61,5 ž. Michal Demo 4 01:14,18 7 Váňa Jaroslav 85
Čas: 01:12,38, Mezičasy: (24,94 - 24,24 - 23,20)
Výrok: BOJ-1/2-2-kr.hlava-hlava-1-krk-1/2-1-1 1/4-4

Majitel: Stáj Sokrates, Trenér: Chaloupka Václav, Ing., Chov: Kršák Peter

Kůň č.6 NEAR TO BE RICH ztratil na startu cca 3 délky.

video


2. dostih, start 13:04
1270 Cena společnosti Tipsport
Rovina III.kat. - 1400 m, cena, 2letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 3.9 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. JEAN BLUE, 2 b 55,0 ž. Jan Verner JISTĚ 01:30,71 7 Tůma Pavel 30
2. ARKADAG(IRE), 2 58,0 ž. Milan Zatloukal 1/2 01:30,81 3 Šavujev Arslangirej 35
3. RABBIT ELZAAM(IRE), 2 56,0 ž. Tomáš Lukášek 3 1/4 01:31,37 4 Petrlík Allan 60
4. RABBIT RULER(IRE), 2 54,5 Simona Laubeová 1 3/4 01:31,62 6 Petrlík Allan 70
5. FRAMI HIT, 2 57,0 ž. Vendula Korečková 6 01:32,85 8 Kalčík Michal 150
6. HEPHAESTION(FR), 2 56,0 ž. Jiří Palík 9 01:34,76 2 Nieslanik Miroslav 60
7. AMIN, 2 57,0 Zuzana Míčová 2 1/2 01:35,20 5 Liška Martin 400
8. DALMÁCIE, 2 52,5 Lucie Fialová 16 01:38,50 1 Žalud Radek 300
Čas: 01:30,71, Mezičasy: (15,70 - 25,05 - 24,17 - 25,79)
Výrok: JISTĚ-1/2-3 1/4-1 3/4-6-9-2 1/2-16

Majitel: Dr. Charvát, Trenér: Tůma Pavel, Chov: Charvát Group s.r.o.

Kůň č.1 DALMÁCIE ztratila na startu nesčetné délky. Sankce: stáj MUDr. Eva Nieslaniková 400 Kč za nenahlášenou změnu barvy čapky u koně č.2 HEPHAESTION (DU 16/14).

video


3. dostih, start 13:33
1271 Cena Jockey Clubu ČR
Rovina III.kat. - 1400 m, cena, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 3.9 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KATHY AMES(FR), 3 55,5 ž. Vendula Korečková TUHÝ BOJ 01:27,65 10 Váňa Tomáš 85
2. COLTYN, 5 54,5 am. Sabina Mokrošová hlava 01:27,68 14 Seménka Zdeněk 65
3. BIG BEN, 4 58,0 ž. Jaroslav Línek krk 01:27,72 1 Havelková Martina 45
4. LET FIRE(FR), 5 58,0 ž. Jiřina Andrésová 1 01:27,89 12 Andrés Dušan 150
5. OLINKA, 4 51,5 Simona Laubeová 1 1/4 01:28,09 13 Horáková Lenka 170
6. ASTORIA(FR), 4 j 54,0 ž. Michal Hrouda 2 1/4 01:28,41 4 Pejšková Ivana 150
7. WLASTINA(GB), 5 58,0 ž. Milan Zatloukal krk 01:28,47 5 Neuberg Filip 70
8. MARIE D`ORVAL(GB), 3 53,0 ž. Jan Verner 1/2 01:28,56 11 Nieslanik Miroslav 120
9. WOBULL SE NOW, 10 58,0 ž. Adam Florian 2 3/4 01:28,91 7 Voršilková Helena 65
10. RABBIT MAKE(IRE), 3 56,0 ž. Tomáš Lukášek 2 1/2 01:29,36 8 Petrlík Allan 85
11. LYGERON, 3 52,0 Taťána Mášová daleko 01:32,67 3 Kříž Petr 350
12. FRAM, 4 55,5 Zuzana Míčová 9 01:34,47 6 Kalčík Michal 400
S IWNIANKA(POL), 8 j 56,5 ž. Jiří Palík     9 Nieslanik Miroslav 100
Nestartovali: CAPTAIN LUKA(IRE)
Čas: 01:27,65, Mezičasy: (14,38 - 24,54 - 24,91 - 23,82)
Výrok: TUHÝ BOJ-hlava-krk-1-1 1/4-2 1/4-krk-1/2-2 3/4-2 1/2-daleko-9

Majitel: Stáj Žďárský, Trenér: Váňa Tomáš, Chov: Dr Jiří Charvát

Kůň č.10 KATHY AMES byl vybrán k antidopingové kontrole. DK prošetřila neodstartování koně č.9 IWNIANKA, vylechla ž. Palíka. J. a jeho vysvětlení (kůň zůstal stát v boxech) vzala na vědomí. Dále DK prošetřila výkon koně č.8 RABBIT MAKE v cílové rovině, vyslechla ž. Lukáška T. a jeho vysvětlení (neakceptování tempa dostihu) vzala na vědomí.

video


4. dostih, start 14:04
1272 Říjnová mostecká míle
Rovina V.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 200 + 400 Kč
Stav dráhy: 3.9 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TANITSCHKA(GER), 9 61,0 am. Sabina Mokrošová JISTĚ 01:45,17 3 Kantek Petr 65
2. DELLIPSA, 3 61,0 ž. Jaroslav Línek 3/4 01:45,29 10 Hulínský Václav 90
3. WOLVERINE, 4 58,5 ž. Adam Florian 1/2 01:45,39 14 Voršilková Helena 55
4. RABBIT WIN(IRE), 5 60,5 Simona Laubeová 2 1/2 01:45,81 9 Petrlík Allan 65
5. GISELLE, 5 58,5 ž. Milan Zatloukal 1/2 01:45,92 16 Pišl Martin 150
6. ARIZONA CHOPE(FR), 3 57,5 ž. Vendula Korečková 1 01:46,09 4 Hulínský Václav 120
7. AKACIE, 7 b 56,0 am. Helena Březinová krk 01:46,13 11 Knauer Martin 270
8. RIVAL, 3 61,5 ž. Jiří Palík 1 01:46,31 8 Brož Jiří 65
9. MONTE CHRISTO, 8 j 59,5 ž. Jiřina Andrésová 1 01:46,49 6 Kalčík Michal 170
10. LADY`S MAN, 8 51,5 ž. Martina Havelková 3/4 01:46,60 13 Kantek Petr 220
11. MANY REASONS(IRE), 4 s 51,5 Lucie Fialová krk 01:46,65 7 Pišl Martin 400
12. LEGERTON, 4 55,5 ž. Michal Demo krk 01:46,71 12 Kabelková Hana 170
13. TATONKA, 3 50,5 Taťána Mášová krk 01:46,76 5 Kříž Petr 170
14. EL BUT, 4 55,5 ž. Jan Verner 1 01:46,94 1 Bartoš st. Josef 180
15. ROBINSONKA, 3 48,0 am. Pavlína Kašparová 1 1/2 01:47,21 2 Bartoš st. Josef 170
16. SHECANRALLY(IRE), 5 j 61,5 am. Jindřich Fabris 4 01:47,88 15 Hlavatý Pavel 100
Čas: 01:45,17, Mezičasy: (27,93 - 25,91 - 24,24 - 27,09)
Výrok: JISTĚ-3/4-1/2-2 1/2-1/2-1-krk-1-1-3/4-krk-krk-krk-1-1 1/2-4

Majitel: LOKOTRANS Slovakia CZ, Trenér: Kantek Petr, MVDr, Chov: Kršák Peter

Kůň č.11 AKACIE ztratil na startu cca 10 délek, kůň č.12 LEGERTON ztratil na startu cca 4 délky. Sankce: stáj LOKOTRANS Slovakia CZ 400 Kč za nenahlášenou pomoc u startu u koně č.13 LADY´S MAN (DŘ § 344), stáj Protendon-Hulínský 2x 500 Kč za pozdní příchod koní č.10 DELLIPSA a č.4 ARIOZONA CHOPE do paddocku (DŘ § 332), stáj Protendon-Hulínský 400 Kč za nenahlášenou změnu barvy čapky u koně č.10 DELLIPSA (DU 16/14).

video


5. dostih, start 14:32
1273 Cena HIPODROMU MOST
Rovina III.kat. - 2200 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 3.9 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. REINE D`ARGENT(FR), 4 55,5 ž. Jan Verner TUHÝ BOJ 02:25,17 1 Hlavatý Pavel 75
2. FABRYAN, 7 53,0 ž. Vendula Korečková nos 02:25,17 8 Váňa Tomáš 100
3. SHEDIR(IRE), 4 56,0 ž. Jiří Palík 2 1/4 02:25,49 2 Nieslanik Miroslav 75
4. MILUŠKA, 3 j 51,5 Simona Laubeová 3/4 02:25,61 4 Germič Karel 60
5. GLAVALINO(SRB), 8 58,0 ž. Jaroslav Línek 1 02:25,78 6 Mimra Zdeněk 50
6. SEPIUS(FR), 3 j 53,5 ž. Michal Hrouda 1/2 02:25,86 7 Nieslanik Miroslav 75
7. SILVER TRIGGER(FR), 3 bj 54,0 am. Sabina Mokrošová 2 1/4 02:26,16 9 Kalčík Michal 65
8. MOCCAFIX(GER), 7 58,0 ž. Adam Florian 1/2 02:26,24 3 Neuberg Filip 65
9. BLONDIE(GB), 4 55,0 ž. Michal Demo 5 02:27,05 5 Ilíková Kateřina 60
Čas: 02:25,17, Mezičasy: (14,26 - 25,79 - 28,12 - 28,45 - 26,14 - 22,42)
Výrok: TUHÝ BOJ-nos-2 1/4-3/4-1-1/2-2 1/4-1/2-5

Majitel: EXCELENT-K s.r.o. Liberec, Trenér: Hlavatý Pavel, Chov: Charvát Group s.r.o.

Kůň č.9 SILVER TRIGGER ztratil na startu cca 4 délky. Kůň č.5 BLONDIE byl vybrán k antidopingové kontrole. DK prošetřila výkon koně č.5 BLONDIE v cílové rovině, vyslechla ž. Dema M. a jeho vysvětlení (kůň nereagoval na pobídky jezdce, neakceptování tempa dostihu) vzala na vědomí.

video


6. dostih, start 15:01
1274 Podzimní cena CHARVÁT GROUP
Rovina II.kat. - 2000 m, handicap, 3letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500)
Zápisné: 1200 + 2400 Kč
Stav dráhy: 3.9 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GRIGRI DE LANCRAY(FR), 4 55,0 ž. Vendula Korečková JISTĚ 02:09,33 6 Neuberg Filip 45
2. BORUVKA(IRE), 4 sj 49,5 ž. Martina Havelková 1 1/2 02:09,54 2 Havelková Martina 60
3. STORM DE NUIT(FR), 4 62,0 ž. Jan Verner krk 02:09,58 1 Seménka Zdeněk 70
4. LADY LAURETTA(GB), 3 50,0 ž. Jiřina Andrésová 3/4 02:09,69 7 Berthier Kateřina 150
5. GALIOS, 4 57,0 ž. Adam Florian 2 1/4 02:09,96 4 Pohanka Ladislav 80
6. ORLEANO, 4 60,0 ž. Tomáš Lukášek krk 02:10,03 9 Pejšková Ivana 75
7. LA PAIX(FR), 5 j 59,5 ž. Jiří Palík 1 1/4 02:10,24 3 Nieslanik Miroslav 70
8. GALIS, 7 62,0 ž. Milan Zatloukal 7 02:11,47 8 Pohanka Ladislav 75
9. DALANDI, 4 65,0 ž. Jan Rája 7 02:12,69 5 Nieslanik Miroslav 60
Čas: 02:09,33, Mezičasy: (26,18 - 26,57 - 26,87 - 25,48 - 24,23)
Výrok: JISTĚ-1 1/2-krk-3/4-2 1/4-krk-1 1/4-7-7

Majitel: Přikryl s.r.o., Trenér: Neuberg Filip, Chov: Thomas E., Thomas M., Biraben J.

Kůň č.6 GRIGRI DE LANCRAY byl vybrán k antidopingové kontrole.

video


7. dostih, start 15:33
1275 Cena Dostihového klubu
Rovina IV.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.9 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MONJOUET, 3 60,0 Simona Laubeová TUHÝ BOJ 01:58,91 12 Petrlík Allan 37
2. QUEST ROYAL(SRB), 9 55,0 ž. Jan Verner kr.hlava 01:58,93 3 Blažková Helena 100
3. DREAM OF LOVE, 4 59,0 ž. Martina Havelková 1 1/2 01:59,18 7 Horáková Lenka 55
4. LITTLE JANE, 3 53,0 ž. Vendula Korečková krk 01:59,23 4 Brož Jiří 150
5. POWER ANGEL(IRE), 4 55,0 am. Sabina Mokrošová hlava 01:59,25 5 Křídlová Tamara 100
6. ANZOA, 3 60,0 ž. Adam Florian hlava 01:59,27 8 Pohanka Ladislav 80
7. STUHNA(FR), 6 52,0 ž. Michal Hrouda hlava 01:59,29 9 Pejšková Ivana 100
8. SORBET(POL), 5 j 60,5 Zuzana Míčová 2 01:59,55 10 Kalčík Michal 100
9. CHARMING EMMA, 3 51,5 Lucie Fialová kr.hlava 01:59,56 6 Sýkorová Marcela 100
10. VEAKALTO(IRE), 8 57,0 am. Josefína Nováková 3 1/2 02:00,16 1 Germič Karel 120
11. VOSSOLIE, 7 s 59,0 ž. Jiřina Andrésová 7 02:01,49 11 Andrés Dušan 100
12. SIR CORAL, 3 48,0 am. Pavlína Kašparová 8 02:03,17 2 Bartoš st. Josef 120
Čas: 01:58,91, Mezičasy: (16,08 - 26,34 - 25,62 - 25,36 - 25,51)
Výrok: TUHÝ BOJ-kr.hlava-1 1/2-krk-hlava-hlava-hlava-2-kr.hlava-3 1/2-7-8

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Hřebčín Napajedla

Kůň č.6 CHARMING EMA ztratil na startu cca 2 délky. Sankce: am. Nováková J. odnětí licence na 1 dostihový den (tj. 25.10.2020) za nevhodné použití bičíku (DŘ § 316).

video


8. dostih, start 16:00
1276 Cena babího léta
Rovina IV.kat. - 3000 m, cena, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.9 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MONTALIE DE CERISY(FR), 4 55,0 am. Sabina Mokrošová V. LEHCE 03:19,98 6 Nieslanik Miroslav 35
2. KINGSTON LILLY(IRE), 3 54,0 ž. Michal Hrouda 5 03:20,94 14 Vocásková Helena 35
3. BELL ELYSEES(GB), 4 b 60,0 ž. Milan Zatloukal 1 3/4 03:21,21 1 Brož Jiří 130
4. MY HOPE, 4 b 55,0 Lukáš Vladyka 2 1/4 03:21,53 4 Sýkorová Marcela 200
5. BE MAN(FR), 4 s 60,0 ž. Jaroslav Línek 1/2 03:21,63 5 Tůma Pavel 35
6. KOPRETINA, 8 58,5 ž. Martina Havelková 7 03:23,09 15 Horáková Lenka 220
7. REGTIME, 3 55,5 ž. Michal Demo 8 03:24,72 9 Kabelková Hana 250
8. CROSSCHECK, 4 57,5 Taťána Mášová hlava 03:24,76 12 Kříž Petr 130
9. LIKE A TRINITY(GB), 6 55,0 am. Helena Březinová 7 03:26,23 13 Březina Ladislav 160
10. SHEBY LOVE, 3 s 54,0 ž. Jan Verner hlava 03:26,26 11 Myšková Štěpánka 220
11. ELSID(FR), 3 s 57,5 ž. Adam Florian 6 03:27,56 8 Seménka Zdeněk 160
12. MARILYN DANCER, 7 s 56,5 ž. Vendula Korečková 3/4 03:27,74 7 Dobrovolný Karel 450
13. CENNIE, 4 54,0 Simona Laubeová 7 03:29,16 2 Pejšková Ivana 350
DD PRINCETON, 3 s 55,0 Lenka Kvapilová daleko 03:41,50 3 Kvapilová Lenka 300
DD DAJÁNA, 3 52,0 Lucie Fialová daleko 03:58,13 10 Žalud Radek 750
Čas: 03:19,98, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE-5-1 3/4-2 1/4-1/2-7-8-hlava-7-hlava-6-3/4-7-daleko-daleko

Majitel: MUDr. Eva Nieslaniková, Trenér: Nieslanik Miroslav, Chov: Varin O.& Y.& S.
video



Dostihová komise:
Předseda DK: Horák František, MVDr.
Člen DK: Froňková Soňa, Ing.
Člen DK: Krejčí Martina, Ing.
Rozhodčí u cíle: Tampier Miroslav
Dostihový tajemník: Pavelková Yvona, Ing.
Rozhodčí u váhy: Valeriánová Pavlína, Ing.
Startér: Bielik Karel
Pomocný startér: Kučera Václav
Cílová kamera: Malát Vít